Sesja 111


SESJA PRZEKAZU TELEPATYCZNEGO Z CHICAGO 25-10-2010

UCZESTNICY:

LUCYNA ŁOBOS-BROWN WILLIAM BROWN BARBARA CHOROSZY BOGDAN KROCZEK

Odpowiedzi od Marduka przekazuje Lucyna Łobos.

MARDUK:

Jest niedziela pamiętnego dnia. Zapiszcie sobie tą datę: 24-10-2010.

Nie EN-KI, to ja jego syn jestem – cieszycie się – prawda?

Jedni się zasmucą co powiem, a inni radość będą mieć w sobie. Nie witam was serdecznie, bo nie we wszystkich sercach jest ta serdeczność.

To ja MARDUK syn EN-KI przejmuję, tak jak możnaby to powiedzieć, pałeczkę od mego ojca.

Teraz powiem jaśniej – ojciec mój po wielu latach zmagania się z wami, proszenia, a nawet poniżania sam siebie, prosząc o miłość, nie otrzymał poza niewielkimi wyjątkami. Decyzja ojca mego – powiedział to żartobliwie, ale mocne słowa wypowiedział – idę na bezterminowy urlop do końca roku 2012. Zostałem poniżony, zostałem pokonany przez istoty ludzkie. Przyjdzie jedynie jeszcze na jedno publiczne spotkanie, które odbędzie się w Szwajcarii, potem już wasz EN-KI, przez jednych kochany przez drugich znienawidzony, zamilknie – bo mogę powiedzieć: brawo dokonaliście swego.

Ty Barbaro postaraj się żeby ten channeling stał się channelingiem historycznym rozszedł się na cały świat. Jedno co zrobi ojciec mój to będzie przychodził na sesje prywatne, bo mimo wszystko kocha was, pomimo tylu krzywd jakie zostały wyrządzone, te kwiaty tutaj przyniesione dzisiaj będą pożegnaniem.

A teraz skoro już mi przyszlo przejąć paleczkę, słucham tradycyjnie, słucham w/g zwyczaju EN-KI, słucham.

BARBARA

Witaj drogi Marduku, witamy i Ciebie EN-KI, bo wiem, że jesteś i patrzysz na nas. Jeżeli możemy powiedzieć cokolwiek, słowo przepraszam za wszytkich ludzi którzy nie rozumieją słów Twoich. Ale mimo wszystko wiedz, że będziemy nadal pracować, będziemy pracować wytrwale choćby była to niewielka grupa i wytrwamy do samego końca i będziemy nieść Twoje Przeslanie mimo szkalowań ludzi i różnych sytuacjii, przyrzekamy Ci, że się nie

poddamy się i do końca dotrwamy.

Pierwsze pytanie jakie przybyło z Sali dotyczy katastrofy Zatoki Meksykańskiej i pytanie dotyczy, czy konsekwecje będą takie jakie zapowiadają naukowcy.

MARDUK

Nie będę tak słodki i otwarty jak ojciec mój, ja jestem Marduk, a nie EN-KI i będzie inaczej. Naukowcy, jeśli już, nie podają wam prawdy, całej prawdy. Skutki wycieku i wdalszym ciągu wyciekającej i skutki nie tylko w Zatoce Meksykańskiej także i całym świecie, bo przecież gas który się ulatnia idzie do góry, tam łączy się z chmurą, to z kolei spadnie w kształcie deszczu, toksycznego deszczu. Przez wiele lat ojciec mój mówił, prosił wręcz błagał, kajał się przed wami prosząc o miłość, ja prosił was nie będę lecz powiem krótko, zacznijcie uruchamiać wasze rozumy.

Skoro nie potraficie wykrzesać z siebie miłości, zacznijcie uruchamiać rozumy. Katastrofy coraz to większe będą się na Ziemi pojawiać i wcale ten przyszły rok co wam mówią co niektórzy, że idzie ku lepszemu, jasne, ale dla kogo? – nie dla tej szarej rzeczywistości, ale tych którzy już mają schronienie na ten rok zmian na Ziemi. Nie będę wymieniał roku 2012, bo jest takim kolcem w oku dla ludzi, mogę jeszcze raz tylko powiedzieć brawo, brawo za takie postępowanie. Wspaniałego Ducha się pozbyliście! Na urlop idzie do 2012 roku. Jeśli macie wyobrażnię, to spróbujcie sobie to wyobrazić, ile bólu wy istoty ludzkie przysporzyliście Ojcu memu. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy Marduku za te słowa. Kolejne pytanie też dotyczy Zatoki Meksykańskiej i prądów które przechodzą nad Europą – Czy faktycznie będzie taka ostra zima w Europie, w Polsce jak zapowiadają naukowcy?

