Sesja 110


Sesja publiczna przekazu telepatycznego nr 110

Chicago, 26-go września 2010-go roku
.

Istota Duchowa ENKI odpowiada na pytania za pośrednictwem medium, pani Lucyny Łobos-Brown.

.

Uczestnicy: Lucyna Łobos-Brown, William Brown, Bohdan Kroczek oraz Publiczność zgromadzona na sali.

Pytanie: zadawane w imieniu Publiczności przez Bohdana Kroczka.

ENKI: Kochane Jaskółki wszystkie i nie ma wyróżnień, czy to jest sympatyk czy to jest kto inny. Jesteście tutaj i jesteście Moimi Zwiastunami, Zwiastunami Jutra, Zwiastunami Światła. Zatem Ja… Enki, w mojej siedzibie, w moim mieście witam was serdecznie Jaskółki Moje. Przypomnę po raz kolejny – nie jesteście, nie jesteście w tej mojej siedzibie przypadkiem. Wszystkich was sprowadziłem różną drogą ale sprowadziłem. Na początku roku tego powiedziałem – od roku 2010 przejmujemy dowodzenie nad Misją Ratowania Ziemi. Rozwodzić się nie będę nad moim słowem wstępu. Będziemy zaczynać, zatem tradycją moją jest – pierwsze pytanie przeczytać mi proszę.

Bohdan: Kochany Enki,  co mogą Jaskółki zrobić, żeby wykopać Faraona i wykonać Misję?

ENKI: Dużo robicie. Przyglądaliście się prezentacji, nie otworzył przed wami Bill całego programu – częściowo. Pytanie jest – odpowiem. W pierwszej kolejności, to co najważniejsze, to kupić tę stajenkę. Od stajni właściwie się zaczęło – nieprawdaż? Gdzie urodził się Jezus? W stajni i na stajni się zakończy, więc nie ma przypadków, to że dotarcie do Budowniczego rozpocznie się w stajni.

Bohdan: Witaj Drogi Enki! Serdecznie Cię pozdrawiam i cieszę się, że jesteś ponownie wśród nas. Obecnie w świecie, wśród polityków, organizacji zapanowała dziwna moda na nagrywanie rozmów telefonicznych, podsłuchiwania prywatnych rozmów, straszenie sądami itd. Czy należy tę sytuację lekceważyć wiedząc, że jest to działanie ciemnej strony, a energia we Wszechświecie działa ściśle według zasady – „co siejesz to zbierasz”, czy może postąpić inaczej? Z góry dziękuję za odpowiedz. Maria.

ENKI: Mario, to co się dzieje, to co czytasz… wyrzuć do kosza. Lekceważ, po prostu lekceważ a zacznij liczyć, liczyć. Do 2012-go roku… zostało tak niewiele czasu i sprawiedliwość zwycięży.

Bohdan: Po 2012 roku jak będzie wyglądać społeczność i rola jednostki, zmiana struktury społecznej?

ENKI Zmiany tak zwanej struktury społecznej – dziwne słowo, tego w tej chwili nie rozumiem, ale za to wiem, że po 2012-tym roku – nie nagle, bo to wymaga czasu – myślenie ludzkie zmieniać się zacznie. Jest na to potrzebny czas, etapami będzie się to działo, więc ku lepszemu będzie zdążać Ziemia i ludzie.

Bohdan: Drogi Enki, po szczęśliwym przejściu roku 2012-go, jak będą przebiegały zmiany w naszym DNA? Czy to nastąpi szybko, czy to będzie trwać długofalowo?

ENKI: Właściwie na zmiany DNA, czyli kodu genetycznego mamy tysiąc lat, lecz nie wszystkich będzie to dotyczyć. Otóż…ci, którzy pochodzą z Nibiru albo z Oriona już mają ten kod genetyczny właściwy i nie trzeba nic zmieniać. Zmienić tylko trzeba będzie swoją świadomość i stać się lepszym człowiekiem.

