Sesja 166


Sesja publiczna przekazu telepatycznego nr 166

Dylaki, dnia 31-go sierpnia 2013-go roku

 

Na pytania zebranych odpowiada ENKI OPIEKUN DUCHOWY ZIEMI za pośrednictwem medium, Pani Lucyny Łobos-Brown.

 

ENKI: Witajcie, witajcie zgromadzeni w tym uroczym miejscu, które nazwaliście Uroczysko. Pamiętny dzień, bo jest na Ziemi 31 sierpień i Ja, ENKI, Opiekun Ziemi będę odpowiadał na Wasze pytania. Specjalnie jeszcze nie pociągnąłem tematu tego zjawiska jakie jest tutaj, zaczekam na pytanie. Żeby nie przedłużać czasu moim przemówieniem będziemy zaczynać, zatem od pierwszego pytania zaczynamy. Poproszę o przeczytanie.

Anna: Witam Cię Opiekunie Ziemi ENKI w imieniu gospodarzy Uroczyska i wszystkich tu obecnych. Dziękujemy za Twoje przybycie i możliwość zadania pytań na ważne dla nas tematy. Chciałabym zadać Tobie pytanie odnośnie portalu, który znajduje się w Uroczysku. Czy mógłbyś powiedzieć co to jest i jaką energią emanuje.

ENKI: Anno, jest, promieniuje silną energią, siatka magnetyczna, geomagnetyczna jest rozciągnięta wokół Ziemi. Taka siatka posiada łączenia czyli oczka. Nazywa się to fachowo w naszym języku czakramem. Czakram Ziemi jest słabszy, mocniejszy, ten nie był taki mocny, ale teraz posiada dużą moc, a spowodowane to zostało ciężką pracą gospodarzy, włożyli w to pracę i serce i miłość. Czakram się rozrósł, jest to czakram, który leczy i mogę się podpisać pod tym obiema rękoma, duchowymi rękoma. Mało tego, ten czakram jest także tak zwanym tunelem czasoprzestrzennym gdzie mogą się przemieszczać w obie strony Istoty Duchowe. To się stało, ten tunel w zasadzie kilka lat temu, kiedy ogród się rozrastał, kiedy stało się to pięknym miejscem, więc dodatkowo został otwarty kanał – tunel czasoprzestrzenny. Więc gdzie po zdrowie? Nie do przychodni gdzie oszukują, ale tutaj po zdrowie, do czakramu – jest i niech nikt się nie waży podważyć słów.

Anna: W jaki sposób doszło do otwarcia tego czakramu?

ENKI: A to Anno, nazwijmy tajemnicą. Dalej słucham.

Anna: Podczas pracy urządzenia Awatarium, cząsteczki wody przyjmują kształt regularnych kryształów. Czy szkodliwe pierwiastki takie jak kadm, ołów, fluor też są eliminowane z wody przez to urządzenie?

ENKI: Tak, woda staje się czysta, czyli nazywa się żywą wodą. Wszystko to, co jest szkodliwe dla organizmu jest wyeliminowane. Życzę dobrego zdrowia Anno, kiedy rozpoczniesz picie Ty i twoja rodzina. Słucham.

Anna: Dziękuję. Witam Cię Opiekunie Duchowy Ziemi ENKI, w religii katolickiej Duchu Święty. Od ostatniego spotkania trochę mną potrząsnęło i chciałbym Cię prosić o sesję osobistą i założenie Bransolety ochronnej. Dużo wydarzeń zadziało się w moim życiu i zacząłem już wierzyć w Twoją obecność. Jarek.

ENKI: No to cóż Jarosławie, spotykamy się na sesji osobistej, tylko się śpiesz, bo za dwa tygodnie fruniemy za Wielką Wodę. Słucham.

Anna: ENKI, kim jest Mikołaj Rozbicki, dokąd on zmierza, co chce osiągnąć, co chce ugrać kandydowaniem na prezydenta, czy za tym kryje się jakaś frakcja?

