Sesja 131


SESJA PUBLICZNA, BIELSKO BIAŁA, 20 kwietnia 2012r.

Seans otwarty z Lucyną Łobos-Brown metodą przekazu telepatycznego

UCZESTNICY: Lucyna Łobos, Bill Brown, Katarzyna Węgrzyn i Roman oraz Publiczność przybyła na spotkanie.

ENKI – Witajcie, witajcie w tym mieście waszym mieście Bielsko. Ja Enki cieszę się, chociaż przybyliście w małej grupie, ale ci co mieli przyjść, przyszli. A cała reszta przeczyta, a ja Enki postaram się wyczerpująco odpowiedzieć na wasze zapisane pytania. Zatem, słucham pierwszego pytania, słucham.

KATARZYNA WĘGRZYN– Dzień dobry, witam cię Enki. Pierwsze pytanie: Jaka jest szansa na wznowienie wykopalisk w celu wydobycia Cheopsa 1 i uruchomienie osłony energetycznej Ziemi, bo zostało niewiele czasu, a do pokonania jest duża warstwa piasku. Przecież do kopania nie można bezpośrednio zastosować ciężkiego sprzętu ponieważ każdy centymetr ziemi może zawierać cenne znaleziska. O ile znam się na budowie, to trzeba wykopać dół o dużej średnicy, aby nie osunęła się ziemia. Trzeba również wykopać drogę do transportu wykopanej ziemi, w przeciwnym razie trzeba by było zastosować potężne konstrukcje, które chroniłyby przed osunięciem się potężnych ilości piasku. W Egipcie są wysokie temperatury i trudno jest pracować w takim upale. Roman.

ENKI – Romanie, więc posłuchaj. A kto powiedział, że na Khufu1, czyli ten który budował Piramidę, a jest pochowany niedaleko Piramidy, mają być wykopaliska? Wcześniej powiedziałem, że jest kilka dróg w dotarciu do Budowniczego. A że były trudności, więc wybraliśmy, my wybraliśmy, bodaj najlepsze rozwiązanie – wejście przez jaskinię. Teren był pięknie uprzątnięty, tak jak to zobaczyłeś, i wystarczyło jeszcze tylko podjechać tym dużym sprzętem 3 metry, a pokazałaby się otwarta jaskinia, gdzie już bez problemu można byłoby wejść do świątyni. Świątynia natomiast jest w większości pusta. Przekopanie się, przebicie się przez strop, nie wymaga zbyt dużo nakładów, pracy, ani finansów. Praca zostały, jak tez

widziałeś, bo „ego” Romanie, ego było po stokroć większe od potrzeby ratowania Ziemi. Więc powstał piękny mur, który widzieliście. Mur nie chroni terenu przed turystami natrętnymi, ale chroni przed wejściem, a jeszcze bardziej przed wjechaniem, bo tam trzeba wjechać tez sprzętem, żeby odsłonić tą jaskinię. Mur sobie stoi, ale do pewnego momentu…. Także Romanie, nie będzie wykopalisk, wejdzie się przez jaskinię. Słucham dalej.

ROMAN – Doszło niestety do rozdźwięku pomiędzy Lucyną, a Andrzejem, gdzie tkwi przyczyna? Sytuacja taka nie służy Misji Ratowania Ziemi, bo przez to wielu odsuwa się od tej Misji. Moim zdaniem powinno się łączyć siły, a ie przeszkadzać. Czy jest nadzieja na dojście do porozumienia?

ENKI – Jeśli Romanie masz sposób na to żeby te dwie strony pogodzić, to chętnie ciebie wysłucham. Według tego co jest obecnie, jest to raczej niemożliwe. Pod pieczętowaniem tej kości niezgody stał się ten mur, który przejdzie do historii Romanie. Na pewno nie tylko ty, ale wszyscy inni wiecie, do czego może doprowadzić „ego” i chęć bycia przywódcą. Ponadto, to co najważniejsze, pokora Lucyny też miała swoje granice, już więcej nie pozwoliła sobą manipulować. Dlatego odeszła. Nie widzę powrotu. Jeśli ty widzisz taką szansę, to podaj sposób. Słucham.

PYTANIE – W sesji 119 z grupą węgierską zapewniłeś ich, że w Misji Ratowania Ziemi odegrają ważną rolę, czy takie zapewnienie nie spowoduje jeszcze większego zamieszania pomiędzy fundacjami, a szczególnie pomiędzy fundacją polską, a amerykańską?

