Sesja 118


Sesja publiczna przekazu telepatycznego nr 118

Nieznanice, 16-ty lipca 2011-go roku

.

Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI odpowiada na pytania za pośrednictwem medium, Pani Lucyny Łobos-Brown.

.

Uczestnicy: Lucyna Łobos-Brown, Marta, William Brown, Dariusz.

.

ENKI: Witam wszystkich w Pałacu Nieznanice. Cieszę się ogromnie, bo przecież nie zawsze jest mi dane być w pałacu, a że przed nami jest jeszcze sporo pracy, będziemy zaczynać. Czyli Ja, ENKI, bo takie jest moje prawdziwe imię, słucham pierwszego pytania. Słucham.

Marta: Witamy Ciebie ENKI, przede wszystkim bardzo serdecznie i bardzo się cieszymy, że możesz być dzisiaj razem z nami i odpowiedzieć na nasze pytania, więc pytanie pierwsze: Czy do końca roku 2012-go nastąpią jakieś większe katastrofy na Ziemi? Jeśli tak, to gdzie? Eliza.

ENKI: Elizo, wszędzie, dokładnie wszędzie, każdy zakątek Ziemi będzie dotknięty mniejszym lub większym kataklizmem. Dlatego to, zabiegaliśmy o to, żeby jak najprędzej uruchomić zabezpieczenie wokół Ziemi, po to, żeby zmniejszyć skutki właśnie tej energii nadciągającej Planety. A ponadto każdy cykl niesie za sobą Oczyszczanie. Do tego cyklu się właśnie zbliżacie, więc zarówno Ziemia jak i ludzie będą przechodzić tak zwaną transformację po to, żeby już od tego Nowego Czasu, czyli odliczania nowego czasu Zegara Kosmicznego, te wydarzenia wszyscy mieli za sobą, więc wydarzenia wszędzie będą. Słucham.

Marta: Dziękuję. Kochany ENKI, co oznacza dla nas tak zwane „wzniesienie”, o którym coraz częściej się mówi? Czy to chodzi o wejście w Czwarty Wymiar? Jeśli tak, to jak to fizycznie będzie wyglądać? Mirosława.

ENKI: Mirosławo, wejście w Czwarty Wymiar, to też można podciągnąć pod tę transformację, która już się odbywa na Ziemi. Kiedy zakończy się wszystko, tak jak powiedział Bill, to matematyka w Kosmosie też. Musi się zakończyć kosmiczny czas Trzeciego Wymiaru po to, żeby ustąpił miejsca Czwartemu. Nie ma nic bezobjawowo i żeby Czwarty Wymiar mógł się na dobre rozgościć na Ziemi i w was także, musi przejść każdy tę fazę Oczyszczania. Co niesie za sobą Czwarty Wymiar? Dobrobyt, zmianę, radykalną zmianę, bo teraz, to w czym żyjecie na Ziemi, trudno nazwać dobrobytem, lecz to się zmieni albo systematycznie będzie się zmieniać od trzynastego roku. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Drogi ENKI, czy mógłbyś powiedzieć, czego mamy się spodziewać po przybyciu nadlatującej właśnie komety Elenin? – bo rozumiem, że to nie jest Planeta Nibiru? Mirka.

ENKI: A pewnie, że to nie jest Planeta Nibiru. Zbliżająca się Planeta Nibiru będzie mocno odczuwalna, kiedy nie będzie zabezpieczenia na Ziemi. Kiedy do zabezpieczenia dojdzie, oczywiście te skutki będą zmniejszone. Po co te Planety krążą? A no po to, że wszyscy, cały Kosmos bierze udział w tym wydarzeniu zakończenia Starego Cyklu a wejścia nowego. Innej roli w stosunku do Ziemi nie odgrywa. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Kochany Opiekunie Ziemi ENKI, chciałbym zapytać o nasz Księżyc. W sesjach było powiedziane, że jest on częścią naszej Ziemi a nie sztucznym tworem. Jak mogę to zrozumieć, że zawsze widzimy tylko jego jedną stronę, przecież według zasad Wszechświata:
„wszystko wibruje, wszystko jest w ruchu”? Mirosława.

