Sesja 227


Urywki sesji prywatnej Józefy przekazu telepatycznego z Lucyną Łobos-Brown nr 227, Chicago, dnia 20-go kwietnia 2015 roku.

.

Na pytania Józefy odpowiada Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI za pośrednictwem Lucyny Łobos-Brown.

.

Józefa: W chwili obecnej jest wiele negatywnych opinii na temat cywilizacji Reptylian. Co jest powodem takich opinii? Przecież jest to cywilizacja wysoko rozwinięta.

ENKI: Reptylianie – nazwa ta została wymyślona przez ludzi. Przecież to są istoty, które ewakuowały się na tę Planetę z Nibiru. To Ci pobratymcy rozjechali się po Ziemi, po Wszechświecie. Przecież Planeta Nibiru była kilka razy większa od Ziemi i w całości była zamieszkała. To prawda, że na wyższym poziomie byli już wtedy, kiedy kształtowana była Ziemia, a tak naprawdę to wszyscy pochodzicie z tego samego źródła, a Źródłem jest sam BÓG. Reptylianie, to co? W takim razie Ja, mój Brat też jesteśmy Reptylianie. Józefo, Ty też i Lucyna też. Najważniejsze jest to jaki kod genetyczny posiadacie. Dlaczego jest teraz tyle zamieszania, tyle zła? Planeta, która znajdowała się pomiędzy Jowiszem a Marsem była to barbarzyńska rasa podobna istotom ludzkim, to Ci, których nazywacie Reptylianie. Istoty te przecież w większości ewakuowały się na Ziemię. W Ich genetyce jest cząstka tego co tam robili, czyli tego barbarzyństwa. Tak naprawdę to oni mącą po to, żeby wyselekcjonować tych tzw. „Reptylian” z Ziemi. Ziemia jest takim głównym korytarzem gdzie przemieszczają się różne Cywilizacje, różne statki. Gdyby udało Im się to zrobić, to tak jak na autostradzie byłaby bramka i żądaliby opłaty za przelot. Wszystkie rasy we Wszechświecie, (a Wszechświat jest przeogromny) należą do tego samego Źródła, tylko że na każdej powiedzmy Planecie jest istota żyjąca przystosowana do danego klimatu, do danej Planety, więc co tu dużo mówić, krzyk – niech sobie krzyczą. Uważam Ja, ENKI – jestem dumny z tego, ze jestem REPTYLIANEM, Ja, mój Brat JEZUS. A ci, którzy nie rozumieją powagi sytuacji i ta rasa, która przybyła tutaj na Ziemię, macie ją tutaj po to, żeby doprowadzić do skłócenia, do wyniszczenia tej prawdziwej rasy z tym DNA, które posiadacie od nas. Do tego nie dojdzie, bo BÓG nie dopuści. Józefo nie przejmuj się tym, czy będziesz nazywana Gadoidem, czy jeszcze czymś więcej, ważne jest to jaki kod genetyczny posiadasz. W takim razie zarówno Ja jak i mój Brat Jezus też jesteśmy Ganoidami – nieprawdaż? Dzisiaj krzyczą, a jutro będą płakać. Ci, którzy zbierają cięgi dzisiaj przykleja się im łatkę Reptylian, Gadoidów, czy jeszcze innych stworów mogą się cieszyć. Ważne jest to jaki kod genetyczny posiadasz – posiadasz ten najczystszy, więc nie zwracaj uwagi na to, co Tobie ci, którzy mają mózg wyprany przekazują. Jeśli jeszcze raz usłyszysz coś takiego, że jesteś, albo popierasz Reptylian, to powiedz, że jesteś dumna z tego.

Józefa: Dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź. Może z tego trafi coś do tych, którzy zwątpili. Czy ludzie z tych dwóch samolotów, które znalazły się w Świecie Równoległym mają szansę powrotu na Ziemię? Jeśli tak, czy będą pamiętali co się wydarzyło?

ENKI: Jeśli wrócą – nie. W takim przypadku takie istoty, które zdecydują się na powrót na Ziemię, lub zostaną drogą selekcji przetransportowane, nic nie będą pamiętać, to będzie po prostu taka dziura w umyśle. Te uprowadzenia – jak to teraz jest mówione – nie wiadomo gdzie, właściwie w tym roku nie będą. Są inne sposoby na to, żeby coś do ludzi dotarło, a będzie się działo na Ziemi jeszcze w tym roku. Tamci, którzy przenieśli się do innego Równoległego Świata nie powrócą.

Józefa: Czy jeszcze za mojego życia poczuję jak te kajdany niewoli opadną tak naprawdę?

ENKI: Tak naprawdę, to te kajdany powoli będą opadać. Tak Józefo, ci którzy już rozum używają i mają na właściwym miejscu zaczną odczuwać. Tak wizualnie większość tego nie będzie zauważać. Dalej będą czuli ucisk, niewolę, okrucieństwo, ale Wy tak. Światło w tunelu zobaczycie, zacznie Wam się lżej żyć. Wszak nie będzie lżej, ale psychicznie takie uczucie lekkości będziecie odczuwać, ale już rok 2016 ci, którzy naprawdę chcą wejść – nie mówię o piątym wymiarze, bo to jest  bzdura – w ten Świat Nowej Energii.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com