ENKI – Nie ma już fundacji polsko-amerykańskiej. Fundacja polska wybrała swój kierunek zabezpieczenie ziemi bez tzw. Prac wykopaliskowych. Strona amerykańska, czyli fundacja amerykańska dalej się skupia na tym, że trzeba dostać się do tablic informacyjnych, bo wierzą w to co ja przekazywałem. Informacje dotyczące przyszłości ratowania Ziemi znajdują się na tablicach, czyli metoda czysto-naukowa, dostać się i odczytać zapis, który pozostawili przodkowie. Teraz węgierska grupa – dobrze się zapowiadała, ale kiedy fundacja węgierska zauważyła nieporozumienia pomiędzy fundacją polską i amerykańską, wypłynąć chcieli na piedestał. Tak, na piedestał. Przejąć całą pracę, zarówno Khufu1, jak i Khufu2. Wyciszyliśmy fundację węgierską i czekamy na opamiętanie. Także na dzień dzisiejszy z tymi zmaganiami się prac, została fundacja amerykańska, polska poszła za namową Samuela i już ponoć – czego, my chociaż jesteśmy istotami duchowymi, nie widzimy – żeby Ziemia była otoczona energią. Ale skoro tak twierdzą, to niech ludzie tak sobie myślą…..do czasu. Słucham.

PYTANIE – Na tej samej sesji wspomniałeś również o Severiano, który za czasów Cheopsa był ojcem obecnego tu Billa. Czy obecnie Severiano nie powinien wspomagać w obecnej misji Lucyny i Billa?

ENKI – Powinien, jak najbardziej powinien. Tylko że Severiano posiada coś, co posiadają nieliczni, ten bezpośredni, bardzo silny, intuicyjny kanał, który jest otwarty ze Światem Duchowym. Podczas wizyty u Severiano, już powiedział – są komplikacje, jest niezgoda, chociaż to właśnie było ukrywane przed Severiano. Powiedział coś bardzo ważnego, jeśli nie będzie zgody, to nie dojdziecie do Budowniczego. Kiedy zajdzie potrzeba, pomogę. Nie ma sensu w tej chwili Severiano niepokoić, dojdzie się do tablic, sprowadzi się Severiano, czyli

dawnego Yuno. Tak, ojca Billa. Ale to jeszcze chwilę czasu jest potrzeba. Słucham.

PYTANIE – Rozdajesz na różnych sesjach parasole ochronne. Czy możesz nam podarować takie parasole ochronne? Bardzo proszę. Prosimy.

EN-KI – Prosicie. Dobrze jest was na tej sali garstka, więc mogę sobie na to pozwolić, żeby do każdego co jeszcze nie posiada, podejść i dać taki parasol ochronny. Nazwałem to parasolem ochronnym, bo kiedy mówiłem o kloszu energetycznym mało kto rozumiał co to jest energia i co to jest klosz, ale kiedy powiedziałem – a parasol wiesz jak wygląda? Tak, parasol to tak, więc pozostało ’parasol’. Teraz to co dotyczy parasola – otóż są pewne wymagania. Właściciel parasola, który ma w ręku pod taki parasol może wziąć kogo będzie chciał, wroga, przyjaciela, każdego. Bycie pod parasolem dużo daje, przede wszystkim daje bezpieczeństwo na ten rok, więc korzystajcie z tego dobrodziejstwa. Parasol natomiast otwarty jest u każdego kto go otrzymał do końca tego roku. W roku 2013-tym wszystkie parasole zostaną zamknięte, bo do głosu dojdzie precesja i każdy bez wyjątku każdy, będzie musiał stanąć przed precesją do rozliczenia. Tak to wygląda. Słucham dalej.

Roman – Dziękuję ci w imieniu wszystkich którzy otrzymali ten parasol i swoim i zapewniamy Cię, że będziemy godnie z niego korzystać. Dziękujemy.

PYTANIE OD ROMAMNA – W sesji 120 w odpowiedzi na list Pawła zapewniłeś, że Lucyna rozpoczęła tę misję i ona ją zakończy. Czy możemy jej w tym pomóc i w jaki sposób?

EN-KI – Pomóc, jak najbardziej, ważne tylko, żeby nie przeszkadzać tak jak to w tej chwili czyni polska fundacja, zwłaszcza w Egipcie. Khufu1, tak to zostało nazwane, rozpoczęte i w krótkim czasie zabrane. Rozpoczęte też było Khufu2, znaczy nie całkiem rozpoczęte, miało się rozpocząć, wstrzymane. Komu można za to podziękować?- oczywiście polskiej fundacji i to jest najbardziej smutne. Kiedy mówiłem – macie być wzorem do naśladowania dla wszystkich ludzi, wszystkie fundacje zjednoczyć się tak, żeby była jedna fundacja – powstał rozłam, powstało coś co nie mogło powstać, czyli bycia lepszym, albo najlepszym. Też jest to smutne. Doprowadzimy, żeby was tutaj uspokoić, bo warci tego jesteście, doprowadzimy do zabezpieczenia, ale nie tą fioletową energią miłości z 11 listopada Romanie, ale inną energią, tak, żeby ci którzy mają już ten „znak życia” mogłi spokojnie spać. Słucham.

