• No categories

RADIO MISJI FARAON

Zapraszamy do zapoznania
się z Archiwum Audycji
Radiowych pani Barbary
Choroszy – "Radiowe TAJEMNICE ŚWIATA"
- wejdz tutaj
Bezposredni link do radia
www.barbarachoroszyradio.org

Choroby kobiece, menopauza, ciąża

Sesja nr 60, WARSZAWA, 18 czerwca 2006

Jakie metody… środki mogą opóźnić menopauzę?

En-Ki: Jest to metoda bardzo skuteczna. Najpierw zajrzyj do swojego umysłu. To nie jest program. Jest to natura. Zawsze będziesz młoda, kiedy będziesz szczęśliwa. Menopauza i jej zakończenie nie jest zakończeniem kobiecości. Dopiero zaczyna się życie bez stresów. Dobrze kobiety wiecie co mam na myśli mówiąc – pozbywacie się lęku i stresu. Zakończenie menopauzy samej nie przeszkadza kobiecie. Wręcz przeciwnie. Możesz się stać bardziej kobieca bo jesteś wolna. Wolna od lęku, wolna od stresu. A jeśli chcesz już dokładnie znać lekarstwo, to zacznij regularnie przyjmować korzeń żeńszenia, który odmładza. Uwierz mi – ten lek znajduje się w twojej psychice i to jest powodem, że tobie się wydaje, że się starzejesz, a jest zgoła inaczej. Po zakończeniu menopauzy zaczyna się “druga młodość, drugie życie”

Sesja nr 54, WROCŁAW, 30 stycznia 2006

Pytanie: Rozumiem, że również kobiety w ciąży mogą pić glistnik?

En-Ki: Oczywiście, że mogą, ale to już w dawkach takich jakie podałem. Łyżeczka od herbaty na szklankę wody. Mężczyźni przy tej przypadłości prostaty, która dopada prawie co drugiego mężczyznę też powinni – nie tylko mogą, ale powinni pić ten napój, nasz napój bogów.

Pytanie: Rozumiem Samuelu z tego, co już wcześniej było powiedziane – pijemy trzy miesiące, miesiąc przerwy i potem znowu, tak?

En-Ki: Tak, nic się nie zmieniło. Tylko w takich dawkach jest to bezpieczne

Sesja nr 87, Kielce ,12 Września 2008

PYTANIE: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy kobiety w ciąży mogą zażywać preparat AU 100 i w jakich dawkach?

EN-KI: Nie ma przeciwwskazań. Medykiem to ja nie jestem, ale obserwując mówię – tak. I to, co mogę jeszcze polecić kobiecie w ciąży, co jest „zmorą” kobiet później po porodzie, czyli – brzuch, nie jest on ładny po porodzie. Pryskaj nim brzuch już teraz – do urodzenia i po urodzeniu, a potem – mocno wyściskaj tego, który produkuje to AU 100. Chyba mówię wyraźnie. Słucham.

Cytat z Sesji nr 106

IWONA:
Dziękuję, kolejne pytanie od Ewy. Czy Katarzynie uda się zajść w ciążę?

EN-KI:
Czy wy naprawdę chcecie mnie męczyć takimi pytaniami, jak tego rodzaju? I tu też bym poprosił Katarzyno na taką terapię, która nazywa się ortobionomią i wtedy, po takim ustawieniu tego czy owego, weźmiesz się do pracy, jeśli chcesz mieć dziecko. Słucham

Sesja nr 172, Łódź, 1 grudzień 2013

MAŁGORZATA: W jaki sposób organizm może sam wchłonąć mięśniaka przy problemach ginekologicznych? 

EN-KI: Przede wszystkim mięśniak to nie rak. Mięśniaki się nie uzłośliwiają, z reguły się nie uzłośliwiają. Przede wszystkim ta woda, o której mówiła Lucyna, o jej cudownych właściwościach, będzie oczyszczać Twój organizm, czyli wodór będzie usuwał wolnorodniki. Natomiast wolnorodniki są odpowiedzialne za utworzenie się u Ciebie mięśniaków. Po kilku miesiącach regularnego picia takiej wody zapomnisz o mięśni

Sesja nr 176, 29 grudzień, 2013

Ryszard: Drogi EN-KI. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i opiekę oraz troskę o naszą Ziemię. Jeżeli to możliwe proszę o odpowiedź na moje pytanie. Otóż moja wnuczka jest w 8-mym miesiącu ciąży. Lekarze chcą żeby wzięła zastrzyki na grypę i koklusz. Czy powinna się zgodzić? Gorąco dziękuję. Urszula.

EN-KI: Urszulo, 8-my miesiąc ciąży. Medykiem to ja nie jestem, ale potrafię myśleć i doradzać też potrafię. Nie powinna brać tych szczepionek, zwłaszcza przeciw grypie. Przecież te szczepionki, te bakterie, które są wprowadzane do organizmu, mutują się i to może zaszkodzić dziecku. Jest tyle innych możliwości uodpornienia organizmu zarówno ciężarnej, jak i dziecka bez szczepionek. Nie ma jeszcze przymusu, żeby na siłę szczepić. Przecież są nieszkodliwe suplementy na uodpornienie organizmu, a przecież tyle co ja się naopowiadałem o tej żywej wodzie… Niech pije tę wodę, z korzyścią będzie dla niej i dla dziecka. Zrobicie tak jak będziecie uważali za słuszne, albo kierowani radą medyków, ale ostrzegam, będą komplikacje. Decyzja należy do Was. Słucham.