Bohdan: Kochany Enki, powiedziałeś w jednym z przekazów telepatycznych, że nasz rozwój duchowy jest na poziomie niemowlęcia. To co z tymi istotami ludzkimi, które odbierają przekazy od różnych Istot Duchowych? Czy one się rozwinęły duchowo, czy się obudziły na wiedzę, która płynie z Niebios?

ENKI: Zacznę od słów Jezusa, którego znacie. Powiedział tak: „ jeśli nie staniecie się jako te dzieci, Królestwa Bożego nie ujrzycie”. W modlitwie, którą odmawiacie codziennie, prawie codziennie są słowa: „przyjdź Królestwo Twoje”, więc przyrównanie was do dzieci… bez wyjątku, czy ktoś ma przekazy i łączność z Nami, czy ich nie ma, to i tak jesteście na poziomie poznawania prawdy, poznawania Świata Duchowego i uważam, że przyrównywanie was do dzieci to i tak jest zaszczyt.

Bohdan: Jeżeli w 2012-tym roku nastąpi przemiana, czyli przebiegunowanie ludzkich umysłów, to w jaki sposób mamy się do tego przebiegunowania przygotować?

ENKI: Coś słabo jesteś istoto poinformowana. Przemiana już przebiega, nie u wszystkich, ale jest powiedzmy to początek. Pierwsza partia ludzi już podlega przemianie. Od 2012-go roku końca następna grupa będzie podlegać przemianie. Wszyscy musicie to przejść.

Bohdan: Kochany Enki, ucz nas i przypominaj nam jak najczęściej na comiesięcznych spotkaniach i częściej, przy każdej okazji o miłości do ludzi i do bliźniego. Są ludzie w Misji, którzy myślą tylko, iż oni wszystko najlepiej mówią i robią, nie licząc się z opinią innych. Było mówione o ego i nie osądzaniu innych, ale to trzeba częściej przypominać i uczyć, bo bez miłości nie zajdziemy daleko. Kochany Enki, wejdź w nasze serca.

ENKI: Ale zachłanni jesteście – wejść w serca. Dobrze, obiecuję – nie tylko swoją cząstkę będę wkładał w wasze serca, ale zacznę od tej grupy, którą dzisiaj tutaj sprowadziłem. A co do spotkań comiesięcznych, to macie to – jak wy to mówicie – „jak w banku”.  Nie, banki są niesłowne, macie Moje słowo. Będziemy się spotykać i jak trzeba będzie, to i pranie mózgu też zrobię, obiecuję.

Bohdan: Drogi Enki, co możesz powiedzieć o ostatnich dwóch spotkaniach, które odbyły się w sierpniu? Czy „otwarty mikrofon” na spotkaniach jest dobrym pomysłem?

ENKI: Dobrym pomysłem. Dobre to jest, ale sala ta powinna pękać w szwach – tyle was powinno przyjść na każde spotkanie i powinniście być jednością bez wyróżniania się wzajemnego. Jeśli chcecie otwartego mikrofonu – jasne, że to jest dobry pomysł, bo wtedy mamy mniej pracy przy tym wchodzeniu do waszego umysłu, a inni posłuchają. Dobry pomysł.

Bohdan: Dlaczego Severiano jest Opiekunem Świętej Góry, właśnie tej Góry i czy to ma powiązanie z naszą Misją Cheopsa?

ENKI: Sama góra, płaskowyż może nie. Czyżby zazdrość przemawiała przez ciebie, istoto ludzka? Dlaczego Severiano jest tym Opiekunem, Szamanem? Dzisiejszy Severiano to dawniejszy Juno, Budowniczy Piramidy. Tak żeśmy zdecydowali i nie będę tłumaczył dlaczego on, a nie ty na przykład.

Bohdan: Drogi Enki, czy Rada Dwunastu i Rada Bogów to jedno i to samo? Kto wchodzi w skład Rady Dwunastu? Jaką pełni rolę i jakie ma zadanie?

