• No categories

RADIO MISJI FARAON

Zapraszamy do zapoznania
się z Archiwum Audycji
Radiowych pani Barbary
Choroszy – "Radiowe TAJEMNICE ŚWIATA"
- wejdz tutaj
Bezposredni link do radia
www.barbarachoroszyradio.org

Choroby nowotworowe

Sesja nr 63, CHICAGO, 5 sierpnia 2006

Kochany Samuelu – moja córka ma chorą rękę – badania wykazały, że jest to rak niezłośliwy, ale komórki mogą się rozrastać – co powinnam zrobić aby ją wyleczyć?

EN-KI: No na pewno nie słuchać lekarzy, którzy już – na razie po cichu, ale już sugerują, żeby uciąć rękę. Jakież to proste – uciąć i już po kłopocie. Jeśli rak jest niezłośliwy, to czym się martwisz? I teraz powiem tutaj – co sama wysyłasz w kosmos? Co prowokujesz – jaką energię? Co wkładasz w swoją córkę, która jest chora? Nie jest chora! Dlaczego nie mówisz, że córka jest zdrowa? Nie ma raka! To było! Pozytywne myślenie to nie tylko słowa, lecz czyny! Można też wspomagać energią, możesz sama stać się terapeutą swojej córki prosząc siły niebiańskie o energię, o wsparcie – ale prosisz z zaufaniem, z miłością! Pamiętaj, jako matka masz taką siłę, że możesz góry przenosić – a co dopiero wyleczyć z raka. I tutaj już się nie będę hamował, bo nie mam przed kim – i tutaj proszę ciebie obyś dawała córce do picia to wyśmiane jaskółcze ziele. Trzy miesiące … i przerwa. I następne trzy miesiące. Ale w międzyczasie nie wystarczy tylko pić ziele. Każdego dnia przeprowadzasz zabiegi, kładąc ręce na tą chorą rękę córki – wiara czyni cuda! Wiara twoja MATKO, wyleczy twoje dziecko.

Sesja nr 73, CHICAGO, USA, 12.08.2007

Obecnie w USA małe dziewczynki poddawane są szczepieniu przeciwko chorobom seksualnym, a w przyszłości wynika z tych chorób rak. Czy ta szczepionka jest bezpieczna i czy spełni oczekiwane zadanie?

EN-KI: No cóż, naiwności ludzka – nie mam definicji. Czyż mówiłem, że pewne ludzkie grupy robią sobie z Was “króliki doświadczalne”, eksperymenty? Jaka szczepionka? O czym wy mówicie? Kazałem unikać szczepionek, a Wy – na oślep jak ćmy do ognia idziecie, byle się zaszczepić. Dajcie sobie jeszcze powszczepiać czipy, aby była nad wami już całkowita kontrola. “To jest potrzebne” – bo tak będą wam mówić. Szczepionka, to jest wszczepienie wirusów choroby, a co mówić o zabezpieczeniu. Słów brakuje.

Sesja nr 76, GDAŃSK, 30.09.2007

Drogi EN-KI, coraz więcej jest chorób nowotworowych i innych wynikających z autoagresji organizmu. W jaki sposób można ich uniknąć?

EN-KI: Wiadomo, że prawie wszystkie choroby mają podłoże nerwicowe, depresyjne. Na dzień dzisiejszy – i nam, istotom duchowym, trudno jest podać stosowną receptę jak uniknąć, jak uniknąć depresji, stresów. Ale i nad tą sprawą też jest myślenie, bo po roku dwunastym na Ziemię przybędą nie tylko ci, którzy będą zmieniać rządy, ale i ci, co będą leczyć. I dzisiaj, na czas obecny choroby “nieuleczalne”, po roku dwunastym, kiedy przybędą medycy – choroby staną się uleczalne. Na dzień dzisiejszy, pomimo trudów życia to, co mogę zaproponować, to postarajcie się panować nad swymi emocjami. Postarajcie się, chociaż jest to trudne, unikać stresów, sytuacji depresyjnej. Do tego też służy lub pomaga, żeby zachować tę równowagę – właśnie stosowne szkolenie. I tutaj, po tych słowach “małej bury”, jaką otrzymał Andrzej – muszę też go pochwalić, bo swoje szkolenia nad umysłem ludzkim prowadzi dobrze. I ludzie, którzy ukończą właśnie tę “kontrolę”, czy rozwijanie umysłu – łatwiej przejdą przez rok dwunasty. Łatwiej radzą sobie z tym stresem, nie dopuszczając do depresji, zdając sobie sprawę – jaką szkodę to czyni dla organizmu.

