Sesja 87


Sesja publiczna przekazu telepatycznego nr 87

Kielce, 12-go września 2008-go roku

.

Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI odpowiada na zadane pytania za pośrednictwem medium, pani Lucyny Łobos.

.

Uczestnicy: Lucyna Łobos, Iwona Stankiewicz, Bill Brown, Andrzej Wójcikiewicz oraz Publiczność przybyła na spotkanie w Kielcach.

.

Pytanie: w imieniu Publiczności zadawane przez Iwonę Stankiewicz.

.

ENKI: Mogę powitać w tym mieście Kielce wszystkich zgromadzonych. Moje imię to jest Enki. Czasu, żeby nie przedłużać zbytnio – poproszę o pierwsze pytanie.

Pytanie: Witaj Samuelu, ENKI. Zadaję pierwsze pytanie. Czy moje chłoniaki w gardle wyleczą się JODOFORAMI? Jak długo i ile stosować?

ENKI: Stosuj tak długo, aż organizm ci powie dosyć. Kilka miesięcy. Dodatkowo jeszcze podaję uzupełnienie – ziołowe uzupełnienie, mieszanka ziołowa – kora dębu, liść szałwii i glistnik. To trzeba razem wymieszać a potem przynajmniej dwa razy dziennie gardło płukać. Daję ci, przy  tym zastosowaniu mojej terapii, dwa miesiące na odczucie znacznej poprawy. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Jerzego. Czy Ziemia w przeszłości przechodziła Precesję? Kiedy to było i jakie miało skutki dla ludzi?

ENKI: Jerzy, tu mogę cię odwołać do astrologów, do książek, ale odpowiem – dwadzieścia pięć tysięcy lat temu. Dwa cykle się nakładają teraz w roku 2012-tym, czyli Zegar Kosmiczny się wyzeruje i Czas będzie odliczany od nowa. Nazywacie to Precesją, nazywacie to Kalendarzem Gregoriańskim, nazywacie to „Początek Nowego Systemu” i tak będzie po wsze czasy. Co dwadzieścia pięć tysięcy lat Ziemia będzie przechodzić taką przemianę doskonalenia. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Czy zapłodnienie nie powinno być uzależnione od dojrzałości duchowej ludzi? Chodzi mi o to, że zbyt młodzi – kobieta, mężczyzna – nie są w stanie godnie wychować dziecka.

ENKI: Raczej od dojrzałości – nie duchowej, ale fizycznej, ziemskiej. Takiej, gdzie można dziecku zapewnić godziwe warunki. Spieszycie się teraz z rozmnażaniem, bardzo spieszycie. Czas, po roku 012 będzie waszego życia, będzie wydłużony i wtedy to tak nie będziecie się spieszyć z tym zaludnianiem Ziemi. Świadome nauczanie do czego prowadzi popęd płciowy, rodziców – świadome nauczanie. Nie jest to temat tabu, którego należałoby się wstydzić, ale uczyć. Wtedy… nie byłoby takiego zmartwienia, gdzie zbyt młodzi, nieodpowiedzialni, fizycznie nieodpowiedzialni – płodzą dziecko. Duchowo to oni mogą być dojrzali, ale co z resztą? Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie od Piotra. Kim jest Lucyfer?

ENKI: Stworzony… stworzony na użytek trzymania w karności ludzi. Stworzony przez kapłanów. I tutaj trzeba byłoby się cofnąć do czasów, kiedy to jeszcze na Ziemi bywali Bogowie, bo… jak wiadomo i wśród Bogów dochodziło do nieporozumień. Jest to ktoś, kto się sprzeciwił woli Najwyższego, czyli Boga. A… jeśli chcesz to pytanie bardzo dokładnie rozwinąć, usłyszeć – to zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

Pytanie:  Dziękuję, kolejne pytanie od Adriana z  Chicago. Prawdopodobnie w listopadzie chciałbym z Wojtkiem, mieszkającym w okolicach Chicago, zrobić biznes. Prosiłbym bardzo naszego Ukochanego Enki o poradę, o pomoc. Czy wszystko potoczy się dobrze, czy nie zostanę oszukany? Prosiłbym także o pomoc duchową, oby się wszystko potoczyło dobrze.

ENKI: Tak, w tym czasie, w którym żyjecie najważniejszy jest biznes. Jak miło byłoby usłyszeć – „co zrobić, żeby ratować siebie, swoją rodzinę, przyjaciół”, ale nie – biznes… I to taki biznes, przy którym mogę się wzbogacić bardzo szybko. Jeśli mam być znawcą, powiem co sądzę, a ty… i tak mnie nie posłuchasz. Nie będziesz oszukany, ale biznes się nie powiedzie. Zbyt krótki czas jest teraz na rozbudowywanie biznesów. Coraz więcej ludzi myśli jak przetrwać. Nie udzielę ci młody człowieku rad więcej, bo i tak mnie nie posłuchasz. Tyle powiem na pocieszenie – oszukany nie zostaniesz, obaj stracicie. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Enki, czy mógłbyś skomentować sprzeczność między Twoją wypowiedzią, że duchy mogą umierać, a wypowiedziami Duchów Wyższych, zacytowanymi w „Księdze Duchów”, że duchy są nieśmiertelne?