MARDUK

Aż taka zima mrożna to nie będzie, a spowodują to te gazy, które się wymieszały w atmosferze. Natomiast może być snieżna, obfitość śniegu tej zimy, czyli nie zabraknie wam atrakcji, co tak bardzo lubicie rozrywki, bawcie się, oj bawcie.

BARBARA

Dziękuję za odpowiedz. Kolejne pytanie – Ostatnio miały na Ziemi katastrofy ekologicznem między innymi w Zatoce Meksykańskiej. Jak my możemy działać takim wyciekom? Czy jesteśmy w stanie ten bałagan zniwelować i jego skutki i czy Dunaj zostanie zainfekowany ? – Agnieszka

MARDUK

Czy jesteście w stanie? A czy byliście w stanie doprowadzić do tego że dzisiaj ja z wami rozmawiam? EN-KI jest, przygląda się i teraz wy mówicie o przeciwdziałaniu? – Nie da się. Są dwie możliwości w zasadzie, zmiana i to natychmiastowa w waszych umysłach, co jest

raczej rzeczą niemożliwą, Uruchomienie zabezpieczenia, bo gdyby była jedność, gdyby było poszanowanie, już nie mówię względem drugiego człowieka, ale dla EN-KI, jest to potężny Duch, jeśli z tego nie zdajecie sobie sprawy, to o jakich możliwościach z wami rozmawiać? Precesja wraz z planetą, która zagraża Ziemi, na Ziemię przybędzie Precesja.

Od planety można się uchronić, bo można, ale od Precesji nikt nie będzie w stanie się uchronić, każdy, ale to każdy dostanie to na co sobie zapracował. Wy istoty ludzkie w swojej bezmyślości myślicie, że nas można oszukać i tylko mówić puste słowa – KOCHAM CIĘ EN- KI, BARDZO KOCHAM – po co, po co ten fałsz? Każdy ma założoną swoją teczkę tak jak wy to mówicie i kiedy przyjdzie ten czas Precesji teczka zostanie otwarta. Macie jeszcze czas na przebudzenie i otwarcie swojego serca, lecz to nic nie zmieni, bo ojciec mój EN-KI już nie wróci na wszystkie sesje publiczne, ja go mam zastąpić – i za co ta kara? Jedynie jeszcze jeśli ktoś będzie chciał z EN-KI rozmawiać, owszem na sesjach prywatnych, więc nie pytajcie się w jaki sposób ochronić Ziemię od skutków co się wydarzylo w Zatoce Meksykańskiej.

BARBARA

Dziękujemy, kolejne pytanie jest nastepujące: Jak można pomóc rolnikom w walce z firmą Monsanto – kupno nasion po wysokiej cenie, a sprzedaż produktów po zaniżonych – do tego jeszcze inżynieria genetyczna, która tak negatywnie wpływa na nasze organizmy i niszczy środowisko naturalne? Dziękuję. Agnieszka.

MARDUK

Gdyby był EN-KI to by powiedział – zobaczymy co się da zrobić, spróbujemy to załagodzić. Ja powiem inaczej, nic się nie da zrobić. Te próby inżynierii genetycznej kiedyś, kiedyś były stosowane ale tylko po to, żeby doskonalić rodzaj ludzki, teraz jest to stosowane, a owszem, ale po to, aby was wyniszczyć, do tego roku 12-tego nic się z tym nie da zrobić. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy, kolejne pytanie. Czy kupno żywności w sklepach typu Whole Food czy Trading Joe gwarantuje nam zdrową, czy przynajmniej zdrowszą żywność? Agnieszka.

MARDUK

Coś mi się wydaje, że tylko Agnieszka jest na tej Sali, a cała reszta tylko chce słuchać, a potem wyciągnąć wnioski z tego channeligu. Więc powiem Agnieszko, nie ma tyle trucizny co w innych produktach, trochę chemii trzeba dodać, bo inaczej to ze skażonej ziemi i powietrza, i tak nie dało by się typowo takiej zdrowej żywności wyprodukować. Wszystko macie skażone – wodę, powietrze, ziemię, dopiero po 2012 roku zacznie się to oczyszczanie, wszystkiego oczyszczanie. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy, pytanie kolejne. Po ostatnich katastrofach ekologicznych i nowych regułach w banku co nas czeka w najbliższej przyszłosći, jak mamy się do tego przygotować i czy w

najbliższych miesiącach nastąpi upadek takich instytucjii jak ubezpieczenia czy IRS? Dziękuję.

