Sesja 292


Publiczny przekaz myślowy (telepatyczny) numer 292

Chicago, dnia 16-go czerwca 2019-go roku

.

Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI za pośrednictwem medium, pani Lucyny Łobos-Brown odpowiada na zadane pytania. Wypowiedź Bytu Duchowego z Syriusza

  

ENKI: Ja Enki – witam, witam w dniu obecnym, w szesnastą rocznicę – dzisiaj mamy. Jak to zleciało, ale nie tylko Ja tu jestem dzisiaj, jest także… Syriusz. Zanim – Ja będę odpowiadał na pytania słów kilka (nie tylko do tych tu zgromadzonych, ale ogólnie) będzie chciał powiedzieć właśnie Syriusz. Tak sobie zażyczył i (!) to pójdzie w świat.

Syriusz: Ja… Istota z Syriusza, witam tę małą garstkę zgromadzonych tutaj. Niebywała rocznica jest dzisiaj. Byłem też… na pierwszym spotkaniu… w pięknej restauracji i sali. Był tłum, tłum ludzi a dzisiaj widzę – małą – garstkę… Skandal, JEST TO SKANDAL. Po szesnastu latach żeby was zostało tylko tyle… No cóż… [Wypowiedziane z westchnieniem], był tłum, długo był tłum, bo baliście się – dwunastego – roku, jakoby to miał nastąpić koniec świata, a wy, którzy schroniliście się pod skrzydełka Misji Faraon ocalejecie i zobaczycie ten „koniec świata”. Nie było – tego – przez was – oczekiwanego – końca świata w dwunastym roku, ale za to nastąpi niebawem coś innego, ważniejszego i też to będzie światowe. Przyglądamy się, bacznie się przyglądamy istotom na całym świecie, bo takie to – otrzymaliśmy POZWOLENIE pomagania zarówno waszemu ziemskiemu Jezusowi jak i Duchowi Świętemu, z którego zrobili „Ducha Świętego” Enki. No cóż… tyle mogę powiedzieć, że po tym nawet dwunastym roku NIC się nie zmieniło. Ludzie… na całym świecie… są gorsi, stokroć gorsi. Zarówno politycy jak i Kościół, każdy Kościół, każda religia – pałacie względem siebie coraz to większą nienawiścią. My to wszystko widzimy. Teraz jest wielkie oczekiwanie – na trzecią – wojnę – światową… czyli… istoty ludzkie… wysyłacie zlecenie w Kosmos… do ŚWIATA DUCHOWEGO: wojna, TRZECIA – WOJNA – ŚWIATOWA. Wedle życzenia: to o co prosicie, zarówno religie świata, które zwaśnione są ze sobą, które DĄŻĄ do tej nienawiści międzyludzkiej – będziecie mieć wojnę i to niebawem. To o co prosicie, to… BĘDZIE wykonane, mówię niebawem. Ludzie na świecie lekceważą, bo mówią, że dojdzie do ogłoszenia pokoju i bezpieczeństwa, ale to będzie sygnał do rozpoczęcia właśnie trzeciej – wojny – światowej. Tak jak było mówione przez Enki: ochrona będzie. My też będziemy wybierać, ale TYCH, którzy na to sobie zasłużyli. Dzisiejsze spotkanie: SZESNASTOLECIE Misji Faraon, dziękuję za takie… uczczenie, docenienie pracy, duchowej pracy Enki. Przez SZESNAŚCIE lat dbał o to miasto, co by się… nic poważniejszego nie stało. W dniu obecnym dostał odpowiedź: ignorancji, lekceważenia, obojętności i (!) ludzkiego oczekiwania właśnie na trzecią wojnę światową. Nie będziecie czekać kilku lat. To się stanie niebawem. Tyle mojego słowa. Jak trzeba będzie to dopowiem jeszcze Enki a On to przekaże. To chciałem… powiedzieć właśnie w tym uroczystym dniu jubileuszowym – szesnastolecie Misji Faraon. Skandal, tyle mogę powiedzieć: jest to skandal [zgorszenie], żeby na sali była TYLKO niewielka grupa… ludzi. Ustępuję miejsca Enki, Ja – Syriusz.

ENKI: No cóż, cóż Ja mogę dopowiedzieć. Za piękny tort, jaki został zrobiony na to szesnastolecie Ja Enki bardzo dziękuję. A do słów Syriusza nie dodam… nic. Chciałem uniknąć tych gorzkich słów, strasznych słów, że szykuje się rzeczywiście – trzecia – wojna – światowa. Żeby nie przedłużać czasu będziemy mogli zaczynać. W takim razie Ja Enki Barbaro, proszę o pierwsze pytanie.

Barbara: Witamy serdecznie Enki, witamy Cię Gościu Duchowy. Również ze smutkiem i refleksją [zadumą] dzisiaj jesteśmy na tym spotkaniu, aczkolwiek szczęśliwi, że ciągle jesteśmy z Wami, bo jest to właściwie jedyna droga, na której można być w dzisiejszych czasach. Bardzo dziękujemy za prowadzenie, za wsparcie, za opiekę, za pomoc w wielu sprawach, w których czasami jest nam po prostu trudno. Pierwsze pytanie rozpocznę od oczywiście naszych pytań z Chicago. Witam Enki, dziękuję za łaskę bycia na tym spotkaniu, Proszę o opiekę dla mojej rodziny. Moje pytanie: Jezus powiedział: „Kto będzie spożywał moje ciało i pił krew moją będzie żył na wieki”. Co miał na myśli? Ewa.