ENKI: Mogą być nieśmiertelne. Cytować mam? – więc… odwołam cię do ostatniej Księgi… Apokalipsy Jana, gdzie Jezus podczas nauk powiedział: „Przyjdzie czas…” – nie wymienił daty, ale powiedział: „Czas przyjdzie, gdzie będzie rozliczenie żywych i umarłych…”. Mówiąc – umarłych, kogo miał na myśli? Tego, co ma materię czy ducha? Powiedział też Jezus: „Jedni powstaną do życia, drudzy pójdą na zatracenie”… czyli – śmierć ducha. Książki, te czy inne spisane są przez ludzi. Czy ten, kto spisywał „Księgę Umarłych” był nieomylny?  Pozostawiam to tobie do przemyślenia i odwołuję – nie do „Księgi Umarłych”, ale do Biblii. Najlepiej przeczytaj dokładnie cały „Nowy Testament”. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Gdzie zaczyna się Mikrokosmos i kończy Makrokosmos, i w czym się on znajduje?

ENKI: Ale… się naczytałaś istoto ludzka… Mikro… Makro… Co jeszcze wymyślone zostanie przez was? Kosmos – jest jeden. Ogromny, ciągle poszerzający się Kosmos. Ciągle rodzące się nowe  Planety. Nie ma „mikro”, nie ma „makro”. Jest jeden, wielki, rozrastający się Kosmos. A jeśli uważasz, że nie mam racji, to przyjdź na sesję osobistą, porozmawiamy. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie. Czy preparat AU 100 można podawać dzieciom w wieku dwóch lat? Jeżeli tak, to w jakich dawkach?

ENKI: Spokojnie, spokojnie można podawać. Przez pierwsze kilka dni przeprowadź próbę, czyli – spryskać dziecko owym preparatem i obserwuj. Obserwuj zachowanie dziecka, skórę. Potem, kiedy już nic się nie będzie działo, a nie będzie się działo (to wiem) wtedy można zacząć podawać dziecku od jednej płaskiej łyżeczki dziennie i stopniowo zwiększać. Nie do łyżki stołowej – dalej pozostaniesz na łyżeczce deserowej, ale 3 razy dziennie. Takie dwuletnie dziecko organizm ma jeszcze mocniejszy niż wy dorośli już skażeni tą chemią, więc… Ja Enki daję gwarancję ci, że preparat jest dobry i może tylko dziecku pomóc a nie zaszkodzić. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie od Magdy. Od kilku miesięcy spisuję wiersze, które dosłownie spływają do mojej głowy. Kto mi je dyktuje?

ENKI: A jak myślisz? Czy to takie trudne się domyślić kto? Masz Opiekuna Duchowego, masz Anioła Stróża. Dobrze czytaj swoje wiersze, bo w tych wierszach są przekazy, które będziesz musiała przekazać dalej. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie od Iwony. Przyjazd mój i obecność tutaj dzisiaj jest przypadkowa. Jaką więc rolę mam spełnić w tej Misji?

ENKI: Nie ma przypadków. Przypadki już w ostatnich latach – dokładnie powiem… od jakich lat się tutaj rozchodzi – przypadki zaczęły być usuwane w roku 1914-tym. Dlaczego ta data? Jest pewna tajemnica dotycząca tej daty. Im bliżej roku dwunastego – tym mniej przypadków. Ujawnij się, fizycznie się… ujawnij, bo nawet żebym Ja miał przekazać wiadomość, potrzebuję fizycznej materii. Tyle mogę na podstawie twego pytania powiedzieć. Nie ma przypadków. Zostałaś sprowadzona, a jaką misję otrzymasz – porozmawiamy. Słucham.

Pytanie: Dziękuję bardzo, następne pytanie od Agaty. Kim będę w przyszłości?

ENKI: Pomyśl, trochę pomyśl co ci podsuwa przeznaczenie i w czym już teraz czujesz się dobrze. Nie to, co narzucono ci, ale w czym ty się czujesz i w tym kierunku – idź. Pozwól się poprowadzić losowi, swojej wyroczni, bo każdy ją posiada, więc… jeśli dalej będziesz miała trudności, skontaktuj się ze Mną – z Enki, ale teraz zacznij uruchamiać swój umysł. On ci podpowie. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Czy jest mi dane uporać się z chorobą, z chorobami dziedzicznymi?

ENKI: Tak, pod warunkiem, że tego chcesz. Tak naprawdę, to nie ma chorób dziedzicznych. Każdy duch schodząc na Ziemię – to jest jego odrębna droga życiowa – ale… przychodząc do danej rodziny… przejmujesz nawyki. I tutaj powiem ci – matka lub ojciec choruje na serce, więc ty programujesz się – „skoro matka jest chora na serce, to i ja będę chora na serce, czy inną chorobę”. Z każdą jedną chorobą jest to samo. Porozmawiaj z medykami. Tak naprawdę… nie ma chorób genetycznie uwarunkowanych. To… co jest genetycznie nazwane przez was, jest uwarunkowane, ale w głowie, w waszej głowie, więc… radę ci daję – przeprogramuj swój umysł, zmień „program”. To, co było dotychczas wyrzuć do kosza i zacznij od czystego, nowego „programu” jako zdrowa osoba. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy dysponując mocnym teleskopem astronomicznym mogę odnaleźć dziś  Nibiru? Jeżeli tak, to gdzie jej szukać na niebie?

ENKI: Bardzo mocnym… Jest taki teleskop. Posiadają go, ten teleskop, duchowni w Arizonie. Jest to watykański teleskop. Jeśli bardzo cię to obchodzi – wybierz się tam. Może ci pozwolą zobaczyć, bo z tego teleskopu – już ją widać. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie. Czy to prawda, że Stany Zjednoczone są w posiadaniu statków kosmicznych, przejętych od innych Cywilizacji i użyją ich do upozorowania ataku na Ziemię, w celu wywołania paniki wśród ludzi mówiąc, że „obcy mają złe zamiary”?