PYTANIE OD ROMANA – Niedawno powiedziałeś, że sprawa Ślęży jest już zakończona. Byłoby to ze stratą dla historii Polski ponieważ Ślęża ma wiele informacji bardzo cennych dla historii Polski.

EN-KI – Dla historii Romanie może i tak, ale dla obecnych ludzi, czyli przywódców

religijnych, raczej nie, są tam takie artefakty nie bardzo wygodne dla religii, zwłaszcza katolickiej, i gdyby dotarło się do tych podziemi, to choćby najbardziej próbowano zabezpieczyć, to i tak by doszło do tego, że ludzie by się dowiedzieli. Ślęża – czy będzie zamkniętym tematem? Postanowiliśmy, że nie. Ślęża – tu nie chodzi o historię, bo historia naprawdę będzie zmieniona, ale chodzi o prawdę, prawdę jaką ludzie powinni zobaczyć, usłyszeć, tylko że Ślęża będzie oddana do pracy w odpowiednie ręce. Słucham.

PYTANIE – Podczas sesji 122 powiedziałeś, że suplement KI ma za mało złota i nie ma wszystkich wskazanych minerałów, z kolei Samuel na zadane na ten temat pytanie przez Andrzeja powiedział, że to nieprawda lecz trzeba wydobyć z siebie iskrę bożą i wówczas ten preparat dla oczekiwanych będzie miał efekt. Co ty na to?

EN-KI – Nie jestem Samuelem po pierwsze, jestem EN-KI. Samuel został wysłany po to, żeby poddać fundacje próbom, bo przecież nie ukrywałem mówiąc, że próbom będziecie poddawani bez wyjątku. Podtrzymuję, podtrzymuje to co powiedziałem, że złota w tym suplemencie było za mało, śladowa ilość na 10dkg. Co można miłością, wiarą, oczywiście że można cudowne rzeczy przekazywać, leczyć, że wiara leczy, tak też czynił Jezus, kiedy mówił – nie ja, ale wiara cię uleczyła, tylko że dodatkowo to co czynił Jezus było oparte na jego energii, reiki energii. Tutaj w suplemencie KI miała być proporcja taka jaka miała być, wskazana przez ze mnie. W sesjach z Dolińską Samuel same piękne słowa przekazywał, pełne miłości, więc Romanie wolna wola twoja jest taka, po której stronie chcesz stanąć. Czy po stronie Samuela, który już ostatnio się wycofuje z tego zamierzonego planu, czy też po stronie mojej – czyli prawdy, twoja decyzja. Słucham.

ROMAN – Ale w jednej sesji – już nie pamiętam w której – powiedziałeś, że Samuel jest twoim pracownikiem, jest tobie podległym, więc wydawało mi się, że on powinien wykonywać twoje polecenia. Dziękuję.

EN-KI – Jeśli chodzi o polecenia to tak, ale jeśli o poddanie kogoś lub grupy próbie, to nie, bo wtedy ci co są poddawani grupie Romanie, to korzystają z wolnej woli. Taka wolna wola obowiązuje i obowiązywać będzie, a ludzie, ludzie przecież mają możliwość rozgraniczyć co jest prawdziwe, a co jest fikcją. Słucham.

Pytanie od Daniny – Witam Cię z całego serca kochany EN-KI, tak bardzo się cieszę z dzisiejszego spotkania. Tęskniłam za Tobą i Lucynką. Kochany Opiekunie, cudowny Nauczycielu dziękuję Ci za Twoją opiekę i nauki, no i Twoją bezgraniczną cierpliwość i wyrozumiałość dla moich słabości i słabości wszystkich ludzi. Jestem szczęśliwa za Twój parasol ochronny, bo to taki ogromny zaszczyt i honor mieć Twoją opiekę, tak bardzo sobie to cenię i dziękuję Zapraszamy Ciebie kochany EN-KI, Lucynkę i Billa do Krakowa. Pozdrawiam Twojego syna Marduka. Kocham Was. Danina.

