• No categories

RADIO MISJI FARAON

Zapraszamy do zapoznania
się z Archiwum Audycji
Radiowych pani Barbary
Choroszy – "Radiowe TAJEMNICE ŚWIATA"
- wejdz tutaj
Bezposredni link do radia
www.barbarachoroszyradio.org

Choroby oczu, słuchu, zębów

Sesja nr 61, KRAKÓW, 25 czerwca 2006

Czy możliwe jest metodami ćwiczeń naturalnych oraz klasycznej medycyny całkowicie usunąć chorobę zwyrodnienia siatkówki oka?

En-Ki: I tutaj zalecałbym pewną ostożność co do medycyny naturalnej, akademickiej. Nie mogę powiedzieć “nie lecz się” bo można byłoby spowodować kłopoty. Ale zanim podejmiesz decyzję wybrania lekarza, to ty już świadom energii zapytaj swojej podświadomści czy można się oddać w rece danego lekarza. Podświadomość – uwierz mi – da tobie odpowiedź. Czy na dzień dzisiejszy choroba ta jest wyleczalna? Według dzisiejszej medycyny – nie. To, co mogę doradzić – i tutaj ponownie mogę się narazić – ale ja tylko daję propozycję. Realizację pozostawiam tobie. Otóż to ziele, które jest “kością niezgody”, a nazywa się jaskółcze ziele. Rób okłady tak jak z herbatki. Dalej przepisu mówić nie muszę. Okłady przez trzy miesiące. Później możemy porozmawiać. Później przekażesz Andrzejowi jakie będą efekty danego leczenia

Sesja nr 74, ŁÓDŹ, 18.09.2007

Jakie są przyczyny jaskry i jak ją wyleczyć, bo obecnie jest chorobą, którą się wykrywa już u małych dzieci, a bardzo często – chorujący nie wiedzą, że chorują?

EN-KI: I tutaj winę za stan rzeczy, za tę chorobę powinni ponieść ci, co zatruli środowisko, czyli – wszechobecna chemia, którą nie tylko spożywacie, ale i oddychacie, gdzie i przez oczy szkodliwe środki się dostają do organizmu. Na dzień dzisiejszy – choroba ta przez medycynę ziemską jest nieuleczalna, ale mogę wam, bo to się przydać może na przyszłość i to każdemu. Otóż, nie jest podawane do informacji, ale jest faktem, że w Brazylii dokonywane są uleczenia poprzez – wy brzydko to nazywacie “kosmitami”, istot z innego wymiaru. Do tej pory otwarcie, legalnie przybywali. Teraz, kiedy leczenie poprzez “gości z nieba” stało się bardzo powszechne, wojsko ogranicza dostęp do nich. Ale “ci z kosmosu” – znaleźli sposób. Otóż w Brazylii… W Limie – przybysze z kosmosu wybrali człowieka. Wcześniej został uleczony. Nazwał się Janem od Boga. Wszyscy go znają w Limie i on dokonuje leczeń, czyli – istoty z kosmosu, wykorzystują jego ciało i poprzez ciało Jana, dokonywane są uzdrowienia z różnych chorób. Z tych chorób, gdzie medycyna dzisiaj mówi o chorobie jako “nieuleczalnej”. Zatem, udaj się do Limy, do Jana od Boga, a uleczony zostaniesz.

Sesja nr 76, GDAŃSK, 30.09.2007

Jak mogę ratować zagrożony chorobą wzrok?

EN-KI: Trzeba najpierw znaleźć przyczynę. Twój pogarszający się wzrok ma swoją przyczynę. Pogorszenie wzroku, to już jest skutek. W pierwszej kolejnosci radziłbym tobie przyjrzeć się dokładniej kręgosłupowi odcinka szyjnego. Zwłaszcza tego pierwszego odcinka, czyli u potylicy C-1, C-2, bo tu jest u ciebie przyczyna. Potem, kiedy już znajdziesz przyczynę, a jest na pewno przy kręgosłupie, zacznij terapię. Terapia owa nazywa się terapią czaszkowo – krzyżową.

SESJA 86 ŁÓDZ 15 CZERWIEC 2008

IWONA: Dziękuję bardzo – następne pytanie. Laserowe korekcje wzroku – czy nie są niebezpieczne i czy przy astygmatyzmie można je zrobić?