ENKI: Księżyc, to prawda, jest częścią Ziemi po takim kosmicznym wybuchu, dawno, dawno temu. Jako to się dzieje? Tutaj najlepiej wypowiedziałby się astrolog na ten temat. Księżyc porusza się, a owszem, ale wokół własnej orbity i obraca się, krąży wokół Ziemi. Dlaczego tak się dzieje? Na pewno byłby to dużo dłuższy temat do omówienia a nie w kilku słowach. Ziemska siła przyciągania Księżyca też ma swoje oddziaływanie na to, że Księżyc można spokojnie przyrównać – uwięziony jest jak na „smyczy” od Ziemi. Nie pytaj dokładnie Mnie, bo to temat rozległy, albo zapytaj się astrologa – tacy mądrzy ludzie, którzy wszystko wiedzą albo im się wydaje, że wszystko wiedzą. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Drogi ENKI, cieszę się bardzo z tego spotkania. Jeśli można, to chciałbym zapytać, czy istnieje może jakiś czakram w Gliwicach lub okolicach Gliwic? Czy mógłbyś doradzić jakiś lek na trądzik i migrenę? Z góry dziękuję za odpowiedź i proszę o opiekę, i Parasol dla mnie i moich najbliższych. Tomasz.

ENKI: Tomaszu, zacznę od trądzika. Dobrym sposobem na oczyszczenie krwi, bo sam trądzik, to już jest skutek, trzeba znaleźć przyczynę. A przyczyną jest krew. Dobrym, skutecznym środkiem na oczyszczenie krwi będzie glistnik wymieszany z korą dębu. I to należy przynajmniej jedną szklankę dziennie wypić. Ponadto, nie używaj pachnących mydeł do mycia twarzy, jedynie szare mydło. Najlepiej gdyby ono było jeszcze z siarką. Potem przepłukać jeszcze albo wacikiem przemyć twarz, tym samym roztworem glistnika i kory dębu. I na pewno w krótkim czasie pozbędziesz się tej przykrej dolegliwości. Co jeszcze tam było?

Marta: Jeśli można, to chciałbym zapytać, czy istnieje może jakiś czakram w Gliwicach lub okolicach Gliwic?

ENKI: I tutaj musielibyśmy wymienić się adresami, a Ty dałbyś plan Gliwic, bo oprócz twojego pytania i Ciebie tu na sali, nie mam żadnego punktu zaczepienia a jestem tylko Duchem, który korzysta z kanału Lucyny. A ona też musi się na czymś wesprzeć i to trzeba zrozumieć. Słucham dalej.

Marta: Chciałabym jeszcze wrócić na koniec tego pytania: Z góry dziękuję za odpowiedź, proszę o opiekę i Parasol dla mnie, i moich najbliższych. Tomasz.

ENKI: Tomaszu, chociaż na minutę, ale po przekazie telepatycznym zgłoś się, co bym przynajmniej mógł dotknąć Ciebie i wtedy ten Parasol dostaniesz. Słucham dalej.

Marta: Dziękujemy. Drogi ENKI, parę miesięcy temu spotkało mnie takie wydarzenie. Spałam na plecach, przebudziłam się i poczułam duszący ciężar na piersi. To był w sumie trzeci raz, ale w dużych odstępach czasu. Tym razem, jednak ciężar obejmował także ręce i uda. Miałam wrażenie, że łóżko się ugina pod wpływem tego ciężaru. Dopiero po chwili zjawisko ustało. Gdy wstałam, poczułam straszne zmęczenie, chociaż spałam długo. Czy mogę prosić o pomoc w zrozumieniu tego co mnie spotkało? Monika.