ENKI: Widzisz, policz ilu zasiada – tych „mądrych” głów w sejmie, w polskim sejmie. Nie mówię o tych, którzy klaszczą, tych, którzy zasiadają przed tymi, którzy klaszczą. Rada Bogów – źle policzyłeś istoto ludzka – składa się z dwudziestu siedmiu podlegających Bogu Istot Duchowych i nie ma wyróżnień, bo wszyscy mają jednakowy głos i wszyscy potrafią ze sobą rozmawiać tym samym językiem, w przeciwieństwie do was ludzi, więc Rada Bogów jest większa niż dwanaście Istot Duchowych.

Bohdan: Co możesz powiedzieć Drogi Enki o ludzkiej energii? Jedni mówią, że ją widzą jaka ona jest. Mówi się, że jak będzie można badać ludzką energię, będzie można wykryć różne uszkodzenia o wiele wcześniej. Jak możemy ją zobaczyć lub co można zrobić, żeby tego dokonać?

ENKI: To raczej będzie krótki komentarz. Inaczej mówiąc – każda istota ludzka odziana tu w materię i wydziela swoją energię. Dla was jest to widziane pod nazwą „aura” i tak naprawdę każdy z was może widzieć aurę. Jest to do wyćwiczenia, ale dzieje się to nie na zasadzie, kiedy wy tego chcecie – wy, jako ciało fizyczne, ale to wewnętrzne, czyli twój duch i można współdziałać – materia z duchem kiedy bardzo tego chcesz, bardzo pragniesz zobaczyć energię drugiego człowieka. A do tego jesteś szczery, otwarty i przyjaźnie nastawiony do drugiego człowieka, wtedy zobaczysz jego aurę.

Bohdan: Drogi Enki, co to jest rozwój duchowy? Czy mogłabym prosić o rozszerzenie tego tematu na tyle, ile jest to możliwe tutaj publicznie?

ENKI: A ja się ciebie pytam – co czujesz w sercu? Co czujesz kiedy masz styczność, bliską więź z drugim człowiekiem? I kiedy odpowiesz Mi na to pytanie, Ja ci wtedy powiem czy jeszcze trzeba nad sobą popracować, czy już jesteś na dobrej drodze do rozwoju duchowego. A tak naprawdę, to twój czy inny rozwój duchowy, rozpocznie się od 2012-go roku.

Bohdan: Drogi Enki, witam Cię serdecznie i bardzo cieszę się, że znów możemy Cię słyszeć. Dziękujemy, że jesteś z nami i Drogi Enki powiedz co robić, żeby siebie pokochać miłością bezwarunkową? Skąd wiedzieć, że siebie kocham? Wiem, że to jest bardzo ważne w naszym życiu.

ENKI: Może zacznę od tego – czy Ja przybyłem wraz z nimi, czy też doglądałem was bardzo często i zaglądałem do waszych serc? Mówiłem, ale czy wyście Mnie słuchali, zajęci swoimi sprawami dnia codziennego? Zajęci też – to właściwe słowo – swarami, jakie toczyliście między sobą? A Ja pukałem, pukałem nie jeden, nie dwa razy. Mówiłem – „halo, jestem, teraz już jestem”. I jak tak naprawdę tego chcecie, to wystarczy uważnie słuchać swojego wewnętrznego głosu. Wtedy dużo zrozumiecie.

Bohdan: Drogi Enki, co możesz powiedzieć na temat kamiennych kręgów zarówno w Polsce jak i na świecie? W jakim celu były one budowane i czy mają jakiś system ochronny?

ENKI: Mówiłem już, że Ziemia jest otoczona siatką, siatką geomantyczną i na każdym oczku owej siatki coś się znajduje – a to piramidy, a to inne twory, a to właśnie te kamienne kręgi… Ludzie, którzy zabudowywali te oczka geomantyczne, działali według własnego rozumienia. Wszystkie oczka w 2012-tym roku odegrają rolę w zabezpieczaniu Ziemi przed ową Planetą.