EN-KI – Witaj Danino. Dziękuję za pozdrowienia i nie omieszkam skorzystać z tego zaproszenia na 19-go maja. Oczywiście, że przyjedziemy i obiecuję, materiał będzie poszerzony, to co widziałaś o poszerzony materiał ten co przyjdzie z Egiptu. W tej chwili z obawy przed atakiem jaki mógłby być zrobiony ze strony – nie powiem tak jak to mówi kto inny – czarnych energii, ale ataki przeszkadzające są, więc dużo się dzieje w skrytości i kiedy na tyle będzie posunięte do przodu, że nie można będzie zatrzymać, wtedy będziemy też ujawniać. To jest smutne, zamiast z radością, euforią pokazywać ludziom, wspólnie działać – to co się dzieje? obelgi, wyzwiska i wiele innych niegodziwości. Nie.. takiego zakończenia oczekiwaliśmy, nie takiego, i mogę spokojnie teraz powiedzieć – nie bierzcie wzoru do naśladowania z fundacji bo byłoby to wstrętne. Słucham.

PYTANIE OD ŁUCJI – W książce pt.” Nauczyć się żyć w sprzeczności” tłumaczy to EN-KI tak: Bóg nakazuje zrobić jedno, ale jeśli myśl podpowiada zrobić coś zupełnie innego, to wtedy co wybrać? Jak się w tym połapać? Która myśl płynie od Boga?

EN-KI – Pierwsza Łucjo. Pierwsza myśl, która pojawia się w waszych umysłach jest tym podszeptem, może niekoniecznie od Boga, bo Bóg ma na głowie całą kulę ziemską. Fakt, że jest nie do ogarnięcia jego siła, ale jednak jest On jeden, ba! żeby to tylko jedną Ziemię miał na głowie swojej, uniwersum całe! Ma też tych, którzy podlegają Bogu, takich jak my. Wy natomiast macie, i każdy z osobna swojego anioła stróża, którego zadaniem jest pilnować, prawidłowo prowadzić przez życie, nie ograniczając przy tym wolnej woli i taki podszept każdy z was już nieraz z was słyszał. To jest właśnie podszept anioła i kto może teraz śmiało powiedzieć – korzystam z pierwszego podszeptu, prawie nikt, natomiast zaczyna się włączać takie logiczne rozumowanie i to co się w myśli pojawiło jako pierwsze niedorzecznością się wam wydaje, natomiast to co zaprojektuje umysł trochę później, często wyprowadza was na manowce i dalej, dalej jest też korzystanie z wolnej woli bo ten tzw. opiekun on wam podszepnie, nie ingeruje, nie prowadzi, a pozwala wam działać. Jakie jest wasze działanie można się przyjrzeć temu co dzieje się na Ziemi dzisiaj. Słucham.

PYTANIE OD ŁUCJII – Czy wodą utlenioną można czyścić jamę ustną, przecierać twarz. Jak ją stosować?

EN-KI – Tutaj byłbym ostrożny, bo też zależy ilu procentowa jest woda utleniona. Jeśli jest o słabym procencie, to działa odkażająco. Jeśli to jest ta woda utleniona tzw. MMS, zalecałbym ostrożność i tutaj jest stosowanie w kropelkach np. chcesz to pić – proszę cię bardzo, ale maksymalnie pięć kropel na pół szklanki wody, do tego trzeba jeszcze dać neutralizator sok z cytryny, wtedy to nie szkodzi, ale tak jak z każdym lekarstwem bywa nie można przedawkować i tutaj trzeba uważnie słuchać swojego organizmu, bo kiedy zauważysz, że organizm daje tobie sygnały ’dosyć’, musisz odstawić przynajmniej na jakiś czas. Wodę utlenioną można stosować przez całe życie, tylko tak jak mówię w tych rozsądnych ilościach. Słucham.

PYTANIE – Jakie jest lekarstwo dla ludzi uzależnionych? EN-KI – Czyli na przykład.

GŁOS Z SALI – Alkoholizm, narkotyki.

EN-KI – Jeżeli sam uzależniony nie przejawia chęci współpracy i leczenia, to nie ma takiej możliwości, bo przy takim leczeniu musi być współpraca – chory i terapeuta. Można leczyć hipnoterapią, bioterapią, reiki Romanie też można, ale przy wydatnej współpracy z samym zainteresowanym, czy chorym. Dobre efekty też przy leczeniu tych uzależnień daje glistnik, tak glistnik, który się pije, i tutaj picie glistnika powoduje to, że powstaje takie obrzydzenie, czy to do narkotyków, czy to do alkoholu. Kiedy połączysz alkohol i glistnik, to często z takiej toalety się nie wychodzi i to jest terapia wstrząsowa, tylko tak jak mówię, współpraca musi być. Słucham.

PYTANIE OD ŁUCJI – Czy wymierzanie sprawiedliwości za pomocą np. wojny, podoba się Bogu?

EN-KI – A komu to się może podobać zabijać jeden drugiego Łucjo? Czy Bóg tworząc Ziemię, tworząc pierwsze istoty miał na celu to, żeby się ludzie wzajemnie zabijali? Mieli żyć w pełnej harmonii ze sobą, z przyrodą, ze zwierzętami, nie, to się nie podoba i to też będzie usunięte. Ziemia i istoty ludzkie, które będą żyły w zgodzie z naturą, będą pozbawione tego co dzisiaj jest, agresji, ale do tego potrzeba jeszcze trochę czasu. Słucham.