ENKI: Sami nie zbudują, a to… co zostało przechwycone czy sprowadzone – mówiąc delikatnie – na Ziemię, to już są szczątki. Nie zbudują takiego samego. Za mało czasu pozostało, żeby ludziom to powiedzieć. Ameryka w tej chwili ma większe zmartwienie niż to, żeby ludziom oznajmić – „to winni są tego wszystkiego kosmici”. Przecież prawda z goła jest inna. Na razie – zostały trzy lata, na razie – śpij spokojnie, nie martwiąc się o to, że złem całym jest Ameryka. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. W jaki sposób moja osoba może pomóc w „Misji Cheops” i chronić moją rodzinę przed skutkami tego kataklizmu?

ENKI: Zgłoś się, zgłoś się do Fundacji. Macie takie powiedzenie, które nam się podoba: „Ciągle mało was do pieczenia tego chleba. Do pieczenia tego chleba jeszcze ciebie nam potrzeba”. Pomyśl nad tym. Słucham. 

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Pytanie od Sylwii. Jaką szkołę mam wybrać?

ENKI: I tutaj – moglibyśmy podyskutować, ale przy tym pytaniu, przy twoim – niezdecydowaniu, Ja jestem zdecydowany. Zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Czy inicjacje Reiki są potrzebne do przygotowania się na rok 2012-ty?

ENKI: I sądzisz, że sama inicjacja pomoże? A co… z resztą? A co z miłością? A co z wybaczaniem? Czy tego nie trzeba? Samo Reiki nie ochroni. Samo Reiki… otwiera tylko „okno” na nowe życie. Samo Reiki pomoże ci… po dwunastym roku, ale teraz trzeba się rozejrzeć wokół siebie i zobaczyć obok siebie człowieka drugiego. Jeśli będziecie siebie „widzieć” obok siebie, pomagać sobie wzajemnie, to już jest „Misja Faraon”, to już jest pomaganie na przeżycie. Pomyśl nad tym. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Kim są lub kim będą fałszywi prorocy i jak ich poznać?

ENKI: I to jest temat bardzo długi, nie nadający się na sesję… na forum. Tak naprawdę… nie da się ich rozpoznać. Piękne słowa mówią, piękne gesty, udają przeciwników zła. Nie da się ich przy waszym fizycznym ciele… rozpoznać. Jest więcej jeszcze na ten temat, ale mówić nie mogę, bo na tej sali są i tacy, którzy nie patrzą przychylnym okiem na „Misję Faraon”, więc jeśli cię dalej nurtuje to pytanie – zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy ziemska Matka Boska, Matka Jesusa jest Matką Bożą, Matką Enki i Enli?

ENKI: Nie. Powiedzmy… Przyrodnią Siostrą. Zarówno Enki jak i Enli, jako takiej „matki”… nie mieli.  Zostali stworzeni przez Najwyższego Boga, czyli tej Energii Uniwersalnej, Energii Wszechświata. Jest Naszym Ojcem i tylko Ojcem. Ojcem, który Nas stworzył, wysłał na Nibiru, czyli… tam się narodziliśmy wraz z Marią, czyli Naszą Przyrodnią Siostrą, bo… miała się narodzić jako kobieta. Tam nauki mieliśmy mieć na Nibiru po to, żeby potem Planetę Ziemię doskonalić. Temat do rozmowy – bardzo długi, a pytań jest jeszcze sporo, więc odwołam cię do książki – zarówno tych, o których dzisiaj była mowa, jak i do „Dwunastej Planety”. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Drogi Enki, co dalej ze Ślężą? Co z Bonifacym – Duchem Ślęży?

ENKI: Bonifacy po dwunastym roku – się narodzi na Ziemi. Wystarczy jego „stróżowania”. Co ze Ślężą – pytasz? Ano, tutaj powinienem „po ziemsku” wysłać cię do Wrocławia, do kapłanów i to samo pytanie zadać im, bo… tak fizycznie… to od nich zależy kiedy rozpoczną się dalsze prace, albo zezwolenie na przywrócenie do pierwotnego stanu świątyni. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Minerały Schindele – czy to „pokarm Bogów”? Jeśli nie, to kto i kiedy udostępni ludziom?

ENKI: One już są udostępnione… To jest „pokarm Bogów”, zarówno jak i złoto. Nie znaczy to, że Bogowie żywili się tylko minerałami zmielonymi na mąkę. Były one uzupełnieniem pożywienia. Bez obawy możesz te minerały zażywać. Nie przyniosą szkody, wręcz przeciwnie – pożytek to będzie dla organizmu, bo… chemia dopiero wam wypłukuje to co jest potrzebne z organizmu. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Czy spełnię jakąś ważną rolę w nadchodzących wydarzeniach?

ENKI: Najpierw musisz wiedzieć… jaką rolę chcesz spełnić, czego tak naprawdę chcesz, bo tego za ciebie duch nie zrobi. Po to macie rozumy i wolną wolę, żeby też myśleć. My pomagamy, My pracujemy nad waszymi umysłami, ale pozwalamy wam – myśleć, więc… najpierw pomyśl i poproś o to, żeby twoja myśl się spełniła, a – spełni się. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Pytanie od Aleksandra. W jaki sposób należy odczytywać znaki w zbożu? Według jakiego klucza?

