Sesja 155


Sesja prywatna przekazu telepatycznego nr 155

19-go marca 2013-go roku

.

Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI – za pośrednictwem medium, pani Lucyny Łobos-Brown, odpowiada na pytania Marka.

.

ENKI: Witaj Marku. Jestem ENKI. Ty Marku masz problemy. Przyszedłeś, żebyśmy wspólnie nad tym podyskutowali. Inaczej mówiąc będę próbował Ci pomóc. Teraz proszę o pytania.

Marek: Witaj ENKI. Sprawa, która mnie tutaj sprowadza, to sprawa Teresy, mojej wieloletniej partnerki, którą – podejrzewam – opanował zły duch.

ENKI: Delikatnie to nazwałeś: opanował zły duch. By móc popracować nad twoją partnerką musiałbym ją mieć w zasięgu ręki, porozmawiać. Powiem inaczej: może przechodzić po prostu załamanie psychiczne, a to się może tak objawiać. Gdyby wszystkich ludzi, którzy mają załamanie psychiczne, depresję, stresy, podciągnąć pod zaatakowanie przez złego ducha – wyobrażasz sobie ilu ludzi byłoby zaatakowanych? Mnóstwo… Chciałbym więcej usłyszeć, żebym mógł postawić diagnozę czy faktycznie Ty masz rację, czy też trzeba by się nią zająć od strony innej, powiedzmy medycznej. To nie wystarczy powiedzieć. Duchy mają dużo więcej innej pracy, niż atakować ludzi i ich Energie, więc czym to się u twojej partnerki objawia?

Marek: Zapoczątkowane to zostało jesienią ubiegłego roku, w listopadzie, w momencie jak poszła na trzeci stopień kursu Silvy. Zaraz potem czy też nawet w tym samym czasie, była na sesji przekazu telepatycznego z Anną Dolińską – tą, która współpracuje z wykładowcą Silvy. Od tamtego czasu nie poznaję jej, to postępuje. A ostatnio wyprowadziła się z domu nie dając znaku życia. Wczoraj dostałem wyciągi z banku. Opróżniła wspólne konta. Przez ten ostatni okres zależało jej wyłącznie na pieniądzach, co – odkąd ja znam dwanaście lat – nigdy się w ten sposób nie zachowywała. Nigdy nie podejrzewałbym nawet, że może się w ten sposób zachowywać.

ENKI: Teraz wyjaśnijmy, Marku, od strony umysłu. Domyślam się u kogo zrobiła ten trzeci stopień. Osoba, która mieni się być wzorem i nauczycielem Silvy, naprawdę doprowadza ludzi do takiego obłędu w jakim znalazła się twoja partnerka. Nazwiska nauczyciela wymieniać nie będę – wiesz o kim mówię. Można tak zaprogramować umysł, że dany człowiek będzie bezgranicznie podporządkowany nauczycielowi. I tak się stało. Z jednych sideł wpadła w drugie – sesja u Dolińskiej, która też, tak naprawdę, jest zaprogramowana przez tego nauczyciela. Więc to nie jest opętanie przez ducha. Jest to świadoma praca programowania umysłu. Świadoma. Takie rzeczy, tak naprawdę, powinny być karalne, bo tacy właśnie nauczyciele wiele osób w ten sposób skrzywdzili. Czy jest to możliwe do odkręcenia? W pewnym sensie tak. Jednak potrzebna by była ona na sesji, co bym mógł z nią porozmawiać i wytłumaczyć albo też możesz to nagranie przekazać jej w oryginale, żeby posłuchała jak bardzo została skrzywdzona, więc Marku – duchy zostaw w spokoju. Tak naprawdę to mógłbyś się skontaktować z owym nauczycielem. Tego samego programu nauczona została Dolińska i wykonuje tę pracę na rzecz swojego nauczyciela. Możesz mu napisać, że nie zostawisz tego tak sobie w spokoju, ale jeśli nie zdejmie tego programu z niej, to – co najlepsze teraz jest – opiszesz to w Internecie. Nauczyciel, czego się boi, to boi się opisania jego poczynań w Internecie. Tak, że to nie duch Marku, ale tu masz rację: po tym trzecim stopniu Silvy twoja partnerka jest podporządkowana woli nauczyciela. Jak mnie zrozumiałeś?

Marek: Myślę ze zrozumiałem. Ten nauczyciel twierdzi, że Teresa ma złoty kolor aury. Czy to możliwe?

ENKI: Policz z ilu liter składa się słowo: Teresa.

Marek: Z sześciu.

ENKI: Nie może mieć złotego koloru, ma kolor fioletu. Może to być od zupełnie jasnego do ciemnego – to jest kolor jej aury. Dokładniej mówiąc jest szóstka astralna jej Planeta, z której pobiera Energię, to Merkury. To jest chwyt psychologiczny: odcień złota czy nawet bieli jest to już kolor boski. Bardzo konkretnie wymieszał nauczyciel umysł twojej partnerce.

Marek: Czy zdalnie jestem w stanie w jakikolwiek sposób jej pomoc?

