Sesja 110


Sesja przekazu telepatycznego z Chicago 26 września 2010

Uczestnicy:

Lucyna Łobos-Brown, Bill Brown, Boghdan Kroczek – tłumacz

EN-KI – Kochane Jaskółki wszystkie i nie ma wyrożnień czy to jest sympatyk czy to jest kto inny, jesteście tutaj i jesteście moimi zwiastunami, zwiastunami jutra, zwiastunami swiatła. Zatem ja En-ki w mojej siedzibie, w moim mieście witam was serdecznie jaskółki moje, przypomnę po raz kolejny – nie jesteście, nie jesteście w tej mojej siedzibie przypadkiem, wszystkich was sprowadzilem różną drogą ale sprowadziłem.

Na początku roku tego powiedziałem od roku 2010 przejmujemy dowodzenie nad Misją

Ratowania Ziemi. Rozwodzić się nie będę nad moim słowem wstępu, będziemy zaczynać. Zatem tradycją moją jest – pierwsze pytanie przeczytać mi proszę.

Boghdan – Kochany En-ki – Co mogą jaskółki zrobić żeby wykopać Faraona i wykonać misję?

EN-KI – Dużo robicie, przyglądaliście się prezentacji, nie otworzył przed wami Bill całego programu, częściowo. Pytanie jest – odpowiem. W pierwszej kolejności to co najważniejsze to kupić tą stajenkę. Od stajni właściwie się zaczeło – nieprawdaż! Gdzie urodził się Jezus? – w stajni i na stajni się zakończy, więc nie ma przypadków, to że dotarcie do Budowniczego rozpocznie sie w stajni.

Boghdan – Witaj drogi En-ki! Serdecznie Cię pozdrawiam i cieszę się, że jesteś ponownie wsród nas. Obecnie w świecie wsród politykow, organizacji zapanowała dziwna moda na nagrywanie rozmów telefonicznych, podsłuchiwania prywatnych konwersacji, straszenie sądami itd. Czy należy tą sytuacje lekceważyć wiedząc, że jest to działanie ciemnej strony, a energia we Wszechświecie działa ściśle w/g zasady „co siejesz to zbierasz”, czy może postąpić inaczej? Z góry dziękuję za odpowiedz – Maria

EN-KI – Mario, to co się dzieje, to co czytasz, wyrzuć do kosza. Lekceważ, po prostu lekceważ a zacznij liczyć, liczyć do 2012 roku, zostało tak niewiele czasu i sprawiedliwość zwycięży.

Boghdan – Po 2012 roku jak będzie wyglądać społeczność i rola jednostki, zmiana struktury społecznej?

EN-KI – Zmiany tzw. struktury społecznej – dziwne słowo, tego w tej chwili nie rozumiem, ale za to wiem, że po 2012 roku nie nagle bo to wymaga czasu- myślenie ludzkie zmieniać się zacznie, jest na to potrzebny czas, etapami będzie się to działo, więc ku lepszemu będzie zdążać Ziemia i ludzie.

Boghdan – Drogi En-ki. Po szczęśliwym przejściu roku 2012 jak będą przebiegały zmiany w naszym DNA? Czy to nastąpi szybko? Czy to będzie trwać długofalowo?

EN-KI – Właściwie na zmiany DNA czyli kodu genetycznego mamy 1000 lat lecz nie wszystkich będzie to dotyczyć. Otóż ,ci którzy pochodzą z Nibiru albo z Oriona już mają ten kod genetyczny właściwy i nie trzeba nic zmieniać, zmienić tylko trzeba będzie swoją świadomość i stać się lepszym człowiekiem.

Boghdan – Kochany En-ki – powiedziałeś w jednym z channelingów, ze nasz rozwoj duchowy jest na poziomie niemowlęcia. To co z tymi istotami ludzkimi, które odbierają przekazy od różnych istot duchowych , czy oni się rozwineły duchowo, czy się obudziły na wiedzę, która płynie z Niebios?

EN-KI – Zacznę od słów Jezusa, którego znacie. Powiedział tak –„ jeśli nie staniecie się jako te dzieci królestwa bożego nie ujrzycie”. W modlitwie którą odmawiacie codziennie prawie codziennie są słowa „przyjdz królestwo twoje” , więc przyrównanie was do dzieci, bez wyjątku, czy ktoś ma przekazy i kontakt z nami, czy ich nie ma to i tak jesteście na poziomie poznawania prawdy, poznawania Świata Duchowego i uważam że przyrównywanie was do dzieci to i tak jest zaszczyt.

