Sesja 159


Publiczny przekaz myślowy (telepatyczny) nr 159

Ciechocinek, dnia 9-go czerwca 2013-go roku

.

Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI – za pośrednictwem medium, pani Lucyny Łobos-Brown, odpowiada na zadane pytania

.

ENKI: Witam, witam w tym miłym miejscu w Ciechocinku, Ja Enki. Nie będę przedłużał słowa wstępu, bo chcecie usłyszeć odpowiedzi na swoje pytania, zatem teraz słucham pytań od ciebie Mario.

Maria: Drogi ENKI, jestem Maria siostra Zofii. Witamy serdecznie w tym pięknym kurorcie Ciechocinku i bardzo dziękujemy, że zaszczyciłeś nas Swoją obecnością. Czy mógłbyś nam przekazać jakąś wiadomość od doktora Jana? Jak on się czuje i czy ma nam coś do przekazania?

ENKI: Jak się może czuć ktoś, kto był długo prześladowany… Jana można przyrównać do Jezusa, który też był prześladowany, który przyszedł  żeby pomóc ludziom i pomagał, ale proszę nie mylić Jana z Jezusem, bo nim nie jest. Jego droga jest podobna: Jezusa ukrzyżowali a Jana najchętniej spalono by na stosie. Jan się załamał psychicznie, a pomogli w tym ludzie właśnie, ludzie, tak Zofio. Należy się Janowi – i wbijcie sobie to do głowy, specjalnie to mówię, bo to będzie przegrane i umieszczone w Internecie, żeby więcej was przeczytało – Jan jeszcze ma być potrzebny, dlatego ze strony ziemskiej materii proszę Ja Enki o to, żeby Janowi pomóc. Słucham, możecie z sali, Lucyna ma słuch dobry.

Wojciech Musiał: Z różnych ezoterycznych źródeł dowiedziałem się, że pewne zapiski o kulturze Atlantów, tak zwane zagubione historie, gdzieś zostały ukryte w różnych miejscach, na przykład pod łapą Sfinksa i gdzieś jeszcze tam. Czy one zostały już ukryte i gdzieś zaginęły znowu powtórnie? Czy będą one w przyszłości odkryte?

ENKI: Będą. Kiedy? Trudno Mi powiedzieć, najpierw muszą być odkryte oryginały a dopiero potem na oryginałach jest dokładna instrukcja, gdzie znajdują się kopie. Pod łapami Sfinksa, czy pod łapą Sfinksa, dokładnie mówiąc pod prawą, gdzie jest komnata, nie ma tam tych tablic. Tablice były, a owszem, ale zostały zrabowane, kiedy to rabowanie było takie  bardzo powszechne, szukanie złota. Wydobyte zostały i doszczętnie zniszczone, dlatego to po wydobyciu tablic, tych normalnych, prawdziwych będzie ujawnione gdzie znajdują się następne. Ludzie dalej są łasi złota, a do następnego rabunku już dopuścić nie można. Czy jeszcze ktoś?

Pytanie: Co znajduje się w lesie Pokaini?

ENKI: Co się znajduje? W różnych częściach Ziemi znajdują się tak zwane tunele czasoprzestrzenne i w pewnych okresach roku mogłabyś się przenieść do innego wymiaru, czy nawet na inną Planetę. Jest to niewidzialne dla oka ludzkiego, ujawnia się tylko w poszczególnych porach roku. Słucham.

Pytanie: Jaka będzie rola Optymalnych w najbliższym czasie, w boskim czasie? – bo Bóg ma zwyciężyć.

ENKI: A taka będzie rola jaką wy, którzy tutaj jesteście, ta mała grupa, stworzycie, odbudujecie. Właściwie Optymalni muszą się na nowo narodzić, bo cóż was zostało? – garstka, mała grupa was została, więc po to tu właśnie jesteście, żeby na nowo odbudować. Tak, w tym Nowym Porządku, w Czwartym Wymiarze odbudować tę dietę Optymalnych, która została pobłogosławiona przez Boga, a ludzie to zniszczyli. Czy coś jeszcze?