ENKI: I tutaj nie lubię specjalnie mieszać się do polityki, ale w tym przypadku to pytanie nadaje się na sesje osobistą, jeszcze zdążymy, zapraszam.

Anna: Jestem pod wpływem przekazów od Galaktycznej Federacji Światła. W jaki sposób można się z nimi skontaktować? Czy oni sami się ze mną skontaktują? Gdyż też chcę wziąć udział w procesie wzniesienia Ziemi i chciałbym też mieć udział w tym wydarzeniu. Pytanie od Marcela.

ENKI: Marcelu, jak ktoś bardzo chce, czegoś pragnie i szczerze pragnie bez obłudy, a intencje są czyste, to wtedy czy taka Galaktyka czy inna Federacja nawiąże z Tobą kontakt. Ty nie jesteś w stanie, bo to co przeszkadza Wam ludziom, to materia. Natomiast inne cywilizacje osiągnęły już zupełnie inny poziom rozwoju, więc są w stanie się z wami kontaktować. Poproś, bardzo szczerze poproś. Słucham.

Anna: Witaj ENKI, Przyjacielu i Dobroczyńco ludzkości. Mam pytanie o Biblię, księgę Rodzaju – rozdział 18. W tym rozdziale jest mowa o Sarze i Abrahamie, i trzech aniołach. W czasie trwania gościny u Abrahama jeden z aniołów informuje Sarę, że urodzi syna za rok. Biblia informuje czytelnika, że Sara nie może już mieć dziecka, cytuję: Abraham i Sara byli w bardzo podeszłym wieku toteż Sara nie miała przypadłości właściwej kobietom, uśmiechnęła się więc do siebie i pomyślała: Teraz gdy przekwitam mam doznawać rozkoszy i mój mąż starzec? Na podstawie tego fragmentu czytający Biblię może wnioskować, że metoda zapłodnienia In vitro lub podobna była znana wczasach biblijnych i akceptowana przez Boga Stwórcę. Dziękuję za odpowiedz. Rafał.

ENKI: Właściwie Rafale odpowiedziałeś na swoje pytanie sam. Tutaj nie chciałbym podważać, urażać religii, ale ktoś jeszcze oprócz Izaaka był zapłodniony In vitro. Inteligentny jesteś to wiesz o kim myślę. Słucham.

Anna: Henryk pozdrawia Pana naszego Boga Ojca, Ciebie – naszego najlepszego Przyjaciela ENKI, Księcia Pokoju Jezusa, Panią NINMAH – matkę naszą Marię i wszystkie Zastępy Nieba. Dziękuję za opiekę, daleko idącą pomoc i prowadzenie. Bardzo proszę o wyjaśnienie następujących punktów. Każdy człowiek odpowiada za swoje błędy, czy jest możliwe, że Jezus swoja męką zgładził te błędy?

ENKI: Czy jest możliwe… Jezus dał wam drogowskaz i pokazał drogę, po której ludzkość miała kroczyć. Co zrobiono z naukami Jezusa tłumaczyć nie muszę. Chcielibyście istoty ludzkie, żeby tak było, żeby ktoś za Was położył na szafot głowę i wszystkie przewinienia zostały Wam anulowane. Zapytam się więc: A od czego jest wolna wola i rozum? Jest to, co otrzymaliście – ten dar od Boga. Niech każdy sobie odpowie na to pytanie, to właśnie pytanie: Czy dobrze korzystam z tego daru i z jakim bagażem stanę przed Bogiem? Następne pytanie poproszę.

Anna: W jakim stopniu spowiedź łagodzi, neutralizuje błędy człowieka?

ENKI: W tej chwili w żadnym, bo odejdziesz od spowiedzi, opuścisz mury kościoła i dalej czynisz źle. Nie ma szczerej spowiedzi i nie ma szczerej poprawy, a spowiadasz się tak naprawdę przed Bogiem. Słucham.

