Sesja 114


SESJA PRZEKAZU TELEPATYCZNEGO Z LUCYNA LOBOS W CHICAGO W SALI EAGELS 03 – 27 – 2011

MARDUK

Witajcie, mamy dzisiaj marzec dzień 27. Wymieniam tą datę bo będzie ona dosyć pamiętna,

zwłaszcza dla niektórych. Na pewno poznajecie kto ja jestem – Marduk oczywiście i bardzo się cieszę. Powitać także też was chcę tego dnia, cieszę się bo i spraw poruszonych też będzie trochę. Nie jestem sam, za chwile ustąpię miejsca temu, który przychodził do was przez wiele lat na spotkania, a jest nim mój ojciec – EN-KI. Nie będzie odpowiadać na wasze pytania, przychodzi po to, żeby wyjaśnić pewne sprawy, które wymagają wyjaśnienia. Zostanie, zostanie potem do końca dlatego też będę musiał trzymać na wodzy momentami swój język, ale teraz ja Marduk ustępuję miejsca temu, któremu to miejsce się należy.

ORĘDZIE ENKI

EN-KI

Witajcie, witajcie moje jaskółki. Przerywam to moje urlopowanie bo taka potrzeba czasu nastąpiła. Cieszę się, cieszę się, że mogę – chociaż chwilę tutaj być z wami – i tak na wstępie dziękuję, dziękuję za pamięć jakie kwiaty lubię, bo właśnie te lilie, pamiętaliście, dziękuję. A teraz chciałbym poruszyć sprawę bardzo istotną, która mnie dotyka. Oto – głośnym echem to już się rozchodzi – sprawa polskiej fundacji i nowego medium, które to teraz przekazy ma. Najpierw wyjaśnię na czym cała sztuka polega, a potem powiem coś co na pewno dotrze do waszych umysłów i sumienia.

Otóż Anna – Izyda, nowe medium polskiej fundacji.

I teraz już zaczynamy. Prawdą jest kiedy mówiłem, będziecie poddawani próbie – wszyscy, bez wyjątku do końca. Prawdą jest, że anioł Anny, która także nazwała się Izydą, czyli jej anioł otrzymał zezwolenie, bo tak to mogę określić. Właśnie nie tylko ten anioł, ale inne anioły też dostały pozwolenie użycia mojego imienia i występowania pod moim imieniem. I tak się też dzieje, czyli anioł Anna – Izyda, występuje jako ja i niby to przekazy są moje. No cóż, uważny czytelnik, kiedy czyta przekazy Anny i moje – zachodzi pewna rozbieżność w słowach. I tak też jest w tym przypadku. Próbie poddawane są nie tylko fundacje, bo od fundacji też, głównie trzech fundacji – polskiej, amerykańskiej, niemieckiej – wymagane było, żeby być wzorem do naśladowania dla innych organizacji, ludzi. To głównie te trzy fundacje miały być filarem dla ludzi, filarem z których bierze się przykład, bo tego właśnie od was oczekiwaliśmy – nie tylko ja.

Więc nakładane są próby lojalności, posłuszeństwa i zaufania.

To co się wydarzyło w fundacji polskiej określiłbym mianem próby. I teraz jeszcze coś wyjaśnię. Organizacji Misji Ratowania Ziemi powstało dużo, bardzo dużo i wszystkie mówią o miłości, o tym, że ratują Ziemię. A ile w tym jest prawdy, a ile w tym jest własnego, takiego ziemskiego ego? Tak ego!

Mówiłem prawie od początku, że zwłaszcza trzy fundacje, które wzięły na siebie odpowiedzialność prowadzenia Misji do końca, teraz, kiedy już jest finał – prawie finał – zaczyna się bieg. Bieg – KTO PIERWSZY, kto stanie na piedestale i okrzyknie się zbawicielem, wybawcą Ziemi?!

No więc teraz słowa te skieruję nie tylko do tych trzech fundacji, bo byłoby to krzywdzące, ale do wszystkich tych, którzy dzisiaj mówią – to my ratujemy Ziemię, to my jesteśmy najlepsi!!!

Bo tak się słyszy. Tych aniołów dzisiaj co na Ziemi działają dając podszepty – tego jeszcze nie było. Teraz jest.