ENKI: Witaj Ewo. Na pewno nie to, co teraz zrobili z tego kapłani, czyli zrobili komunię, przyjmowanie tej komunii. Nie to… miał… na myśli. Mówiąc te słowa… jeszcze powiedział: „Czyńcie TO na moją pamiątkę”, czyli… w rocznicę jego śmierci, a to już minęło trochę lat. Prosił, żeby wspominać to, co zostało przez ludzi uczynione. Nieee nakazywał, żeby spożywać symbolicznie krew, pić wino. Chodziło o wspomnienie i (!) kontynuowanie [zachowanie] nauk Jezusa, bo po to właściwie przyszedł na Ziemię, po to został wysłany jako Nauczyciel. Nie będę teraz rozwijał tematu… co też zrobili ludzie, faryzeusze, czyli ta hierarchia prawie dzisiejszego Kościoła – z Jezusem, z jego naukami. Wszystko zostało dokładnie – wymieszane, zmienione, ale… po to – żeby – trzymać – w ryzach – ludzi. Dlatego to… nie nakazuje iść do świątyni i spożywać ten pokarm. Duchowo, duchowo raz w roku zamienić się myślami w ten dzień, kiedy został ukrzyżowany, więc… cóż mogę jeszcze dodać. Religie… świata, zwłaszcza ta… „chrześcijańska” religia tak (!) zmąciła w umysłach ludzkich, że teraz niebawem czeka ich za to zapłata. Słucham dalej.

Barbara: Dziękujemy. Kochany Enki, serdecznie pozdrawiam Cię, pozdrawiam Enli, Twojego Syna Marduka i naszego Gościa z Syriusza. Dzisiaj jest szczególny dzień bym mogła podziękować Ci, Kochany Enki za wszystkie lata opieki, prowadzenia i wsparcia duchowego dla mnie i mojej rodziny. Nie jestem tak długo jak inni, ale dziękuję z całego serca za wszystko. Elżbieta.

ENKI: Witaj Elżbieto. Tych innych, o których wspominasz – nie ma, bo… ci inni byli na pierwszym spotkaniu szesnaście lat temu. Też w pięknej sali był tłum ludzi, ale… moje serce i serce Mojego Brata w tym dniu się bardzo zasmuciło. A wiesz dlaczego, Elżbieto? Bo wiedzieliśmy, że z tego tłumu tak naprawdę prawie nikt nie zostanie co widać dzisiaj na tej sali. Nie spełniło się to na co oczekiwali: wykopaliska – drugi temat, i ten dwunasty rok – najważniejszy. Ten dwunasty rok miał cechować się zmianą świadomości, ale: „po co wymyślać, po co się nad tym głowić? Przecież nic się nie dzieje”. Dlatego ci, którzy zostali jest ich dosłownie – na palcach można policzyć, ale ważne byłoby tooo, Elżbieto, żeby teraz, kiedy rozpoczną się te rozruchy wojenne, żeby TRWAĆ, trwać przy Misji właśnie Faraon, przy tej Energii, która… powinna, może – nie tylko może – NA PEWNO was ochroni. Słucham dalej.

Barbara: Dziękujemy. Witajcie Wspaniały Enki oraz Wspaniały Syriuszu, którego imienia nie znamy, lecz chcielibyśmy poznać. To ja, Robert i moje pytanie. Pierwsze: Czy brama kontaktu, którą zamknął Wielki Wódz Enli zostanie z powrotem otwarta po odkryciu Faraona, czy dopiero jak ludzie będą na to gotowi po Oczyszczaniu? Dziękuję za odpowiedź i przybycie.

ENKI: Witaj – Robercie. Czy ludzie są na to gotowi… Ludzie byli gotowi na dwunasty rok. Z niecierpliwością oczekiwali „końca świata”, bo chcieli zobaczyć ten „koniec”. A czy dzisiaj są gotowi? Nie, Robercie, nie są gotowi, bo dzisiaj ludzie działają na zasadzie takiej: „trzeba być tu… i tu. Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek, bo… Enki i tak nie widzi. Pójdę do kościółka, spełnię swój obowiązek, a potem raz w miesiącu mogę iść na spotkanie, bo to Enki widzi…”. Oj, dużo widzi, DUUUŻO widzi Enki… a i cierpliwość też się skończyła. Nie na darmo Bóg Ojciec zezwolił Syriuszowi na działanie na Ziemi. A… [wypowiedziane z westchnieniem] tego, żeby te Istoty – oszukać się już – nie da… ani przesunąć terminu takiego większego Oczyszczania, bo… im bardziej zależy na tym, żeby na Ziemi nastał ład i porządek, więc te słowa dzisiejszego tego wstępu naszego Gościa z Syriusza, który się NIE PRZEDSTAWI z imienia, bo do czegóż wam jest potrzebne jego imię? Modlić się do niego? Bez sensu. Oni, cała armia z Syriusza jest już na Ziemi i widzi, widzi to ludzkie postępowanie. Teraz oczekujecie – już nie końca świata, chociaż to też się może dla niektórych tak zakończyć, ale istoty ludzkie oczekujecie wojny, tak – wojny, żeby wojna zrobiła porządek. I tak będzie. Dlatego to naszym celem będzie chronić, chronić poszczególnych ludzi a odwracać się od tych, którzy… nie mają już, albo nie mają tego Znaku Życia. Mają znak odejścia. Wtedy będą odchodzić a bramy trzeciego Umbralu są otwarte. TRZECIEGO – zaznaczam. A co się dzieje na trzecim poziomie Umbralu – tłumaczyć nie muszą, więc to się stanie nie za kilka lat, czyli do tych rozruchów wojennych, na które tak ludzkość czeka, niebawem się rozpoczną. Słucham dalej.