MARDUK

Tak, to najważniejsze, a gdybyś tak istoto ludzka zadała pytanie i zapytała co ja mam zrobić, żeby się zmienić?, żebym inaczej zaczęła myśleć, otwarła swoje serce ? Chodzi ci o ubezpieczenie, o banki? – pięknie, coraz to lepiej! Czas wam się kurczy, a wy się martwicie co z ubezpieczeniem i co z bankami się będzie działo? Ano wszystko padać będzie w zawrotnym tempie, będą znikać z waszymi pieniędzmi. Jesteście zadowoleni, prawda? Słucham.

BARBARA

Drogi Marduku – Czemu ludzie nie przychodzą do EN-KI kiedy Lucynka jest w Chicago? Konrad.

MARDUK

W Chicago próbowalem z tym walczyć, ale jakoś też mi się to nie udało, bardzo lubicie zajmować się plotkami, pasjami to wam wychodzi! Dobrze! Gorzej z otwarciem serca, gorzej z otwarciem się na miłość do drugiego człowieka! Lucyna dowiedziała się z Billem o tym tu w Chicago, wcześniej o tym nie wiedzieli, że już wykopali część złota w Egipcie. Smutne to jest, bardzo smutne. Skoro oni są tacy bogaci i mają tyle złota, to dlaczego macie do niej przychodzić na masaż, na channelig do EN-KI, który przez was zostal i tak naprawdę usunięty, przecież tak mało wie, tak bardzo się myli , więc pokazaliśmy tym dwojga co naprawdę jest w sercach ludzi w Chicago, w Polsce. Życzyłbym wam, albo inaczej, nie życzyłbym mieć tyle złota i pieniędzy ile ma tych dwojga. Wiec to jest tą przyczyną dla której tak naprawdę Lucyna jest traktowana jakby miała trąd, trzymać się od niej z daleka. Słuchajcie dalej plotek. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy bardzo. Kolejne pytanie. Czy zgoda i porozumienie między jaskółkami może przyspieszyć dojście do faraona Hufu?

MARDUK

I w tym momencie, żebyście mogli mnie zobaczyć mój śmiech. Wy to nazywacie zgodą, bo ja tak naprawdę zgody nie widzę, owszem, widzę poprawne zachowanie, ale nie zgoda. Do faraona, chociaż Budowniczy faraonem nie był, co było już mówione, gdzie zarzuca się pomyłkę EN-KI, lecz EN-KI wyrażnie tłumaczył, że w czasie budowy piramidy nie było dynastii faraonów tylko królowie i on nim był, Cheopsem. I tylko dlatego, żebyście wy ludzie o tym sposobie myślenia bardzo płytkim mogli to zrozumieć, a i tak nie rozumiecie. EN-KI powiedział, wszytko jest możliwe, lecz musiałby nastąpią radykalna zmiana, lecz czy wy istoty ludzkie jesteście w stanie wyzbyć się mściwości, zawiści, zazdrości? Powiem otwarcie – nie! Więc z taką energią chcecie dojśc do Faraona? Pomyślcie o tym. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy, kolejne pytanie od Wiesława. Kiedy możemy spodziewać się dobrych wieści z Egiptu?

MARDUK

A co zrobicie z tymi dobrymi wieściami z Egiptu ? – przeinaczycie, czy znowu będzie posądzenie o to, że za wasze pieniądze kilka osób kopie żeby wodobyć złoto dla siebie. Trzeba najpierw wyczyścić swoje umysły i te wiadomości, które przywiozą z Egiptu przyjąć z otwartym sercem, wtedy możemy mówić: idziemy do przodu. Tyle radości było w sercu EN- KI, który tak przez wiele lat tutaj was sprowadzał do tego swojego domu, grupował i na dzień dzisiejszy otrzymał zapłatę, więc jeśli chcecie otrzymać naprawdę dobre wieści, zjednoczcie się, wreszcie zjednoczcie się. To co obserwujemy już przez kilka lat z euforii, radości jak byla na początku, ludzie w tej chwili otaczają się energią złości, strachu. Strach wcale nie jest najlepszym sposobem na zabezpieczenie, wręcz przeciwnie, strach was pochłonie. MIŁOŚĆ jest tym na co dalej czekamy. Słucham.