ENKI: A czy do tego jest potrzebny klucz? Są to dawane wam znaki. Znaki dotyczące przyjścia Nowego Systemu, czyli roku 012. Ale… nie myślcie sobie, że z rozpoczęciem czy końcem roku 012 na Ziemi jak za dotknięciem „czarodziejskiej różdżki” wszystko się zmieni. Jest to Cykl, następny Cykl, który potrwa – licząc nasz czas kosmiczny – niedługo, ale licząc wasz czas ziemski – długo, około tysiąca lat. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy msze święte zamawiane w intencji zmarłych mają znaczenie i sens?

ENKI: Dla was, na zaspokojenie własnego sumienia istot ludzkich. Tak naprawdę, to Istota Duchowa… może wam pomóc, a nie odwrotnie. Znacie, albo nie znacie to powiedzenie, co mówi duch schodząc na Ziemię w celu wcielenia? Mówi: „Idę w niewolę ciała”. Kiedy się uwalnia, mówi: „Uwolniłem się z niewoli ciała”. Komu daje i co daje… zamawianie tak zwanej mszy świętej? I tutaj, żeby nie urażać waszych serc, osobę, która zadała to pytanie a chce mieć dokładną odpowiedź, zapraszam na sesję osobistą. Wtedy się dowiesz… ile i co daje zamawianie mszy, świętej mszy… za zmarłego. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Pytanie od Joanny. Czym można wyleczyć nawracającą chorobę wrzodową żołądka?

ENKI: Najlepiej by było dietą, zastosować odpowiednią dietę. Sprawdzić grupę krwi i odżywiać się też zgodnie z grupą krwi. Pozbyć się napięcia nerwowego, bo najczęściej to ono powodują chorobę wrzodową. Regularne odżywianie. Unikać alkoholu, papierosów i kawy, bo to wszystko… sprzyja chorobie wrzodowej. Skoro jesteśmy już przy – jak wy to mówicie – „reklamach”, to i Ja mogę zaproponować „reklamę” – nie reklamę: spożywanie właśnie tego preparatu AU 100. Łagodzi. Dłużej to trwa, ale przy wydatnej współpracy, pomocy… wyleczy ci wrzody. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Jakiego rodzaju energii będziemy używać po roku 2012-tym?  Czy będzie to dalej energia elektryczna wytwarzana w elektrowniach, czy jakaś inna, za którą nie będziemy musieli płacić?

ENKI: Ale się „skąpiec” odezwał… Na razie, to jeszcze płacić będziecie. Trzy lata… Istoty ludzkie, czy wy liczyć potraficie? Kiedy wołałem o pomoc, kiedy wołałem o współpracę… był rok dwa tysiące i zero reakcji na wołanie, i zero współpracy. A teraz, kiedy zostało trzy lata jest mi zadawane pytanie. Raj na Ziemi macie stworzyć. Stworzymy, ale to będzie cykl. Na razie będzie ta sama energia, a potem to, co jest nagromadzone jako bomby… będzie wykorzystywane dla dobra ludzkości, czyli zmieni się w dobro i spożycie energii. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie od Tomasza. Samuelu, co sądzisz o niedawnej wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego? „Absolutnie nie wierzę w szczególność roku 2012-go, za to bardzo niepokoi mnie rok 2008 i 2009”. Dlaczego najsławniejszy polski jasnowidz nie widzi, aby w roku 2012-tym coś szczególnego miało się wydarzyć? Co sądzisz też o jego zapowiedzi wojny na Bliskim Wschodzie jeszcze w 2008-ym roku, która to jego zdaniem przerodzi się w konflikt ogólno światowy? Konkretnie, mówił o ataku Izraela na Iran.

ENKI: Czy znasz takie słowa jak zarozumialstwo i pycha? Już niejednego jasnowidzącego, już nie jednego terapeutę… zgubiła. Pokora, raz jeszcze mówię – pokora. Oczywiście, energię dostał, ale gubi go pycha. Rok 08 u schyłku jest już i jego katastroficzne wydarzenia się nie spełniają. Mylić się można, wszystko jasne, ale czy myli się co do roku dwunastego… większość naukowców? Czy myli się ten największy teleskop w Arizonie? I na to pytanie dalszej odpowiedzi nie dostaniesz. Pomyśl nad tym człowieku co się dzieje, co się dzieje kiedy owładnie pycha, zarozumialstwo. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Czy Region Świętokrzyski będzie bezpieczny w roku 2012-tym i jaką rolę odegrają Polacy w tym okresie?

ENKI: Tak samo będzie bezpieczny albo… niebezpieczny w roku 012, jak w innych zakątkach Polski, świata. Czy będzie ten rejon inny i rejon całego świata bezpieczny, to zależy nie tylko od Bytów pomagających, od Istot Duchowych, ale w większości od was – ludzi. Konkretem powiem: jeśli Ziemia otrzyma zabezpieczenie, to czy ten rejon czy inny – wszędzie bezpiecznie będzie. Jeśli… takowego zabezpieczenia nie otrzyma – o bezpieczeństwie mówić nie będziemy. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Ewy. Co mam zrobić, żeby znaleźć pracę i odmienić swoje życie?

ENKI: Ewo, tak piękne imię posiadasz – Ewa… a gdzie twe pozytywne myślenie? A gdzie twa wiara? A gdzie twoja kobieca przebiegłość? Ewa potrafiła „zwieść” Adama, a ty nie potrafisz znaleźć pracy? Ewo, kiedy idziesz na rozmowę, to nie idź z nastawieniem, że już z góry… nic z tego nie będzie, ale powiedz sobie, otocz się energią, powiedz: „Jestem wartościową osobą, mądrą i pracę dostanę”. A z drugiej strony… posłuż się „przebiegłością” tej Pierwszej Ewy. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Krzysztofa. Czy niedawny konflikt Rosja-Gruzja jest początkiem większego konfliktu, nawet na skalę światową? Czy to zapowiedź zbliżającej się III Wojny Światowej? Jeśli tak, to jakich konfliktów możemy się jeszcze spodziewać? Kiedy ta wojna miałaby się na dobre rozpocząć i jaka będzie w niej rola Polski?