Barbara: Dziękujemy. Pytanie następne. Jak zostanie na Ziemi o wiele mniej ludzi niż siedem miliardów a Ziemia zostanie odkażona, co będzie z tymi wszystkimi pustymi domami, budynkami i tak dalej? Czy zastąpią je lasy, łąki jak kiedyś? Dziękuję. Robert.

ENKI: Jak Robercie obserwujesz Internet to widzisz, jak ziemia się zapada. Pochłania wszystko na swojej drodze. To zmartwienie pozostaw Syriuszowi, który z domostwem, czyli z tymi „pięknymi” samochodami – uwierz Mi – szybko dadzą sobie… radę a… wojna, która wybuchnie wcale nie będzie na szabelki, tylko… taka jak sobie ludzie wyprodukowali. Odpowiednia bomba, która będzie na swojej drodze niszczyć wszystko. NA TO czekacie! No cóż, doczekaliście się. Słucham dalej.

Barbara: Dziękujemy. Dzień dobry Enki, dziękuję Panu Bogu, Tobie Enki, Twojemu Bratu Jezusowi, Synowi Twojemu Mardukowi, mojemu Aniołowi Stróżowi i Gościowi z Syriusza, oraz całemu Światu Duchowemu za opiekę i wszystkie dobre rzeczy, które mnie i moją rodzinę [moją rodzinę i mnie] spotykają. Dziękuję za wszystkie przekazy, bo dzięki nim mogłam zrozumieć jaki tak naprawdę jest sens mojego życia tu na Ziemi. Dziękuję z całego serca. Jola.

ENKI: Witaj – Jolanto. Takich jak ty, to… rzeczywiście można policzyć na palcach. Jolanto, takiej jak ty jest mało, ale tacy jak ty otrzymali już Znak, Znak Życia i… to co ma się wydarzyć niebawem na Ziemi, coś wydarzyć się musi. Ziemia – nie jest – waszą – własnością. Powiedzmy jesteście sublokatorami, tymczasowo zamieszkujecie tę Ziemię, potem trzeba opuścić, potem przychodzą następni, ale ciągle jest to sublokator. ZNISZCZYLI ludzie Jolanto, zniszczyli Ziemię. Przez te szesnaście lat ludzie… oficjalnie były dawane przekazy, było mówione, spotkania i pokaż dzisiaj, kto jest na sali. JUBILEUSZ, ważny… jubileusz: szesnaście lat, już nie mówiąc o tych dwóch tysiącach lat, które… Jezus dostał i Ja też. Teraz musiało dojść do tego, że zebrała się Rada Bogów i przysłali na Ziemię Istoty z Syriusza, a Rada Bogów miała się zebrać pod koniec TEGO tysiąclecia, więc popatrz Jolanto – co – się – zrobiło z istotami ludzkimi na całym świecie. Dlatego to… Oczyszczanie nabrało takiego tempa a jeszcze to – ta prośba o… trzecią wojnę światową. Tak – jak zlecenie. Zlecenie – do Świata – Duchowego i Syriusza zostało przyjęte: „Do wykonania. Wykonać”. Słucham dalej.

Ryszard: Witam wszystkie Istoty Duchowe. Mam pytanie. Czy to prawda, że technologie, która mamy teraz, mamy je od Kosmitów? Pozdrawiam. Adamosek.

ENKI: Prawda, to już z chwilą kiedy… pierwsza eskadra z Nibiru przybyła na Ziemię wiele tysięcy lat temu. Na Ziemi już były istoty ludzkie, prymitywne bo prymitywne, ale były, więc… trzeba było zakasać rękawy i wziąć się za genetykę… udoskonalenia istot ludzkich, a to za to, żeby zacząć rozbudowywać Ziemię, więc… istoty z innych Planet, może nie wszyscy, ale my z Nibiru i Syriusz – nam – pomagał, bo Planeta Oriona jeszcze wtedy nie była zasiedlona. Dopiero przy ewakuacji z Nibiru zasiedlana była ta Planeta technologicznie z istotami ludzkimi. Tak że to jest prawdą, że od wielu, wielu tysięcy lat Planeta Ziemia JEST zasilana przez Istoty z Kosmosu. Słucham.

Ryszard: Witam wszystkich serdecznie i dziękuję za opiekę i wszystko, co mnie spotyka. Chciałbym zapytać czy Świat Duchowy chciałby mi coś przekazać? Chciałbym zapytać o mojego ojca, który odszedł dwa lata temu śmiercią samobójczą. Czy dostanie drugą szansę? Czy można o takie rzeczy prosić Świat Duchowy, na przykład prosić o drugą szansę dla kogoś kto już odszedł? Adamosek. 