PYTANIE I PROŚBA OD ULI – Proszę o pomoc dla mojego taty, który przeszedł operację przeszczepu serca zastawki, plus gronkowiec złocisty, rana po ingerencji skalpela ropiała, cięte żebra, jest po krwotoku wewnętrznym od strony czaszki. Proszę po wskazówkę leczenia. Czy jest pod dobra opieką?

EN-KI – I teraz zrobili sobie medycy z niego takie, powiedzmy, coś na czym można robić eksperymenty. Na jednego człowieka to bardzo dużo. W takim razie twój ojciec i tak silny organizm bo słabszy organizm już by tego nie przeżył. Tu będzie potrzebna, to wybierzesz sama, albo bioenergoterapia, albo reiki, bo w obecnym stanie jakim się znajduje, rzeczywiście jego życie znajduje się w rękach Boga i dlatego jest też potrzeba boska energia którą te osoby mogą przekazać, czyli będą przekaźnikiem tej energii. Słucham.

PYTANIE I PROŚBA – Proszę również o wsparcie i opiekę dla mojego syna który jest

niezwykłym młodym człowiekiem, lecz nie zawsze rozumiem kierunek jego poglądów i działania. Bardzo Ci dziękuję EN-KI za wszystko, a przecież wiesz o czym mówię i dziękuje za radę.

EN-KI – A wiem, dobrze wiem. Nie nadążysz za jego rozwojem umysłu, wyprzedza ciebie i póki co, to jeszcze będzie wyprzedzał i staraj się nie pokazywać swojej mądrości, bo syn twój jest mądrym, młodym człowiekiem, no na dzisiejszy czas trochę zbuntowanym, ale mądrość u niego jest ogromna. Pod parasol proszę zabrać syna i będziesz mieć to poczucia bezpieczeństwa dla niego też. Nie narzucaj, to jest moja prośba, niczego swojemu synowi, spokojnie czekaj i patrz na przebieg sytuacji, a będziesz z niego dumna.

PYTANIE OD ŁUCJI – EN-KI religia, która powstała w oparciu o wojnę upadnie, więc jaka powstanie po chrześcijaństwie?

EN-KI – No tak Łucjo, czy sądzisz, że tylko religia chrześcijańska jest na tej Ziemi? Nie, jest mnóstwo innych religii, które – tu nie chcę wbijać kija w mrowisko – powiedzmy, będą mieć religie niedługo duże problemy. Jaka będzie religia? Prawdziwa Łucjo, oparta na prawdziwych fundamentach, a nie na tych fundamentach jakie dzisiaj są, czyli z piasku. To będzie boskie zarządzanie, to będzie boska religia, ale prawdziwa. Słucham.

PYTANIE – Chodzą słuchy w sprawie osobistej Lucyny i jej męża Billa, że mają kłopoty małżeńskie. Kto rozsiewa te plotki i w jakim interesie?

EN-KI – Interes, zawsze interes. Kto za tym stoi? A jak myślisz Łucjo, kto może za tym stać, żeby wprowadzić zamęt, albo żeby zniechęcić ludzi do Billa i Lucyny? Nic podobnego. Ten związek oparty jest na bardzo twardych fundamentach. Przecież znają się już od 6,5 tysiąca lat, jakiś czas się tylko nie widzieli, a teraz ponownie się spotkali i są i będą razem i nikt tego nie rozbije, chociaż najbardziej tego pragną. Myślicie tutaj wszyscy kto za tym stoi, kto miesza żeby wprowadzić zamęt? Nie będę już wymieniał imienia tego człowieka. Każdy, co sieje to zbiera, i ci ludzie co zasiali, to też zbiorą odpowiednie plony, także tu naocznie widzicie że tych dwoje jest ze sobą i będzie, zapewniam ja EN-KI zapewniam. Słucham.

PYTANIE OD KATARZYNY – Witam Cię EN-KI. Dziękuję za Twoją miłość i kocham Cię bardzo. Jakie relacje są teraz pomiędzy Hawasem, a naszą grupą?

EN-KI – Amerykańską grupą Katarzyno – przyjazne, chociaż Hawas jest w tej chwili na zasłużonej emeryturze, bo tak to się mówi, poproszono go, żeby poszedł na taką emeryturę, niemniej jednak pomógł w tym, że prace na Khufu 1 się rozpoczęły. Relacje są dobre, ale jakie dobre i szczegółowo opisywać i tłumaczyć tutaj nie będę, w każdym bądź razie na

pomoc i mądrość Hawasa będzie można liczyć. Podziękowanie Hawasowi można złożyć za to, że przez tyle lat nie dopuścił do przekopania, do przeszukania płaskowyżu, bo by rozdrapali nie licząc się z tym jak ważne dokumenty są skrywane w tych obu grobowcach. Słucham.