Wojciech Musiał: Pod koniec XX wieku pojawiło się w Internecie takie zjawisko jak podróżnik czasu z 1938-go roku, 2008-go roku John Kito. Czy to było prawdziwe zjawisko, prawdziwa osoba? Opowiada o różnych takich rzeczach: alternatywna rzeczywistość gdzie żył, gdzie między innymi w 2012-tym roku miała być wojna światowa trzecia. Odbiegały te jego rzeczywistości od naszej, nie sprawdziły się, a niektóre się sprawdziły, na przykład przepowiedział odkrycie… w Szwajcarii cząsteczki Bozonu Higgsa. Czy te dane z Internetu są prawdziwe? Czy ta istota była podróżnikiem czasu?

ENKI: Tak naprawdę to wszyscy podróżujecie, nazywa się to podróżą astralną. Jedni pamiętają, drudzy nie, a niektórzy jeszcze do tych podróży dopisują scenariusz taki gdzieś wymyślony. Nie będę teraz tłumaczył, bo istoty ludzkie lubią takie obrazy, zwłaszcza o tym pięknym zakończeniu, które się nie sprawdzają. W rzeczywistości Ja tylko mogę powiedzieć tyle: ostrożnie czytajcie to, co jest przekazywane w Internecie, bo często ci co przekazują, co piszą, chcą zabłysnąć, zaistnieć, albo jeszcze na tym interesie dobrze zarobić, wiec… zalecam ostrożność pod tym względem, a jak już czytasz, to przeczytaj to dziesięć razy i wtedy z tego wybierzesz to co jest najwłaściwsze. Czy już macie Mnie dosyć?

Pytanie: Ponieważ choruję na cukrzycę już tam ileś lat i dzięki diecie Optymalnych powiedziałabym tak: raz jestem zdrowa jak pilnuję diety, jestem niezdrowa, jak nie pilnuję. Wiem na dzień teraźniejszy, że nie ma, ja przynajmniej nie znam takiej metody oprócz  diety Kwaśniewskiego, która leczy cukrzycę. Spotykając się z lekarzami, jestem sama ze środowiska lekarskiego i spotykając się z lekarzami, mądrymi lekarzami, którzy znają dietę Optymalnych. Mówią, że to jest najlepsza dieta, tylko że nie znają pacjenta, który utrzymałby się dłużej na tej diecie, i teraz jeszcze połączenie tego aparatu Tesli i tej diety, czy to jest całkowite wyleczenie? Oczywiście będąc na diecie, bo to jest cudowna dieta. Czy to jest sposób na całkowite wyleczenie cukrzycy takiej, że jeżeli ja zjem dwa plasterki szynki, żebym znowu nie miała podniesionego cukru?

ENKI: I jak najbardziej tu mogę się podpisać, że połączenie tego urządzenia Tesli wraz z dietą da rewelacyjne wyniki. Nie znaczy to jednak, że później będziesz mogła zjeść sobie pół kilo tortu i nic ci nie będzie, bo tak nie będzie. Będziesz mogła się skusić na coś niecoś słodkiego, bo tego też organizm potrzebuje, ale już nie będziesz się wyrzekać tylu wspaniałości jakie są i które kuszą. Pod tym względem dieta w połączeniu z tym urządzeniem i nie tylko na cukrzycę, ale i na inne dolegliwości pomaga.

Pytanie: Czy na serce też?

ENKI: Na serce też. Jeżeli ktoś ma rozrusznik wmontowany, to przykro mi, ale tego urządzenia stosować nie może. Prąd, prąd o zmiennej częstotliwości i przy używaniu rozrusznika rozładujesz baterię. Nie można też przy już zaawansowanej chorobie raka, jeśli rak jest stwierdzony, że jest złośliwy. Jeśli nowotwór jest typu niezłośliwego tym urządzeniem też można to wyleczyć. Nie jestem też wielkim medykiem, kiedy przymusiłem Lucynę do trzymiesięcznej praktyki w Chicago, dzisiaj mogę stwierdzić, Ja – Istota Duchowa, że to działa. To urządzenie pomaga, spokojnie mogę powiedzieć, czego zabraniają medycy – to urządzenie leczy, więc ty na tę swoją cukrzycę, przy zachowaniu diety i pracy tym urządzeniem możesz powiedzieć: jestem zdrowa. Słucham.

Pytanie: Chodzi o to, jak będzie wyglądało rolnictwo w najbliższych czasach, już w warunkach ewentualnych zmian po zmianach?