ENKI: Żadna, bo ta wojna się nie rozpocznie, a to z prostego powodu: kraje świata będą zaangażowane we własne sprawy. Rok 09, czyli… Matka Natura… da o sobie znać jeszcze bardziej. Będą takie „niewielkie potyczki” Rosja-Gruzja, jak są teraz. Inne kraje angażować się w to nie będą. Śpij spokojnie, III Wojny Światowej… nie będzie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Kogo wybrać: Iwonę czy Annę?

ENKI: Jakżem Enki… jakżem Duch… obie bierz…

Śmiech. 

ENKI: …i „kłopot” będziesz miał… załatwiony… Jedna i druga jest dobrą wybranką, więc… uzgodnij z obiema dziewczynami, że kochasz je obie. Zobaczysz, jaki będzie koniec. Dziękuję. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy w Kielcach jest czakram? W którym dokładnie miejscu i czy jest silne jego promieniowanie?

ENKI: Jest. Macie Górę Świętokrzyską. Na tej górze jest polana nazwana „Łysą Górą”. Tam, gdzie się odbywają „zloty czarownic”… Tam macie czakram. „Czarownice” bez  podstawy nie wybrały tego miejsca. Silny czakram się tam znajduje. Czakram… dający siłę, czakram dający zdrowie, więc… zamiast siedzieć przy tych waszych „atrapach”, które nazywacie… komputerami, powinniście się wybrać właśnie do czakramu po zdrowie – powiadam… po zdrowie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie od Anny. Drogi Samuelu, jaką mam rolę do spełnienia w „Projekcie Cheops”?

ENKI: Na to pytanie już odpowiedziałem. Zanim się zgłosisz do „Projektu Cheops”… zadaj sobie pytanie, czy tego na pewno chcesz. „Misja Faraon”, „Misja Cheops”… to ogromna odpowiedzialność i ciężka praca. Praca, z której trzeba się wywiązać. Odpowiedz na te pytania, wtedy rozmawiać będziemy. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Czy Pani ma zdolność rozpoznania chorób?

ENKI: Byłem mężczyzną, nagle… staję się kobietą… Nie… wolę – mężczyzną pozostać i Istotą Duchową. Tak, wykorzystuję w potrzebnych sytuacjach medium, czyli materię i „świadka”. „Świadkiem” jest wahadełko. Wtedy to, przy takim „diagnozowaniu”, bo tak się to nazywa przez was… potrafię umiejscowić nawet już „zalążek” choroby. Wtedy… nakazuję jeszcze zrobić następne badania w celu potwierdzenia, tak jak to robię przy georadarze. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Adama. Czy to możliwe, że Ziemia jest pusta w środku, a jej wnętrze zamieszkują Arianie?

ENKI: Pusta, powiadasz? Żeby to była sesja osobista Adamie, to bym ci powiedział co do tej „pustości”, ale… z uwagi na to, że jest tu trochę więcej ludzi – tu mówić takiego czegoś nie będę. Jeśli chodzi o zamieszkiwanie, to mogę powiedzieć tak: są przygotowywane na znacznej głębokości całe obszary.  Do tego są wykorzystywane – już wyeksploatowane kopalnie i to na całym świecie. Ci, co są na „górze”, czyli na Ziemi teraz… szykują sobie schrony. Tak że… jedni mogą pozostać na powierzchni, a drudzy się… ewakuują  pod ziemię i przyjdzie im żyć. Środek Ziemi, Adamie? Pomyśl  trochę, co znajduje się w jądrze tej Ziemi.  Sama Ziemia… jako Planeta nie jest taka duża, co by mogła mieć jeszcze ten obszar do zamieszkania przez istoty. Każda istota, posiadająca materię Adamie… potrzebuje Słońca, czyli… tej właśnie energii. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Drogi Enki, powiedz proszę, czy dorośli ludzie powinni spożywać mleko krowie? – bo są sprzeczne opinie naukowców w tym temacie. I podobnie – co powiesz na temat spożywania jajek? Tu również świat nauki jest podzielony.

ENKI: Co do… jajek, za chwileczkę… Co do mleka…Osoby dorosłe tak są ukształtowane, że organizm nie przyswaja mleka. Przyswaja naturalne jogurty, kwaśne mleko, ale… słodkie mleko jest ciężko przyswajalne przez organizm. Dziecko, mały osesek – tak, ale dorośli powinni jak najmniej pijać mleka. Natomiast jajka… są jak najbardziej wskazane. Jeśli zjadasz, powiedzmy… dwa jajka dziennie… to tylko ci pożytek przyniesie. Objadanie się… to jest szkodliwe. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Jaki według Państwa ma być scenariusz uratowania Ziemi w roku 2012-tym? 

ENKI: Państwa, pytasz? Nie mają żadnego „scenariusza”. Ci rządzący i czuwający nad waszymi „duszami” – następna grupa – mają już przygotowane miejsca, więc… nie chcą się martwić tym, co po dwunastym roku będzie na Ziemi. Nie ma scenariusza. Słucham.

