Sesja 136


PROJEKT HAKIM

.

Seans otwarty metodą przekazu telepatycznego (sesja publiczna) nr 136

Hiszpania, 16-go czerwca 2012-go roku

.

Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI – za pośrednictwem medium, pani Lucyny Łobos-Brown, odpowiada na zadane pytania.

.

Uczestnicy: Lucyna Łobos-Brown, Grażyna Janoschka, Bill Brown, Peter Thomke, Johan Metz oraz Publiczność przybyła na spotkanie.

.

ENKI: Ja, ENKI, Istota Duchowa, witam was tutaj zgromadzonych w tym mieście w Hiszpanii. Jestem wzruszony tym, że przyszły te osoby, które sprowadziłem, bo tak naprawdę nie liczy się ilość, ale jakość. Przybyliśmy też tutaj po to, żeby Grażynie siedzącej tutaj obok pokazać wiele rzeczy i pokazaliśmy. A teraz, żeby już rozpocząć, Ja Enki będę odpowiadać na wasze pytania, więc możemy zaczynać. Proszę o pierwsze pytanie.

Grażyna: Witamy Cię serdecznie ENKI tutaj w Hiszpanii, w mieście Denia. My już się znamy, żeśmy już się kontaktowali. Jestem szczęśliwi, że mogę przekazać pytania od paru ludzi. Pytanie zostało podane mi przez Marija do naszego Opiekuna Ziemi ENKI: Nasz system w Hiszpanii przyzwyczaił nas do korzystanie z dobrobytu, brania kredytów bankowych. Teraz to odwróciło się przeciwko nam ba szeroką skalę. Wiele rodzin straciło i traci utrzymanie – nie ma pracy, nie ma spłat kredytów bankowych. Jak i czym to się skończy?

ENKI: Tych dwoje przyjechało tutaj właśnie w tym celu – mówić o roku 2012-tym i jego następstwach. Tak naprawdę do tego co dzisiaj was spotyka, ludzie byli przygotowywani od dwóch tysięcy lat. Dwa tysiące lat temu był na Ziemi taki Ktoś, kogo dzisiaj na ołtarze wynieśliście. Brat Mój przybył na Ziemię po to, aby nauczyć ludzi żyć. Wyraźnie Jezus mówił: „macie na naukę dwa tysiące lat i darowane też dwa tysiące lat”. Przez dwa tysiące lat ludzie nie zrobili nic, żeby ratować Ziemię i siebie. Gorzej, na dzień obecny powstało takie zamieszanie, albo takie rozpasanie, że już nad tym nie sposób zapanować. Tak jak już było powiedziane dnia dzisiejszego, cykl obecny już się kończy, a każdy cykl trwa 25 tysięcy lat. Mija 25 tysięcy lat teraz, w 2012-tym roku. Z naszej duchowej strony i nie tylko duchowej jest akcja pomocy Ziemi i ludziom. Upada w tej chwili wszystko, system gospodarczy, polityczny, bankowy i nawet religijny, i tak ma być. Od roku 2013-go rozpoczyna się Nowy Cykl, czyli ci co zostali powołani do życia przetrwają i nie mają się czego obawiać. Mówicie, że macie trudności z kredytami, które zostały zaciągnięte w bankach. Z Mojej i nie tylko Mojej obserwacji wynika, że jeszcze w tym roku banki będą upadać i nie będziecie mieli komu spłacać swoich kredytów. Nie mówiłem tego, ale zacznę mówić – ci, którzy będą bardziej odważni, niech zaciągną jeszcze następny kredyt. Ten system rządzący nie był i nie jest, i nie działa dla dobra człowieka. Jest to system krwiożerczy, jest to system po to, żeby niszczyć ludzi i dlatego też się kończy. Dlatego też tu na tej sali jesteście wy, a nie inni ludzie. Jesteście też po to, żebym mógł wam dać zabezpieczenie do końca tego roku i dam, chwilę później, a teraz chcę jeszcze odpowiadać na pytania. Słucham.