Boghdan – Jeżeli w 2012 roku nastąpi transformacja, czyli przebiegunowanie ludzkich umysłów, to w jaki sposób mamy się do tego przebiegunowania przygotować?

EN-KI – Coś słabo jesteś istoto poinformowana. Transformacja już przebiega, nie u wszystkich, ale jest powiedzmy to początek. Pierwsza partia ludzi już podlega transformacji, od 2012 roku końca następna grupa będzie podlegać transformacji, wszyscy musicie to przejść.

Boghdan – Kochany En-ki ucz nas i przypominaj nam jak najczęściej na comiesięcznych spotkaniach i częściej przy każdej okazji o miłości do ludzi i do blizniego, są ludzie w misji którzy myślą tylko iż oni wszystko najlepiej mówią i robią, nie licząc się z opinią innych, było mówione o ego i nie osądzaniu innych, ale to trzeba cześciej przypominać i uczyć bo bez miłości nie zajdziemy daleko. Kochany En-ki wejdż w nasze serca.

EN-KI – Ale zachłanni jesteście, wejść w serca. Dobrze obiecuję, nie tylko swoją cząstkę będę wkładał w wasze serca, ale zacznę od tej grupy, którą dzisiaj tutaj sprowadziłem, a co do spotkań comiesięcznych to macie to jak wy to mówicie – jak w banku – nie, banki są niesłowne, macie moje słowo. Będziemy się spotykać i jak trzeba będzie to i pranie mózgu też zrobię, obiecuję.

Boghdan – Drogi En-ki – Co możesz powiedzieć o ostatnich dwóch spotkaniach, które odbyły się w sierpniu. Czy” otwarty mikrofon” na spotkaniach jest dobrym pomysłem?

EN-KI – Dobrym pomysłem. Dobre to jest, ale sala ta powinna pękać w szwach, tyle was powinno przyjść na każde spotkanie i powinnyście być jednością bez wyróżniania się wzajemnego. Jeśli chcecie otwartego mikrofonu jasne, że to jest dobry pomysł, bo wtedy mamy mniej pracy przy tym wchodzeniu do waszgo umysłu, a inni posłuchają, dobry pomysł.

Boghdan – Dlaczego Severiano jest opiekunem świętej góry właśnie tej góry i czy to ma powiązanie z naszą misją Cheopsa?

EN-KI – Sama góra, płaskowyż może nie, czyżby zazdrość przemawiała przez ciebie istoto ludzka? Dlaczego Severiano jest tym opiekunem, szamanem? Dzisiejszy Severiano to dawniejszy Juno, budowniczy piramidy. Takżeśmy zdecydowali i nie będę tłumaczył dlaczego on a nie ty na przykład.

Boghdan – Drogi En-ki – Czy Rada 12-stu i Rada Bogów to jedno i to samo? Kto wchodzi w skład Rady 12-stu jaką pęłni rolę i jakie ma zadanie?

EN-KI – Widzisz, policz ilu zasiada tych mądrych głów w sejmie, w polskim sejmie nie mówię o tych, którzy klaskają, tych którzy zasiadają przed tymi którzy klaskają. Rada Bogów żle policzyłeś istoto ludzka składa się z 27 podlegających Bogu istot duchowych i nie ma wyróżnień bo wszyscy mają jednakowy głos i wszyscy potrafią ze sobą rozmawiać tym samym językiem w przeciwieństwie do was ludzi, więc Rada Bogów jest większa niż 12 istot duchowych.

Boghdan – Co możesz powiedzieć Drogi En-ki o ludzkiej energii, jedni mówią, że ją widzą jaka ona jest, mówi się, że jak będzie można badać ludzką energię będzie można wykryć różne uszkodzenia o wiele wcześniej. Jak możemy ją zobaczyć lub co można zrobić żeby tego dokonać?

EN-KI – To raczej będzie krótki komentarz – inaczej mówiąc każda istota ludzka odziana tu w materię i wydziela swoją energię, dla was jest to widziane pod nazwą aura i tak naprawdę każdy z was może widzieć aurę, jest to do wyćwiczenia ale dzieje się to nie na zasadzie kiedy wy tego chcecie wy jako ciało fizyczne, ale to wewnętrzne czyli twój duch i można współdziałać materia z duchem, kiedy bardzo tego chcesz. Bardzo pragniesz zobaczyć energię drugiego człowieka, a do tego jesteś szczery otwarty i przyjaznie nastawiony do drugiego człowieka, wtedy zobaczysz jego aurę.

Boghdan – Drogi En-ki – Co to jest rozwój duchowy? Czy mogłabym prosić o rozszerzenie tego tematu na tyle ile jest to możliwe tutaj publicznie?