EN-KI: Zawsze laser ma plusy i minusy. Musi być bardzo wprawna ręka operatora, aby przylaserze nie narobił szkód. Może i zaszkodzić laser, i uratować życie… pomóc. Na dzień dzisiejszy ci, którzy najwięcej wykorzystują laser – można powiedzieć – są jeszcze ich nauki “w powijakach”. Więc dziesięć razy się zastanów, zanim raz powiesz: “Zgadzam się na operację laserem”. Słucham.

Sesja nr 106, Mysłowice , 6 czerwca 2010

IWONA: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Daniela. Witaj kochany En-Ki, niebiański przyjacielu. Dziękuję Ci za to, że tak kochasz ludzkość mimo jej słabości. Dziękuję za opiekę nade mną i nad moją rodziną oraz za to, że mogę być tu i teraz. Powiedz mi proszę, co jest główną przyczyną moich kłopotów ze wzrokiem? Czy to wina kręgosłupa, urazów głowy, czy zwyrodnienie siatkówki? Jak mogę sobie pomóc?

EN-KI: Zawsze mówiłem – medykiem to ja nie jestem, ale odbierając twoją energię w tej chwili sądzę, a nawet pewien jestem, że jest to przyczyna kręgosłupa, ale tego odcinka szyjnego. I tutaj radziłbym zrobić prześwietlenie tego odcinka i wyjdzie… Wyjdzie, jeśli nie dyskopatia, to wyjdą zwyrodnienia. A odcinek szyjny akurat jest odpowiedzialny za wiele funkcji, które są w głowie i na głowie. Więc od tej strony się zainteresuj, a problem minie. Słucham.

Sesja nr 117, Łódź 18 czerwca 2011

Marta: Dziękujemy. Drogi Enki, czy na dzień dzisiejszy jest możliwość leczenia torbieli pajęczynówki? Dziękuję za pomoc Tobie i wszystkim istotom duchowym. Katarzyna.

EnKi: Katarzyno, o ile medyk tobie tego nie powiedział, to ja jako nie medyk mówię, wszystkiego rodzaje torbiele mają to do siebie, że lubią się, powinny się wchłaniać. Przede wszystkim, to radziłbym tobie, zwrócić uwagę na wyżywienie , bo to co masz jest sygnał, sygnał organizmu, czyli, to się nie zgadza z twoim wyżywieniem. Zacznijmy od tego, a potem organizm sam sobie da radę. Najlepiej by było, gdybyś zaczęła odżywiać się zgodnie z grupą krwi. Słucham dalej.

Sesja nr 175, Łódź 1 grudnia 2013

MAŁGORZATA: Jak usunąć szumy w uszach?

EN-KI: W prosty sposób. Są dwie przyczyny: albo to jest przyczyna od kręgosłupa szyjnego, gdzie jest blokada, albo trzeba przepłukać uszy. Jeżeli to jest osoba młoda Małgorzato, to raczej ciśnienie nie wchodzi w rachubę, więc trzeba zacząć od sprawdzenia kręgów szyjnych, bo najprawdopodobniej tam jest przyczyna. Ustawi się kręgosłup to i szumy w uszach przejdą. Słucham.

Sesja nr 176 Chicago, 29 grudzień 2013

Ryszard: Drugie pytanie od Michała. Tracę słuch, czy tak ma być? Czy jest to moja wina? Nadmieniam, że pracuję w kurzu i hałasie.

EN-KI: Michale, to, że pracujesz w kurzu i hałasie może powodować utratę słuchu. Ja bym Tobie tutaj radził co byś się udał do kręgarza, albo kogoś kto zajmuje się kręgosłupami, bo pewnikiem tam jest ucisk, a przecież to ma wszystko połączenie. Również udaj się do medyka. Przepłukać uszy, bo jeśli pracujesz w kurzu, to możesz mieć przytkane uszy, a nic złego tak naprawdę nie odbieram od Ciebie Michale. Takie drobne kosmetyczne rzeczy tylko zrób u siebie, a wszystko będzie dobrze. Słucham dalej.