PYTANIE OD ROMANA – Strażnik piramid Syriusz B mówił o podziale ludzi na trzy grupy. Do której grupy się zaliczam?

EN-KI – Tak właśnie liczę Romanie, liczę, patrzę na Ciebie – do pierwszej. Zadowolony? ROMAN – Nie za bardzo, bo nie czuję się że należę do takiej grupy.

EN-KI – Możesz się nie czuć, ale do niej należysz i masz swój obowiązek do spełnienia tu na Ziemi. Zresztą wszyscy, którzy tutaj dzisiaj na tej sali jesteście wszyscy należycie do tej pierwszej grupy, czy to wam się podoba czy nie. Słucham.

PYTANIE – Wypowiadałeś się kiedyś negatywnie na temat ojca Rydzyka, w sesji w 128 chwalisz ojca Rydzyka i powiedziałeś, że Samuel będzie go wspierał w jego działaniu. To właśnie ojciec Rydzyk jest dobrym człowiekiem, czy złym? Nic z tego nie rozumiem.

EN-KI – Romanie pomyśl trochę. Kim jest Samuel? krewniakiem moim. Pięknie prowadzi ojca Rydzyka. Ojciec Rydzyk daje się prowadzić więc czy to nie jest mądry duch? bardzo mądry. Ten sam duch poprowadził fundację polską, która też się dała wyprowadzić w pole i ty też nie wskazując już bezpośrednio palcem, pobiegłeś za Samuelem.

ROMAN – Tak prawda pobiegłem bo nie miałem do Ciebie dostępu, ale dziś już po dzisiejszej sesji prywatnej tego błędu już nie popełnię. Dziękuje Ci za to.

EN-KI – Romanie to nie tak. Ty też wierzyłeś w to, że Samuel to EN-KI. Czyli, patrz jakim inteligentnym duchem jest Samuel?

ROMAN – No bo z pierwszej książki Barbary Choroszy występowałeś raz jako Samuel, raz jako EN-KI, więc ja jako robaczek ziemski skąd miałem wiedzieć że nagle pojawił się inny Samuel.

EN-KI – No to posłuchaj jeszcze, dyskusję żeśmy zaczęli. Dobrze. Kiedy Lucyna zaczynała

rozmowy nie wiedziała nic o Egipcie, o bogach sumeryjskich, a co dopiero gdybym się przedstawił jako EN-KI, z miejsca byłbym odrzucony. Natomiast imię Samuel było jej znane bo Biblię czytała Romanie, więc jakiś czas byłem Samuelem, ale Barbara, ta Barbara Choroszy z Ameryki, która to myszkowała w niejednej książce rozpracowała mnie i powiedziała ty nie jesteś Samuelem i wyjawiła imię moje, to co miałem zrobić? Wyprzeć się – nie mogłem, bo mnie rozpoznała, więc już pozostałem przy swoim prawdziwym imieniu. Czasami jeszcze w drodze rozpędu ktoś do mnie mówi Samuelu, więc wtedy prostuję. Wolałbym gdyby się do mnie zwracano EN-KI, co by nie było pomyłki, a ty się dałeś nabrać Romanie. Słucham.

PYTANIE – Wypowiadałeś się na temat zamykania czakr podczas bierzmowania. Raz powiedziałeś zamykana jest czakra koronna, a raz trzecie oko. Która wersja jest prawdziwa?

EN-KI – Obie, obie są prawdziwe, bo kiedy przyjrzałbyś się Romanie, albo pofatyguj się na takie bierzmowanie, chyba, że nie byłeś bierzmowany, to zauważyłbyś jak biskup, który ma wyłączność tylko do tej ceremonii kładzie rękę na czakrze korony, a potem robi znak krzyża na trzecim oku, więc wystarczy odblokować jedną czakrę, albo drugą i już całą pracę takiego biskupa zniszczyłeś. Słucham.

ROMAN – Ponieważ jestem człowiekiem niepokornym i złośliwym to chyba udało mi się wyrwać z tych blokad.

EN-KI – To znaczy nie byłeś bierzmowany.

ROMAN – Byłem bierzmowany.

EN-KI – Byłeś, nie masz blokad wiem o tym. Słucham dalej.

PYTANIE OD MAŁGOSI – Czy parasol, który tu dzisiaj otrzymałam mogę też przekazać też swoim córkom Annie, Agnieszce i Biance?