Sesja nr 79, OLSZTYN, 29.10.2007

Czy istnieje sposób na “przejęcie” choroby nowotworowej od najukochańszej osoby tak, aby ona nie cierpiała. Jeśli istnieje – jak można to zrobić?

EN-KI: Jest to wzruszające pytanie, ale choroba ukochanej osoby została spowodowana jej własnym “zaniedbaniem”. Przejąć się – nie da. Możesz ulżyć – pocieszając… Możesz ulżyć – przekazując energię… Ale zaznaczam – osoba chora na chorobę raka, kiedy jej się przekazuje energię, pochłania z tej drugiej osoby maksymalnie dużo energii. Może tak nastąpić, że swojej ukochanej osobie nie pomożesz, a samemu podupadniesz na zdrowiu. Dawkuj energię ostrożnie – tyle tylko możesz pomóc.

Sesja nr 102, Chicago, 27 września 2009

BARBARA: Czy choroba nowotworowa jest infekcją grzyba jak podawał ks. prof. Sedlak i dr Rybczyński?

EN-KI: Tak, każda istota ludzka ma w sobie takiego „grzyba”, nie ma takiego człowieka, który by nie miał takiego „rakowego grzybka” w sobie. Tylko u jednych się to rozwinie, a u drugich można sobie spokojnie z takim „grzybkiem” żyć. Rak się rozwija kiedy dostanie odpowiednią odżywkę. Jaką pożywkę, to na dzień dzisiejszy, to przy tej obecnej chemii, którą macie tu na Ziemi – trudno mi powiedzieć, ale mogę zapewnić, że już wkrótce, po roku 2012 – rak będzie opanowany.

Sesja nr 166, Dylaki, 31 sierpnia 2013

Anna: W jaki sposób osoba chorująca na zaawansowaną chorobę nowotworową może rozpocząć proces samo leczenia?

EN-KI: Przede wszystkim wiara, która czyni cuda. Następnie oczyszczanie organizmu i jeszcze raz oczyszczanie organizmu. Prosiliście o tę medycynę nowej generacji, a to co zaprezentowaliście dzisiaj – jest to początek. Pić i jeszcze raz pić tę czystą żywą wodę, która będzie oczyszczać organizm. Rak to nic innego jak pasożyt, który jeśli nie dostanie pożywki będzie ginął. To jest to, czym należy pracować. Słucham.

Sesja nr 169, 13 październik 2013

Ryszard: Pytanie od Marii: Czy dalej powinnam poddać się leczeniu chemicznemu?

EN-KI: Bardzo lubicie chemię – jeść, wdychać, a jak już na coś się zachoruje, a medycy zaproponują chemię – to bez zmrużenia oka. Kiedy Mario kazałem, to kazałem Tobie, bo taka była potrzeba, ale teraz właściwie nie ma takiej potrzeby. Ty masz się teraz w dalszym ciągu oczyszczać, oczyszczać się z tej zarówno chemii jak i nagromadzoną nadwyżkę wolnych rodników usunąć. To jest moja propozycja Mario, a co Ty z tym zrobisz – to już niestety – Twoja będzie decyzja. Słucham.

Sesja 178 Łódź, z dnia 16-go lutego 2014 r.