Anna: Kochany ENKI, bardzo proszę o podanie sposobu rozpoznania programu duszy i czy jest możliwość świadomej zmiany tego programu? Czy dusza może sama zmienić ten program?

ENKI: I tak i nie. Bo dusza wybiera program schodząc na Ziemię. Wy to nazywacie przeznaczeniem. Kiedy jesteście świadomi swoich czynów wtedy ten program, to przeznaczenie można zmienić. Lecz ten program zmienia bardzo nieliczna grupa ludzi, cała reszta dalej brnie w swoim postanowieniu, w zakłamaniu. Wiec często dusza skraca sobie ten pobyt na Ziemi kiedy jest uświadomiona całkowicie, że nie jest w stanie współdziałać ze świadomością, czyli z ciałem fizycznym. Jest to bardzo złożony temat, temat, nad którym trzeba by podyskutować dużo dłużej niż w przeciągu tego krótkiego spotkania. Więc przyjdzie taki czas gdzie jeszcze do tego tematu powrócimy, a teraz słucham dalej.

Anna: Czy można wymazać karmę przodków, jeżeli tak, to w jaki sposób?

ENKI: O jakiej Ty karmie mówisz? Przed chwilą, dosłownie przed chwilą było powiedziane, że każdy duch, który schodzi na Ziemię w danym życiu ma własny program. Nie kieruje się programem swoich przodków, co by oznaczało, że tak naprawdę karma, o której mówisz jest Waszym ludzkim wynalazkiem. Postarać się trzeba żyć zgodnie z prawem boskim i tymi przykazaniami, które Mojżesz otrzymał od Boga. Wtedy nie musielibyście szukać karmy swoich przodków. Słucham.

Anna: Mówi się, że należy uwolnić świadomość od ego. Czy polega to na całkowitym wymazaniu tej świadomości, czy na oczyszczaniu?

ENKI: Rozum to Wy posiadacie? Coś cicho, nie słyszę odnośnie tego rozumu. Wystarczy trochę pomyśleć i już nie ma ego. Słucham.

Anna: Mam kolejne pytanie, ale jest na nim zdjęcie. (Przekazanie zdjęcia Lucynie). Witaj drogi ENKI. stało się tak jak mi dużo wcześniej mówiłeś, mianowicie spotkałem kobietę, Karolinę, która od pierwszego wejrzenia bardzo mi się spodobała. Z tym, że ona żyje tak po ziemsku i powiedziała mi, że nie chce żadnego związku. Wiem, że ona też to poczuła, ale robi inaczej. Proszę o wskazanie jak dalej mam postępować. Dziękuję, Piotr.

ENKI: Czy w tym momencie Piotrze, mam stać się coś w rodzaju swatki? To, że jeszcze jest to dziewczę taka ziemska jak to określiłeś, to zaczekaj, to zaczekaj – już niedługo kiedy to na Ziemi tych wydarzeń zacznie przybywać, tych ciężkich wydarzeń. Wtedy Ty – nie mówię żebyś ją zasypywał swoimi wiadomościami – ale dawkuj wiadomości jak lek, po troszeczku. Wtedy ona sama zacznie myśleć, bo to jest inteligentna kobieta, a zwłaszcza kiedy kocha życie. Może być Twoją wybranką, ale umiejętnie do tego podchodź. Słucham.

Anna: Czy możesz powiedzieć jakie były ustalenia na ostatniej Radzie Bogów względem ludzi?

ENKI: Ostanie posiedzenie Rady Bogów odbyło się kiedy Jezus miał zejść na ziemię. Ustalenie było szokujące, usunąć cały eksperyment ludzki, a rozpocząć wszystko od nowa. Jezus zgodził się, mówię w skrócie, zgodził się na to, żeby jeszcze dać ludziom szansę. Rada na to przystała, tylko że Jezus właśnie miał zapłacić za to głową. Taka była umowa. Jezus zapłacił głową, a co zrobili ludzie przez te 2000 lat, na to pytanie proszę Was – odpowiedzcie sobie sami. Słucham.