I teraz konkretnie, bo głównie to chcę powiedzieć, niech będzie to mocne co powiem, ale czas najwyższy, żebyście uświadomili sobie powagę sytuacji.

Otóż nad wszystkimi organizacjami są ustawione sita. Wiecie jak wygląda sito do przesiewania… I do tego sita wpadają kłosy, bo ziarno już jest dojrzałe. Kiedy sito się zapełni zacznie się potrząsanie. Oczka wcale nie są duże, na tyle tylko, żeby przeleciało ziarno – plewy zostaną. Naszym marzeniem byłoby, żeby całe ziarno zostało przesiane, co by nikt nie został pomiędzy tymi plewami, więc jeśli to sobie uświadomicie co zostało już uczynione, czyli rozłożone sita nad wami… Nie wymagamy od ludzi nieświadomych, bo na takich będziemy patrzeć innym okiem – ale ci, którzy od wielu lat zapewniali o wierności, moralności, posłuszeństwie i ratowaniu Ziemi dzisiaj dają się chwycić na taki, jak wy to mówicie, na taki niedorzeczny blef?!

Wystarczyło podsunąć anioła, który mówi: jestem En-Ki, jestem Samuel i już świat jest poruszony… Jakież to wybitne medium się pojawiło?! I gdyby nie to zamieszanie, obserwowałbym was z ukrycia, mówię was, bo słowa moje dotyczą was wszystkich…

I ci co będą potem czytać w Internecie też…. Więc jeśli kto ma rozum, niech zacznie myśleć! I pamiętajcie o tym co powiedziałem… SITO. I jeśli nadmuchacie swoje ego, w żaden sposób przez te sita się nie przeciśniecie, bo Ziemia, Ziemia musi być usiana ziarnem, a nie plewami.

Jeśli będzie jeszcze pytanie pod moim adresem, to już w moim imieniu odpowie syn mój – ja zostanę – bo miło mi tutaj być razem z wami, ale już się nie odezwę. Teraz zostałem przymuszony do tego, żeby wyjaśnić, wyjaśnić tą sprawę medium, nowego medium z Polski. Teraz już oddaję głos mojemu synowi.

Dziękuję.

MARDUK

No to ładnie, ładnie, coraz to lepiej. To ja Marduk, halo, jestem Barbaro, nie śpij. Słucham.

BARBARA

Witam serdecznie Marduku, ciebie najdroższy opiekunie Ziemi EN-KI. Dziękujemy pięknie za to obszerne, głębokie, treściwe wyjaśnienie sytuacji jaka zaszła.

Jeśli chodzi o pytania może jako pierwsze pozwolę sobie odczytać to: Drogi EN-KI, drogi MARDUKU – Czy teraz zamieszki w Egipcie mają coś wspólnego z wykopaliskami? Dziękuję.

MARDUK

I tutaj według słów ojca mego powinienem powiedzieć – przyjdź na sesję prywatną, a osobiście z tobą rozmawiać będę, ale powiem – czy miały? A pewnie, że miały. Jak długo można było czekać? Już dawno powiedział EN-KI, że tych dwóch będzie usuniętych. Pojęcie czasowe pomiędzy naszym światem, a Ziemią jest zgoła zupełnie inne i co dla was jest długo, dla nas jest chwilą, wybraliśmy najlepszą opcję, a tą najlepszą opcją właśnie było to, co się miało wydarzyć w Egipcie. Istoto ludzka, która zadałaś mi to pytanie uważasz, że było inne rozwiązanie żeby usunąć prezydenta? – nie, więc trzeba było sięgnąć po radykalne środki. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy bardzo. Kolejne pytanie – Czy na ten czas przemian i zagrożeń roku 2012 powinnyśmy się przygotować się i nasze rodziny? Czy otrzymamy wskazówki gdzie się udać i jak postępować aby uniknąć tych zagrożeń? Czy będzie to czas bezpieczny dla nas i dla naszych rodzin?