BARBARA

Czy ludzie po 2012 roku nadal będą odczuwać ból i cierpienie?

MARDUK

To w takim razie istoto ludzka, tak często robił to mój ojciec, odeśle cię do Biblii, ostatniej księgi Apokalipsy. Wyrażnie jest powiedziane jak będzie po tej pierwszej fazie oczyszczania na Ziemi… Nie odpowiem, zadam Ci to zadanie i trochę trudu cobyś sobie poszukal i przeczytał. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Kolejne pytanie od Karola. Czy zmieni się sytuacja dla emigrantów? Dziękuję.

MARDUK

Nie będzie granic, nie będzie bzdurnych przepisów, nie będzie wiz, paszportów… Jakieś tam będę dowody tożsamości, żeby was rozpoznać, ale granice będą otwarte. A to wszystko nie stanie się, powiedzmy już w przyszłym roku, to stanie się dopiero w 2013, 2014, może 2015 roku i wtedy etap po etapie będzie zaprowadzony porządek. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy, kolejne pytanie – Cieszę się bardzo, że mogę uczestniczyć na obecnym spotkaniu. Proszę o wyjaśnie mi o jakich określeniach mówią wykładowcy używając słów „złota proporcja”, „święta geometria”? Dziękuję. Maria.

MARDUK

Ileż to słów, wielkich słów słyszałem, im bardziej niezrozumiałe i wielkie słowa tym dla was wydaje się wam takie ważne, a ten co przemawia prostym językiem z reguły jest odrzucany, bo jest zbyt proste. Zakamufłowane słowa miłości ubrane w te piękne słowa, a tak prosto to jest, Przekaz do ludzi: OTWÓRZCIE SIĘ NA MIŁOŚĆ. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy, kolejne pytanie. Marduku, czy wibracje zwiększają się z dnia nadzień i czy będzie zwiększona ilość zachorowań i nagłych śmierci już teraz, czy na początku 2012 roku i czy to jes właśnie Precesja?

MARDUK

Nie, to jeszcze nie jest Precesja. Precesja zacznie się koniec roku 2012, zbiegać się to będzie z przelotem owej Planety. To o czym jest mowa zbiega się, ale z energią owej planety, która będzie mieć wpływ na Słońce jeszcze gorzej, bo osłona planety Ziemia jest tak podziurawiona, jak powiedzmy, ser szwajcarski i ludzie tego nie wytrzymują. Większy pomór ludzki będzie z miesiąca na miesiąc, to mogę powiedzieć. EN-KI, ojciec mój ubrał by to w takie spokojne słowa, lecz ja nie jestem nim i mówię wam tak, jak wyglądać będzie, będziecie cierpieć na choroby na które medycyna bezradnie będzie rozkładać ręce, to mogę wam przekazać. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Kolejne pytanie. Kim są twórcy kamiennych tablic- zasad ze stanu Giorgia? Co myślisz o ich Przesłaniu?

MARDUK

Przekazy były spisywane, spisywane bez mała od momentu budowy Piramidy, albo jeszcze wcześniej sięgając aż po Atlantydę. Te tablice mogę powiedzieć są współczesne i wszystkie te przekazy w taki czy inny sposób dotyczą jednego, czyli już tych przyszłych wydarzeń, które mają sie wydarzyć, daty już nie będę wymieniał.

BARBARA

Dziękujemy. Co dzieje się z Antychrystem ? Czy jeszcze o nim usłyszymy?

MARDUK

W każdym człowieku może być anioł i w każdym człowieku może być Antychryst – i nie szukajcie tylko jednego człowieka, którego można nazwać Antychrystem, ale niech każdy zada sobie pytanie i da sobie odpowiedż kim ja jestem, kto we mnie jest, anioł, czy antychryst – to jest moja odpowiedż.

BARBARA

Dziękujemy bardzo, kolejne pytanie. EN-KI, Marduku – ty wiesz najlepiej co ja potrafię – nie mówię żeby się chwalić – więc co ja mogę zrobić dla misji – Richard

MARDUK

Richardzie co ja mogę tobie powiedzieć, misja to wy wszyscy, w takim razie skoro EN-KI sobie już nie dał rady z ludżmi i odchodzi, w takim razie spróbój ty dotrzeć do serc ludzkich i spróbój je zmienić, to było by wydarzenie i największa misja na Ziemi.