Grażyna: Dziękujemy Ci ENKI za odpowiedź. Mam następne pytanie od Julii Frakt. W Hiszpanii jest tradycja zabijania byków. Publiczność z entuzjazmem przyklaskuje… Skąd to się wzięło? Jak to widzi Świat Duchowy? Kiedy ta masakra się zakończy?

ENKI: Od przyszłego roku. Tutaj jest ta tradycja, w innych krajach inna tradycja zabijania. Czyż nie jest smutne, kiedy ludzie się wzajemnie zabijają nie wiedzieć dlaczego? Skąd to przyszło, ciebie to interesuje. Jest to bardzo odległy czas, kiedy to z rozbitej Planety przybyły istoty ludzkie. Planeta owa znajdowała się pomiędzy Jowiszem i Marsem. Planetę ową rozbiła Planeta, która dzisiaj zagraża Ziemi, Planeta, która cyklicznie okrąża Układ Słoneczny. Jest to dawna Planeta Nibiru, dzisiaj nazwana Planetą X. To ona była sprawcą rozbicia tamtej Planety, tylko że tamte społeczeństwo zdołało się ewakuować na Ziemię i przynieśli to, co na tamtej Planecie mieli, barbarzyństwo też. Rdzenna ludzkość Ziemi była pokojowo nastawiona do życia i Ziemi. To z tamtej Planety przywieźli te barbarzyńskie obyczaje. Gdybym wam jeszcze opowiedział o tej fantastycznej grze piłka nożna, to by wam włosy dęba stanęły, jakie były praktyki dla przegranych. W skrócie mogę powiedzieć – drużyna przegranych była zabijana, czyli poświęcana bogom. A robiono to tak – obcinano głowę, potem wyrywano serce, a całą resztę zrzucano z przepaści, co by mogły tym się nakarmić dzikie zwierzęta, ptaki. Mógłbym przytaczać jeszcze wiele innych sytuacji, ale są inne pytania, więc można podziękować tym, którzy przybyli na Ziemię. Słucham dalej.

Grażyna: Dziękujemy Ci serdecznie ENKI. Mam następne pytanie przysłane przez Sarę. Sara pyta, co dnia dowiadujemy się z mediów o pederastach, pedofilach, którzy gwałcą i zabijają nasze dzieci na całym świecie. Kim są te potwory?

ENKI: Odpowiedź mogłaby być bardzo rozległa, a Ja muszę na to w miarę w skrócie odpowiedzieć… Wiadomo było od dwóch tysięcy lat, że taki dzień nastąpi, 2012-go roku. Nikt nie podał też konkretnej daty. Dzień Oczyszczania, mówił Jezus, zna tylko Bóg, ale też powiedział – „bądźcie czujni i przygotowani na ten dzień”. To wszystko miało się toczyć przez dwa tysiące lat i na dzień obecny mogę powiedzieć: Babilon czy Sodoma Gomora jest niczym w porównaniu z tym dzisiejszym wielkim Babilonem. W Biblii możecie zajrzeć do Apokalipsy Jana – jest wyraźnie napisane: „Bóg przyjdzie sądzić żywych i umarłych”, więc od dłuższego czasu na Ziemię schodzą takie właśnie potwory, duchy, które wykorzystały wszystkie wcielenia, a teraz otrzymali jeszcze ostatnią szansę poprawy. Wielu z nich korzysta z tej szansy i się poprawia, ale wielu też idzie w tak zwane zaparte i z wielką wściekłością atakują w przeróżny sposób innych ludzi. To są właśnie te dusze, które nie chcą skorzystać z tej szansy wyciągniętej ręki, pomocy i jeszcze trzeba wytrzymać te kilka miesięcy, a potem przyjdzie Precesja.

Grażyna: Precesja to załamanie?

ENKI: Precesja Grażyno nie jest załamaniem, ale Czwartym Wymiarem i zacznie się duchowe Oczyszczanie. W Czwartym Wymiarze nie może być takiego bałaganu i takich dusz na Ziemi, i jeszcze trzeba wytrzymać dla tych ludzi prawych. Słucham dalej.