EN-KI – A ja się ciebie pytam co czujesz w sercu? Co czujesz kiedy masz kontakt, bliski kontakt z drugim człowiekiem i kiedy odpowiesz mi na to pytanie, ja tobie wtedy powiem czy jeszcze trzeba nad sobą popracować czy już jesteś na dobrej drodze do rozwoju duchowego, a tak naprawdę to twój czy inny rozwój duchowy rozpocznie się od 2012 roku?

Boghdan – Drogi En-ki witam Cię serdecznie i bardzo cieszę się, że znów możemy Cie słyszeć, dziękujemy, że jesteś z nami i drogi En-ki powiedz co robić żeby siebie pokochać

miłością bezwarunkową, jak wiedzieć, że siebie kocham. Wiem, że to jest bardzo ważne w naszym życiu.

EN-KI – Może zacznę od tego, czy ja przybyłem wraz z nimi, czy też doglądałem was bardzo często i doglądałem do waszych serc? Mówiłem, ale czy wyście mnie słuchali zajęci swoimi sprawami dnia codziennego, zajęci też – to właściwe słowo – sfarami, jakie toczyłiście między sobą? A ja pukałem, pukałem nie jeden, nie dwa razy, mówiłem hallo jestem, teraz już jestem i jak tak naprawdę tego chcecie to wystarczy uważnie słuchać swojego wewnętrzego głosu, wtedy dużo zrozumiecie.

Boghdan – Drogi En-ki – Co możesz powiedzieć na temat kamiennych kręgów zarówno w Polsce jak i na świecie? W jakim celu były one budowane i czy mają jakiś system ochronny?

EN-KI – Mówiłem już, że Ziemia jest otoczona siatką, siatką geomantyczną i na każdym oczku owej siatki coś się znajduje, a to piramidy, a to inne twory, a to właśnie te kamienne kręgi… Ludzie, którzy zabudowywali te oczka geomantyczne działali według własnego rozumienia, wszystkie oczka w 2012 roku odegrają rolę w zabezpieczaniu Ziemi przed ową planetą.

Boghdan – Drogi En-ki witam Cię serdecznie i proszę o odpowiedz na pytanie – czy informacje zawarte w książkach Sylwi Brown i L. Harisson pt.” Życie po drugiej stronie” oraz „Świątynie po drugiej stronie” są prawdziwe i czy można im ufać że tak wygląda życie po drugiej stronie. Dziękuję.

EN-KI – Otóż wygląda to tak – Istoty Duchowe, które komunikują się z wami przedstawiają swoje wizje, swoje obrazy, tak do końca nikt z Istot Duchowych nie może jak na dzień dzisiejszy odsłonić całej prawdy co jest po drugiej stronie. Często też Istoty Duchowe przedstawiają to co człowiek chce usłyszeć albo zobaczyć, więc potraktujmy to w 50% prawdy i w 50% jako wizja tego co co chciałby człowiek, żeby tak było zarówno tam, jak i tu na Ziemi.

Boghdan – Drogi En-ki – Wkoło słyszy się przekazy jakiegoś Tomasza, Rafała, Grzegorza jak tak dalej będzie to Matka Ziemia schowa się do morza. Chcę słuchać tylko Twoich przekazów. Omów proszę jak to jest z tymi innymi przekazami?

EN-KI – Do morza to nie pójdziecie, na zatracenie też nie pójdziecie, a prawo jest takie – każda istota czy to wzniosła czy to początkująca ma prawo kontaktowania się z wami, a także ma prawo przedstawić się jakim chce imieniem, przecież mnie też nie musielibyście ufać, wierzyć kiedy mówię moje imię En-ki, a jednak słuchacie słów moich, więc przyzwolenie na kontakty ma każdy duch tylko trzeba rozgraniczyć co przekazują i mówią dane istoty duchowe.

Boghdan – Obecnie pojawiło się wiele suplementów dla zdrowia Au-100, suplement KI, minerały Schindele’a, MMS, nefra czy różne zioła – jaskółcze ziele, vilcacora. Czy możemy je używać na różne dolegliwości, czy lepiej wybrać i używać systematycznie lub zgodnie z zaleceniami. Proszę o komentarz, dziękuję.

EN-KI – Dużo tego, nie wiem jaki organizm by tego wytrzymał, gdyby tak wszystko wziąść na raz, podejrzewam, że byłoby krucho. Oczywiście, że trzeba by dobrać odpowiedni suplement dla danego organizmu. Możecie przy pomocy wahadełka przetestować co jest na dany moment dobre, potem można sukcesywnie zmieniać ale nie wszystko naraz.