ENKI: Dobre pytanie, bardzo dobre pytanie. I tutaj trzeba rzeczywiście mądrej głowy „nie z tej ziemi”, która wprowadziłaby reformę rolniczą tu na Ziemi, nie szkodząc Matce Ziemi, ale to, żeby Matka Ziemia dawała obfitsze plony. W końcu weszliście w Czwarty Wymiar. Skoro pojawiają się urządzenia nowej generacji do tego, żeby was leczyć, tak samo pojawią się urządzenia nowej generacji, co by nie niszczyć Ziemi, po to żeby wydawała lepsze, zdrowsze plony. Po to właśnie jest rozpoczęte Oczyszczanie na Ziemi. To znaczy wysłuchaliście cierpliwie wszystkich słów moich w Ciechocinku.

Maria: Dziękuję za przybycie, za odpowiedzi.

ENKI: Dobrze Mario, to Ja dokończę.

Maria: Dobrze, dziękuję.

ENKI: I to, że tutaj trochę wami potrząsnąłem wcale nie znaczy, że jestem złośliwy, bo tylko przyjaciel mówi prawdę w oczy i tę prawdę zaraz usłyszycie… … Wrócę jeszcze do tego pytania, które miało Mi być zadane – podstępne pytanie, złośliwe pytanie, pytanie, które miało na celu Mnie ośmieszyć. Mówicie: pytanie dotyczy roku 2015-go, tych wyborów, kto wygra w 2015-tym w wyborach. Częściowo powiedziałem kto wygra, a kto przegra. Może nie być wygranych, może nie być przegranych, wszyscy się mogą znaleźć na tym samym wózku, czyli tego pozytywnego zakończenia. Tak naprawdę do wyborów przygotowuje się sam Bóg, Właściciel Ziemi wraz z Zastępem Duchowym i z Nami też. Bogu będzie pomagała w wyborach Matka Przyroda, już rozpoczęła swoją kampanię wyborczą. A kto pomoże wam ludziom? Weszliście istoty ludzkie w bezmyślność, na bardzo miękkim gruncie się poruszacie. Czy nie nastał najwyższy czas, żeby zacząć myśleć, myśleć: „co będzie jutro”, co będzie ze mną, co będzie z moją rodziną?”. Nie bazować na złośliwości, ośmieszaniu. Tego nie brakowało i nie brakuje, więc teraz, kiedy rozpoczął się Czwarty Wymiar Bóg przystąpił do akcji tu na Ziemi, więc istoty ludzkie, chociaż jesteście dziełem Boga, to gdzieś zaprzepaściliście rozum, do którego Nam, Istotom Duchowym podległym samemu Bogu, nie wolno ingerować. Możemy tylko mówić, uwagę zwracać, ale nie ingerować, więc to pytanie, chociaż było złośliwe, to jednak swój skutek będzie mieć. Bo gdyby nie to pytanie… nie powiedziałbym tego wszystkiego, a tak to ludzie, istoty ludzkie zacznijcie myśleć i zastanówcie się, po której stronie tak naprawdę chcecie stanąć: czy tej ziemskiej i swojego myślenia, które doprowadziło Ziemię i ludzi do tego stanu jaki jest teraz, gdzie nawet zbuntowała się Matka Przyroda? – czy też zastanowicie się i staniecie po stronie Boga, tego Najważniejszego Prezydenta, który będzie rządził na całej Ziemi. Ja nie proszę, tylko Syn Boga – ENKI zwracam uwagę, że bezmyślność doprowadzi do tego, do czego już doprowadziliście, a doprowadzić może do tego, że Matka Przyroda rozwijając tę kampanię wyborczą będzie bardziej bezwzględna dla was istot ludzkich, a My, chociaż jesteśmy Opiekunami Ziemi, nie będziemy prosić ani ingerować, bo to pytanie było całkowitym lekceważeniem tej Istoty, Która jest Właścicielem Ziemi. To tak właśnie chciałem na zakończenie jeszcze wam przekazać. Nie mówię tego tylko dla tej grupy, która tutaj siedzi i Mnie słucha, którzy mają  przerażoną minę, ale mówię do wszystkich tych, którzy będą czytać, słuchać. Raz jeszcze powtarzam: zacznijcie myśleć, bo w roku 2015-tym te wybory będę ciężkie. To tak na zakończenie tego naszego spotkania, które odbyło się tu, w tym uroczym Ciechocinku. I jeszcze tak na zakończenie: wy wielcy sympatycy Jana żebyście wzięli pod uwagę, że Jan jest tylko człowiekiem. Zatem dziękuję za to sympatyczne spotkanie, dziękuję Ja – ENKI.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com