Anna: Witaj Drogi ENKI. W pierwszych słowach pragnę podziękować za to, że tu jestem. Proszę o odpowiedź, dlaczego ciało Jezusa po jego śmierci zostało zabrane do Rzymu? Kolejne: Czy porozmawiamy dziś na sesji osobistej? Michał.

ENKI: Wolałbym na osobistej sesji, bo to będzie bardzo rozległa odpowiedź. Przede wszystkim tak uzgodnił razem z Piłatem. Bo Piłat nie widział w nim winy, nawet w ostatniej chwili się zaprzyjaźnili. To była propozycja Piłata, bo gdyby nie to, to i tak byłby Jezus wykradziony z grobowca. W skrócie: gdyby teraz ktoś się odważył w tych katakumbach Watykanu i otworzył grobowiec Piłata, tam znaleziono by dwa szkielety  jeden należący do Jezusa, drugi do Piłata. Mówię w telegraficznym skrócie. Odpowiedź mogłaby być dużo, dużo większa, ale nie na ten czas. Słucham.

Anna: Gdzie obecnie znajduje się planeta Nibiru i kiedy ponownie zrówna się z Ziemią?

ENKI: Jeszcze nie przeleciała Słońca. Tak Wam śpieszno do tego, żeby planeta znowu zrównała się z Ziemią? Istoty ludzkie, następnych atrakcji potrzebujecie? Przecież skutki owej planety są widoczne na Ziemi. Oddziaływanie energii tej planety na umysły ludzkie, to co to jest? A te kataklizmy jakie są, o których się już nie pisze, bo tak rządy uznały za stosowne: nie pisać, nie drażnić, bo mogłaby się gospodarka zawalić – i tak się zawali, więc zaczekajcie jak Wam śpieszno jeszcze cierpliwie. A planeta musi przelecieć koło Ziemi. Słucham.

Anna: W ostatnim okresie odczuwamy mocno przyśpieszenie czasu, nie wiemy kiedy mija tydzień, miesiąc. Czy to cecha Czwartego Wymiaru i czy po powrocie Nibiru sytuacja ulegnie zmianie?

ENKI: Nie, nie ulegnie. Wyraźnie przecież jeszcze w dwunastym roku mówiłem: będą zachodzić zmiany na Ziemi, na dobre będą te zmiany zachodzić. Ale to przyśpieszenie czasu wcale nie jest takie złe, bo przy tym wydłuży się Wasze życie ziemskie. Przecież o to też prosiliście, żeby nie żyć tak krótko, żeby ten czas życia był wydłużony. To wszystko kolejnymi etapami na Ziemi będzie się działo. Słucham.

Anna: W jaki sposób samemu można otworzyć zablokowane czakry?

ENKI: W jaki sposób? Myślę, że wahadełkiem. Każdy posiada tę moc pracy z wahadełkiem. Nie ma tak, żeby wszystkie czakry były naraz zablokowane. Przeważnie zablokowana jest ta czakra, która odpowiada za Wasz organizm. Każdy może sobie obliczyć: czakr w organizmie znajduje się siedem, a jak nie mieścisz się w siódemce, można obliczyć czakrę zastępczą. Wcale to nie jest takie trudne. W tedy skupiasz się na tym czakrami, który jest odpowiedzialny za Twoje zdrowie w sposób prosty. Wahadełko się kręci tak jak wskazówki zegara i chwilę trzymasz nad swoim ciałem. W ten sposób odblokowujesz tę czakrę, czyli te wiry, bo w czakramie znajdują się wiry tak jak w rzece, które też są potrzebne do regulacji wody. Wasze organizmy też składają się w 60-70% z wody i też mogą być przyblokowania. I w ten o to sposób uaktywniasz te swoje wiry. Słucham.