Pytanie: Dziękuję. Następne pytanie od Alicji. Proszę o ustosunkowanie się do „Księgi Wiedzy”, przekazywanej przez kanał alfa w Turcji Anatolijskiej dla Merlany.

ENKI: Jest pewien kłopot. Medium nie jest wybitnym naukowcem, co by… wszystkie „rozumy pozjadała” i jeśli medium… nie zrozumie pytania, a… nie rozumie, to tym bardziej… nie zrozumie mojej odpowiedzi. A jeśli… nie zrozumie Mnie, to i nie przekaże. Ludzkim językiem poproszę i wtedy odpowiedź otrzymać możesz. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Tomka. Czy w Twoich planach jestem przewidziany do prac wykopaliskowych w Egipcie, czy mam inne zadanie związane z „Projektem Cheops”? A jeśli tak, to jakie?

ENKI: Plan pracy przy wykopaliskach… będzie ogromny – zarówno i w Hawarze, i w Gizie. Najpierw… przyjedź, popracuj, a wtedy dopiero ocenisz, czy chcesz dalej pracować i być oddanym sercem i ciałem „Misji Faraon”, czy też… nie. Na dzień obecny… potraktuj to, jak gdybyś… był poddany próbie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie od Marka. Czy powinienem poddać się operacji na przetokę tak, jak mi to zalecił ziemski lekarz?

ENKI: Niby jest to tylko zabieg, ale… każdy zabieg może nieść za sobą… powikłania. Przetoka, to druga sprawa. Nie jest to niebezpieczna operacja, a nieraz… nawet… konieczna. Życie jest uciążliwe z przetoką. Jeśli… nie pomagają zapobiegawcze środki, to poddaj się tej operacji, a dopiero po operacji zacznij stosować (właśnie reklamuję… Ja reklamuję…Istota Duchowa… reklamuję) AU 100. I wtedy będzie wszystko dobrze. Nie bój się. Daję ci gwarancję, że wszystko ułoży się dobrze. A jeśli… to ma być dla ciebie wsparciem, to przed operacją skontaktuj się z Moim medium. Umówimy termin, kiedy to ma być. Wtedy Ja… wyślę na tą salę operacyjną… tych Duchowych Lekarzy, którzy kiedyś byli lekarzami i oni poprowadzą ręce tego, który będzie operował. Daję ci sto procent gwarancji. Tyle mogę ci powiedzieć – pomogę. Słucham.

Pytanie: Dziękuję. Następne pytanie. Czy uruchomienie wielkiego zderzacza hadronów w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych, pomoże ludzkości w rozwiązywaniu zagadek nauki, czy raczej to doświadczenie nie ma nic wspólnego z nauką o Wszechświecie?

ENKI: Nie ma, nie ma nic wspólnego. Rodzi się… nowe. Nowy system, nowe zarządzanie i nowe umysły ludzkie będą powoli się… kształtować. Zacznijcie myśleć na czym macie się skupić. „Termo”… „jądro” i jeszcze inne rzeczy, to jest… „najważniejsze”. Skupcie się na czymś… zarówno mocnym jak i prostym – na Miłości… na miłości wobec drugiego człowieka. To… uratuje świat, to otworzy tę Bramę do Wszechświata, do innych Cywilizacji. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Krzysztofa. Czy kiedy w przyszłym roku Nibiru będzie widziana gołym okiem, a później w miarę jej zbliżania się do Ziemi, będzie widoczna coraz bardziej, opinia publiczna zostanie w jakiś sposób powiadomiona, ostrzeżona? Jak zareagują media i rządy światowe?

ENKI: Opinia publiczna? Czy istoty ludzkie na Ziemi… nie zostaną powiadomione. Pomyśl trochę istoto, co mówisz? Przecież… to jest… załamanie wszystkiego, a do tego, do tego zarówno… politycy, jak i hierarchie religijne… dopuścić nie mogą. Do samego końca będą „szli w zaparte”, że jest to tylko „niewielka kometa”, która „tak sobie przeleci i poleci, dalej poleci”. Nie mogą tego uczynić. Chaos i jeszcze raz… ogromny chaos by zapanował na Ziemi. Czy ty to widzisz? Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie. Jestem zaszczycony, że mogę rozmawiać z Enki. Jaką moc posiada Krzyż Egipcjan „Ankh”? Co oznaczają dżety na krzyżu, które również znajdują się w Piramidzie?

ENKI: Energię, silną Energię… ale dla tych, którzy w to uwierzą. Skoro już zadało się to pytanie, to korzystaj, korzystaj z tej Energii pod każdym względem. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Jak i w jakim celu powstał Wszechświat?

ENKI: A myślałem, że Mnie zaskoczyć się nie da. Jednak się da i to istota ludzka mi zadała takie pytanie. Po to… chociażby, żebyś teraz istoto ludzka mogła żyć tu na Ziemi, na tej Planecie lub na innej Planecie. Żebyś mogła posiadać materię, cieszyć się życiem, kwiatami, zwierzętami i miłością. I to samo mają inne istoty na innych Planetach – szczęście i miłość. Po to… Wszechświat… został stworzony. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Czy realne są pomysły odbudowy Świątyni Salomona?

ENKI: Nie. Następne proszę.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie. Chciałbym sprawdzić Twoją wiedzę. Jak mam na imię? Jakie są imiona moich rodziców oraz chciałbym dowiedzieć się, jaką mam misję do spełnienia w tym wcieleniu na Ziemi?