Boghdan – Drogi En-ki proszę wyjaśnij jakie znaczenie ma zażywanie witaminy B -17 na co ona ma wpływ? Dariusz.

EN-KI – Jest to tylko dodana cyfra. Co ja już nie słyszałem?, jest witamina B-6, B-12 a teraz dołożono 17 a ciągle jest to ta sama witamina na kości jeśli już, tak naprawdę to na jedno wychodzi kiedy zaczniesz spożywać kolagen też wzmocnisz swoje kości, a tutaj chodzi tylko o biznes i jeszcze raz biznes.

Boghdan – Drogi En-ki – co ty sam myślisz o twoim wizeruku widniejącym wewnątrz piramidy którą można dziś zakupić w tej sali? Dziekuję.

EN-KI – Czy to aby ma w ramach zareklamowania swojej podobizny?

Podoba mi się, bardzo dokładnie to zrobione, piękna rzecz. Moja podobizna trafiona i jak ze wszystkim, jeśli twa wiara jest mocna to i ta piramidka wewnątrz z moją podobizną może działać na ciebie jak lekarstwo, a jeśli wiary w tobie nie ma, a mnie traktujesz powiedzmy z przymrużeniem oka, to nic z tego nie będziesz mieć, więc działanie piramidki jest uzależnione od twojej wiary i jej działania także.

Boghdan – Drogi En-ki – Czy w faraona Chufu wcielił się twój syn Thot?

EN-KI – Na to pytanie nie odpowiem, muszę pomyśleć, tych synów napłodziłem i córek dużo na Ziemi, więc zapraszam na sesję osobistą, a wtedy przemyślę, posprawdzam który to był mój syn. Tak kochane jaskółki, trochę grzechów to co prawda miałem, ale tu chodziło przecież o dobro Ziemi. Trzeba było przecież wykonać polecenie Boga Ojca i zaludnić Ziemię. Z tą inżynierią genetyczną do końca nam nie wychodziło, zawsze było coś nie tak. Ja jako pierwszy sprawdziłem i z tego sprawdzenia narodzili się Adam i Ewa. Potem już poszło jak z płatka były następne dzieci. Po mnie też wzięli przykład inni którzy przybyli na Ziemię i też były następne dzieci z tej krzyżówki. Także wielu z was też pochodzi z tej krzyżówki i oto w ten sposób gdyby nie przybyli ci z tej planety rozbitej, Ziemia byłaby czystą planetą, czystej rasy, naszej rasy.

Boghdan – Drogi En-ki – Czy fundacje w Polsce i w Chicago powinny pokrywać koszty związane z rozpoczęciem nowo powstałego projektu o nazwie Projekt Chufu.

EN-KI – Chufu już jest. Miałeś istoto na myśli Gizamap, a Gizamap to nic innego jak wy wszyscy, wszyscy którzy wysłaliście lub wyślecie petycje. Zarówno obie fundacje, polska jak i amerykańska, czy ja powiedziałem, że są zamknięte ? – nie przypominam sobie, mają obowiązek współpracować ze sobą, jak i z Gizamap o ile, o ile wszyscy chcecie tak naprawdę zakończyć, czyli dojść do Budowniczego, czy dalej toczyć ze sobą spory, pomyślcie nad tym.

Boghdan – Drogi En-ki – nasze życie do tej pory opierało się na starych wzorach, starej matrycy. Czy jeśli będziemy wprowadzać wokół siebie miłość, harmonię, dobre uczynki i pozytywne myślenie, to możemy się na tyle zmienić, żeby transformacja w 2012 roku przebiegła przez nas łagodnie – przez nas i nasze umysły?

EN-KI – Brawo, naprawdę brawo, czas najwyższy zmienić się, czas najwyższy doprowadzić do pojednania wpólnego pojednania, oczywiście transformacja być musi i jest bo bez tego nie ma mowy o Nowej Ziemi, więc przygotowujcie siebie, innych do tego, aby jak najłagodniej przejść ten proces.

Boghdan – Kochany En-ki wciąż nam powtarzasz, że rozmawiamy różnymi językami może powiesz nam albo nas nauczysz wspólnego języka.

EN-KI – Co może to nie prawda, że mówicicie różnymi językami nie rozumiejąc się, prosto, po co mam was uczyć, tak naprawdę otwórzcie swoje serca, wtedy zrozumiecie drugiego człowieka.

Boghdan – Czy człowiek, który wyrządził krzywdę drugiemu człowiekowi i ma poczucie winy, czy kiedykolwiek odpowie za to? Bardzo dziękuję.