Anna: W jaki sposób osoba chorująca na zaawansowaną chorobę nowotworową może rozpocząć proces samo leczenia?

ENKI: Przede wszystkim wiara, która czyni cuda. Następnie oczyszczanie organizmu i jeszcze raz oczyszczanie organizmu. Prosiliście o tę medycynę nowej generacji, a to co zaprezentowaliście dzisiaj jest to początek. Pić i jeszcze raz pić tę czystą żywą wodę, która będzie oczyszczać organizm. Rak to nic innego jak pasożyt, który jeśli nie dostanie pożywki będzie ginął. To jest to, czym należy pracować. Słucham.

Anna: W jaki sposób dotrzeć do swojej podświadomości, aby wykasować program choroby?

ENKI: Wiara Anno, tylko i wyłącznie wiara. Można tłumaczyć, ale jeśli wiara jest chwiejna, to na cóż tłumaczenie jest potrzebne. Słucham.

Anna: W jednym z przekazów wspomniałeś, że ludzie urodzeni po roku dwunastym nie będą podlegali takiemu prawu reinkarnacji jakiemu podlegali urodzeni przed tym rokiem. Czy mógłbyś to wyjaśnić?

ENKI: Ale nie wszyscy, bo jeśli ktoś już cały plan wykonał powrotów, to potem może na Ziemię powrócić albo nie. To będzie zależało od danej istoty, ale to już nie będzie tego prawa obowiązku reinkarnacji. Reinkarnacja to nic innego jak powroty i próba doskonalenia się, doskonalenia się tu na tej Planecie. Prawo reinkarnacji kiedyś na pewno będzie zakończone, ale zakończone będzie dopiero wtedy, kiedy ludzie osiągną ten najwyższy pułap doskonalenia. Wiele planet ma już ten program za sobą. Niestety istoty ludzkie jeszcze są na półmetku i jeszcze to prawo będzie obowiązywać. Słucham.

Anna: Kto zamieszkuje wnętrze Ziemi, jak nazywają się, kiedy i w jaki sposób tam zamieszkali?

ENKI: Nie powiedziałbym, że na stałe. Powiedzmy, wewnątrz Ziemi są takie same bazy jak na Księżycu i na Marsie. Kiedy to się stało? Powiedzmy, mniej więcej wtedy zaczęto zasiedlać wnętrza Ziemi i to też nie wszędzie – kiedy zagładzie uległa Atlantyda. Wtedy to nastąpiła ta decyzja: przygotować ewentualne miejsca późniejszej ewakuacji. Słucham.

Anna: ENKI, interesuje mnie dlaczego mój duch podjął decyzję o powrocie teraz tu na Ziemię, skoro mi było dobrze na Planecie Aszun? Czy to jest swego rodzaju wyzwanie życia tu i teraz dla mojego ducha? Czy mam jakieś szczególne zadanie w procesie wzniesienia? Czy te moje kontakty z przyrodą: góry, lasy, realizacja w kwestii ekologii w lasach, to też jest forma realizacji w tym Czwartym Wymiarze? Marcel.

ENKI: Zgadza się, bo Ziemia natychmiastowej potrzebuje rehabilitacji, leczenia. Poprzyjeżdżaliście, poschodziliście na Ziemię z tamtej Planety, żeby swoim doświadczeniem, mądrością uratować tę piękną Planetę. A dlaczego ten Twój duch uparł się? No cóż, zapytaj ducha sam – dlaczego. Rozejrzyj się wokół siebie, rozejrzyj się tutaj nawet po tym pięknym zakątku Uroczysko, zobacz to piękno. I takie piękno stworzyć wszędzie – już będziesz miał odpowiedź. Słucham.

Anna: Ponadto spytam się, czy mogę prosić o tę Bransoletę dla mnie i dla mojej rodziny? Marcel.

ENKI: Jak podejdziesz Marcelu po rozmowie tej ogólnej, dlaczego mam Tobie nie założyć. A dla rodziny, no cóż – założysz Ty. Ja mogę dać oryginał, a Ty im pozakładasz kopie. Taki układ proponuję. Słucham.