Małgorzata: Witaj Kochany EN-KI. Na wstępie chciałam Cię gorąco pozdrowić mam kilka pytań. Czy witamina B-17 znana również jako „amigdalina” lub „lepfill”, która znajduje się w pestkach moreli, jabłkach, śliwkach spożywana systematycznie w odpowiednich ilościach, chroni od chorób raka i czy   podana dożylnie jest w stanie wyleczyć zaawansowany nowotwór? Roman.

EN-KI: Witaj Romanie. Do witaminy B-17, gdybyś dołączył jeszcze wiarę i picie tej żywej wody z wodorem, bo wodór będzie usuwał wolnorodniki z organizmu, to jak najbardziej masz szansę wyjść z tego. Bo gdzie jest początek choroby, jak myślisz Romanie? W umyśle. Kiedy przeprogramujesz też swój umysł i na przykład powiesz: „Jestem już zdrowy”, to zobaczysz, że nastąpi ten proces leczenia, uzdrawiania i wyjdziesz z tego. Natomiast, jeżeli rak jest tak zaawansowany, że wszystkie narządy wewnętrzne są zajęte, to może być ciężko. Dla takiej odmiany, oprócz witaminy B-17, już można także dożylnie podawać witaminę C, też w tych tysiącach jednostek, albo ją spożywać. Jeszcze nie jest to do końca zaakceptowane przez świat medycyny, ale B-17, witaminę C w tysiącach jednostek i zacznij pić tę wodę z wodorem. Wyjdziesz z tego. już są przeprowadzane testy na ochotnikach. Dlatego to doradzam Tobie – jak najbardziej spożywaj Słucham

Sesja nr 201, Chicago, 21 wrzesień 2014

Barbara: Czym tak naprawdę jest choroba raka? W środowiskach ezoterycznych mówi się, że to nagromadzenie w ciele toksyn, albo energii rozmaitego bólu, czy innych nie uwolnionych energii, które się akumulują na skutek zastoju i zaczynają żyć swoim życiem. Jak Świat Duchowy widzi tę dolegliwość i co zaleca, aby nie doprowadzić do takiej choroby?

EN-KI: Jest to bakteria, która tak naprawdę posiada każda istota ludzka i u jednych się rozwinie, a u drugich nie. Zdrowy tryb życia. Można powiedzieć – żarty sobie robisz Istoto Duchowa? Zdrowy tryb życia, a i ta choroba będzie wyeliminowana. Przede wszystkim brak stresu, zdrowy tryb życia i też dużo gimnastyki. I właśnie w ten sposób wyeliminujecie tę chorobę raka. Słucham.

201 Sesja nr Chicago, 21 wrzesień 2014 roku.

EN-KI: Witajcie w tym dniu dzisiejszym. Cieszę się z tego spotkania tutaj w Chicago. Kiedy już niebawem zawitamy do Chicago, będzie Was fizycznie dużo więcej. Zanim przejdziemy do pytań i odpowiedzi, to Ja, EN-KI, wtrącę kilka słów na temat Marii. Nie będę Barbaro zabierał Tobie głosu. Powiem tylko co myśmy uczynili. Maria, chociaż wydawać by się mogło, że nie jest jeszcze sprawna fizycznie, to powoli będzie wracać do sprawności. Maria miała ostatnie stadium raka i z tego się według ziemskich prognoz nie wychodzi. Odchodzi się, ale nie wychodzi. Maria dla Chicago i nie tylko dla Chicago może być przykładem, albo świadectwem Naszej ingerencji na cały świat. Maria jest tak zwanym znakiem dla Was od Nas i to co jest niemożliwe, stało się możliwe. Maria nie ma już raka, ani przerzutów. Medycy jeszcze tylko uporządkują to i owo, i Maria może być tym przykładem, tą taką osobą, którą ludzie będą mogli zobaczyć, dotknąć, a ona sama może powiedzieć, że poprzez Wiarę i Siły Duchowe zostałam uzdrowiona. To będzie tyle, a resztę, Barbaro, Ty sama dopowiesz. A teraz Ja, EN-KI, słucham pierwszego waszego pytania w Chicago i tak się cieszę, że Jestem z Wami. Słucham.