EN-KI – Widzę, żę masz coś na sumieniu i chcesz o tym porozmawiać, więc zapraszam na sesję osobistą wtedy się wyspowiadasz.

Boghdan – Drogi En-ki – Jak zabezpieczyć swoją energię przed tymi, którzy lubią ją zabierać, kontakt z niektórymi powoduje zawroty głowy. Dziękuję Alicja.

EN-KI – Myśl pozytywnie o ludziach, a ponadto ubierz zbroję i wtedy będziesz mieć pewność, że ta negatywna energia nie będzie mieć do ciebie dostępu.

Boghdan – Drogi Ojcze powiedz z waszej duchowej wysokości jak my wyglądamy, czy macie z nas ubaw, bo wiem, że Istoty Duchowe mają poczucie humoru. Proszę o odpowiedz.

EN-KI – Patrząc na was z góry, jak to zostało określone, chociaż nie z góry, bo jesteśmy pomiędzy wami, wcale nie mamy ubawu i nie robimy sobie żartów, wręcz przeciwnie ubolewamy, ubolewamy bardziej nad tym, że nie jesteśmy w stanie do wszystkich was dotrzeć, czyli odwrotnie, to wy wszyscy powinniście mieć ubaw z nas, że my jako Istoty Duchowe nie dajemy sobie do końca sobie radę z wami.

Boghdan – Drogi En-ki – Co myślisz o stronie internetowej Świadomość Ziemi i Krystal? Czy informacje tam podawane są prawdziwe?

EN-KI – Dmuchamy do was we wszystkie tuby próbując dotrzeć do waszych serc i umysłów, różnymi drogami próbujemy dotrzeć. Czy to jest świadomość ziemi, czy to jest globalna świadomość , wszędzie dotykamy swoimi rękoma tych organizacji i każdy z was z tych organizacjii może wybrać coś pozytywnego dla siebie. Wszyscy mówią o tym samym, o miłości, o miłości wobec drugiego człowieka, więc należy tylko uważnie słuchać tych przekazów.

Boghdan – Drogi En-ki jest tutaj uzdrowiciel ojciec Eugeniusz. Czy jego energia jest pozytywna i prawdziwa?

EN-KI – A wiesz na czym polega takie uzdrawianie, czy pamiętasz co powiedział Jezus „ nie ja, ale twoja wiara cię uzdrowiła” . Wielu jest posłańców przy uzdrawianiu, służą oni jako narzędzia przekazując energię i tutaj ta energia jest silna, czy to będzie Eugeniusz ,czy to będzie kto inny, to jest tylko pośrednik pomiędzy Bogiem a tobą, a tak naprawdę twoja wiara ciebie uzdrowi.

Boghdan – Co z ropą z Zatoki Meksykańskiej? Czy jest tam wulkan i co się dzieje z wydzielającym gazem?

EN-KI – Temat tak samo wielki jak i Atlantyk i to co wam podają do wiadomości te zródła masowego przekazu nie dokońca jest zgodne z prawdą, prawdą jest, że główny wyciek został zaczopowany, lecz opodal powstały dwa następne wycieki, czyli ciśnienie gazu jakie jest wewnątrz było tak silne, że gaz sobie otworzył następne otwory i ropa dalej wycieka. Zeby nie wzbudzać paniki mówi się, że wszystko jest dobrze, a dobrze nie jest. Nie ma tam wulkanu, są za to ogromne pokłady ropy sięgające jeszcze daleko na otwarty Pacyfik, żeby to zagłuszyć, czyli zatrzymać dalszy wyciek, to wasza ziemska technologia nie będzie w stanie tego zrobić. Zatoka Meksykańska – już można ją przyrównać do martwej zatoki – więc jest to klęska ekologiczna, klęska w tamtym rejonie.

Ponoć nie ma już wiecej pytań, czyli uwinąłem się z waszymi pytaniami. Dobrze mi się z wami dzisiaj gawędziło i myślę, że na przyszłe spotkanie więcej was przybędzie właśnie po

to, żebym mógł sobie z wami pogawędzić, a jeśli ktoś z was będzie miał sprawę nie cierpiącą zwłok – nie, to nie tak się mówi – czyli naglące, to też nie taki problem. Mam jednak ze slownictwem…

To wtedy zapraszam na sesję osobistą i będę dla was coś w rodzaju psychoanaloga, psychoterapeuty, jak sobie chcecie.

Zatem ja En-ki za dzisiejsze spotkanie, za przybycie was tutaj, bardzo dziękuję. I jak to mówicie – do zobaczenia.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com