Sesja nr 205, Łódź, 18 październik, 2014

Małgorzata: Drogi EN-KI. Pragnę podziękować Ci z całego serca za opiekę nade mną i moją rodziną i za pomoc, i recepturę na moją chorobę nadczynności tarczycy, po której w ciągu trzech miesięcy wyzdrowiałam, co było szokiem dla lekarza. Ale pozostał mi wytrzeszcz oka, na który podobno nie ma lekarstwa. Czy jest na to jakiś sposób, żeby oko wróciło do normalnego wyglądu? Dziękuję. Marzanna.

EN-KI: A pewnie, że jest, tylko trochę cierpliwości. To zwykłe jaskółcze ziele co byś na noc robiła okład z tego ziela i też gdzieś już po trzech miesiącach też medycy przetrą ze zdumieniem oczy. Ale tu potrzebna jest cierpliwość. Słucham.

Sesja nr 88, Wrocław 21 września 2008

IWONA: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Adriana. Mam wielki problem z zębami, a dokładniej – recesja dziąsłowa, czyli opadanie dziąseł poniżej szkliwa. Może nasz drogi Samuel wie co zrobić, żeby te dziąsła powróciły na swoje miejsce, aby odrosły, bo dentyści twierdzą, że one nigdy nie odrosną. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

EN-KI: Medycy ziemscy dużo twierdzą, a – czasami się mylą. W twoim przypadku radziłbym tobie zastosować metodę prostą. Czyli – zacznij płukać dziąsła, jamę ustną – korą dębu. I po wypłukaniu – to trzeba kilka razy dziennie, przynajmniej trzy razy dziennie zrobić – zacznij pryskać jamę ustną – złotem. Mamy wyszkolonego alchemika, który bardziej jest alchemikiem, niż chemikiem. Zakup preparat, który on produkuje i tym też będziesz pryskał. Potrwa to kilka miesięcy, ale potem udowodnisz medykom – „racji nie mieli“ – powiesz im. Zacznij to robić natychmiast. Po sesji zgłoś się do Andrzeja – o podanie adresu poproś, tego alchemika. Słucham.

Sesja nr 78, WROCŁAW, 21.10.2007

Jak wyleczyć próchnicę zębów?

EN-KI: Zaniedbaną próchnicę… Próchnica nie powstaje z dnia na dzień. Tu, w pierwszej kolejności trzeba byłoby “podziękować” rodzicom za “dopilnowanie”. Można jeszcze spróbować wzmocnić układ kostny. Spożywać chrząstkę rekina wraz z wapnem. Nie ma innego lekarstwa.

Sesja nr 98, Poznań 8 marca 2009

PYTANIE: Dziękujemy za odpowiedź, mamy pytanie od Adriana. Drogi przyjacielu mam problem z zębami, a dokładniej z dziąsłami. Nazywa to się recesja dziąsłowa, czyli dziąsła opadły poniżej szkliwa zębów. Od pięciu miesięcy płuczę dziąsła korą dębową. Pryskam złotem i nic, nic nie pomaga, a było tak, jak jest. Może jest jakaś inna recepta na to, by pomogło. Dentyści twierdzą, że nigdy nie odrosną i że można tylko przeszczepy zrobić, ale jest to bardzo kosztowna sprawa. Proszę o pomoc.

EN-KI: Na to teraz „chwycę ciebie za słowo”. Piszesz – „było, jak jest”, czyli choroba się nie pogłębia. To już jest sukces, bo gdyby się choroba pogłębiała, to byś to zauważył, a ty twierdzisz, że jest, jak było, czyli choroba powiedziała „stop” i teraz dalej zalecam to samo, bo jest to leczenie bardzo długie, co „zapomniałem” tobie dodać. Teraz zalecam jeszcze, zakupienie złota, tego w proszku, czyli Suplementu Ki – i też zacznij to spożywać. Rehabilitacja czasem trwa kilka lat. Uzbrój się w cierpliwość. Słucham.

Sesja nr 153, Chicago, 3 marca 2013

BARBARA – Dziękujemy. Czy metalowe plomby zaburzają nasz odbiór subtelnych energii?

 ENKI – Raczej tak, bo to jednak jest chemia, którą się aplikuje w postaci tych plomb. Czy medycy, którzy zakładają te plomby nie mają innych rozwiązań? Przecież można zupełnie inny materiał zastosować, który się nie utlenia, który nie jest szkodliwy dla organizmu. Nawet materiał zrobiony z kości słoniowej jest nie do zdarcia, a jest materiałem naturalnym. Czy jeszcze inne, które służą dla dobra, a nie szkodzą.