MARDUK

No cóż. Pytanie dosyć obszerne. To, że lepiej nie będzie w tym i następnym roku jest oczywiste i wcale nie zamierzam pięknych słów prawić tak jak to czyni medium z Polski – nie Lucyna oczywiście. Lucyna jest łącznikiem naszym, więc lepiej nie będzie. Pytasz się gdzie się udać? EN-KI podał lokalizację gdzie była tam Lucyna z Billem, a warunki są prawie takie jak z ery kamienia łupanego, tam powiedzmy bezpiecznie będzie. Ale teraz chciałbym usłyszeć ilu z was opuści swoje domostwo, wygodne życie i uda się tam w góry peruwiańskie na tak trudne, ciężkie warunki? Prawie nikt, prawie nikt nie będzie chciał opuścić tego wygodnego życia bo w myśleniu ludzkim, a przecież my potrafimy czytać wasze myśli, jest coś takiego – a może to nieprawda, a może nic się nie wydarzy – więc dlaczego mam wyjeżdżać? Jeśli jest w twoim sercu wiara i zaufanie, to nie masz się czego obawiać, problem polega na tym, że wierzysz w to, że misja zostanie doprowadzona do końca i to w krótkim czasie, więc nie będziesz musiał wraz z rodziną opuszczać wygodnego życia. Słucham dalej.

BARBARA

Dziękujemy bardzo. Takie pytanie jest. W jaki sposób odbieramy energię kryształu?

MARDUK

To tak jak gdybym chciał wytłumaczyć jak się odbiera energię elektryczną. W tym przypadku energii elektrycznej to jest pewien sposób żeby poczuć – wystarczy chwycić za kawałek takiego zabezpieczenia i już poczujesz… Natomiast co do energii kryształu, potrzebna jest wiara. Ale kiedy weźmiesz do ręki kryształ, usiądziesz w skupieniu, to poczujesz takie subtelne wibracje płynące z kryształów – i to jest właśnie ta energia. Słucham.

BARBARA

Dziękuję. Kolejne pytanie – Co może się wydarzyć w Ameryce w najbliższym czasie i czy uskok New Madryd i trzęsienie ziemi są realnym zagrożeniem dla stanu Illinois?

MARDUK – Czyli odzywa się strach. Strach wcale nie jest najlepszym doradcą, najlepszym doradcą jest wiara. To, że płyty tektoniczne się przesuwają, jest prawdą i póki co nie mamy na to wpływu przynajmniej dopóki, dopóty Ziemia nie otrzyma tego zabezpieczenia. Na przesuwanie się płyt tektonicznych ma już wpływ właśnie ta nadlatująca planeta. Różnie się o niej mówi i głośno się o niej mówi.

Teraz jeśli chodzi o zagrożenie samej Ameryki, ja nie jestem upoważniony, żeby operować datami, datami bardzo skrupulatnie operuje tylko anioł Anny – Izydy, my mówimy: „w swoim

czasie”. Już to na ten rok 2011, Amerykę też czekają klęski, katastrofy, ale powiedzmy, będzie to jeszcze w granicach normy, nie tak jak się to wydarzyło w Japonii. Więc przestańcie się trząść ze strachu i tą energię strachu wysyłać w Kosmos. A lepiej będzie, kiedy będziecie wysyłać inną energię – spokoju, wiary i zaufania. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Jak chmura radioaktywna wpłynie na nasze zdrowie? Czy jest ona nadal nad całą Ameryką?

MARDUK

Jak wpłynie? Na dzień dzisiejszy – bezobjawowo. Bo wiadomo, że bakcyl radioaktywny dopiero zacznie działać po kilku, kilkunastu latach. Teraz, pozornie nic się nie dzieje, ona musi przejść przez całą Amerykę dopiero na Pacyfiku ulegnie powiedzmy zniwelowaniu lub zniszczeniu. Sam ocean złagodził tą chmurę radioaktywną, czyli przerzedził ją, więc też nie trzeba się czego bać i panikować, zwłaszcza, że po 2012 roku, gdy zacznie się rok 2013, medycy – tu jeden taki siedzi – zaczną jaśniej myśleć i naprawdę was leczyć, wiec spokojnie. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy bardzo. Panie EN-KI, wierzę w twoją wielkość i świętość, lecz czytając książkę pt. „Księga Uranti” nie mogę tam dotąd spotkać twojego imienia. Dziękuję.

MARDUK

Na tym polega skromność mojego ojca, że się nie wywyższa i jak długo był Samuelem pamiętacie. Przybierał inne imiona, byle tylko nie ujawnić swojego prawdziwego imienia EN- KI. Czytaj uważnie, a zrozumiesz, że pod niektórymi imionami kryje się właśnie EN-KI, ojciec mój. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy bardzo. Dlaczego ludzie obserwowani są przez istoty duchowe?