Grażyna: Dziękuję Ci ślicznie ENKI. Mam następne pytanie od aminowej osoby. Dlaczego my jako ludzie mamy dwa rodzaje płci? Czy nie byłoby łatwiejsze dla naszych byłych stworzycieli stworzyć nas jako neutralną płeć? Na pewno nie byłoby takich konfliktów między kobietami i mężczyznami.

ENKI: Czy Ziemia byłaby piękna, gdyby żyły tylko kobiety? W całym Wszechświecie jest taki porządek – jest płeć męska i żeńska. Tak jak było ustalone przez Boga taki porządek pozostanie. Ważne jest tylko teraz to, aby zmienić wasz sposób myślenia, postępowania. A jak by to wyglądało, gdyby żyli sami mężczyźni? Nie byłoby to pięknie, więc ten porządek we Wszechświecie, na Ziemi pozostawmy Bogu. Słucham następnego pytania.

Grażyna: Dziękuję Ci Kochany ENKI. Mam następne pytanie, jeszcze jedno od Sary. Czy od roku 2013-go upadnie chemiczna farmacja, która nas truje?

ENKI: Na pewno zaraz od 2013-go roku nie, ale sukcesywnie będzie to usuwane. Koniec z trucicielami. Ludzie zaczną inaczej myśleć. Słucham.

Grażyna: Dziękujemy Ci serdecznie Kochany ENKI. Mam następne pytanie od Margaret. Czy jestem na właściwym miejscu na tej Ziemi, żeby boską pracę dalej tutaj prowadzić w tym czasie, który nas oczekuje, stoi przed nami?

ENKI: Czyż Ja wyraźnie nie powiedziałem? Sprowadziłem was tutaj, tę właściwą grupę i jesteś nie tylko na właściwym miejscu, ale i we właściwym czasie, i dzisiaj istoto otrzymasz to zabezpieczenie energetyczne. Wybraliśmy was dużo wcześniej. To nie jest takie proste pościągać czy przekazać zabezpieczenie energetyczne, więc trzeba sprowadzić w jedno miejsce. Tak, cała ta grupa dzisiejsza od tego dnia bardzo będzie potrzebna i wy to odczujecie. Dobrodziejstwo zabezpieczenia (a zabezpieczenie nazwałem Parasolem) też będzie odczuwalne. Słucham dalej.

Grażyna: Dziękujemy Ci ENKI za tę cudowną odpowiedź. Jeszcze mam tutaj pytania od dwóch osób, które mają takie same pytania.

ENKI: Przeczytaj.

Grażyna: Jeszcze raz od Margaret i Urbana. Pytają się oboje, dlaczego tutaj jesteśmy?

ENKI: Bo was powiedzmy lubię. Lubię też żartować, więc przytoczę taki żart. Jest dwóch gospodarzy. Jednemu się wiedzie, jest bogaty. Drugiemu nie wiedzie się, nawet ostatnia krowa mu zdechła, więc któregoś dnia ten biedny pyta się Boga tak: „Przecież ja się do Ciebie modlę, a Ty błogosławisz temu bogatemu”. Bóg odpowiada: „Ten bogaty rozmawia ze Mną szczerze i dlatego go lubię. Twoja modlitwa jest pusta, dlatego ciebie nie lubię”. Jesteście tutaj jak ten bogaty gospodarz, dlatego was lubię i będę pomagać nawet wtedy, jak będziecie chcieli wziąć pożyczkę w banku. Słucham.

Grażyna: Dziękujemy Ci serdecznie Drogi ENKI. Następne pytanie mam od Estedan. Czy ludzie z upośledzeniami umysłowymi są i będą potrzebnymi, i przydatnymi w odbudowie naszej cudownej Planety Ziemi?

ENKI: Obecna medycyna jest jeszcze w powijakach leczenia, najlepiej zaszufladkować nieuleczalnych. Już przyszły rok pokaże się dla tych ludzi światełkiem w tunelu. Jest sposób na wyleczenie tych ludzi. Na przykład zespół Downa. Już jest znana metoda na Ziemi też, ale jej nie praktykują. Można połączyć dwie półkule diodą tak, żeby zaczęły jednocześnie pracować. Wtedy ci ludzie będą wybitnie uzdolnieni. Będą też leczone przypadłości jak rozszczep kręgosłupa. To się zacznie już od 2013-go, 2014-go roku, więc ci ludzie będą żyć normalnie. Słucham.