BARBARA

Dziękujemy, kolejne pytanie. Drogi Marduku, czy mógłbyś nam wyjaśnić prawdziwy sposób medytacjii. Bruno Goering nie zaleca krzyżowania nóg i rąk w podczas medytacji, gdyż to zakłóca energię, a kultura hinduska i buddyjska wręcz odworotnie nakazuje krzyżowanie rąk i nóg. Proszę o komentarz. Zdzisław.

MARDUK

A co za różnica jak będziesz medytować, możesz nawet wisieć do góry nogami na drzewie i też będziesz medytować, czy siedział, czy leżał – intencje się liczą! Jeśli nie ma w twoim sercu czystości, żadne medytacje na nic się nie zdadzą i czy ty będziesz krzyżował ręce i nogi czy jeszcze w inny sposób, a nie otworzy się serca, żadna pozycja nie będzie dobra. Medytacja to nic innego jak połączenie się z Bogiem. Czy wy naprawdę wiecie co znaczy Bóg i czego od was oczekuje? Po zachowaniu ludzi mówię ogólnie, bo te moje słowa w eter pójdą, po zachowaniu waszym tylko powiedzieć mogę: Bóg to tylko słowa, puste słowa, zatem najpierw uwierzcie naprawdę w istnienie prawdziwego żywego Boga, a dopiero potem możemy mówić o całej reszcie. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy bardzo. Drogi Marduku naucz nas jak mamy się dostrajać do odbioru przekazów z istotami duchowymi z wyższych poziomów. Cel mamy wspólny ratowania Ziemi. Pani Lucynka Łobos ma kontakt z tobą więc działa, my też chcemy działać, a czasu zostalo niewiele. Zdzisław.

MARDUK

O co prosisz Zdzisławie? Jesteś pewny, że jesteś gotów i na tyle czysty, żeby rozmawiać z istotami duchowymi ? To nie jest ważne, czy z tego, czy z innego szczebla, każdy duch po wyzwoleniu się z materii jest silniejszy od was niż wy będąc w materii. Każdy duch prosi o jedno, o szacunek, wtedy dopiero można mówić o kontakcie, rozmowie z nami. W pierwszej kolejności, jak mówi EN-KI, żeby zacząć dzialać ze Światem Ducha, trzeba uśmiercić dotychczasowy stosunek do życia po to, żeby się na nowo narodzić, wtedy będąc takim

czystym, możesz powiedzieć: Panie jestem gotowy na kontakt z wami i wtedy taki kontakt może nastąpić. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Kochany Marduku, czy jest takiś sposób aby naczyniak na czole małego rocznego dziecka znikł? Z góry bardzo dziękuję. Justyna.

MARDUK

Przysłuchiwałem się dzisiaj wszystkim programom, wystąpieniom jakie były. Justyno, coś mi się wydaje, jak miał wykład Kazimierz, to byłaś myślami gdzie indziej, albo myślałaś czy owych ciastek wystarczy żebym mogła zjeść? Więc spróbuj kupić ten preperat Nefra, ale bądż konsekwentna. Decyzja należy do ciebie. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy – Jak możemy się ustrzeć przed smugami chemicznymi?

MARDUK

Najbezpieczniej byłoby opuścić tą planetę, wylecieć w kosmos, można przeczekać na Marsie, albo udać się na tą czystą planetę Oriona, tam jest dobrze i zdrowo. W tej chwili na Ziemi nie da się nic zrobić bo zanieczyszczenia będą jeszcze większe i podtruwanie was też będzie większe. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Kochany Marduku, wybacz nam drogi EN-KI że nie potrafili co niektórzy ciebie pokochać i zrozumieć jak bardzo chciałeś nam pomóc. Kocham cię bardzo – Helena

MARDUK

Heleno, Heleno dziękuję za te słowa do EN-KI przeze mnie. On już na sesjach publicznych nie przemówi, nie można teraz płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba to wytrzeć i spróbować naprawić. I mnie jest ciężko Heleno jak mam ten z wami channelinng, kiedy także mam stojącego obok mnie ojca mego smutnego, to jest mi ciężko. Wiem doskonale, że ten channeling, który pójdzie w eter też zostanie przyjęty przez jednych z kpiną, innym z ulgą, przez innych z bólem i ze łzami, więc mogę tylko powiedzieć Heleno, swoim zachowaniem dawaj przykład miłośći i poszanowania drugiego człowieka i niech to będzie iskra miłosci skierowana do Ojca mego. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Wiem, że każdy człowiek ma potencjał do rozwoju duchowego zatem proszę poruszyć sercami tych, którzy tego nie robią aby się zmienić na lepszego bardziej wartościowego boskiego człowieka.