ENKI: Jeśli chodzi o… samobójców to… jest pewna reguła, bo istota ludzka, która schodzi na Ziemię ma wyznaczony czas – bycia i ten czas musi w naturalny sposób upłynąć. Kiedy umiera w wypadku na przykład samochodowym czy przy kataklizmie, to też jest brane pod uwagę inaczej, ale samobójca musi być na Ziemi tak długo, dopóki nie upłynie jego ziemski czas. Ja Enki to mówiłem, jest to zapisane. Dlaczego tak nierozważnie czytacie sesje, albo nie czytacie. Dlatego to twój ojciec, który świadomie skrócił sobie życie, jeśli ktoś mu nie pomoże z istot żyjących to niestety, Prawo jest Prawem Kosmosu – na Ziemi będzie tak długo, aż musi upłynąć jego ziemskie życie, czyli może się zahaczyć jeszcze o ten Umbral tu pierwszy, ten ziemski, bo… wam… też przyszło żyć w tym ziemskim Umbralu. Tak że nie mogę, nie mogę – Ja, jako… Istota Duchowa – nic zrobić dla twojego ojca. Chyba że… nastąpi coś takiego, że jemu się po-mo-że, to wtedy rzeczywiście dostanie drugą szansę. Słucham dalej.

Ryszard: I ostatnie pytanie od Adamoska. Jeśli ktoś jest chory na głowę, na przykład schizofrenia i tak dalej, to tak samo jest rozliczany po śmierci jakby był zdrowy, czy jakoś inaczej? Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym wszystkim. Jeszcze raz bardzo dziękuję i proszę o dalszą opiekę i prowadzenie mnie.

ENKI: Choroba psychiczna jest jak każda inna choroba tylko z tym, że nieuleczalna. Będzie… jak się zakończy jego ziemskie funkcjonowanie [bytowanie], to może być skrócone przez Świat Duchowy, skrócone. Będzie traktowany tak jak każdy, kto umiera w naturalny sposób. Krótki pobyt… w Umbralu pierwszym, potem jest przeniesiony do Umbralu drugiego, potem względem tego jak sobie to ułoży może się przenieść do którejś z kolonii, albo się reinkarnować na Ziemię mając tę świadomość poprawy, zmiany życia, czyli bycia innym, dobrym człowiekiem. Słucham.

Ryszard: Pytania od Artura Domowicza. Pierwsze. Enki, Enlilu, Marduku i Syriuszu kłaniam się bardzo głęboko. Błagam Was o wzmocnienie i łaski dla Jerzego Zięby i o to, aby Boska sprawiedliwość dotknęła każdego z tych ludzi, którzy przyczyniają się do jego krzywdy, aby każdy jeden z tych niegrzecznych ludzi odczuł Boską sprawiedliwość. Dziękuję bardzo serdecznie za wielką pomoc dla naszej Lucyny, za energetyczne i duchowe podparcie. Pomagając Lucynie pomagacie każdemu z nas. Ile z Jaskółek by się pogubiło bez tego kontaktu z Wami poprzez Lucynę? Ilu by się opamiętało o Twoich naukach Enki, i o współpracy z Wami? Niech może każda Jaskółka się nad tym zastanowi. Dziękuję z całego serca za te łaski. Artur.

ENKI: Witaj Arturze i też dziękuję za… te słowa, które tutaj zostały wypowiedziane. Ano niedługo, już NIEDŁUGO Arturze ci niegrzeczni ludzie otrzymają TO (!) na co sobie zapracowali. A… ci niegrzeczni ludzie, którzy wciągnęli w swoje sprawy niegodziwe, powciągali ludzi, to ci ludzie też będą traktowani na równi z tymi niegrzecznymi ludźmi, bo każdy, każdy posiada… zarówno rozum jak i wolną wolę. Wystarczy – trochę – pomyśleć. Dlatego to… Arturze w pierwszej kolejności, kiedy… zaczną się rozruchy wojenne, będą pociągnięci do odpowiedzialności właśnie – ci – niegrzeczni – ludzie. A potem już MACHINA się rozkręci, ale niech będą spokojni i spokojnie patrzą, i myślą ci, którzy Znak – Życia – posiadają. Nie ma tego… za dużo i ciągle BOLEJEMY nad tym, że… nie zgłaszają się następni żeby im zapieczętować Znak Życia, czyli dopiero kiedy zacznie się na Ziemi [robić] gorąco, gotować, czyli te rozruchy wojenne – wtedy co? Zacznie się szukanie kogoś, kto da im Znak Życia? Arturze, bądź spokojny: i ty, i twoja rodzina macie zabezpieczenie. Słucham dalej.

Ryszard: Enki, Syriuszu, wszystkie dane wskazują na to, że Wielka Piramida ma wiele funkcji. Jedną z tych funkcji jest wytwarzanie energii, która jest darmowa i którą można używać bez przewodów. Wieża, którą Nikola Tesla wybudował za jego czasów działała na tej samej podstawie i to pole energetyczne zapaliło dwieście żarówek w zasięgu dwudziestu pięciu mil bez żadnych przewodów. Czy to jest jedną z głównych przyczyn dlaczego niegrzeczni ludzie, którzy wzbogacają się ropą i wojną, powstrzymują wszelkie wykopaliska i dochodzenia? Już się głośno robi o tym, jak ten Zahi Hawass i jego urząd nakłamali i jak nieprofesjonalnie [niefachowo] się zachowują. Jeśli oni ukrywają prawdę, to wtedy ci ludzie nie są żadnymi naukowcami, ale przekupionymi marionetkami. Wtedy oni sprzedali swoją duszę za marne grosze. Dziękuję pokornie za odpowiedzi i za komentarz [uwagi]. Kłaniam się głęboko. Artur.