ENKI: Dobrze, skoro zaczynamy siebie sprawdzać – nie, na to pytanie nie odpowiem ci dzisiaj przemądrzała istoto ludzka, ale zapraszam cię na sesję osobistą. Wtedy… porozmawiamy. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Dariusza. Po operacji bajpasów w 2007-mym roku mam kaszel już pół roku. Jak sobie pomóc? – lekarze nie są w stanie.

ENKI: Przede wszystkim… jest to osłabienie jakby nie było… organizmu. Nie dopuszczać do nawet najmniejszych przeziębień. Powoli, kiedy już trochę opanujesz kaszel zażywać leki, odpowiednie leki naturalne, które będą wzmacniać twój organizm. Nie bój się, nie jest to nic poważnego aż na tyle, żeby się martwić, ale nie można też tego lekceważyć. Przede wszystkim musisz uodpornić organizm.  Powiedzą co niektórzy… „i znów reklamuje”. Co ci chcę zaproponować… to już wiesz – poza reklamą.  Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Michaliny. Czy powinnam przyjąć propozycję wyjazdu z Polski?

ENKI: Jeśli mam być szczery, to odpowiem tak: cała Ziemia może być twoim miejscem zamieszkania. A wy mówicie tak: „Tam Ojczyzna, gdzie chleb”, więc wybór należy do ciebie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Jak rozwiązać kłopoty z kręgosłupem mojego ojca?

ENKI: To jeszcze zależy, ile twój ojciec lat ma. Coś ci powiem, co przekażesz ojcu – rozciąganie kręgosłupa. Początkowo… w pozycji leżącej, a potem zamontujesz lub zrobisz ojcu… „trzepak” i na tym, takim trzepaku, będzie rozciągał kręgosłup. Po dwóch, trzech miesiącach takich ćwiczeń ojciec poczuje się lepiej. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Jak wyleczyć „zeza”?

ENKI: I tutaj już wykracza to poza moje możliwości duchowe. Jedynie operacja. Przykro mi mówić tak, ale taka jest prawda. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Jak pozbyć się blokad energetycznych na wszystkich poziomach?

ENKI: A czy je posiadasz, czy to tylko jest urojenie? Na wszystkich poziomach? To znaczy, na których, bo jest ich siedem. Nie można mieć blokad na wszystkich poziomach. W większości ma się blokadę na jednym, a wydaje się, jakby był zablokowany cały organizm. Zrób sobie… wyrocznię swego życia, wyrocznię… imienia. Wtedy… zobaczysz na jakim poziomie i dlaczego jest się „zablokowanym”. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Anny. Drogi Enki, proszę powiedz mi co jeszcze mam zrobić w walce z chorobą nowotworową? Próbowałam już wszystkiego.

ENKI: Może… nie wszystkiego? A czy próbowałaś powiedzieć: „Nic mi nie jest, jestem zdrowa”, czyli… prawdziwej sugestii? To nie medycyna, to nie środki farmakologiczne, to wiara – leczy, to siła woli – leczy. I tak naprawdę… choroba rakowa jest chorobą do wyleczenia. Warunek – ten, co otrzymał tę chorobę na własną prośbę, potrafi współpracować z własnym ciałem. Nie z medykami, ale z własnym ciałem, więc… od dnia teraźniejszego powiedz – „Jestem zdrowa”, nawet kiedy pobolewania będą… powiedz – „Jestem zdrowa”.  To jest twój klucz do sukcesu, to jest twój klucz do zdrowia. Pomyśl nad tym. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Ireneusza. Drogi Enki, kiedy mówimy o rzeczach, które mają się stać w 2012-tym roku i o tych, które dzieją się teraz w związku z wykopaliskami w Egipcie, większość ludzi w ogóle tego nie czuje. Patrzą na nas jak na ludzi, którzy powinni być zamknięci w małych białych pokojach. Czy będzie w najbliższej przyszłości jakieś zdarzenie w naszej części Europy, które moglibyśmy zapowiadać? Które uwiarygodniłoby te wszystkie wspaniałe rzeczy dziejące się w związku z Projektem Ratowania Ziemi?

ENKI: Odpowiem tak: nie patrz na tych ludzi, co myślą, że trzeba byłoby co niektórych zamknąć w takim białym pomieszczeniu. Nie – ilość, ale – jakość. Ten, co ma uwierzyć… nie potrzebuje większych znaków. Uwierzy. Znaki macie dawane, a są dawane i żeby… nie wiem jakie znaki dawała Matka Natura, bo… posługujemy się Matką Naturą, i tak się nie uwierzy. Uwierzy ten, co ma uwierzyć. Skoro się zaufało, to nie szukajcie znaków, bo znak… to brak wiary. Czy rok dwunasty przyjdzie? Przyjdzie. I przyjdzie… to, co ma przyjść, czyli… Nowy System. Każdy rok następny do roku dwunastego będzie pełen wydarzeń, a Ja… nie będę określał co się wydarzy po to, żeby niedowiarkom dać znak. To tak, jak za czasów Jezusa… Tomasz powiedział: „Jeśli dotknę, to uwierzę”, więc i teraz potrzebują ludzie znaków? Były znaki, przez wiele lat… były znaki dawane i teraz będą dawane, więc… popatrz na ludzi z innej strony – na jakość, a nie na ilość. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Czy kobiety w ciąży mogą zażywać preparat AU 100 i w jakich dawkach?