EN-KI – Nie, parasol jest jeden, to ty po ten parasol bierz swoje córki i kogo będziesz chciała, nawet zwierzaki. Parasol jest duży, bardzo duży, pomieści wszystkich. Słucham.

PYTANIE OD ROMANA – Często różni uzdrowiciele reklamują się jako specjaliści od uwalniania od karmy lub oczyszczania karmy. Moim zdaniem jeśli duch ma coś do odprowadzenia to obiera sobie jakiś program i schodzi na Ziemię wybierając sobie do tego

rodzinę, która stworzy warunki do realizowania swojej karmy. Nie sądzę, aby mógł ktoś tu na Ziemi to zmienić. Poza tym takiemu terapeucie grozi to, że może te zadania przejąć na siebie. Jak to jest naprawdę?

EN-KI – Przejąć jak przejąć Romanie, ale nic nie zrobi. To, że reklamują się uwalnianie od takiego, czy innego badziewia, jak to wy mówicie, czy karmy, to jest bzdura, natomiast duch, który schodzi na Ziemię, rzeczywiście ma już plan przerobienia tej swojej lekcji i nie zmieni tego się, jedynie sam zainteresowany, kiedy jest tego świadomy może to zmienić, zmienić swój los, swoje przeznaczenie, a ci wszyscy inni, którzy tak szumnie się ogłaszają, no cóż, mogę tylko powiedzieć, jak chcecie istoty ludzkie, idźcie do takich ludzi, którzy i tak wam nie pomogą. Słucham.

PYTANIE – Wielokrotnie wypowiadałeś się na temat kleru katolickiego i ustanowionych przez nich sakramentów. Czy ich kupczenie odpustami ma jakiś wpływ na dusze po śmierci?

EN-KI – Tutaj sobie Romanie już robisz żarty. Można to nazwać kupczeniem, albo wykorzystaniem naiwności ludzkiej. Odpust grzechów, różnych grzechów, ciężkich, wieczystych, wieczyste rozgrzeszenie, ale to następna bzdura, więc kto chce lub czuje, że taka potrzeba jest jego ciała, niech idzie po takie wieczyste rozgrzeszenie. Słucham.

PYTANIE OD KATARZYNY – Wiele ludzi boi się transformacji i precesji. Czy będzie odczuwalna w formie bólu?

EN-KI – Będzie, mogą się pojawić różne dolegliwości ciała, fizyczne dolegliwości, ale ci którzy są szczerze bliżej duchowości, bliżej nas, ale zaznaczam szczerze, a nie mówieniem tylko, tak, jestem rozwinięty duchowo, tak, wierzę w Boga, ale to są tylko puste słowa. Otwartość trzeba mieć w sercu i wtedy tej nadchodzącej precesji i transformacji, która już się rozpoczęła nie ma się czego bać, przejdzie się to łagodnie. Dla tych zatwardziałych serc, no cóż, często terapie rehabilitacyjne są bolesne, które też trzeba przejść. Tak to wygląda. Słucham.

PYTANIE – To nasze spotkanie dzisiaj w Bielsku z tą grupą ludzi nie było przypadkiem EN- KI, prawda?

EN-KI – Nie, ci ludzie którzy są na tej sali to też nie jest przypadek. Przyszli ci, którzy mieli przyjść. Przyszli właściwi ludzie po to, żeby mogłi dostać energię poza tym parasolem, wsparcie, dlatego cieszę się, ogromnie się cieszę z przybycia tych ludzi. Słucham.

PYTANIE OD ROMANA – Barbara często miewa wizje związane z Egiptem i z piramidami. Czy w przeszłości była związana z piramidami w Egipcie a może gdzie indziej?

EN-KI – No tych piramid to było więcej budowanych i na Atlantydzie i na Marsie, a potem w Egipcie. Czy związana? – tak, ale nie w Egipcie, nie w Gizie,, ale na Atlantydzie. Słucham.

PYTANIE – Według twoich wskazań kryształy można stosować jako od-promienniki cieków wodnych. W jaki sposób należy je stosować, w jakim miejscu układać i czy należy je cyklicznie oczyszczać?

EN-KI – Oczyszczać, przepłukać pod bieżącą zimną wodą, zależy jakie duże pomieszczenie jest do zneutralizowania. Najlepiej to ustawić promienniki w kształcie trójkątów, czyli w każdym rogu domu postawić jeden trójkąt, wtedy masz gwarancję, że energia będzie się rozchodziła po całym domu. Słucham.

PYTANIE OD ROMANA – Czy trójkąty mają być w stosunku do rogu domu ustawione wierzchołkiem, czy podstawą?