MARDUK

A dlaczego nie? Sami się wzajemnie obserwujecie – i to jak się obserwujecie! A potem ile jest tematu na temat drugiego człowieka? – to byłoby co spisywać! Dlaczego? A jak sobie to wyobrażasz istoto ludzka, niedoskonała, czy wy bylibyście w stanie sami sobą zarządzać? Czy gdyby nie było pomocy z zewnątrz, z kosmosu, od nas Istot Duchowych, doszlibyście do poziomu na jakim jesteście? Komputery? Gdybyście byli pozostawieni sami sobie i tylko drogą ewolucji, to nie chcę was przyrównywać do pewnych zwierząt, ale tak co byście dopiero poschodzili z drzew… Więc te wszystkie eksperymenty inżynierii genetycznej, nasza interwencja duchowa, spowodowała to, że jesteście dzisiaj tacy, jacy jesteście. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Pytanie następne. Dlaczego od niektórych osób promieniuje energia?

MARDUK

Długo nad tym myślałaś istoto ludzka? Jak to promieniuje energia? Czy ktoś widział człowieka bez energii? Chyba w trumnie… bo ten energii nie posiada, ale każdy z was promieniuje energią, mocniejszą, słabszą, dobrą, złą – ale każdy z was promieniuje. Więc po co to pytanie, takie jeszcze, chyba na kolanie to było sporządzone, by Mardukowi zadać jakieś pytanie. Słucham.

BARBARA

Kochany En-Ki, kochany Marduku, dziękuję bardzo, że jesteście tutaj dzisiaj z nami, bardzo was kocham i szanuję. Artur.

MARDUK

Dziękuję. Lubię, ja też lubię, a kto by nie lubił usłyszeć słowo kocham, zwłaszcza kiedy słucha się w tych słowach dobrą wibrację, są to słowa szczere. Zatem ja, w imieniu mego ojca – dziękuję. Ja was wszystkich kocham, nie tylko personalnie, a zwłaszcza tych, którzy do mnie przychodzą, do mego domu. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Kochany EN-KI chciałam Ci oficjalnie podziękować za dyskretne wskazanie na prywatnym channelingu u p. Lucyny zatajonych sytuacji przede mną przez moich bliskich i próby wykorzystania mnie przez nich, bardzo, bardzo Ci dziękuję. Wdzięczna Maria.

MARDUK

Po też jesteśmy, żeby pomagać w trudnych sytuacjach, nawet ostrzegać…Tylko z tym ostrzeganiem, jeśli chodzi o was, to jest dosyć utrudniona sprawa, bo nawet kiedy ostrzegamy, to i tak natura przekorna robi swoje i dopiero kiedy się poparzycie, przekonacie, że ten, który ostrzegał miał rację, często jest za późno. EN-KI przychodzi na sesję prywatną, od tego się nie wyłamał… Powiedział tylko, nie będę przychodził na sesje publiczne, więc kiedy słucha się EN-KI, dobrze się na tym wychodzi. A słuchanie, nawet gdyby waszym logicznym rozumowaniem wydawałoby się, co też ten EN-KI mówi za bzdury, to jednak warto posłuchać, bo jego punkt widzenia jest nieco szerszy niż wasz i dlatego to przychodzimy, ostrzegamy, pomagamy. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Drogi EN-KI, Marduku – proszę o informacje na temat La Salusa, kim ta istota jest i czy jego przekazy są prawdziwe? Kochany EN-KI dziękujemy, że jesteś z nami, dziękujemy za twoja opiekę i przepraszamy za wszystko. Anna.