Bohdan: Drogi Enki, witam Cię serdecznie i proszę o odpowiedź na pytanie, czy wiadomości zawarte w książkach Sylwii Brown i L. Harisson pod tytułem: „Życie po drugiej stronie” oraz „Świątynie po drugiej stronie”, są prawdziwe i czy można im ufać, że tak wygląda życie po drugiej stronie? Dziękuję.

ENKI: Otóż wygląda to tak. Istoty Duchowe, które porozumiewają się z wami przedstawiają swoje wizje, swoje obrazy. Tak do końca nikt z Istot Duchowych nie może jak na dzień dzisiejszy odsłonić całej prawdy co jest po drugiej stronie. Często też Istoty Duchowe przedstawiają to co człowiek chce usłyszeć albo zobaczyć, więc potraktujmy to w pięćdziesięciu procentach prawdy i w pięćdziesięciu procentach jako wizja tego, co chciałby człowiek, żeby tak było zarówno tam… jak i tu na Ziemi.

Bohdan: Drogi Enki, wkoło słyszy się przekazy jakiegoś Tomasza, Rafała, Grzegorza. Jak tak dalej będzie, to Matka Ziemia schowa się do morza. Chcę słuchać tylko Twoich przekazów. Omów proszę, jak to jest z tymi innymi przekazami?

ENKI: Do morza to nie pójdziecie, na zatracenie też nie pójdziecie, a prawo jest takie – każda istota, czy to wzniosła czy to początkująca, ma prawo porozumiewania się z wami, a także ma prawo przedstawić się jakim chce imieniem. Przecież mnie też nie musielibyście ufać, wierzyć, kiedy mówię – „moje imię Enki”, a jednak słuchacie słów moich, więc przyzwolenie na styczność ma każdy duch, tylko trzeba rozgraniczyć co przekazują i mówią dane Istoty Duchowe.

Bohdan: Obecnie pojawiło się wiele suplementów dla zdrowia: Au-100, suplement KI, minerały Schindele’a, MMS, nefra czy różne zioła – jaskółcze ziele, vilcacora. Czy możemy ich używać na różne dolegliwości, czy lepiej wybrać i używać systematycznie lub zgodnie z zaleceniami? Proszę o komentarz. Dziękuję.

ENKI: Dużo tego… Nie wiem jaki organizm by to wytrzymał, gdyby tak wszystko wziąć na raz. Podejrzewam, że byłoby krucho. Oczywiście, że trzeba by dobrać odpowiedni suplement dla danego organizmu. Możecie przy pomocy wahadełka sprawdzić, co jest na daną chwilę dobre. Potem można sukcesywnie zmieniać, ale nie wszystko naraz.

Bohdan: Drogi Enki, proszę wyjaśnij jakie znaczenie ma zażywanie witaminy B-17? Na co ona ma wpływ? Dariusz.

ENKI: Jest to tylko dodana cyfra. Co Ja już nie słyszałem… jest witamina B-6, B-12, a teraz dołożono 17 a ciągle jest to ta sama witamina. Na kości jeśli już – tak naprawdę to na jedno wychodzi – kiedy zaczniesz spożywać kolagen też wzmocnisz swoje kości, a tutaj chodzi tylko o biznes i jeszcze raz biznes.

Bohdan: Drogi Enki, co Ty sam myślisz o Twoim wizerunku widniejącym wewnątrz piramidy, którą można dziś zakupić w tej sali? Dziękuję.

ENKI: Czy to aby ma w ramach zareklamowania swojej podobizny? Podoba mi się, bardzo dokładnie to zrobione, piękna rzecz. Moja podobizna trafiona – i jak ze wszystkim, jeśli twa wiara jest mocna to i ta piramidka wewnątrz z moją podobizną może działać na ciebie jak lekarstwo, a jeśli wiary w tobie nie ma, a Mnie traktujesz powiedzmy z przymrużeniem oka, to nic z tego nie będziesz mieć, więc działanie piramidki jest uzależnione od twojej wiary i jej działania także.