ENKI: Nie ma przeciwwskazań. Medykiem to Ja nie jestem, ale obserwując mówię – tak. I to, co mogę jeszcze polecić kobiecie w ciąży, co jest zmorą kobiet później po porodzie, czyli… brzuch. Nie jest on ładny po porodzie. Pryskaj nim brzuch już teraz – do urodzenia i po urodzeniu, a potem… mocno wyściskaj tego, który produkuje to AU 100. Chyba mówię wyraźnie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Iwony. Jestem już zmęczona ciągiem złych osobistych wydarzeń w moim życiu. Jak i czy ułoży się moje osobiste życie?

ENKI: Jak ty tak myślisz, jak piszesz… to ciężko to będzie szło, Iwono. Dobrze przeczytaj jeszcze raz co napisałaś do Mnie: „zmęczona jestem”. Jaką to się energią otaczasz? „Żyć mi się nie chce” – ile to razy powiedziałaś? Jaką energię wytwarzasz? Chcesz, żeby po takich słowach wokół ciebie była energia przyciągania? Nie będzie Iwono. Swym nastawieniem, swymi myślami będziesz odstraszać każdego następnego kandydata do twojej ręki. Zmiana ma nastąpić w tobie, w twoim myśleniu, w twoim nastawieniu do życia, a przede wszystkim, na zakończenie, stań się kobietą. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie od Mariana. Czy można wyleczyć miażdżycę aorty? O ile tak, to w jaki sposób?

ENKI: Tu też ci się kłania… prawidłowe odżywianie, głównie z grupą krwi. I znowu będę „reklamował”… A co? – to się domyślasz. I wtedy… odzyskasz siły, ustąpi miażdżyca. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Lucyny. Czy moja córka Żanka jest bezpieczna w Szkocji? Kiedy musi wrócić do domu?

ENKI: Wszędzie… jednakowo może być bezpieczna, jak i może być niebezpieczna. Mówiłem na ten temat… od czego to zależy to bezpieczeństwo wasze, waszych bliskich tu na Ziemi. Jeśli jest jej tam dobrze, nie namawiaj do powrotu, lecz jedź ty do niej. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie od Jerzego. Czy „Misja Faraon” powiedzie się i czy wykonamy program ochrony Ziemi?

ENKI: A jak myślisz, od kogo to zależy – od Nas, czy od was? Odpowiedz sobie na to pytanie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Drogi Enki, książka Annie Kirwood „Przesłanie Maryi dla świata”, czy fakty tam ukazane jako przesłanie od Maryi i Jezusa są prawdziwe? Wiele wskazuje na to, że tak. Co możesz dopowiedzieć w tym temacie?

ENKI: Różnymi drogami przesłanie jest dawane ludziom. Różnymi drogami jest to spisywane i dopisywane. W większości… jest to prawda. Tyle mogę dopowiedzieć. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie. Niektóre dzisiejsze odpowiedzi zaprzeczają doktrynom religii katolickiej, na przykład te dotyczące Matki Boskiej… Również twierdzenie, że Jezus jest bratem Enki… Zaznaczam, że oczekuję odpowiedzi innej niż ta, że jestem zaproszona na sesję osobistą. 

ENKI: Nie usłyszysz. Właśnie – zapraszam na sesję osobistą i wtedy… podyskutujemy. Jest to odpowiedź na to pytanie… przynajmniej na godzinę. Czy nie sądzisz, że po tej długiej już sesji, wykorzystywaniu energii umysłu medium, jest to… nieludzkie? A Ja… mówię o miłości, więc moje słowa… nie docierają do umysłów, więc właśnie… na to pytanie zapraszam na sesję osobistą i zaznaczam, że to pytanie będzie bardzo rozległe i odpowiedź tego. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Następne pytanie. Drogi Enki, które apokryfy, księgi nie uznane oficjalnie przez Kościół są istotne dla ukazania prawdy o czasach biblijnych i apostolskich?

ENKI: Wiele. I tutaj, żeby już nie wzywać na sesję osobistą powiem tak: w Watykanie, w skarbcu jest taka pierwsza Biblia, prawdziwa, więc… pojedź tam i poproś, że chcesz trochę postudiować. Tam prawdę usłyszysz i przeczytasz. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie. Kochany Enki, niemiecki lekarz Matthiast Rath oraz amerykański doktor Joel Wallach twierdzą na podstawie swoich odkryć i doświadczeń, że ludzie i zwierzęta zmarłe w sposób naturalny, zmarli z braku minerałów i witamin. Czy możesz to skomentować?

ENKI: Można umrzeć z niedoboru, całkowitego niedoboru witamin, minerałów. Prosty przykład – tu się podeprę wojną, obozami. Ludzie tam dostawali pożywienie, ale chroniczny brak witamin, minerałów powodował, że ludzie tłumnie umierali. Tak samo jest i dzisiaj w tych innych krajach, gdzie głodują. Główną przyczyną zejść… właśnie jest brak minerałów i witamin. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie. Co się stanie z Kitaro po 2012-tym roku?

ENKI: I gdyby się tak uważnie słuchało tego, co Ja mówię… Po raz trzeci powtarzam – od was zależy, od was zależy… istot ludzkich co się stanie po roku dwunastym. Los Ziemi i wszystkiego… macie w swoich rękach i zdecydujcie sami. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. I na koniec od Andrzeja i Patrycji: Kochany Enki, dziękujemy Ci za pomoc, prowadzenie i chcemy Ci przekazać, że bardzo Cię kochamy.

ENKI: Po raz pierwszy… podczas dzisiejszej całej rozmowy słyszę – „dziękuję”… Jestem wzruszony… I na te słowa ze wzruszeniem odpowiadam: kocham was i dziękuję za to, że jestem potraktowany z ogromnym szacunkiem. Dziękuję wam i dziękuję za rozmowę.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com