Sesja nr 204   Chicago, 19 październik 2014 roku.

Dr Bohdan Kroczek: Drogi EN-KI, ja chciałem powiedzieć dzisiaj kilka słów na temat wyleczenia Marii Michałek. To nie jest podważanie Twoich słów, ale wiem, iż dużo niedowiarków czyta Twoje sesje i ja jako lekarz-chirurg tutaj w Chicago, chcę powiedzieć pewne fakty. Maria na samym początku przyszła do mnie do gabinetu ze swoim problemem. Po zbadaniu wysłałem Marię do ginekologa. Stwierdzono u niej nowotwór złośliwy czwartego stopnia po wszystkich badaniach. Jak wiemy piątego stopnia nie ma, czyli sprawa w tym wypadku była beznadziejna. Maria już miała przerzuty w innych organach i jak to możemy sobie uzmysłowić była w bardzo kiepskim stanie. Niedawno temu wróciła do mojego gabinetu i przyniosła całą dokumentację jej leczenia. Chcę powiedzieć, że przestudiowałem bardzo dokładnie – chcę podkreślić, że przestudiowałem bardzo dokładnie wszystkie fakty z jej leczenia. Ostatnie prześwietlenia i opcje badania wykazały, że wszystko jest negatywne, czyli Maria została całkowicie wyleczona co dla świata medycznego jest niezrozumiałe w tej chwili. Ja jako lekarz-chirurg tutaj w Chicago, Doktor Bohdan Kroczek podpisuję się pod tym moim oświadczeniem obiema rękami.

Oklaski na sali.

EN-KI: Witajcie moje Jaskółki, tego niedzielnego dnia 19 Października 2014 roku. Celowo poprosiłem Bohdana o przeczytanie tego listu – orzeczenia lekarskiego. Czas już był najwyższy, żeby udowodnić ludziom Nasze istnienie, więc Maria miała się stać tym przykładem. Ogromnie się też cieszę z tego powodu, że ten fakt wyleczenia Marii nie został przemilczany, bo tak też świat nauki i ludzie mogli zrobić – przemilczeć, albo sukces przypisać medykom. Postanowiliście ogłosić Światu, że Maria została uleczona! Teraz już po tej dobrej, radosnej nowinie możemy zaczynać. Teraz ponownie Ja, EN-KI, witam Was i dziękuję za to liczne przybycie. Pragnę też powiedzieć, że nie chcę zostawiać Lucyny i Bill’a w Polsce, więc zaczekam jeszcze chwilę i razem przylecimy, razem z tym ich małym, włochatym „dzieckiem”. (Śmiech na sali). Poproszę o pytanie

Sesja 214,Łódź, 7-go grudnia 2014 roku.

Małgorzata: W książce naturo-terapeuty Jerzego Zięby pod tytułem „Ukryte terapie – czego lekarz ci nie powie”, autor przedstawia sposób leczenia nowotworów za pomocą wlewów dożylnych z askorbinianu sodu. Jak na razie lekarze akademiccy stosują tę metodę tylko w tak zwanym podziemiu, ponieważ świat medycyny nie akceptuje tej metody legalnie. Co o tym sposobie sądzisz EN-KI, czy można bezpiecznie stosować tę formę witaminy C? Dziękuję. Radosław.

EN-KI: W sumie witamina C Radosławie jest na uodpornienie organizmu ale nie leczenie tego już nowotworu, który się już rozgościł w organizmie. Póki co i jeszcze trochę, to na tę chorobę, czy to w podziemiach, czy nad ziemią lekarstwa nie ma. Oczywiście, że będzie to lekarstwo i to w niedługim czasie, ale nie będzie to, to o czym piszesz. Będzie to medycyna nowej generacji, która jest już i jest schowana w sejfach, co by ludzkie oko, nie powołane oko nie zobaczyło a tym bardziej nie ma jeszcze testowania na ludziach choroby rakowej. Słucham.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com