ENKI: Wolałbym, Moniko, publicznie na to pytanie nie odpowiadać, nie jest to zbyt – nie, nie powiem – to też poproszę chociaż na minutę. Przedstaw się kim jesteś, a Ja powiem co to było, lecz przyrzekam, że więcej taki przypadek się nie powtórzy. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Drogi Opiekunie Ziemi i ludzi, w Internecie pojawia się dużo różnych przesłań od istot pozaziemskich, wzniesionych mistrzów, itp. Jedne, według mnie, usypiają naszą czujność, inne przestrzegają przed nadchodzącymi kataklizmami. Proszę, powiedz, dlaczego żadne z nich nie wspomina o przygotowanym dla ludzi ratunku w postaci tego Projektu Cheops (Chufu), czyli wydobycia Budowniczego i uruchomienia Piramidy? Mirosława.

ENKI: Jak myślisz Mirosławo? Lepiej jest ostrzegać, lepiej dawać informacje od tych wielkich mistrzów – w cudzysłowie – niż uczestniczyć w tym dziele Ratowania Ziemi. A co ponadto? Ponadto wiedzieć, że ten cel, do jakiego zmierza Budowniczy jest prawdziwy. Czy nie przyszło Tobie do głowy, że co niektórym zależy na tym, żeby nie doprowadzić do zabezpieczenia, albo żeby nie dokopać się do Budowniczego? O tym przecież ci wasi „wielcy mistrzowie”, „nauczyciele” też powinni mówić… Przecież jest wiadome, że pewnej organizacji na Ziemi bardzo na tym zależy, żeby zdziesiątkować populację ludzką. A oni, uwierz mi, mają bardzo mocne macki i szeroko zakrojoną wiedzę. Wprowadza się zamęt, wprowadza się zamieszanie, chaos właśnie po to, żeby ludzie nie wiedzieli, po której stronie mają się opowiedzieć, więc moja rada jest jedna – zacznijcie używać rozumu, zacznijcie kierować się intuicją i wtedy nie będzie takich, takiego pytania jakie przed chwilą usłyszałem, bo jeśli będziecie się kierować podszeptami różnych, różnych istot, to w roku dwunastym może być tak, że kierować słowa żalu będziecie do Boga z pytaniem – dlaczego, dlaczego nas opuściłeś albo dlaczego dopuściłeś do tego? To nie Bóg. To wy sami pozwolicie się sobą manewrować jak marionetkami, które pociąga się za coraz to inne sznurki. Słowo jeszcze jedno – zacznijcie w końcu myśleć! Słucham.

Marta: Dziękujemy. Drogi ENKI, czy na dzień dzisiejszy jest możliwość leczenia torbieli pajęczynówki? Dziękuję za pomoc Tobie i wszystkim Istotom Duchowym. Katarzyna.

ENKI: Katarzyno, o ile medyk Tobie tego nie powiedział, to Ja, jako nie medyk mówię – wszystkie rodzaje torbieli mają to do siebie, że lubią się, powinny się wchłaniać. Przede wszystkim to radziłbym Tobie, zwrócić uwagę na wyżywienie, bo to co masz jest sygnał, sygnał organizmu, czyli to się nie zgadza z twoim wyżywieniem. Zacznijmy od tego, a potem organizm sam sobie da radę. Najlepiej by było, gdybyś zaczęła odżywiać się zgodnie z grupą krwi. Słucham dalej.

Marta: Dziękujemy. Drogi ENKI, w poprzednim przekazie, Byt z Syriusza B wspominał coś o „Parasolach Ochronnych”, które chcesz nam rozdawać. Czy chodzi tutaj o nasze otwarcie serc i zawierzenie Bogu? Dziękuję, Katarzyna.