MARDUK

To, że każdy z was posiada pierwiastek boży wiecie, ale też każdy z was też coś otrzymał rozum i wolną wolę. Jakieś nieporozumienie. My, my istoty duchowe mamy was zmieniać? A gdybyśmy zaczęli ingerować w waszą wolną wolę to dopiero byłby krzyk niewolnictwa, zniewolenia, jakim prawem? Więc zacznijcie rozsądnie korzystać, zarówno z rozumu, jak i z wolnej woli. Prosić nas o to, żebyśmy was nauczyli. Ile lat uczył, próbował uczyć was EN-KI poszanowania względem drugiego człowieka, miłości, aż kapało w tych channelingach od słów jego o miłośći. Pytam się, co z tego zostało? I niech każdy zada sobie to pytanie, a potem dopiero oczekuje od nas pomocy. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy, pytanie kolejne. Drogi EN-KI, Marduku czy możesz coś powiedzieć o przybyszach z Alfa Dragon.

MARDUK

Alfa Dragon, jak sama nazwa mówi, to przybysze z Oriona -ich symbolem jest dragon. Dużo włożyli pracy i dużo wkładają w was. Robią to dlatego, że wsród ludzi mnóstwo żyje was z ich DNA lub inaczej kodem genetycznym, więc jeśli istoto ludzka przeczytałaś co innego to sobie wybierz co ci bardziej odpowiada, ja mówię jak wygląda prawda. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy bardzo, ostatnie pytanie. Jak możemy pomóc Matce Ziemi w tym krótkim czasie do 2012 roku?

MARDUK

A o co prosi matka Ziemia? O szacunek, o szacunek dla niej. EN-KI prosi o miłość, prosił. Kiedy byłaby miłość, byłoby poszanowanie dla Matki Ziemi, a tak, to matka Ziemia coraz głośniej będzie się odzywać i coraz bardziej da znać o sobie. Jeśli pomożecie zrówno Matce Ziemi i EN-KI, to oczywiście, że na Ziemi może się zadziać inaczej, lecz energia zła nie maleje, ale się zwiększa każdego dnia się zwiększa, więc też niech też każdy z was zada sobie pytanie, czy ja i co ja zrobiłem lub zrobiłam dla Matki Ziemi, dla EN-KI. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Witam ciebie kochany Marduku, bardzo mi smutno, że kochany EN-KI odszedł, tak bardzo byłam szczęśliwa kiedy dowiedziałam się, że Lucyna i Bill będą z nami, a przy

tym nasz kochany EN-KI bardzo mi smutno, bardzo smutno zrobię wszystko aby to naprawić. Alexandra.

MARDUK

I mnie też jest smutno. Aleksandro serce boli, serce płacze. EN-KI was ostrzegał wszystko ma swój początek i koniec mieć musi, więc właśnie dzisiaj podjął tą ostateczną decycję. Będzie przychodził tak jak powiedziałem, tylko na sesja prywatne – i tak uważam, że ma wielkie serce przychodząc pomimo tego szkalowania, gdy przyjdzie na sesję prywatną do tych, którzy naprawdę będą potrzebować pomocy – lecz nie przychodżcie z pytaniem co będzie z bankiem, czy ubezpieczeniem, tylko z konkretą rzeczą jak ratować własną skórę. Skoro było to ostatnie pytanie, to w imieniu EN-KI, ojca mego, który dziękuje za te kwiaty pożegnania, ja wam dziękuję. Nie, nie dziękuję, bo dziękuje się tym od których bije energia miłośći, a nie obojętność, więc spełniłem swój obowiązek i spełniać go będę musiał, bo tak obiecałem ojcu memu. Zatem, jeśli będzie jeszcze sesja publiczna to ja przyjdę. Już widzę jak się cieszycie. Zatem do usłyszenia.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com