ENKI: Tak Arturze, Ziemia – nie Ziemia, ale ludzkość dała się przekupić, sprzedać za marne grosze. Ta energia i te energie, które… [ich] nie wynalazł, bo on tego nie wynalazł. Bill jest prowadzony od wielu lat, czyli po kolei – krok po kroku to co robi jest prowadzony. Tym razem pomaga mu Syriusz zrobić to tamto. Główna Piramida jest ELEKTRO-magnetyczna, rozumiecie? Elektro. I rzeczywiście chronią ci niegrzeczni ludzie, chronią, żeby nie doszło do umysłów ludzkich jaką siłę posiada ta Piramida i jaką siłę też posiadają te twory energetyczne, które są wytwarzane nie tylko przez Bila. Tylko w to trzeba jeszcze u-wierzyć. Tak że wszystkie te energie, te bryły, te konstrukcje na całym świecie, które są już teraz dosyć masowo [licznie] wytwarzane posiadają energię elektro-magnetyczną i magnetyczną też. Słucham.

Ryszard: I następne pytanie od Artura. Enki/Posejdonie, podług greckiej mitologii to Zeus/Enli był Twoim młodszym Bratem, ale rozumiem, że to były inne czasy i że nic Was dzisiaj już nie skłóci. Wertując prawdziwą historię ludzkości chciałem Cię spytać o ostatnią bitwę, wojnę, która jest przewidziana w sumeryjskich zapisach jak i też w Biblii pod górą Harmagedon, gdzie synowie światła będą zwalczać synów ciemności i gdzie, jak i w pierwszej wojnie ludzie będą stali na polu bitwy razem z bogami. Czy to ma na myśli powrót Nibiru/Oriona, czyli powrót Enlila i zakończenie z wojskiem tych niegrzecznych ludzi?

ENKI: Tak, [wypowiedziane z westchnieniem] to o czym teraz Ryszard czytał, to właśnie jest zakończenie, czyli ten Armagedon. Już dawno Dwaj Bracia, Ja i Mój Brat Enli zakończyliśmy już swary, więc tooo co teraz się ma wydarzyć… zaraz będzie, czyli te rozruchy trzeciej wojny światowej to można porównać NIE do końca świata, bo końca świata nie będzie, ale – do tego – większego – Armagedonu, Oczyszczania, oddzielania plew od ziarna, to o czym… mówił… Jezus. Gdybyście uważnie przeczytali Nowy Testament i jakich lekcji udzielał Jezus, jakie lekcje dawał kiedy BYŁ na Ziemi, wtedy nasze takie swary się zakończyły. Dlatego to… spokojnie można nazwać te… rozruchy, które się teraz już rozpoczną – niebawem, niebawem – nie za kilka lat, nie za sto lat czy dwieście, tak jak sobie prorokują zwłaszcza religie chrześcijańskie, ale już niebawem, więc to można nazwać Armagedonem. Słucham.

Ryszard: I ostatnie pytanie od Artura Domowicza. Enki, Syriuszu, to co ci niegrzeczni ludzie „psikają” samolotami to aluminium, bar, rtęć i stront, te trucizny chemiczne. W jaki sposób najlepiej wzmocnić samoobronę organizmu młodego dziecka? Jak tylko mogę staram się pomóc moim synom zwalczyć skutki i objawy. Dziękuję bardzo za odpowiedź, za dobrą radę i za wymierzoną sprawiedliwość, która dotknie odpowiedzialnych, aby już nigdy nie urodzili się na Ziemi. Dziękuję za to, że niegrzeczni ludzie zostaną wymazani stąd, ja się pod tym podpisuję jak najbardziej. Z wielkim szacunkiem kłaniam się.

ENKI: Arturze, bramy trzeciego Umbralu, który został w większości oczyszczony, są otwarte. Jest to przygotowane już na przyjęcie nowych gości. Nic się na razie nie da, to też jest metoda zatruwania… ludzi. Czy zwróciłeś uwagę jak wielka jest śmiertelność teraz? Na co najczęściej umierają ludzie? Rak, dziesiątkuje ludzi rak, ale to i tak wszystko za mało. Ci niegrzeczni chcą dokonać ogromnej czystki, po to żeby mieć duuużo miejsca na Ziemi, ale oni nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć o tym, że… jako pierwsi będą kroczyć do tej otwartej bramy trzeciego Umbralu.

Zmiana kasety magnetofonowej.

ENKI: Dlatego nie na darmo Oczyszczanie Syriusza nastąpiło od trzeciego poziomu, czyli od tego – trzeciego – Umbralu. Dbaj, dbaj o zdrowie swojej rodziny. Niech prawie, jeżeli nie codziennie, ale przynajmniej raz w tygodniu zasiadają w piramidzie. Będą energetyzowani, wzmacniani, bo na razie nie da się wstrzymać tych niegrzecznych od tego zatruwania ludzi. Słucham.

Ryszard: Mieszkam w Polsce i nie mogę uczestniczyć w sesjach pani Lucyny dlatego pozwolę sobie przesłać pytania na sesję, na 16-go czerwca 2019-go roku. Proszę przede wszystkim podziękować Enki i całemu Światu Duchowemu za opiekę oraz pomoc przy rozwiązywaniu kłopotów. Jestem Im bardzo wdzięczna, bo odczuwam to wsparcie. Mam następujące pytanie. (Jest to pytanie od Aliny). Pierwsze pytanie. Dlaczego mam kłopot, żeby dogadać się z moim mężem w sumie przy każdym temacie i czemu nie ma u niego uczucia empatii czy współczucia, tylko pretensje i ma być tak jak on chce?

