• No categories

RADIO MISJI FARAON

Zapraszamy do zapoznania
się z Archiwum Audycji
Radiowych pani Barbary
Choroszy – "Radiowe TAJEMNICE ŚWIATA"
- wejdz tutaj
Bezposredni link do radia
www.barbarachoroszyradio.org

Choroby psychiczne, lęki, śpiączka, depresja

Sesja nr 60, WARSZAWA, 18 czerwca 2006

Czy jest słuszne leczenie osoby chorej psychicznie lekami psychotropowymi?

EN-KI: Jeśli to pytanie zadał lekarz – chociaż nie sądzę – otóż leki psychotropowe, jak sama nazwa na to wskazuje nie leczą, ale otępiają i chory jest jeszcze bardziej rozdrażniony i dostaje coraz większe dawki. Działa jak narkoman, który jest uzależniony od psychotropów. Kiedy nie podaje się leku – zaczyna się agresja. Odtrucie takiej chorej osoby jest wręcz niemożliwe. Często też sami lekarze robią z danego człowieka chorego psychicznie, a leki dopełniają całej reszty. Na samym początku – powiedzmy – choroby, bo najczęściej zaczynają się przekazy od istot z innych wymiarów i kiedy osoba nie ma wsparcia od drugich osób – zamyka się w sobie… Przekazy płyną i wtedy umysł nie wytrzymuje. Zaczynają się zmiany… Kiedy zaczynają się zmiany, rodzina szybko udaje się do lekarzy, a ci jeszcze szybciej, nie szukając przyczyny, podają leki psychotropowe i błędne koło się zaczyna. Wtedy taki chory już jest uzależniony od leków psychotropowych. Każda choroba psychiczna – tak nazwali to lekarze – ma swój początek. Na samym początku rozwoju – powiedzmy – choroby trzeba podać rękę, czyli pierwsze co – wysłuchać, a dopiero potem można leczyć. Tak, że kiedy choroba jest już zaawansowana z winy lekarzy, nic się nie da zrobić. Już będzie uzależnienie do końca życia.

W jaki sposób można wyleczyć depresję?

En-Ki: Otwórz się… otwórz się na ludzi… otwórz się na świat. Bywaj częściej w lesie. Idź nawet do ogrodu zoologicznego. Idź do akwarium, patrz na ryby. Depresja jest tylko w twoim umyśle… depresji nie ma. Powiedz sobie “Jestem zdrową osobą”, “Jestem szczęśliwą osobą”, “Jestem kochaną osobą”. Depresja to jest twój wymysł. Nie ma depresji.
Sesja nr 61, KRAKÓW, 25 czerwca 2006

Jak zwalczyć lęki przed zmianami, czy wogóle swoje własne lęki?

En-Ki: Tutaj odzywa się twoja słabość, strach. Boisz się ludzi daltego to jesteś tutaj z nami. Jak zwalczyć? Jest też prosty sposób, tylko do tego prostego sposobu dołącz wiarę. Stań przed lustrem i powiedz: “Siła jest we mnie. Moc jest we mnie”. Dalej, żeby przełamać tę barierę strachu, dopóki nie nabierzesz pewności siebie, wiary w swoją siłę, w swoją moc, to każdego ranka stosuj też do wizualizacji ochronę energetyczną, czyli może być to klosz, może być to szafa z luster. Decyzja należy do ciebie. Po pewnym okresie stosowania tej metody poczujesz się nowo narodzonym, silnym człowiekiem.

Sesja nr 61, KRAKÓW, 25 czerwca 2006

Drogi Enki, wielu ludzi choruje na różne choroby fizyczne i psychiczne, których nie mogą wyleczyć lekarze. Jak można tym ludziom pomóc?

En-Ki: I tutaj, chociaż powiem – i tak nie skorzystacie. To, co się teraz dzieje z tymi chorobami różnymi, gdzie lekarze nie mają lekarstwa – jest bardzo proste rozwiązanie. Te choroby nie przychodzą z Kosmosu, są produkowane w laboratoriach. Nie dajcie się szczepić! Pomimo agitacji kompanii, że jest to najlepsze rozwiązanie, że to wam uratuje życie. Nie dajcie się szczepić pod żadnym pozorem!!! W szczepionkach są podawane odpowiednie składniki, które będą powodować choroby, które będą przenoszone drogą nie tylko płciową, ale nawet przez oddech. Jak zwykle ja tylko mówię, nie straszę – a decyzja należy do was. Tak wiele chorób zostało wyprodukowane wlaśnie w laboratoriach – i właśnie przez to człowiek działa

Sesja nr 66, NEW YORK, 12 listopada 2006

Czy prawdą jest to, co twierdzi autor Ron Hubbard w książce Diametryka, że tą metodą można leczyć wszystkie choroby umysłowe i psychosomatyczne?