EN-KI – A jak masz kawałek takiego kryształu, który jest w kształcie kamienia do środka, jak ci wygodnie tak masz ustawić, żeby powstały trójkąty, czy to w gwieździe Dawida, czy krzyżujące się trójkąty, to już będzie zależało od ciebie i twojej intuicji Romanie. Słucham.

PYTANIE – Zbigniew produkuje esencje do robienia leków homeopatycznych. Czy mają one pod tym względem jakąś wartość, a jeśli tak, to w jakich proporcjach można je zalecać pacjentom i na jakie dolegliwości?

EN-KI – Leki homeopatyczne naprawdę nie leczą i należałoby je brać już wtedy kiedy człowiek jeszcze jest zdrowy, a chce wzmocnić organizm, czyli zapobiec przed chorobą, właściwie każdą, bo zdrowy organizm potrafi nie dopuścić do choroby. Słucham.

PYTANIE OD ROMANA – Tych esencji jest kilkadziesiąt czy obojętnie którą pierwszą z rzędu wezmę, czy może to być zestaw kilku takich esencji?

EN-KI – Właściwie tutaj trzeba się kierować intuicją i pozwolić zadziałać właśnie intuicji. Jeżeli jest kilka lub kilkadziesiąt, to Romanie intuicyjnie organizm tobie wskaże która esencja jest dla ciebie dla twojego organizmu najlepsza.

PYTANIE OD PAWŁA – Jaka jest tajemnica Babiej Góry i czy wogóle tajemnica Babią Górę obejmuje?

EN-KI – W pewnym sensie tak. Jest tam czakram, który jest ciągle aktywny i to jest cała tajemnica. Takich czakramów, nie tylko w Polsce, ale i na całej kuli ziemskiej jest mnóstwo. Można jeszcze to dokładniej sprecyzować, czyli jest to siatka geomagnetyczna i w każdym takim oczku takiej siatki znajdują się czakramy. Słucham.

PYTANIE OD ROMANA – W sesji 127 w Orędziu Noworocznym chwalisz Samuela za to, że wprowadził w błąd polską fundację w sprawie ceremonii 11-11-11 w Egipcie, natomiast w sesji 128 twierdzisz, że Samuel pięknie poprowadził fundacje polską, to jak jest naprawdę, bo ja już się pogubiłem w tym wszystkim, albo ja się do tego nie nadaję.

EN-KI – Nadajesz się Romanie, nadajesz. Czy nie poprowadził pięknie jak wy to mówicie w pole polską fundację doprowadzając do przybycia nawet kogoś takiego jak ty do Egiptu, zmontowanie prętów złotych ? To trzeba mieć siłę przebicia, bodaj ma większą niż ja EN-KI, genetyk od spraw ludzi, ja mogłem prosić przez tyle lat, a ten wszedł na scenę i w ciągu paru miesięcy zawojował wami bez reszty, także dobrze wykonał swoją pracę właśnie Samuel. Słucham.

PYTANIE – Podziękowania teraz może od Katarzyny. Dziękujemy za to, że przybyłeś dzisiaj na spotkanie. To było już z grupy ostatnie pytanie. Bardzo Ci dziękuję EN-KI za pomoc, bardzo Cię kocham. Zapomniałam tutaj na salę przynieść twoje ulubione kwiaty. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy w Krakowie na sesjach. Dziękuję bardzo Lucynce, że pozwoliłeś jej przyjechać i Billowi.

EN-KI – Pozwoliłem bo taki był zamysł. Trzeba było też umieścić sesję publiczną w internecie, bo tego już też domagali się ludzie, więc umieścimy, umieścimy każde słowo. Tak Romanie?

ROMAN – Tak, tego cały czas pragnąłem i ja również chcę Tobie złożyć podziękowanie, że mogłem z tobą porozmawiać, poznać Lucyne osobiście i Billa i od dziś moje serce jest przepełnione radością i szczęściem z tego powodu, że mogę z Tobą współpracować. Dziękuję.

EN-KI – Ja też, tylko, że Romanie ja się różnię od Samuela tym, że mnie złotem płacić nie musisz, mnie wystarczą takie rzeczy jak lilia, która została w domu za którą bardzo dziękuję, twoje szczere słowo „dziękuję” też wystarczy i tak właśnie to wygląda, nie złoto Romanie. Wszystkiego się to pozbyłeś? Powiedz no tak trochę na ucho.

ROMAN – Dałem trochę tylko złomu, które mi przeszkadzało, a to co cenne to mam schowane dla innych.

EN-KI – Złom to też złoto, ale złoto prawdziwe powinno być w sercu. Bardzo dziękuję za to miłe spotkanie, za wasze przybycie i rzeczywiście oczekuję was w Krakowie na tym spotkaniu, może być naprawdę już ciekawie. Dziękuję.

I my dziękujemy. Oklaski z sali.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com