ENKI: No cóż… Alino, Ja Enki na to pytanie, bo jest to sesja publiczna, nie mogę ci odpowiedzieć dlaczego tak jest. Mogę powiedzieć tak powiedzmy oględnie: niezgodność charakterów. I tutaj we wrześniu już będzie Lucyna w Polsce, można będzie zadzwonić i umówić się na sesję prywatną. To tak mówię dlatego, żebyś wiedziała z kim jesteś, kim on jest i jak z nim postępować. Słucham.

Ryszard: Następne pytania też dotyczą spraw rodzinnych, tak że chyba zostawimy to do przyjazdu Lucyny do Polski. Następne pytanie. Umiłowany Enki, Umiłowany Enli, pozdrawiam Was serdecznie jak również i Pełnomocnika, Istotę z Syriusza i wszystkie Istoty Światła. Jeszcze raz ogromnie dziękuję za Waszą wspaniałą pomoc. Jedno pytanie. Skoro mamy i to błogosławieństwo, że możemy liczyć na pomoc Braci z Syriusza, to chciałabym zapytać czy możliwym jest poznać imię Istoty z Syriusza, który przychodzi na takie spotkania jak dzisiaj? Myślę, że byłoby miło podziękować w sercu również w sposób bardziej osobisty takiej Istocie. Z góry bardzo dziękuję. Olivia z Meksyku.

ENKI: Witaj Olivio. No nie wiem czy to byłoby takie… takie miłe. Jest tych istot sporo, są rozmieszczone na całej Ziemi. To, że… nie przedstawiają się z imienia swego, no cóż Olivio, a na cóż wam to potrzebne? Wcale nie są tak przychylnie do was nastawieni. Robią to co muszą ochraniając właściwie Ziemię, ale sympatią do poszczególnych ludzi wcale aż tak nie pałają. Oczywiście, że chcą zamieszkać na Ziemi i dlatego też to… dziesiątkowanie populacji ludzkiej jest im na rękę. Dlatego to też Olivio pozostawiamy to tak jak jest, że Syriusz nie będzie się przedstawiał ze swego imienia. Ja byłem dosyć długo w ukryciu pod przybranym imieniem: Samuel. Dopiero Barbara, której się to nie podobało, że coś jest nie tak, że to ktoś inny się kryje za tym imieniem – zgodziłem się ujawnić swoje imię. To tak naprawdę na dzień obecny można powiedzieć, że nie był to dobry krok ujawnić się całkowicie. Co dla was znaczy Planeta Nibiru? Co dla was znaczy ENKI? Kim on jest? Ileż to było oszczerstw, wyzwisk pod tym imieniem… Enki? Duch Święty – tak Mnie ochrzcił Kościół chrześcijański i nikt nie… pomyślał kto się KRYJE za tym Duchem Świętym. No cóż, tak to… wygląda, że… Syriusz jeszcze jakiś czas nie będzie się ujawniał ze swego imienia. Ważne jest to, że ma baczenie, ma oko na tych, którzy zasługują sobie na to, żeby na tej Planecie pozostać. Słucham.

Ryszard: I teraz dwa pytania od Rafała z Polski. Jest namalowany obraz pod tytułem „Tajemnica pierwszego soboru”. (Tutaj jest zdjęcie tego obrazu). Czy w czasie Soboru Nicejskiego Pierwszego w 325-tym roku, była wizyta gości z Kosmosu na tym zgromadzeniu? Jeśli tak, czy można wiedzieć co się wówczas wydarzyło? Dziękuję za odpowiedź. Rafał.

ENKI: Jak ktoś grzebie to się i dogrzebie. Oczywiście, że na pierwszym spotkaniu soboru watykańskiego [niezrozumiałe] byli goście z Oriona. Oczywiście przybrali ludzką materię i byli jako kardynałowie. Nad czym obradowali, co – było – powiedziane? Bo było powiedziane to, co dzisiaj mówimy, czyli czasy, które mają nastąpić, czyli już wtedy było powiedziane, że wybuchnie trzecia wojna światowa, do której doprowadzą właśnie religie świata, zwłaszcza religia chrześcijańska. I to było mówione na tym pierwszym watykańskim soborze przez tych „przebierańców – kardynałów” z Oriona. Słucham.

Ryszard: Następne pytanie, drugie pytanie od Rafała. Naukowcy potwierdzili, że Ziemia jest związana z Księżycem pod względem budowy. Proszę o odpowiedź na moje pytanie odnośnie podobieństwa Księżyca do Ziemi. Czy jest plan aby Księżyc obracał się tak jak Ziemia wokół własnej osi? Dziękuję za odpowiedź. Rafał.

ENKI: Tak było ustalone i tak pozostanie Rafale. Kiedy był ten wielki wybuch, bo tych księżyców ziemskich było kilka, pozostał tylko ten najważniejszy, który jest bezpośrednio związany z Ziemią. Nie będzie tak żeby Księżyc, ziemski Księżyc miał się obracać według własnej osi. Jest jak gdyby powiązany z Ziemią, bo przecież to jest cząstka ZIEMI. Już o tym – zaczynają – przebąkiwać – naukowcy, o czym czytasz [niezrozumiałe] są minerały i tak dalej, co – na Ziemi, więc… tak jak było ustalone przez Boga, Właściciela Ziemi tak pozostanie. Stworzył w tej pustej przestrzeni kosmicznej Układ Słoneczny i tak pozostanie; wy jako ludzie nic nie zmienicie, bo… tak musi być. Słucham.

