• No categories

RADIO MISJI FARAON

Zapraszamy do zapoznania
się z Archiwum Audycji
Radiowych pani Barbary
Choroszy – "Radiowe TAJEMNICE ŚWIATA"
- wejdz tutaj
Bezposredni link do radia
www.barbarachoroszyradio.org

Układ nerwowy

SESJA 86 ŁÓDZ 15 CZERWIEC 2008

IWONA: Dziękuję, pytanie od Janka. Jak mogę pomóc kolegom chorym na stwardnienie rozsiane (SM)?

EN-KI: Tak naprawdę jest to choroba układu nerwowego, długo nie wykrywalna. A kiedy już lekarze zdołają ją rozpoznać, jest już mocno zaawansowana. Na dzień dzisiejszy pomoc… pomoc nie w stu procentach, ale po części – jest możliwa. Choroba ta będzie wyleczalna po roku dwunastym. Na dzień dzisiejszy to, co jest możliwe i co daje wyniki i zatrzymuje postęp choroby, to jest złoto. Złoto, które jest tutaj głównym budulcem organizmu ludzkiego. Więc, przekaż informację – niech spożywają złoto.

Sesja nr 205, Łódź, 18 październik, 2014

Małgorzata: Co może być przyczyną nadwrażliwości czuciowej? Bywają dni kiedy mam wrażenie, że boli mnie skóra jakby była poparzona, aż się od tego robi mdło i duszno. Towarzyszy też temu uczucie jakby człowiek nie mógł się zmieścić w swojej materii. Czym to jest spowodowane? Katarzyna.

EN-KI: Coś mi się wydaje, Katarzyno, że masz problemy nie ze skórą, ale z układem nerwowym i tutaj radziłbym się, no niestety, udać do medyka, który stwierdzi… Albo, albo Katarzyno, jest takie jedno wyjście awaryjne co by Ciebie uspokajać, uspokajać system nerwowy, żebyś sobie sama, albo poproś swojego partnera, żeby masował twoje przysadki mózgowe i to powinno pomóc. Jeśli to nie pomoże, to czeka Cię wizyta u medyka. Słucham

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com