En-Ki: Czegóż to już nie piszą… Co jeden, to mądrzejszy?.. Iluż to już było i jest tych uzdrowicieli, którzy mówią, że ich metoda jest najlepsza. Choroby umysłowe – jak do tej pory, nie ma na nie lekarstwa. Dopiero, kiedy się na Ziemi uspokoi, kiedy przybędą nauczyciele, kiedy przybędą medycy, to choroby umysłowe będą leczone. Odpowiednie wszczepy spowodują, że mózgi tych osób chorych będą powracać do normalności. Na dzień dzisiejszy nie dajcie się zwieść coraz to nowym metodom uzdrawiania, bo najczęściej chodzi tylko o zdobycie rozgłosu, zdobycie pieniędzy.

Sesja nr 66, NEW YORK, 12 listopada 2006

Czy po roku 2012 będzie można uleczyć tak zwane “nieuleczalne choroby”?

En-Ki: Już dzisiaj jest to praktykowane i robią to ci, na których dzisiaj tak krzyczycie. Istoty z Syriusza B. Jest miejsce w Brazylii gdzie za zgodą wojska pozwalają lądować. Medycy z Syriusza B leczą najbardziej ubogich ludzi i tych, którzy się ich nie boją. Udają się tam, na poligon, gdzie oni lądują i są uleczani. Uleczani z chorób, które dzisiaj medycyna uważa za nieuleczalne. Już dzisiaj… Dzisiaj jest pokazywane, że to, co jest niemożliwe na Ziemi – oni dokonują. Dokonują leczenia.

Sesja nr 77, KRAKÓW , 7.10.2007

Czy istnieje aktualnie aparatura techniczna pozwalająca wybudzać pacjentów będących w stanie śpiączki i przewlekłym stanie wegetatywnym? Jeżeli nie, to czy zostanie ona w niedalekiej przyszłości opracowana?

EN-KI: Istoto, która zadałaś to pytanie – jest ono bardzo konkretne i mądre. Tak naprawdę, śpiączka – to tylko uśpiony umysł i ciało, a duch jest dalej aktywny. Pytasz się, czy jest taka aparatura? Mózg – on jest tą aparaturą. A, tak naprawdę, to zostanie wynaleziona, albo inaczej – ona już jest, i tylko zostanie “sprowadzona”. Na dzień dzisiejszy nieliczne tylko osoby, można je policzyć na palcach, posiadają predyspozycje wybudzania ze śpiączki. Działasz na poziomie umysłu i kiedy nawiązujesz kontakt ze świadomością, bo świadomość uśpionego ciała nie śpi, wtedy bez większego problemu docierasz do umysłu i do ciała… Wybudzenie ze śpiączki za kilka lat będzie powszechnie – nazwijmy to – leczone… Dzisiaj – musisz działać na pograniczu parapsychologii, trochę “magii”, ale to przynosi tobie sukces. Więc, póki co – działaj swoją metodą i niebawem otrzymasz jeszcze informacje, jak sobie pomóc, jak szybciej wyprowadzić człowieka ze śpiączki.

Jaki jest najlepszy i najszybszy sposób wyleczenia depresji mojego męża?

EN-KI: Przede wszystkim – znaleźć przyczynę, bo sama depresja jest już skutkiem. Mąż twój – sam z siebie, ma wrażliwy charakter i teraz ludzi wpadających w depresję, w stresy nie będzie ubywać, ale będzie przybywać. Już szpitale psychiatryczne “pękają w szwach”. Ludzie, ludzie tej sytuacji jaka jest – nie wytrzymują… Jaką radę mogę tobie dać? Jako kobieta – posiadasz intuicję – kieruj się nią. Przede wszystkim, potrzebna jest ogromna wyrozumiałość dla twego męża. Jest znerwicowany i często nie panuje nad swymi emocjami. Więc, od czego ty jesteś? Same leki nie rozwiążą problemu, ale problem może być rozwiązany dzięki twojej pomocy, bo jesteś osobą silną. To nic, że to jest mężczyzna. Ma słaby charakter, więc pomóż mu. Bądź dla niego ostoją, a wtedy złagodzisz skutki jego depresji.