ENKI: Coś w tym rodzaju. Albo ode Mnie można dostać taki Parasol, mentalnie sobie go wyobrazić, albo rzeczywiście zaufać Bogu i to na jedno wychodzi, bo kiedy zaufasz Bogu, wprowadzisz Boga do swego serca, to tak samo jak gdybyś otrzymała Parasol ode Mnie. Wybór należy do Ciebie. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Drogi ENKI, co zrobić, by utrzymać się na właściwej ścieżce? Mam wrażenie, że miotam się sama ze sobą. Robię krok do przodu a potem dwa do tyłu. Jak sobie z tym radzić? Dziękuję. Katarzyna.

ENKI: Ale zawsze, Katarzyno, idziesz do przodu małymi kroczkami. Cofasz się, ale idziesz. Przynajmniej się nie zatrzymujesz, tak jak to inni robią, a co gorsza nie cofasz się, co też wielka rzesza to robi. Uważam, Katarzyno, że powinnaś już wybrać wreszcie drogę. Zejść z tej drogi niepewności, z tej drogi, po której kroczy większość. Ja Tobie proponuję drogę uciążliwą, kamienistą – powiedzmy mało ciekawą z pozoru – lecz na tej drodze jest coś bardzo ważnego, jest Życie i na końcu tej drogi będziesz widziała światło. Bo jak będziesz się miotać po tej drodze, co po niej większość kroczy, to u kresu tej drogi nie zobaczysz nic. I w twoim przypadku też decyzję pozostawiam do przemyślenia, oczywiście Tobie samej. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Drogi ENKI, mieszkam obecnie za granicą, wiem że zostałam tam wysłana dla wyższych celów, jednak tęsknię za Polską i rodziną. Czuję, że moje miejsce jest w Polsce. Kiedy będę mogła wrócić i czy dobrze odczytam znaki? Dziękuję. Katarzyna.

ENKI: Czy chcesz mnie zamęczyć Katarzyno? Ciągle Katarzyna… Ale dobrze Katarzyno, potraktuj miejsce, w którym jesteś, jak swoje miejsce docelowe, bo przecież Planeta Ziemia to wasz dom i nie ważne gdzie się znajdujecie. Czy tu czy tam, to jest sentyment, Katarzyno, do tych polskich pól, kwiatów, a tak naprawdę to potrzebna możesz być wszędzie, nawet na biegunie północnym, bo przecież tam też są ludzie, którzy później będą potrzebowali pomocy. Czy tylko Polska, uważasz, jest tym jedynym krajem, wybranym krajem? Nie sądzę by tak było. Ziarno prawdy, ziarno miłości można zasiewać wszędzie. A co do powrotu, możesz wrócić w każdej chwili i ta decyzja już należy do Ciebie. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Drogi ENKI, jaką dopuszczalną dawkę suplementu Ki mogę podawać dzieciom? Mają siedem i pięć lat. Dziękuję. I dziękuję za pomoc w dotarciu na to spotkanie oraz za to, że towarzyszy mi mąż. Katarzyna.

ENKI: Katarzyna i Katarzyna… Suplement Ki można podawać dzieciom, bo jeśli nie ma ryzyka, jeśli organizm nie będzie przyswajał, to po prostu go wydali na zewnątrz. Tak to wygląda i nie musisz się martwić, ale jak przy każdym leku suplement Ki, chociaż nazywa się suplementem, to jednak jest lek, więc też trzeba zachować tę dozę ostrożności i nie przesadzać z podawaniem suplementu Ki. A ponadto przyjrzałem się dokładnie i nie tylko Ja, to zawartość złota powinna być tam większa, więc zbyt dużej korzyści dla organizmu to nie przynosi. Nie szkodzi, ale i zbyt dużej korzyści nie ma. Cieszę się, że dotarliście na to spotkanie tu, do Nieznanic, do tego urokliwego Pałacu. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Drogi Opiekunie Ziemi, proszę o odpowiedź. Jaką rolę w historii Ziemi i jej przyszłości odgrywa Luxor, miasto ze świątyniami i energią w nich zawartą? Krystyna.

