• No categories

RADIO MISJI FARAON

Zapraszamy do zapoznania
się z Archiwum Audycji
Radiowych pani Barbary
Choroszy – "Radiowe TAJEMNICE ŚWIATA"
- wejdz tutaj
Bezposredni link do radia
www.barbarachoroszyradio.org

Choroby tarczycy

Sesja nr 80, WARSZAWA, 16 GRUDNIA 2007

Pytanie: Chciałam zapytać o niedoczynność tarczycy. Co robić, gdyż oficjalnie choroba ta jest nieuleczalna?

EN-KI: I znowu – kto ci to powiedział, że jest nieuleczalna? Zacznij pić jodynę. Tak, zwykłą jodynę. Nie tak butelką całą, ale kropelkami. Pięć kropel dziennie. Po trzech miesiącach spytasz się: “Jaka tarczyca

Sesja nr 92, Wrocław , 7 grudnia 2008

PYTANIE: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Moniki.  Czy guza na tarczycy można wyleczyć za pomocą naturalnych metod lub środków farmakologicznych?  Czy operacja jest wskazana?

EN-KI:To zależy…, to zależy od tego jakiej wielkości jest ten guz.  Guz nie powstaje w trybie natychmiastowym, guz po prostu rośnie – i tak samo było w twoim przypadku.  Złe samopoczucie towarzyszyło tobie od długiego czasu i albo było ingnorowane przez ciebie, albo to była ignorancja przez medyków.  I kiedy guz na tyle urósł, że już był mocno widoczny i bardzo tobie to doskwierało, okazało się jedynym rozwiązaniem operacja.  Jest ziele, to znaczy w tej chwili trudno dostępne ziele – jak to się stało, że nagle to ziele, które leczy staje się niedostępne?  Mówię o jaskółczym zielu, czyli glistniku.  Zacznij pić glistnik – i nie obawiaj się.  To ziele nie jest trujące, to ziele leczy.  Usuwa guzy, torbiele, narośla, regeneruje cały organizm.  I jeśli po trzech miesiącach regularnego picia i zrobieniu ponownych badań – guz się nie zmniejszy, to niestety, będziesz musiała się poddać operacji.  Ale, to nie koniec terapii.  Po operacji trzeba jeszcze organizm doprowadzić do równowagi.  I wtedy dopiero polecam tobie, z gwarancją polecam – Suplement Ki.  Życzę tobie wytrwałej pracy, a dopiero potem możesz posłuchać medyka.  Słucham

Sesja nr 113, Szwajcaria 12 grudnia 2010

Pytanie: Jak można się wyleczyć z choroby tarczycy i choroby Macedowa?

Enki: Zacznij od zwykłej Jodyny –pięć kropli dziennie. Powinno pomóc. Masz za mało jodu, więc bierz się do pracy i leczenia.

Sesja nr 178, Łodź 16 luty 2014

Małgorzata: Witam Kochany EN-KI. Na wstępie chciałabym Ciebie gorąco pozdrowić. Mam dwa pytania. Pierwsze. Czy nadczynność tarczycy można leczyć w jakiś naturalny sposób, czy zostają tylko leki chemiczne? Marzanna.

EN-KI: Zależy jak zaawansowaną masz tę zmianę tarczycową. Są leki pochodzenia naturalnego, czyli tak zwany „Kelp” i to powinnaś regularnie zażywać z dobrym skutkiem. Czy to jest nadczynność, czy niedoczynność leczenia – jest jodyna – taka ta Wasza jodyna. Pięć kropel dziennie, nie więcej. Jeśli nawet szybkiej poprawy nie będzie, to przynajmniej choroba nie będzie powodowała spustoszenia w organizmie, bo do tak zwanej operacji to Ty się nie spiesz

Sesja 216.Wrocław – Chicago, 28-go grudnia 2014 roku.

Barbara: Pytanie od Marii. Dziękuję za opiekę nade mną, moją rodziną i przyjaciółmi, za Energię, którą nas wszystkich obdarzasz, za prowadzenie i pomoc bycia lepszymi. Powiedz mi proszę, czy w przypadku tarczycy, gdy jest wycięta lub spalona radioaktywnie Płyn Lugola może zastąpić tabletki hormonalne Levothyroxine lub Synthroid, którymi pasą nas lekarze…?

EN-KI: Wystarczy Barbaro, wystarczy, już wiem o co chodzi. Wycięta tarczyca – „najlepiej” uciąć, wyciąć, bo to jest najprościej. Zbyt długo już bierzesz sterydy, od których organizm jest już uzależniony. Płyn Lugola jak najbardziej można zażywać, ale z odstawieniem leków trzeba postąpić bardzo ostrożnie, bo nagłe odstawienie leków spowoduje wstrząs organizmu co może się zakończyć dla Ciebie tragicznie, czekaj cierpliwie, jeszcze jakiś czas trzeba będzie brać. To co lekarze Tobie pochopnie przepisali i pochopnie wykonali operację, uszkodzoną tarczycę można leczyć komórkami macierzystymi i to już jest medycyna nowej generacji, ale teraz póki co bardzo powoli będzie można odstawiać, ale nie rób tego na własną rękę. Płyn Lugola jak najbardziej możesz zażywać. Słucham.

Barbara: EN-KI pozwól, że zapytam o osoby, które mieszkają w Polsce, a poprzez chorobę raka mają całkowicie usuniętą tarczycę. Czy jest jakikolwiek sens, żeby zażywały Płyn Lugola, czy jod?

EN-KI: Oczywiście, że jest sens, bo jeszcze pozostały węzły chłonne, a Płyn Lugola też oddziałuje na węzły chłonne. Już niedługo będzie produkowana zastępcza tarczyca, ale w tej chwili kiedy jest zupełnie usunięta, to zostaną tylko zastępcze środki – brać, czyli uzupełniać to hormonami. Słucham.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com