Ryszard: A teraz pytanie następujące. Drogi Enki, proszę o pomoc w wyleczeniu stóp mojego syna. (Zdjęcie zaraz pokarzę w załączniku). Antybiotyki nie działają, lekarze nie wiedzą jak sobie z tym poradzić. Z całego serca dziękuję. Gustavo z Kolonii. (Ryszard: Tutaj są zdjęcia).

Chwila przerwy na obejrzenie zdjęć przez medium Lucynę.

ENKI: Trzeba było by zacząć od głowy. Przede wszystkim zrobić dokładne badanie głowy pod kątem tego, czego się ludzie najbardziej boją i (!) od-rzucają tę diagnozę [ten wynik badania], a jest to stwardnienie rozsiane. Najczęściej zaczyna się od nóg a potem przesuwa się do góry. Kiedy choroba zostanie zdiagnozowana [stwierdzona], to w pewnym sensie można ją zatrzymać i z tym – da się – żyć, ale najpierw zrób – synowi – specjalistyczne – badania – głowy, mózgu. Potem dopiero możecie rozpocząć leczenie. Słucham.

Ryszard: A teraz pytanie od Grażyny z Karczewa. Witaj nasz Przyjacielu Enki wraz z Twoim Bratem Enlilem, w asyście [towarzystwie] Syriuszan. Bardzo dziękuję za wieloletnią namacalną Waszą pomoc. Chociaż została nam podarowana ochrona energetyczna, co świadomie ja wraz z moją rodziną odczuwamy w codziennym życiu, pomimo kpin a w szczególności niepełnosprawnego ruchowo syna Jarosława, o którym wiele lat temu powiedziałeś mi, że powinnam być dumna, że mam obok siebie takiego ducha o umyśle naukowca, to pokornie proszę o szczególną pomoc z naszym bliźniaczym sąsiadem, który od ponad półtora roku przystosowuje swój dom na hotel robotniczy na ponad trzydzieści osób. O dziwo pomysł rozwiązania padł ze strony Jarosława, który zaproponował strategię rozwiązania tego kłopotu w ten sposób, że rozpoczynając bitwę urzędniczą naszym przykładem rozwiązujemy częściowo problem naszej gminy Karczew w zakwaterowaniu nachodźców. Bezwarunkowo ten pomysł zaakceptowałam [przyjęłam], sporządzając obszerną dokumentację, którą po konsultacjach [uzgodnieniach] z fachowcami z branży złożę 18-go czerwca bieżącego roku, jako oficjalne zawiadomienie docelowego niedopuszczenia funkcjonowania za ścianą hotelu robotniczego. Dzięki zaopatrzeniu się w piramidę mój bliźniaczy sąsiad dokonał takich rozwiązań zewnętrznych, że świadomie wbrew przepisom technicznym [budowlanym] jawnie naruszył  bezpieczeństwo techniczne naszego domu. Bardzo proszę Świat Duchowy o pomoc i nadzór w rozwiązaniu tego problemu [tej trudności] według woli Boga Najwyższego. Dziękuję. Grażyna z Karczewa.

ENKI: Pytanie baaardzo długie, ale… Grażyno, na ten temat to będziemy rozmawiać, ale nie dzisiaj, nie na tym spotkaniu. Jest to rzeczywiście skomplikowane [złożone]. Nie zapominaj, że ten rok jeszcze przyniesie mnóstwo wydarzeń: i katastroficznych, i takich, które ludziom takim prawdziwie prawym się będą podobać. A… co do reszty to będziemy rozmawiać kiedy już znajdzie się Lucyna w Polsce, bo to nie jest temat na poszerzenie i odpowiedź. Słucham.

Ryszard: A teraz pytania od Małgorzaty Markowicz. Witaj Drogi Przyjacielu i Opiekunie. Dziękuję, że byłeś ze mną w tych trudnych chwilach jakie doświadczyłam w ciągu tego półrocza. Sześć miesięcy minęło jak sześć tygodni. Być może dlatego minęły tak szybko, bo tyle się wydarzyło: śmierć przyjaciół, ciężkie choroby bliskich, kłopoty zwykłe, codzienne i nadzwyczajne. Dziękuję za siłę, którą dostawałam od Was. Dziękuję za te wszystkie próby i lekcje. Małgorzata Markowicz.

ENKI: Witaj Małgorzata. Tak, to prawda, że te miesiące minęły szybko. Pamiętasz nasze pierwsze spotkanie we Wrocławiu, kiedy… ci powiedziałem: „weź Mnie na Wspólnika, weź Mnie na Pomocnika”? Powiedziałaś wtedy: „z radością to uczynię”, więc jestem, jestem cały czas przy tobie, ale też powiedziałem, że trudności nie będą cię omijać tak jak każdego innego człowieka. Ale zauważ jedno, że z tych trudności jesteś wyciągana – i znowu na prostą. I dalej będę z tobą, to się nie zmieni. Małgorzato, wiele mamy sobie do… powiedzenia, ale też nie na dzisiejszym spotkaniu. Tak oko w oko… niebawem to nastąpi. Słucham dalej.