ENKI: Właściwie żadną. Egipcjanie wybrali to miejsce na pochówki swoje, a zwłaszcza pochówki wybitnych, znaczących postaci. I tak naprawdę nie ma o co zabiegać, a zwłaszcza o wykopaliska w Luksorze, bo ci bardzo, bardzo ważni, to byli pochowani w pobliżu miejsca gdzie pracowali, na przykład w Gizie. Tak, że jak już koniecznie chcesz ulokować swoją energię w Egipcie, to skup się na Gizie i na tej postępującej pracy w dniu dzisiejszym. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Czy droga, którą idę jest właściwa dla mojego rozwoju i lepszej przyszłości Ziemi? Staszek

ENKI: Bardzo obszerne pytanie… Czy jest właściwa? To w takim razie, Stanisław, jak masz wątpliwości, nie wierzysz w swoje możliwości ani w to co robisz, to mogę tylko powiedzieć tak – jeśli zaufasz i zaczniesz słuchać swojej intuicji, to będzie to ta właściwa droga, a jeśli będziesz ulegał sugestiom, osobom, które dają Tobie podszepty, to będziesz się kręcił jak bąk w koło i nie będziesz umiał znaleźć swojej właściwej drogi, więc zacznij słuchać intuicji. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Teresa: Witam Drogi ENKI, jestem od kilku lat Twoim słuchaczem, to jest czytam wszystkie sesje z Lucyną. Od razu poczułam zgodność w Twoich przekazach z moim wewnętrznym odczuciem. Czuję ciepło i radość, natomiast kilka razy próbowałam odczytać przekazy Anny Dolińskiej i nie mogę się skupić, żeby je przeczytać. Przekazy Lucyny pochłaniam. Czy jesteś moim Przewodnikiem? Kocham Cię ENKI. Teresa.

ENKI: Ależ jestem kochany, tyle osób mnie kocha a zwłaszcza kobiety. Kto by tego nie lubił, prawda panowie, być kochanym? Moje przekazy płyną szczerze, tak i jak Ja mam polecenie od Wyższej Instancji. Natomiast przekazy Dolińskiej dla – nie tylko grupy Projektu Cheops – ale dla innych też, są próbą. Wiele razy mówiłem, mówiłem, że próbom będziecie poddawani do samego końca, a do Budowniczego dojdą ludzie o naprawdę czystych sercach – bez kłamstwa, bez fałszu, czyści. I dlatego to ten czas, Ostatni Czas jest to czas próby. Nie jest to mój wymysł, ale wymysł tych Istot, które mają patrzenie [wejrzenie] albo są w zarządzaniu Ziemią, więc dobre są twoje odczucia. Obyś tak dalej wytrwała. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Opiekunie Ziemi ENKI, czy aktualnie przebywają w ciele fizycznym na naszej Planecie istoty z Nibiru? Czy tzw. katastrofę tunguską w 1908-mym roku spowodował…

ENKI: Spokojnie, umysł Medium, też ma ograniczoną pojemność, więc po kolei, spokojnie przeczytaj raz jeszcze, pytanie po pytaniu.

Marta: Opiekunie Ziemi ENKI, czy aktualnie przebywają w ciele fizycznym na naszej Planecie istoty z Nibiru?

ENKI: Czy to z Nibiru, czy to z Oriona, oczywiście – całe eskadry waszych Pobratymców są na Ziemi, oczywiście w waszym ludzkim ciele. Nie mogą się jeszcze pojawić jako istoty prosto z Oriona, bo istoty ludzkie są bardzo „gościnne” na inność zwłaszcza Istot. Od razu są wycelowane jak nie karabiny, to jeszcze inne urządzenia do unicestwienia, więc rodzą się, tak, jest ich mnóstwo. A teraz spokojnie drugie proszę.

Marta: Dziękujemy. Czy tzw. katastrofę tunguską w 1908-mym roku spowodował meteoryt czy była inna przyczyna – jaka?