ENKI: Możesz najpierw pogrozić – i jednemu, i drugiemu, że to ujawnisz. Ujawnisz oszustwa. Nauczyciel, który miał być wzorem, który miał reprezentować program opracowany przez Jose Silvę – zbezcześcił to co zostało mu przekazane jako uczniowi. Doszedł do tego dużego stopnia – bycia nauczycielem a teraz zamiast wiernie przekazywać nauki Silvy, utworzył swój własny program, który zniewala ludzi. Wie – jako psycholog – jak manipulować umysłem i to zrobił u twojej Teresy. On jej ten program przekazał i on ten program musi zdjąć, więc najpierw grzecznie mu napisz, a jeśli nie odpisze to jego niecne czyny opiszesz w Internecie. Czy można jej pomóc? Można. Trzeba by ją poddać hipnozie. Znam taką uczciwą osobę tutaj, która zajmuje się
hipnozą. Gdy się zapozna ze sprawą będzie włączony inny program, a tamten trzeba będzie wykasować. Tylko w taki sposób będzie można jej pomóc. Może też przyjść tutaj.

Marek: Spróbuję to ułatwić jej w jakiś sposób, ale ona musi sama zdecydować, bo ja nie mam z nią żadnego kontaktu.

ENKI: Tak, ona musi chcieć. Na razie jest tak zaprogramowana, że ciężko jest komuś takiemu jak Ty do niej dotrzeć. Ten zadany jej program polega na tym, że: „będziesz słuchać mnie i tylko mnie i wykonywać moje polecenia”. Tak właśnie programuje ów nauczyciel. Wtóruje mu w tym Dolińska.

Sytuacja w Egipcie

ENKI: Dostanie się do tablic informacyjnych, czyli historii Ziemi jest na wyciągnięcie ręki, ale czy ludzie poznając historię zaakceptują ją? Raczej jest to trudne. Druga sprawa, o której mogę powiedzieć jest taka: w Egipcie czas niespokojny. Do tego miejsca, gdzie znajduje się Grobowiec chce się dostać ów nauczyciel, który skrzywdził twoją partnerkę. Ma siłę przebicia, a siła przebicia jest w złocie, które wyciąga od ludzi. Tutaj są zbierane „wdowie grosze”. Mają one większą wartość, niż tamto złoto, które zostało poprzez oszustwa wyciągnięte od ludzi. Niemniej jednak Arabowie, w sytuacji w jakiej są teraz, widzą tylko tych, którzy mają złoto. Dlatego trzeba jeszcze chwilę zaczekać tam w Egipcie. I na to co też będzie robił nowy Papież, bo to jest bardzo ważne. To się stanie szybko. Wtedy dopiero ta organizacja z Chicago będzie mogła ruszyć ze swoim „wdowim groszem” do tablic, które ludzie i tak zignorują. Nie dotrze do ludzi to Przesłanie z przeszłości. A Ty zachowuj się tak jak się zachowujesz dotychczas.

Marek: Czy to jest wina mojego programu, że nie mogę cieszyć się z bycia razem ze swoją
partnerką bez wyraźnego powodu? Traktuje mnie jak największego wroga.

ENKI: Wiesz dlaczego? Ona sama nie jest tego świadoma. Potraktuj ją jak chorą osobę, której trzeba pomóc. Pytasz: dlaczego? Bardzo prosta odpowiedź: jesteś zbyt uległy. Traktujesz swoje kobiety jak delikatny kwiat. Często kobiety lubią czuć albo powinny choćby niewielki szacunek. Tu tego nie ma, czyli dajesz się wodzić za nos. Ta twoja partnerka została skrzywdzona. Stało się to dlatego, że zmienił się jej front myślenia – to nie ona myśli. Prowadzić taką osobę można na odległość. Nauczyciel może przebywać w Polsce lub w każdym innym zakątku Ziemi – wystarczy, że wyciągnie swój notes, odczyta jej imię i nazwisko, uruchomi swoje możliwości i już ma z nią kontakt – prowadzi ją. Dlatego przyjrzyj się jej, posłuchaj – to nie ona. Ona sama nie rozumie co się z nią dzieje. Jeszcze chwilę a będzie szukała pomocy.

Marek: Ona jest bardzo wrażliwa.

ENKI: No i stało się. A wykorzystał to nauczyciel – do manipulowania tą osobą. Jest wrażliwa, chciałaby zaistnieć, być zauważoną, docenianą przez ogół ludzi. Myślała, że kiedy zrobi wyższy stopień Silvy to jej pomoże w przebiciu się do ludzi, będzie umiała docierać do ludzi, przekazywać im swoją wiedzę. Stało się inaczej. Jedyne rozwiązanie – musisz jej pomóc.

Marek: Chciałbym, ale nie wiem czy mi się uda. Proszę o opiekę nad nami.

ENKI: Ja, ENKI, też Cię proszę: wykonaj ten pierwszy ruch – napisz do nauczyciela i Dolińskiej. Oni czują się bezkarni, pewni siebie. Ja ze swej strony mogę dotrzeć do Teresy tylko poprzez Ciebie. Kiedy do niej zadzwonisz i wezwiesz Mnie, Ja się z nią połączę, chwycę jej Energię – wtedy będziemy jej pomagać lecz przeprogramowania musi dokonać albo ów nauczyciel, albo poprzez hipnozę.

Marek: Dziękuję ENKI. Będę próbował jej pomóc.

Koniec sesji.

W dzień sesji Teresa została powiadomiona przez SMS, że ma umówione spotkanie z Lucyną Łobos. (Przez ostatnie 8 czy 10 lat Teresa uczestniczyła w spotkaniach Misji Faraon.) Na drugi dzień podczas nieobecności w domu Marka (praca) zwróciła posiadany telefon. Pozostaje bez żadnego kontaktu z partnerem i znajomymi…

Czy ktoś może pomóc? Proszę!!! Marek.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com