Sesja nr 157, Chicago, 19 maj 2013

BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI ( tutaj mam pytanie ze zdjęciem od Doroty z Kalifornii): Czy jest to możliwe by moja 16-sto miesięczna wnuczka miała stan zapalny w górnej jedynce? Ząbek ten jest złamany. Lekarz dentysta od małych dzieci twierdzi, że musi byc usunięty i do tego potrzebny jest anestazjolog – czyli poprzez uspanie. Dla mnie jest to absurd. Dorota jeszcze pisze słowa podziękowania, bardzo sobie ceni Twoje rady, które nigdy jej nie zawiodły, ufa całym sercem i dziękuje za ochronę całej rodziny i małej Jayden. Serdeczne podziękowania od Doroty z Kalifornii.

 EN-KI – Dentystą, medykiem to ja nie jestem. Tu trzeba byłoby zasięgnąć języka specjalisty ale skoro zęby trzonowe te pierwsze są wypychane przez te prawidłowe to uważam, że trzeba by jeszcze trochę zaczekać, nie podejmować decyzji pochopnie albo zasięgnąć języka u następnych specjalistów, a nie opierać się tylko na orzeczeniu lekarskim jednego. Tak uważam, moja opinia to byłaby taka, zaczekać. Podziękowania również przyjmuję. Słucham

BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI, czy implanty, które są robione z tytanu są szkodliwe dla naszego organizmu? Czy ten metal jest toksyczny? Barbara.

 EN-KI – Raczej nie, specjalnie jest to robione z tytanu, bo jest to metal twardy, nie mogą robić implantów ze złota, bo złoto samo z siebie jest miękkim metalem i nie służyłoby długo, więc tytan jest znany od wielu, wielu lat i tym metalem już zostanie. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI, czy implanty, które są robione z tytanu są szkodliwe dla naszego organizmu? Czy ten metal jest toksyczny? Barbara.

 EN-KI – Raczej nie, specjalnie jest to robione z tytanu, bo jest to metal twardy, nie mogą robić implantów ze złota, bo złoto samo z siebie jest miękkim metalem i nie służyłoby długo, więc tytan jest znany od wielu, wielu lat i tym metalem już zostanie. Słucham.

Sesja nr 165, Kraków 10 sierpnia 2013

PYTANIE: Mam pytanie, czy moje zęby się wyprostują?

EN-KI: Tyle co mogę powiedzieć – jeszcze jesteś młode dziewczę i już za kilka lat wejdzie medycyna nowej generacji. Medycyna będzie dotyczyć też stomatologii, więc zaczekaj jeszcze cierpliwie, kiedy Ci to nie sprawia kłopotu, bo jest eksperymentalnie robione w Ameryce. Za dwa, trzy lata będzie na całej Ziemi. I poprzez ten eksperyment medycyny będziesz miała piękne zęby. Znaczy się, wyciągnąłem od Was wszystkie smutki. Teraz pozostanie mi pozakładać kolejno Bransolety. Instrukcję poda Wam medium przy zakładaniu. Ja EN-KI, za to sympatyczne wspólne spotkanie dziękuję.

Sesja 219,z ŁODZI, z dnia 11-go stycznia 2015 r.

Małgorzata: Pytanie od Mirosławy Mirowskiej. Drogi En-Ki , dziękuję za codzienną opiekę i wsparcie. Chciałabym zapytać, co możemy zrobić, aby spowolnić lub zlikwidować opuszczanie dziąseł . Na zębach odsłaniają się wówczas szyjki i zęby stają się bardzo wrażliwe na zimno, ciepło i na słodkie.

En-Ki :Brak witamin w organizmie, przede wszystkim zacznij zażywać  witaminę B 12 i witaminę K, dodatkowo jest też ubytek kolagenu, co zaowocowało taką  właśnie dolegliwością i zacznij taką kurację jak najszybciej, bo sytuacja , jak nie zaczniesz działać, może stać się groźna, czyli stracisz wszystkie zęby. Wiec pamiętaj, to co jest podane, zaczynasz  natychmiast używać. Słucham.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com