Anna: Tu mam pytanie od Henryka. Inne źródła podają, że święta 24-go, 25-go grudnia to dzień narodzin Mitrasa. Jeżeli jest to prawdą, to w jakim czasie narodził się Jezus? Dziękuję.

ENKI: Była to jesień, koniec września, a 24-go, 25-go narodziny Słońca. Tak że religia chrześcijańska te wydarzenia połączyła razem. No cóż, zapytaj o to kapłanów, na pewno dokładnie Ci wszystko wytłumaczą. Słucham.

Anna: Ogłoszenie narodzin Jezusa jak i wniebowstąpienie widziały wybrane osoby, czy dobrze rozumuję? Dziękuję.

ENKI: Czy wniebowstąpione było ciało? Tak też mówi religia. Przecież wstąpił duch, duch który przybrał materię, ale jednak to duch. I po to się ukazał, żeby mieć świadków tego wydarzenia. Słucham.

Anna: Plotkowanie, głoszenie kłamstw świadome czy nieświadome, każdy człowiek odpowie w zależności od stopnia świadomości. Czy jest usprawiedliwione kłamstwo w szczególnych sytuacjach? Dziękuję.

ENKI: W zasadzie w żadnej sytuacji. Kłamstwo w zasadzie może być tylko jedno, kiedy jest kłamstwem dla dobra człowieka. Na przykład z Twojej rodziny ktoś jest ciężko chory, lekarz powiedział: został bardzo krótki czas życia, zadbajcie o tego członka rodziny. Ale członek rodziny jest bardzo słaby psychicznie. Żeby nie skrócić życia załamując psychicznie takiego kogoś używamy kłamstwa po to, żeby w nieświadomości fizycznej odszedł taki ktoś z Ziemi. Wtedy odchodzi w spokoju, a Wasze sumienie jest czyste. Słucham.

Anna: Człowiek posiada wiele świadomości: duch, dusza, podświadomość, świadomość, ego, żywioły, elementale i inne. W jakiej kolejności są ustanowione i w jaki sposób przebiega informacja? Dziękuję.

ENKI: Po co komplikować, doszukiwać się, obliczać kiedy to jest bardzo proste: Świadomość to Ty, podświadomość to Twój duch, nadświadomość to jest Anioł Stróż, który czuwa nad Tobą, przekazuje Ci informacje, którego słuchasz – w większości nie słuchasz. I tak się Wasze życie toczy. A wyszukiwać, rozdrabniać, to już jest kwestia wymyślona przez samego człowieka, co by pokazać jaki, czy jaka ja jestem mądra. Trzymaj się tej bardzo podstawowej zasady: słuchaj swojego Anioła Stróża, czyli nadświadomości, a wtedy Wasze relacje będą poprawne. Słucham.

Anna: Jakie jest Twoje ENKI zdanie na temat patriotyzmu? Uważam, że to odmiana szowinizmu. Dziękuję.

ENKI: Nie odpowiem na to pytanie. Następne poproszę. Czekam.

Anna: Otwarcie trzeciego oka jest korzystne w szczególnym punkcie naszej drogi. Powiedz, proszę Cię ENKI, gdzie jest ten punkt?

ENKI: A gdzie jest szósta czakra? Jeśli nie wiesz, to zapytaj kto Tobie powie. I tam się znajduje właśnie ta czakra trzeciego oka. Słucham.

Anna: Usłyszałem kiedyś, że symbolem wierności małżeńskiej jest drzewo o nazwie Lipa. Co Ty, ENKI o tym myślisz?

ENKI:  Ale „lipa”.

Śmiech na sali.

ENKI: Słucham dalej.

Anna: Dziękuję Drogi nasz ENKI, broniący nas ludzi od zagłady, za prowadzenie i opiekę. Dziękuję za obecność wszystkich przybyłych, Przyjaciołom Niebiańskim dziękuję i pozdrawiam. Henryk.