ENKI: I tutaj uważam, że jest o żart skierowany pod Moim adresem. Jaki meteoryt? Do dzisiejszego dnia w lodówkach kijowskiego, w Kijowie, czyli na terytorium wojskowym znajdują się zwłoki tych, którzy zostali zestrzeleni. To nawet nie awaria, to po prostu było porozumienie – lądujemy – cel pokojowy, a z Ziemi odpowiedź – zapraszamy… Tylko, że kiedy byli już w zasięgu tych rakiet, które Rosja ma od dawien dawna, zostali zestrzeleni. Jakiż to musiał by być wielki meteoryt, żeby narobić takie spustoszenie? – więc przestańcie wierzyć w te bzdury. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Czy wśród Istot Duchowych kontaktujących się z Ratownikami Ziemi działającymi w ramach fundacji „Świadomość Ziemi” jesteś także Ty, ENKI i Twój Syn Marduk?

ENKI: Oficjalnie nikt z Nas członków nie zrobił, ale kiedy jesteśmy wzywani, to oczywiście, dlaczego mamy nie uczestniczyć, jak jest któryś z Nas poproszony, oczywiście. Słucham

Marta: Dziękujemy. Czym powinienem zająć się po 2012-tym roku? Dziękuję serdecznie za odpowiedzi. Janusz.

ENKI: To zobaczymy, Januszu, co Ci los przyniesie, jakie życie, jakie zajęcie, ale bądź pewny – na laurach to Ty nie usiądziesz, a przeciwnie, czeka Ciebie wytężona praca, bo przecież kiedy chcecie uczynić Ziemię taką, jaką sobie wymarzył Bóg, trzeba to wszystko zrobić. A kto to zrobi? Jak myślisz? Przylecą z Kosmosu i będą tutaj porządkować, doskonalić, a wy będziecie się przyglądać? Oczywiście pomagać będą lecz tak naprawdę, to większość pracy Wy będziecie wykonywać i Ty też. Obiecuję Tobie to. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Drogi ENKI, czy istnieje realne zagrożenie dla nas ludzi w nadchodzącym czasie wielkich zmian ze strony wyższych, nieznanych nam cywilizacji? Dziękuję za odpowiedź.

ENKI: Już nic gorszego stać się nie może, jak to, co obecnie zbliża się do Ziemi, czyli Planeta X. Potem jeszcze ta zmiana energetyczna, czyli Precesja. A to co na Ziemi macie, z czym się większość ludzi pogodzić nie może, to te rządy świata, a dokładnie mówiąc jest taka grupa rządząca, która rządzi rządami, religią…. Znacie tą grupę, nazywa się Iluminaci. Jest wiadome, już dosyć szeroko jest mówione – to się kończy. Czas Nowego Cyklu nadchodzi, zmian oczywiście na lepsze i tak też się stanie. Słucham.

Marta: Dziękujemy .Kochany ENKI, czy zasada wolnej woli wobec ludzi nadal obowiązuje? Jeśli tak, to jak długo?

ENKI: Jak długo pytasz, tak długo jak ludzkość będzie na Planecie Ziemia istniała, czyli zawsze. Bóg nie ograniczy wolnej woli, bo to oznaczałoby zniewolenie, uczynienie z was takich robotów zdalnie sterowanych. Nie ma nigdzie tego we Wszechświecie i nie może być na Ziemi. Słucham.

Marta: Dziękujemy. To co się w tej chwili dzieje na świecie, aż się prosi i o interwencję. Serce się rozdziera mając świadomość, ile cierpień jeszcze przed nami, a przecież sami poniekąd gotujemy sobie taki los poprzez własne wybory. Pozdrawiam, wyrazy wielkiego szacunku dla Ciebie i Istot Duchowych. Dziękuję za opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię o otwartość dla pani Lucyny, jej męża i wszystkich ludzi o czystych sercach. Jarek z Piastowa.