MARDUK

Nie ma co przepraszać, przecież ogół nie może odpowiadać za pomyłki jednostek. Już było wspomniane, że wiele proroków się narodzi, wielu aniołów będzie się pod nas podszywać…

A gdyby tak było napisane, że anioł mówi: Jezusem jestem. Czy też byłoby to prawdą? Często Jezus mówił w ten sposób: ”po owocach nas poznacie” – tak, po owocach i słowach jakie są wypowiadane, więc skoro masz wątpliwości, to przeczytaj raz jeszcze. Jeśli mało, przeczytaj 10 razy, aż nabierzesz przekonania, czy to co jest napisane przekonuje ciebie, czy też masz wątpliwości, bo w tym czasie – już końca tej drogi prostej, która już się kończy – będzie jeszcze wielu takich proroków, mediów, które będą zwodzić was, więc nie dajcie się chwycić i przeczytaj jeszcze raz mówię, przeczytaj. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Drogi EN-KI powiedz nam proszę, czy wśród nas są ludzie klony, które są znane z pierwszych stron gazet i telewizji, ponieważ chcemy rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Rok temu powiedziałeś nam, że na Ziemi jest dużo przedstawicieli innych cywilizacji, ale pod ludzką postacią. Dziękuję. Krystyna.

MARDUK

Klon a przybysze z innych cywilizacji, to są dwie inne rzeczy. Klon – to może być ktoś, twoje lustrzane odbicie, natomiast ktoś kto się rodzi, lub przybiera postać ludzką, jest zupełnie inne fizyczne ciało. Jedni i drudzy są nie do rozpoznania. Powiedzmy klon – tak, bo stanie naprzeciwko ciebie ktoś taki sam jak ty, więc już wiesz, że masz do czynienia z klonem, natomiast jeśli chodzi o kogoś, kto przybywa na Ziemię, musi powłokę przyjąć, żeby być nie do rozpoznania… I pewnie, że przybysze są wśród was. Nie mówię, że na tej Sali, ale są. Klona też nie ma na tej sali, ale też już są. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Kochany EN-KI, kochany Marduku – chcielibyśmy podziękować dla Billa Browna który jest tak równie ważny dla nas jak i Lucyna, który przekazuje wiele cennych informacji, a który jest podporą dla Lucyny, a jest tak mało doceniany. Z całego serca dziękujemy.

MARDUK

To ja mam to uczynić? A wy od czego jesteście? My ich chronimy, ludzie niszczą – bo czegóż to oni mają być pokazani światu, jako ci którzy zapoczątkowali? Więc kiedy tutaj już są, dajcie im odczuć, że wam na nich zależy, że są potrzebni, tego najbardziej im brakuje,

zwłaszcza po tym ostatnim pobycie w Polsce. My ze swojej strony dajemy siłę, podciągamy na zdrowiu i tyle możemy zrobić, do was należy cała reszta. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. W jaki sposób nasi bracia z Oriona kontrolują przyrost naturalny?

MARDUK

No, cóż jakby to powiedzieć, co by nie urazić, a dobitnie powiedzieć – wcale nie kontrolują! Po prostu przyglądają się waszemu eksperymentowi, temu, który nazywa się „rozmnażanie”: nie ma hamulców! Wszystkie inne cywilizacje już mają kontrolę nad tym rozmnażaniem się, planeta Ziemia – pomyliliście pojęcia wy istoty ludzkie i uważacie, że pokazywanie miłości to tylko przez sex, a wcale tak nie jest, więc regulacja, czy kontrolowanie potem będzie wam wpojone w umysł, ale dopiero później, a teraz jeszcze jesteście na tym etapie – można powiedzieć – kamienia łupanego. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy – pytanie kolejne. Czy obecne wydarzenia w Japonii zagrażają całej Ziemi? Czy to wszystko nie wymknęło się spod kontroli Istot Wyższych?

MARDUK

Żartujesz sobie istoto ludzka? Wymknęło się spod naszej kontroli? Nic się nie wymknęło, a wydarzenia w Japonii nie będą zagrażać całej Ziemi, czyli populacji ludzkiej, bo tak samo można by powiedzieć, kiedy inny kraj dotknie kataklizm, też może zagrażać. A wydarzenia przecież będą tak, jak było powiedziane przez mojego ojca, że rok 2011 będzie rokiem znaczącym dla całej Ziemi. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy bardzo. Kolejne pytanie. Kiedy zobaczymy Nibiru gołym okiem i czy będą trzęsienia ziemi i tsunami na terenie USA, w tym, lub w przyszłym roku? Zofia.