ENKI: Ja też Henryku dziękuję. Ciekawe z tą wiernością, chciałbym z Tobą podyskutować właśnie na temat wierności. Słucham dalej.

Anna: Kochany ENKI. Bardzo dziękuję za możliwość bycia i uczestniczenia w tym spotkaniu. Agnieszka.

ENKI: Cieszę się Agnieszko, że tu jestem, bo tu naprawdę jest pięknie. Taka maleńka namiastka tego, co może być, czyli tego utraconego raju. Słucham.

Anna: ENKI, Ty podobnie jak ja też masz poczucie humoru, gdyż powołując Franciszka na Urząd Piotrowy wszystkim tym purpuratom utarłeś nosa. Czy to był taki w pewnym sensie, taki mały psikus?

ENKI: Ale „jaja” nie?

Śmiech na sali.

Anna: Dalsza część pytania Franciszek jest widać skromnym człowiekiem i okazuje tę skromność. Dlaczego to nie idzie w dół? Czyli ci hierarchowie nie widzą jak należy czynić dobro, jak dobrze postępować, bo widzę tylko chciwość. Jak na to patrzę wszystko co się dzieje w naszym Kościele, to mi odchodzi ochota chodzenia do kościoła, może już odeszła… Czy planowane są zmiany w Kościele Katolickim na najwyższych szczeblach w najbliższym czasie? Marcel.

ENKI: Zrobiliśmy to, żeby rzeczywiście zagrać na nosie nie tylko religii chrześcijańskiej, ale wszystkim religiom i bardzo żeśmy dobrze wybrali Franciszka. Prosili o to kardynałowie Ducha Świętego, to i Duch Święty wybrał. bardzo konkretnie wybrał, więc teraz nie mogą mieć pretensji kardynałowie, biskupi i inni, że nie dobrze zostało wybrane. Franciszek zagrał na nosie i gra dalej wszystkim kardynałom i przywódcom religijnym. I tutaj mogę uroczyście powiedzieć: Włos mu z głowy nie spadnie – już o to zadbamy, bo Franciszek dla obecnych układów religijnych jest twardym orzechem do przełknięcia. Zapowiadana reforma religijna już wchodzi w życie, a my musieliśmy – Istoty Duchowe – mieć na stołku tym religijnym właściwego człowieka. I tak właśnie się stało. Słucham.

Anna: Witaj ENKI. Jestem bardzo zadowolony, że tu jestem. Jak tylko dowiedziałem się, że spotkanie jest w Dylakach, to bardzo się ucieszyłem, że tak blisko Ozimka. Jest to w pewien sposób jakaś nagroda. Wiesz jak bardzo kocham góry i z tego zrezygnowałem, by tu dzisiaj być razem z Tobą i wspaniałymi gośćmi, na czele z Panią Lucyną i Wiliamem Brownem. Miło Was widzieć i słyszeć.

ENKI: Ja też się cieszę. Czasami warto poświęcić coś dla czegoś. Nie pożałujesz Marcelu tego przyjazdu, obiecuję. Słucham.

Anna: Jak można uzyskać harmonię pomiędzy ciałem fizycznym a eterycznym?

ENKI: Można, można w bardzo prosty sposób. Mniej używać powiedzmy ego i pokazywania mądrości, a więcej w sobie wyrobić pokory i takiej prawdziwej wiary. Wtedy to stajesz się zupełnie innym człowiekiem. Słucham.

Anna: To było ostatnie pytanie, ja już więcej nie mam pytań.

ENKI: Kiedy ja się już zaczynam rozkręcać, to ta mi mówi: „nie mam więcej pytań ENKI, bardzo Tobie dziękuję”. No cóż, jeśli rzeczywiście już macie mnie dosyć…

Glos z sali: Nie!

ENKI: To ta, która mówi, niech Mi zada pytanie.