Grażyna: Mam następne pytanie. Dlaczego ludzie podchodzą do tematu 2012 sceptycznie? Czyżby przez fałszywe przepowiednie zostali tak znieczuleni?

ENKI: Spróbuję odpowiedzieć. Kiedy na Ziemi żył Noe i budował Arkę, też się śmiali, też lekceważyli. Śmiali się nawet wtedy kiedy mówił – chodźcie, wejdźcie, uratujecie życie – też się śmiali. Kiedy przyszedł ten czas zamknięcia Arki, już nie można jej było otworzyć. Zaczął padać deszcz. Pukali – no otwórz, boimy się. Nie można już było otworzyć Arki. I taką samą Arką jest dzisiaj Płaskowyż i Piramida. Też się śmieją, kpią – jak można tak z uporem szukać tablic, jakichś tablic informacyjnych… A czas się kończy i ten 2012-ty rok to ta przysłowiowa Arka Noego. I już niebawem drzwi Arki zostaną zamknięte. Spokojnie mogą spać i cieszyć się życiem ci, co mają ochronę. Będą się przyglądać tym, którzy się dzisiaj śmieją. Niebawem płakać będą, więc nie patrzcie, ale dumnie podnieście głowy do góry, pomyślcie – Świat Duchowy wyciągnął do was ręce. Słucham dalej.

Grażyna: Mamy Kochany ENKI ostatnie pytanie. Dlaczego my ludzie chcieliśmy i chcemy żyć w betonach? Zaklejamy betonem naszą piękną Planetę. Do czego to nas prowadzi?

ENKI: Do zakończenia tego systemu. I tutaj się cofnę. Dwa tysiące lat temu było posiedzenie Rady Bogów i tak naprawdę ten eksperyment ludzki miał przestać istnieć. Ja i Mój Brat żeśmy się temu sprzeciwili, więc nie było jednostronnej decyzji, więc Rada zdecydowała: Dajemy ludziom czas, czyli dwa tysiące lat, ale tutaj też było powiedziane – dajemy też ludziom w zarządzanie Ziemię. Niech rządzą, a My się będziemy temu wszystkiemu przyglądać, pomagać nielicznym. I tak jest do dnia obecnego. To co jest na Ziemi dzisiaj, to jest wasza decyzja ludzka, korzystanie z wolnej woli i mądrości. Ludzie zniszczyli Ziemię przez tę „mądrość”, ale dobrze, że to się już kończy. Czy jeszcze jest pytanie?

Pytanie z sali: Co jest napisane na tych tablicach kamiennych? Co nas czeka w Czwartym Wymiarze?

ENKI: Jest zapisana przez Atlantów, którzy już znali przyszłość. Jest zapisana przeszłość Ziemi i ludzi, jest opisany czas dzisiejszy i jest opisana przyszłość. A co najważniejsze jest zapisane w jaki sposób ratować Ziemię, czyli instrukcja. Tak na zakończenie mogę powiedzieć tak – uratujemy nie patrząc na ludzi, którzy ciągle wojują o palmę pierwszeństwa, walczą o sukces kto ma być na podium świata, tym, który uratuje Ziemię. To co mogę powiedzieć dzisiaj – mamy plan awaryjny, którego na dzisiaj nie mogę zdradzić ze względu na tych z podium. Dlatego was tutaj zgromadzonych proszę o jedno – pozostańcie takimi jakimi jesteście, nie dajcie się zwieść żadnym podszeptom, a sukces jest po waszej stronie. Ja, ENKI za to miłe spotkanie tutaj zgromadzonym dziękuję. I pamiętajcie, każdego dnia pamiętajcie, otrzymaliście zabezpieczenie zwane „Parasolem”. Pod ten Parasol możecie schować kogo zechcecie, a zwłaszcza tych, którzy sobie na to zasłużyli. Energia Parasola będzie odczuwalna. Dziękuję za spotkanie – Ja, ENKI.

Grażyna: Dziękujemy za spotkanie Drogi ENKI, nasz Przyjacielu.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com