MARDUK

Zofio sama nie wierzysz w to co napisałaś. Zobaczyć tę czerwoną planetę, to wiesz, jak będzie blisko i kiedy Ziemia nie będzie mieć zabezpieczenia – bo co niektórzy Zofio, szykują się już do zabezpieczenia duchowego i mówią, że to wystarczy, szach mach, albo ciach mach i już Ziemia ma zabezpieczenie duchowe – gdyby to było możliwe, to uczyniłby to 2000 lat temu Jezus, człowiek był bez skazy… Wziąłby 12-stu swoich uczniów i pojechałby do piramidy, tam kolejno by się kładli w sarkofagu, potem medytowali i już, Ziemia miałaby zabezpieczenie. Przecież wiadomo było, że ta planeta leci, więc można było to uczynić już wtedy… Nie zostało to wykonane. Za to teraz tak, jeżdżą grupy, leżą w sarkofagu, medytują i zabezpieczają Ziemię?! Czyż to nie jest żałosne? Jest żałosne! Więc Zofio, lepiej będzie, jeśli

już chcesz zobaczyć tą planetę czerwoną gołym okiem, to zobaczysz ją, kiedy będzie uruchomione zabezpieczenie – ale nie poprzez medytację! Zagrożenie może być ogromne, nie tylko dla Stanów, ale dla całej Ziemi… I gdyby nam nie zależało na Ziemi i na was, to nie byłoby tej akcji przez te wszystkie lata, bo i po co? – zniszczyć, zniszczyć wszytko co żyje na Ziemi…

A po iluś tam… set latach, eksperyment zacząć od nowa. Ale skoro jesteśmy wszyscy tym eksperymentem EN-KI, to jest odpowiedzialność za Ziemię i za was, dlatego to, jeśli zobaczycie tę planetę gołym okiem, to już będzie bezpiecznie. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Kolejne pytanie. Kochany Marduku, jak rozumieć zapisy w różnych publikacjach o wojnach bogów? Dziękuję.

MARDUK

To było w zamierzchłej przeszłości – wojny bogów. Bogowie, to te istoty z tej planety Nibiru, którzy przylatywali na Ziemię i zasiedlali pewne rejony, albo otrzymywali w prezencie wyspy. A po pewnym czasie ułomność umysłu następowała, albo zachłanność na więcej ziemi… Potop wyczyścił dużo nieporozumień, potem wybuch bomby jądrowej dokonał reszty i na dzień dzisiejszy ci sami bogowie, którzy wtedy spory ze sobą toczyli, dzisiaj jeden cel im przyświeca – zgodność i ratowanie Ziemi. Słucham.

BARBARA

Dziękujmy. Ostatnie pytanie. Czy siły wyższe nie mogą unieruchomić systemu HAARP, który wyrządził już tyle zła na Ziemi?

MARDUK

Czy nie mogą? Mogą, ale też wiele razy było mówione, że istoty ludzkie otrzymały nie tylko życie od Boga, ale i pewien dar, tym darem jest wolna wola i rozum, więc i Istotom Duchowym nie wolno pozbawiać was wolnej woli. Zatem na dzień dzisiejszy, powiedzmy, nie mogą. Słucham.

BARBARA

Dziękujemy. Nadeszło jeszcze pytanie. Witaj Marduku i nasz kochany EN-KI, dziękuję za wszystko co dostaje od was. Moje pytanie. Jakie są twoje ulubione kwiaty, jakie lubisz? Ola

EN-KI

Takie które dostałem, które stoją tam z tyłu koło obrazu bo te żółte przekazuję mojemu synowi. Zaskoczyłem – prawda? To ja, EN-KI, też chcę się z wami pożegnać, dlatego wszedłem raz jeszcze – dziękuję za to, że jesteście i cieszę się, że mogłem być z wami, a kwiaty sprawiły mi radość i niespodziankę. Ja EN-KI dziękuję.

MARDUK

A ja Marduk też dziękuję. Skąd wiedzieliście, że lubię kolor żółty? Jednak trochę potrafię ingerować w wasze umysły. Dziękuję za to niecodzienne spotkanie. Byłem powściągliwy w słowach moich, bo nadzór stał koło mnie i nie mogłem się tak otworzyć z serca, co by z wami podyskutować, ale przyszłe spotkanie już będzie inne, niech sobie ojciec mój urlopuje dalej, a my będziemy mogli swobodnie rozmawiać. Dziękuję.

BARBARA

Dziękujemy, bardzo dziękujemy. Oklaski z Sali.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com