Ryszard: Pytanie od Małgorzaty Markowicz. Powiedziałeś Panie na poprzedniej sesji, że drugie półrocze będzie obfitować w groźne wydarzenia. Dramaty, które ostatnio możemy obserwować przybiorą na sile. Czy Twoja wypowiedź ma powiązanie z układem Planet, który zapowiada w najbliższym czasie gwałtowne przemiany, zawalenie systemu i dodatkowo będzie miał wpływ na ludzką psychikę, czyli nasilenie się agresji [napastliwości]?

ENKI: Wszystko prawda, a na tę ludzką psychikę najbardziej będzie mieć wpływ ta energia na tych niegrzecznych ludzi, oj będzie. Półrocze, drugie półrocze już się – zaczyna iii… Ja mam tylko z Moim Bratem chronić poszczególnych ludzi. Całą resztę będzie wykonywał Syriusz, a dzisiaj dosadnie wam powiedział, ludziom, na co – ludzie – czekają. Na wojnę Małgorzato. Tobie też powiedziałem kiedyś taką rzecz. Nie wiem czy na to uwagę zwróciłaś, że część Polski będzie przejęta przez Ukrainę a druga część przez Niemcy. Zostanie środek. A że ty mieszkasz w tym środku, więc będziesz w Polsce. Podział Polski [wypowiedziane z westchnieniem] nie nastąpi jeszcze w tym roku, ale po… Te potyczki wojenne nastąpią już niebawem. Słucham.

Ryszard: Wiem, że nie chcesz mówić o polityce, ale bardzo Cię proszę powiedz czy Polska dźwignie się z położenia w jakie popadła? Mam na myśli relacje z Izraelem i wypłatę odszkodowań za mienie bez spadkowe oraz groźby Rosji i wymierzenie rakiet w Polskę.

ENKI: Nie dźwignie się Małgorzato, nie dźwignie. A że ty… będziesz mieszkać lub będziesz mieszkała w Polsce, to jakoś będziesz egzystować, ale tak naprawdę to… jak hieny będą rozszarpywać Polskę. No cóż, nie mam optymistycznych [napawających otuchą]… wskazówek dla… Polski, i dla świata – też nie mam, więc… jeszcze tylko mogę powiedzieć jedno: otwórzcie się na Energię Boską, na ENERGIĘ BOSKĄ! – bo to co jest dzisiaj, to co ludzie robią to jest tylko udawanie, a sami zachowujecie się jak zaprogramowane roboty, więc skorzystajcie jeszcze z tej ostatniej szansy, żeby nie… stanąć przed bramą trzeciego Umbralu. To tylko tyle mogę powiedzieć. Słucham.

Ryszard: I ostatnie pytanie a właściwie stwierdzenie pewnej sprawy. Bardzo serdecznie gratuluję [winszuję] Jaskółkom, które wybrały nowe prawdziwe życie blisko Przyrody i zakładają osadę w Michigan. Życzę wam sukcesów i wytrwałości. Będziemy brać z was przykład. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Małgorzata Markowicz.

ENKI: Nawet nie zdajesz sobie sprawy Małgorzato, jaka tam… będzie… Energia. Tam ona już jest, to fakt, ale jeszcze jaka będzie kiedy stanie ta struktura. Barbara też została pokierowana, też została prowadzona. To miejsce nie jest wybrane przypadkowo, ot tak – przez przypadek. Wiele miejsc pokazywała Barbara. Z tego, kiedy… Ja wybrałem to miejsce na samym początku nie była zadowolona, bo były ciekawsze propozycje, ale kiedy byłem nieustępliwy powiedziałem, że to ma być to miejsce. Dzisiaj ona sama to miejsce bardzo kocha i sama zdaje sobie sprawę, że takiego dokonaliśmy wspólnie wyboru trafionego. Będą na to miejsce przyjeżdżać ludzie czy nawet po to, żeby się odprężyć, ucieczka będzie, bo… Ameryka Małgorzato, wbrew temu wszystkiemu też będzie szarpana na różne sposoby. Dlatego mówiąc ci o… znalezieniu czegoś, ale o tym porozmawiamy Małgorzato. Miałem też na, na celu takie właśnie miejsce, taką oazę, gdzie można się będzie schronić, zabezpieczyć, ale to będziemy jeszcze rozmawiać. Dziękuję.

Ryszard: To było ostatnie pytanie. Dziękujemy serdecznie za przybycie, za odpowiedzi na wszystkie pytania i… przede wszystkim, no – dzisiaj jest rocznica: szesnaście lat jakby nie było. Dziękujemy za to, że jesteś z nami przez te szesnaście lat. Uszanowanie, pozdrawiamy również naszego Przyjaciela, Przyjaciela – ja tak uważam, Istotę z Syriusza B. Dziękuję.

ENKI: Nie mam wyboru. Tak zostało zdecydowane, tak też postanowiła Rada Bogów, która… była nie tak dawno. Będę na Ziemi – Ja, Mój Brat i… cała rzesza z Syriusza. Będziemy robić co w naszej mocy żeby to wszystko zaczęło W MIARĘ łagodnie przebiegać. A ci niegrzeczni ludzie odpowiedzą, odpowiedzą za wszystko. Dziękuję.

Barbara: Dziękujemy bardzo.

Oklaski małego grona osób.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com