Sesja nr   CHICAGO, 23 luty 2014 r.

Barbara: Kolejne pytanie. Jak i czym w naturalny sposób przywrócić balans hormonalny w okresie menopauzy? Czy hormon DHEA rozpowszechniony w naturalnych suplementach jest skuteczny?

EN-KI: A czy bardziej prostej nazwy nie ma, Barbaro?

Barbara: Nie wiem. Nie ma.

EN-KI: No cóż. Kobiety na Ziemi istniały od zawsze i nie znały tak cudownych suplementów jakie są dzisiaj. Były zdrowsze, też przechodziły menopauzy i to z godnością. Teraz kobiety na siłę chcą zachować młodość, więc szukają rozwiązań. Dlatego te wszystkie suplementy, super zdrowe, super dobre są nafaszerowane chemią co przysparza kobietom problemów, przyspiesza chorobę raka piersi, narządów rodnych, ale kobiety na to nie patrzą, chcą zachować za wszelką cenę młodość, aby się podobać płci przeciwnej. Ta płeć przeciwna też przechodzi ten okres przekwitania i nazywa się to zgoła inaczej, ale oni na to nie zwracają uwagę. Więc pytam się teraz tak szczerze, czy te suplementy tak szeroko reklamowane o przedziwnych nazwach dają ten oczekiwany efekt? A może by wystarczyło regulować odpowiednią dietą, zdrowym trybem życia, to już opóźnisz menopauzę, a jak już przyjdzie to będzie bardzo łagodna. Dlatego nie odpowiem czy to jest dobre. Przestań truć swój organizm i to była moja odpowiedź. Słucham.

Sesja nr 189, Łódź, 29 czerwiec 2014

Małgorzata: EN-KI, Przyjacielu. Co byś polecił kobietom na mięśniaki macicy? Niemiecka zielarka Pani Maria Treben poleca mieszankę ziołową z trzech części nagietka, jednej części pokrzywy i jednej części krwawnika. Czy jest ona skuteczna? Czy może masz inny sposób na tę powszechną dolegliwość, która jest znana już u coraz młodszych kobiet? Katarzyna.

EN-KI: Do tego dodał bym jeszcze, do tego przepisu dołączyłbym jeszcze ziele oregano i ziele nostrzyka, NOSTRZYKA. To wszystko wymieszać i oczywiście pić, też powinno po jakimś czasie ustąpić. Zależy w jakim wieku jesteś, osobo, bo jeśli w tym okresie menopauzy, to po zakończeniu menopauzy mięśniaki samoistnie znikają, czyli się złuszczają i wypadają. Jeśli jesteś młodsza, to rzeczywiście zacznij pić te zioła. Słucham.

Sesja nr 201, Chicago, 21 wrzesień 2014

Barbara: I jeszcze jedno pytanie. Wiele kobiet ma problem w obecnym czasie z nie trzymaniem moczu. Bardzo dużo się teraz mówi i zaleca się zabiegi – operacje podwiązywania pęcherza, co i tak ponoć nie działa na dłuższy czas. Czy jest to problem związany z wiekiem i czy można w sposób naturalny zapobiegać i regulować tę dolegliwość?

EN-KI: Tak, wzmacnianie mięśni krocza to raz, a dwa – wzmacnianie mięśni brzucha, czyli odpowiednie ćwiczenia. Być może jak już będziemy na miejscu, to Lucyna poprowadzi takie ćwiczenia, takie jakie były już wcześniej prowadzone

Sesja 207, Wrocław, dnia 28-go sierpnia 2014 roku.

Zofia: Powiedz mi teraz na temat mojego zdrowia. Gdy się rano budzę moje dłonie są spuchnięte, mam mięśniaki i wypadają mi włosy.

EN-KI: Jeśli chodzi o włosy, to proponowałbym czarną rzepę i skrzyp polny – tym nacierać głowę. Są też suplementy, dalej proponowałbym kolagen, Zofio, dużą ilość kolagenu będziesz musiała zażyć, no nie jednorazowo oczywiście. Dwa, jeśli drętwienie rąk, to będzie to spowodowane zmianami na kręgosłupie szyjnym i tu trzeba byłoby zrobić prześwietlenie, żeby zobaczyć co to są za zmiany i potem wziąć masaże i ten problem zniknie. Mięśniaki powinny też zniknąć, jeżeli zaczniesz zażywać właśnie kolagen. Często u kobiety, u której już mija menopauza mięśniaki samoistnie znikają, ale trzeba się wspomóc tym właśnie kolagenem.

Sesja 214,Łódź, 7-go grudnia 2014 roku.

Małgorzata: Co byś polecił EN-KI kobietom na zlikwidowanie torbieli jajników? Dziękuję. Katarzyna.

EN-KI: Najlepsze jest natura, Katarzyno, czyli tak – menopauza. Kobiety w różnym wieku przechodzą ten okres, to podczas menopauzy są zasuszane torbiele, guzy. Co bym polecił? No, torbiele samoistnie się wchłaniają, nie ma większego niebezpieczeństwa. Kolagen, ten tradycyjny kolagen jest najlepszy i ten taki trochę jeszcze ośmieszany Glistnik, który usuwa wszystko co się znajduje i co jest niepotrzebne w organizmie. Słucham.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com