Sesja nr 80, WARSZAWA, 16 GRUDNIA 2007

 

Czym jest spowodowana moja schizofrenia?

EN-KI: A skąd wiesz, że to jest właśnie to? A może masz “kontakty”, a lekarze wmówili tobie, że jesteś chora psychicznie? Przyjrzyj się sobie tak dokładnie i wtedy dopiero możesz powiedzieć czy jesteś chora, czy to są kontakty. Kontakty, które masz, a które stłamsili w tobie twoi najbliżsi i lekarze. Zatem nie mów, że jesteś chora. Poszukaj najpierw przyczyny, a potem dopiero możemy mówić o skutku.

Sesja nr 92, Wrocław , 7 grudnia 2008

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Dariusza.  Czy problemy z moim zdrowiem psychicznym są wynikiem choroby?

EN-KI: Jakie „zdrowie psychiczne“?  Nie ma w tobie zaburzeń psychicznych.  Istoto – wmówiłaś sobie tą chorobę, czyli – masz to na własną prośbę.  Przeprogramuj swój umysł na zasadzie „Nic mi  nie dolega“, to wtedy też twój umysł zacznie inaczej pracować.  Słucham.

Sesja nr 95 Bydgoszcz 1luty 2009

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy epilepsja może być możliwością przekazów od Wyższego Ja?

EN-KI: Niekoniecznie. I jeśli choroba ta jest, powstała na skutek – uszkodzenia mózgu, to nie może dojść do logicznych, rozumnych przekazów. Bo, i my kontaktując się telepatycznie z istotami ludzkimi, potrzebujemy czystego, zdrowego mózgu. Przy tej chorobie, kiedy pojawiają się obrazy, najczęściej jest to zbiór, chaos, różnych obrazów, doświadczeń, nawet z dzieciństwa,nawet z poprzedniego życia. Więc, trzeba dokładniej przyjrzeć się tej chorobie – jaki, jaka jest dokładnie przyczyna powstania epilepsji.

Sesja nr 113, Szwajcaria 12 grudnia 2010

Pytanie: Jak można pomóc osobom zamkniętym na wydziałach psychiatrycznych i jak do tego doszło, że się w takim stanie ci ludzie znależli?

Enki: Często medycy idą po najmniejszej lini oporu, jeśli chodzi o te zmiany w zachowaniu. Szybko można zaszufladkować psychicznie chorych. Najczęściej są to ludzie wrażliwi, którzy otrzymują przekazy i nie mogą sobie z tym poradzić. Wtedy uciekają się do medyków, a medycy już sobie z nimi dobrze radzą. Ci pseudo-chorzy psychicznie po 2012 roku będą leczeni, ale tak naprawdę. Trzeba teraz podejść do nich z miłością, szacunkiem i ze zrozumieniem. Słucham.

Sesja nr178, Łodź 16 luty 2014

Małgorzata: Na sesji prywatnej rozmawiałam z Tobą EN-KI, na temat mojej siostry Mileny, chorej na depresję, która miewa lęki i boi się wychodzić z domu. Powiedziałeś, że jest nadwrażliwa i trzeba ją leczyć energetycznie. W przeszłości wróżyła z kart klasycznych i Tarota. Czy Tarot mógł wpłynąć na jej psychikę tak destrukcyjnie? Katarzyna z Łodzi.

EN-KI: Mógł, Katarzyno, bo tak jak obserwujemy karty, niekoniecznie te tylko Tarota, ale inne też są – potrafią czynić dobro, ale także i zło, zwłaszcza karty Tarota. Do pewnego momentu są kartami, tak zwanymi białymi i przekazywanie informacji ludziom poprzez karty służy dla ich dobra, ale Katarzyno, kiedy zaczyna się u takiej wróżbitki pojawiać tak zwany syndrom władzy, ego, karty mogą się zmienić w Czarnego Tarota, czyli tą osobą mogą zawładnąć negatywne energie i wtedy zamiast pomagać, zaczyna się ludziom szkodzić, ale najbardziej to szkodzi się samemu sobie i stąd są te problemy u Twojej siostry.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com