Bohdan: Drogi Enki, czy w faraona Chufu wcielił się twój syn Thot?

ENKI: Na to pytanie nie odpowiem. Muszę pomyśleć – tych synów napłodziłem i córek dużo na Ziemi, więc zapraszam na sesję osobistą a wtedy przemyślę, posprawdzam, który to był mój syn. Tak, kochane Jaskółki, trochę  grzechów to co prawda miałem, ale tu chodziło przecież o dobro Ziemi. Trzeba było przecież wykonać polecenie Boga Ojca i zaludnić Ziemię. Z tą inżynierią genetyczną do końca nam nie wychodziło. Zawsze było coś nie tak. Ja jako pierwszy sprawdziłem i z tego sprawdzenia narodzili się Adam i Ewa. Potem już poszło jak z płatka, były następne dzieci. Po mnie też wzięli przykład inni, którzy przybyli na Ziemię i też były następne dzieci z tej krzyżówki. Tak że wielu z was też pochodzi z tej krzyżówki i oto w ten sposób – gdyby nie przybyli ci z tej Planety rozbitej – Ziemia byłaby czystą Planetą, czystej rasy, naszej rasy.

Bohdan: Drogi Enki, czy fundacje w Polsce i w Chicago powinny pokrywać koszty związane z rozpoczęciem nowo powstałego projektu o nazwie Projekt Chufu?

ENKI: Chufu już jest. Miałeś istoto na myśli Gizamap, a Gizamap to nic innego jak wy wszyscy, wszyscy, którzy wysłaliście lub wyślecie petycje. Zarówno obie fundacje, polska jak i amerykańska, czy Ja powiedziałem, że są zamknięte? Nie przypominam sobie. Mają obowiązek współpracować ze sobą, jak i z Gizamap, o ile, o ile wszyscy chcecie tak naprawdę zakończyć, czyli dojść do Budowniczego, czy dalej toczyć ze sobą spory. Pomyślcie nad tym.

Bohdan: Drogi Enki, nasze życie do tej pory opierało się na starych wzorach, starej matrycy. Czy jeśli będziemy wprowadzać wokół siebie miłość, harmonię, dobre uczynki i pozytywne myślenie, to możemy się na tyle zmienić, żeby przemiana w 2012-tym roku przebiegła przez nas łagodnie, przez nas i nasze umysły?

ENKI: Brawo, naprawdę brawo. Czas najwyższy zmienić się, czas najwyższy doprowadzić do pojednania – wspólnego pojednania. Oczywiście, przemiana być musi i jest, bo bez tego nie ma mowy o Nowej Ziemi, więc przygotowujcie siebie, innych do tego, aby jak najłagodniej przejść ten proces.

Bohdan: Kochany Enki, wciąż nam powtarzasz, że rozmawiamy różnymi językami. Może powiesz nam albo nas nauczysz wspólnego języka?

ENKI: Co może – to nie prawda, że mówicie różnymi językami nie rozumiejąc się prosto. Po co mam was uczyć… Tak naprawdę otwórzcie swoje serca, wtedy zrozumiecie drugiego człowieka.

Bohdan: Czy człowiek, który wyrządził krzywdę drugiemu człowiekowi i ma poczucie winy, czy kiedykolwiek odpowie za to? Bardzo dziękuję.

ENKI: Widzę, że masz coś na sumieniu i chcesz o tym porozmawiać, więc zapraszam na sesję osobistą – wtedy się wyspowiadasz.

Bohdan: Drogi Enki, jak zabezpieczyć swoją energię przed tymi, którzy lubią ją zabierać? Styczność z niektórymi powoduje zawroty głowy. Dziękuję. Alicja.

ENKI: Myśl pozytywnie o ludziach, a ponadto ubierz zbroję i wtedy będziesz mieć pewność, że ta negatywna energia nie będzie mieć do ciebie dostępu.