ENKI: Dziękuję Jarosławie, dziękuję. To się kończy, ten ucisk na Ziemi się kończy, a dla Planety Ziemia i dla ludzi nadchodzi lepszy czas. I też to uzależnione jest od tego, kto jaką drogę wybierze – miłości, wspólnego życia na tej Planecie czy też woli odejść. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Opiekunie Ziemi ENKI, jak będzie wyglądał system szkolnictwa po roku 2012-tym? Jaką rolę, po tym roku, będą pełniły uczelnie?

ENKI: Na pewno na tym poziomie trzeba dokonać wielu zmian, bo to co dzisiaj uważacie za szkolnictwo i wykształcenie, to mogę powiedzieć – jest to bardzo żałosne. Na pewno wasze szkolnictwo i wasze umysły nie zmienią się tak z dnia na dzień w roku trzynastym. Jest to proces lecz na pewno niedługi proces, bo tych zmian na Ziemi trzeba dokonać w miarę szybko po to, żeby umęczonych ludzi wreszcie postawić na nogi, więc to długo nie potrwa, ta zmiana. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Jak będzie wyglądał po 2012-tym roku system informowania społeczeństw (media)?

ENKI: Bardzo trudne pytanie. Jak tu informować media, które dzisiaj są tak bardzo skorumpowane, podległe tej organizacji Iluminatów. Oni sami będą musieli paść na kolana, a już od trzynastego roku te informacje przekazywane przez media zaczną być w miarę wiarygodne a potem spokojnie czas będzie płynął, a całość będzie chyliła się ku temu, żeby ludziom mówić, pisać, pokazywać prawdę. Słucham.

Marta: Dziękujemy. Jak będzie wyglądało zatrudnienie ludzi po 2012-tym roku? Kto będzie właścicielem przedsiębiorstw? Dziękuję serdecznie za odpowiedzi. Janusz.

Zmiana strony kasety, brak zapisu…

Marta: Dziękujemy. Czy zniszczenie pozaziemskiego statku, o którym wspomniałeś, w 1908-mym roku, dokonane zostało przy użyciu zaawansowanej techniki? Rafał.

ENKI: A jak myślisz Rafale, czy takie „pudełko” z Kosmosu dałoby się zniszczyć zwykłym rosyjskim kałasznikowem? Chyba nie. Rosja zaawansowaną technikę już miała od dawien dawna, a że nie na tyle ta technika wtedy była aż tak mocno zaawansowana, bo użyto broni dopiero wtedy, kiedy statek był, powiedzmy, w zasięgu radaru, a to już nie wysoko. I wtedy dopiero zaczęto do niego strzelać. A jak chcesz, posiadasz Rafale możliwość, to jedź do tej bazy wojskowej w Rosji i spróbuj się dostać tam, do tych lodówek, to zobaczysz zamrożone zwłoki tych, którzy zginęli w tej katastrofie. Słucham.

Marta: Dziękujemy Ci ENKI. To były wszystkie pytania, nie ma więcej pytań… Chciałabym podziękować Ci serdecznie w imieniu moim i wszystkich tutaj zgromadzonych osób za Twoje przybycie, za to, że odpowiedziałeś na te wszystkie pytania, a przede wszystkim za Twoją miłość dla nas, dla nas ludzi, za to, że nas wspierasz, opiekujesz się nami i nas prowadzisz. Za to wszystko Ci bardzo, bardzo gorąco dziękuję w imieniu swoim raz jeszcze i wszystkich ludzi.

ENKI: I Ja też dziękuję za gościnę. Mówisz, za miłość do was istot ludzkich. Jest taki żart, który podoba mi się: muszę was kochać, oj muszę, muszę… Bo tak naprawdę, to przy pomocy tej inżynierii genetycznej i nie tylko, jesteście naszymi dziećmi i jak Was nie kochać? Chociaż czasami niegrzeczni jesteście, ale i tak Was kochamy. Mówię w liczbie mnogiej, bo kochamy Was. Jeszcze raz dziękuję za to, że tutaj też mogę być w tym uroczym Pałacu w Nieznanicach. Dziękuję za spotkanie.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com