Śmiech na sali.

ENKI: Słucham.

Osoba z sali: Powiedz mi ENKI, jestem w związku od jedenastu lat z facetem i gdzieś tak od pięciu, sześciu lat zmienił się diametralnie. Po prostu nie wiem co mam zrobić żeby…, już teraz chcę się go pozbyć.

Śmiech na sali.

ENKI: Prawie odpowiedziałaś sobie na pytanie; rzeczywiście zmienić mężczyznę. Jeśli się nie sprawdził to zmienić. Tak myślę. Szczerość za szczerość. Kto jeszcze?

Osoba z sali: Ja, pozdrowienia dla ENKI, dla Ciebie. Tytus.

ENKI: Tylko pozdrowienia?

Osoba z sali: I dziękuję, że jestem.

ENKI: No to i Ja się cieszę i też dziękuję za pozdrowienia. Skorzystajcie jeszcze dzisiaj póki tu jesteście z tego czakramu, który tu jest za tymi drzwiami. Ja jeszcze pozostanę, będę między Wami – co Wy na to?

Ogólne zadowolenie na sali.

ENKI: Czakram się dosyć rozciąga, nie jest tak, że jest tylko i wyłącznie na tym tutaj podeście – jeszcze kilka metrów na wszystkie strony się rozciąga. Tak, że nawet tu gdzie siedzicie w tym pomieszczeniu energia czakramu też działa, więc skoro już nie ma pytań, jesteście zmęczeni tym siedzeniem tutaj i wysłuchiwaniem…

Głosy z sali: Nie jesteśmy!

ENKI: No to słucham. Następna, słucham.

Czesława: No to dzień dobry Drogi ENKI. Nie widzieliśmy się już bardzo długo, Czesława do Ciebie mówi.

ENKI: Słyszę.

Czesława: Mam do Ciebie takie pytanie: Czy mam iść na tę operacje serca, czy jednak się wstrzymać? Dziękuje bardzo za odpowiedz.

ENKI: Co tak służbowo, Czesławo. Kiedyś mi miłość wyznawałaś.

Czesława: No Boże! Ty mi też! Za dużo ludzi, kochanie.

ENKI: Od kiedy masz męża zapomniałaś o ENKI, już mnie nie kochasz?

Czesława: Kocham Cię, zdjęcie Twoje wisi. No ENKI, no proszę – nie bądź taki.

ENKI: Czesławo, żarty żartami, kocham Cię dalej i kochał będę, a co do operacji – proszę Cię, żebyś się wstrzymała na trzy miesiące. Ale przez trzy miesiące w tej wodzie to masz się prawie kąpać, czyli te dwa litry to wypijasz dziennie. Ograniczenie kawy do zera, inne używki pozwalam, to znaczy – też mówię szczerze – seks może wpływać korzystnie na Twoje zdrowie.

Czesława: Wpływa. (Śmiech na sali). Ja rozumiem o co Ci chodzi, ale tamta sytuacja mi się nie powtórzy, ja już mam oficjalnego męża.

EN-KI: Ja Tobie nie każę na boki, lecz z własnym mężem. Dobrze, to terapię mamy już omówioną. Za trzy miesiące kiedy Lucyna i Bil powrócą do Polski spotykamy się u Ciebie.

Czesława: Świetnie.

ENKI: Trzymam Cię za słowo, więc tu przy świadkach – Czesława będzie zdrowa bez skalpela chirurga. Dziękuję i Ja, bardzo dziękuję za to spotkanie.

Henryk: Jeszcze Henrykowi się nasunęło pytanie. Kiedy przestaniemy korzystać z samochodów?

ENKI: A co, chcesz fruwać Henryku? Takich jeszcze nie wymyślono, co byś mógł takim pojazdem w powietrzu latać, jeszcze na to musisz trochę zaczekać. Teraz już faktycznie dziękuję Wam za spotkanie, Ja ENKI.

Cała sala: Dziękujemy!

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com