Bohdan: Drogi Ojcze, powiedz – z Waszej duchowej wysokości – jak my wyglądamy, czy macie z nas ubaw? – bo wiem, że Istoty Duchowe mają poczucie humoru. Proszę o odpowiedz.

ENKI: Patrząc na was z góry, jak to zostało określone, chociaż nie z góry, bo jesteśmy pomiędzy wami, wcale nie mamy ubawu i nie robimy sobie żartów, wręcz przeciwnie – ubolewamy, ubolewamy bardziej nad tym, że nie jesteśmy w stanie do wszystkich was dotrzeć, czyli odwrotnie, to wy wszyscy powinniście mieć ubaw z nas, że My jako Istoty Duchowe nie dajemy sobie do końca sobie radę z wami.

Bohdan: Drogi Enki, co myślisz o stronie internetowej „Świadomość Ziemi i Krystal”? Czy wiadomości tam podawane są prawdziwe?

ENKI: Dmuchamy do was we wszystkie tuby, próbując dotrzeć do waszych serc i umysłów. Różnymi drogami próbujemy dotrzeć. Czy to jest świadomość Ziemi, czy to jest powszechna świadomość, wszędzie dotykamy swoimi rękoma tych organizacji i każdy z was z tych organizacji może wybrać coś pozytywnego dla siebie. Wszyscy mówią o tym samym, o miłości, o miłości wobec drugiego człowieka, więc należy tylko uważnie słuchać, tych przekazów.

Boghdan: Drogi Enki, jest tutaj uzdrowiciel ojciec Eugeniusz. Czy jego energia jest pozytywna i prawdziwa?

ENKI: A wiesz na czym polega takie uzdrawianie, czy pamiętasz co powiedział Jezus? – „Nie ja, ale twoja wiara cię uzdrowiła”. Wielu jest posłańców przy uzdrawianiu, służą oni jako narzędzia przekazując Energię i tutaj ta Energia jest silna. Czy to będzie Eugeniusz, czy to będzie kto inny, to jest tylko pośrednik pomiędzy Bogiem a tobą, a tak naprawdę twoja wiara ciebie uzdrowi.

Bohdan: Co z ropą z Zatoki Meksykańskiej? Czy jest tam wulkan i co się dzieje z wydzielającym gazem?

ENKI: Temat tak samo wielki jak i Atlantyk, i to co wam podają do wiadomości te źródła masowego przekazu, nie do końca jest zgodne z prawdą. Prawdą jest, że główny wyciek został zaczopowany, lecz opodal powstały dwa następne wycieki, czyli ciśnienie gazu jakie jest wewnątrz było tak silne, że gaz sobie otworzył następne otwory i ropa dalej wycieka. Żeby nie wzbudzać paniki mówi się, że wszystko jest dobrze, a dobrze nie jest. Nie ma tam wulkanu, są za to ogromne pokłady ropy sięgające jeszcze daleko na otwarty Pacyfik, żeby to zagłuszyć, czyli zatrzymać dalszy wyciek, to wasza ziemska technologia nie będzie w stanie tego zrobić. Zatoka Meksykańska – już można ją przyrównać do martwej zatoki – więc jest to klęska ekologiczna, klęska w tamtym rejonie. Ponoć nie ma już więcej pytań, czyli uwinąłem się z waszymi pytaniami. Dobrze mi się z wami dzisiaj gawędziło i myślę, że na przyszłe spotkanie więcej was przybędzie właśnie po to, żebym mógł sobie z wami pogawędzić. A jeśli ktoś z was będzie miał sprawę nie cierpiącą zwłoki – nie, to nie tak się mówi – czyli naglące, to też nie taki kłopot – mam jednak ze słownictwem… to wtedy zapraszam na sesję osobistą i będę dla was coś w rodzaju psycho-analoga, psychoterapeuty – jak sobie chcecie. Zatem Ja Enki, za dzisiejsze spotkanie, za przybycie was tutaj, bardzo dziękuję. I jak to mówicie – do zobaczenia.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com