Sesja 300


Ogólny przekaz myślowy numer 300

Chicago, dnia 16-go lutego 2020-go roku

.

Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI poprzez medium, panią Lucynę Łobos-Brown, odpowiada na zadane pytania. Obecny jest też Gość, Byt Duchowy z Syriusza

.

ENKI: Ja – Enki, tego dnia… teraźniejszego, na tym spotkaniu niedzielnym, nie tylko Ja, ale także będzie… częściowo uczestniczył w naszym spotkaniu – Syriusz, ten, który otrzymał… od – Rady – Bogów zezwolenie, na to żeby – PRZYSPIESZYĆ właściwie to… Oczyszczanie na Ziemi. Nie będę mówił tego, co ma do powiedzenia Syriusz, bo… to pozostawiam dla niego. Martwi Mnie tylko to – ta sytuacja, jaka już jest na Ziemi – przyjmowana jest przez ludzi z kpiną, lekceważeniem, ale to nic, to nic. Szczególną troską będą otoczeni ci, co… [się im] daje zabezpieczenie, czyli: oni, ich rodziny – będą tę ochronę – posiadać. Teraz jeszcze powiem jedno, bo już słuchy Mnie doszły, że przecież już nie raz były dawane zabezpieczenia i to powinno wystarczyć. Do pewnego czasu, do końca zeszłego roku – tak, ale… teraz już, od tego – nowego roku, kiedy ostro Syriusz wziął się za to Oczyszczanie, jest specjalne [szczególne] przeze Mnie dawane Zabezpieczenie. Nie ma odzewu. No cóż, to już jest w waszych rękach, jak dalej postąpić. Nie będę się za bardzo rozgadywał, bo pytania są, ale i też Syriusz… chce trochę powiedzieć. Zatem Ja, Enki, słucham: Barbaro, Ryszardzie pierwszego pytania, słucham.

Ryszard: Witamy Cię gorąco i serdecznie nasz Panie Ziemi – Enki, nasz Opiekunie i Przyjacielu – tak mogę to powiedzieć z całkowitą odpowiedzialnością za to, że jesteś dzisiaj ponownie i jesteśmy wdzięczni za to, że jesteś tutaj, i że będziesz odpowiadał na pytania, które nurtują wielu z nas. Również witamy Cię serdecznie, nasz Przyjacielu, Istoto Duchowa z Syriusza B. Dlaczego mówię: nasz Przyjacielu… Bo również dajesz nam od wielu lat wskazówki, co powinniśmy robić. Przyjaciel często daje wskazówki, a Ty to robisz. Dziękujemy. O, pierwsze pytanie, przepraszam. Pierwsze pytanie. Witajcie – ENKI, Syriuszu i Świecie Duchowy. W ostatnich tygodniach panikę na świecie wywołuje koronawirus. Czy jest to błąd ludzki, jaki powstał w fazie eksperymentu [doświadczeń] nad bronią biologiczną, czy świadome działanie człowieka przeciwko drugiemu człowiekowi? Można by tu powiedzieć cytując: „ludzie ludziom zgotowali ten los”. Dziękuję. Marcel.

ENKI: Za chwilę – oddam głos – Syriuszowi, bo to już będzie… w jego gestii ludziom -poniekąd wytłumaczyć – na temat tego korona-wirusa. Dlatego on to… powie, bo – sesja ukaże się w Internecie i będą czytać to… ludzie, mnóstwo ludzi. Dlatego – ustępuję miejsca, tak na wstępie, właśnie – Syriuszowi.

SYRIUSZ: To… co… mam… powiedzieć, tak samo… ciepło… powitać – nie, tego nie zrobię. Dostaliśmy przyzwolenie, albo obowiązek od Rady Bogów rozpocząć na Ziemi OCZYSZCZANIE. Tak też – zaczynamy – robić. Można nas przyrównać do Sprzątaczy, ale teraz, teraz chcę wam za-komunikować odnośnie tego, co zaczyna się dziać na… Ziemi: korona-wirus. Dobrze, to więc ŻEBY przyspieszyć Oczyszczanie, bo tak trzeba było zrobić, zostało – przez nas – nie wynalezione, ale opracowane – broń biologiczna. Wcześniej już Jezus mówił, że dojdzie na Ziemi do tego, że będzie się rozwijać, rozprzestrzeniać broń – biologiczna. Tak, i ta broń biologiczna została wyhodowana w laboratorium i wyniesiona na zewnątrz. Baaardzo szybko się rozprzestrzeniła. Teraz… na pewno… myślicie… dlaczego Chiny? Proste. Dlatego, że…  liczebność ludzka w Chinach jest – ogromna i (!) taka też była… nasza… decyzja: rozpocząć od kraju o dużej liczebności. Padło na… Chiny. Potem, ta broń biologiczna, będzie się – rozprzestrzeniać, działać w Indiach, w Afryce i będzie… siać, a my, Sprzątający Ziemię – będziemy pomagać temu wirusowi. Niebawem – będzie to… ogłoszone jako… wyście nazwali: pandemia i wtedy – powstanie – ogromna – panika wśród ludzi. Już mamy… prowadzony taki… rejestr… …kto ma pozostać, a kogo ten wirus ma… dosięgnąć. Opiekun Ziemi Enki… zrobił – jedno – wielkie posunięcie: przekazuje Energię w celu zabezpieczenia. Tych – wirus, koronawirus – nie dosięgnie, ale… właśnie, ale ludzi jest dużo więcej, a ludzie, którzy już WIEDZĄ o tym Zabezpieczeniu Enki – widzę, nie tylko ja – widzę: lekceważycie. Dooobrze, baaardzo dobrze – lekceważcie, a… przy tej broni biologicznej – ludzie – będą padać jak – muchy. To bardzo… to chciałem wam – przekazać, że… ten WIRUS, który został wyniesiony z laboratorium [naukowej pracowni biologicznej] przez naszych – pracowników i rozprzestrzenia się bardzo – szybko; nie żadne zwierzęta – tragiczne to jest, co widzimy – zabijanie – zwierząt nic nie winnych, bo to niby to wirus powstał. Nie od nich – bo są wy-chodowane, więc… przyspieszenie… tej bakterii, czyli tego wirusa na Ziemi, tej broni biologicznej będzie dużo, dużo szybsze, bo tak też miało być. Jeśli… coś jeszcze będę chciał… dodać, to się wtrącę, bo… dzisiaj taką mamy – umowę, że prawie wspólnie będziemy – prowadzić to – spotkanie. Nie tylko dla tej garstki, ale – po to żeby… dotarło do dużej – rzeszy – ludzkiej. Tak, że… zakodujcie sobie w swoich umysłach [wypowiedziane z westchnieniem], że… to nie jest wirus [szczep zarazków], ale to głównie jest – rozpoczęcie broni – biologicznej. Teraz już ponownie oddaję głos – dla – Enki. Ja się jeszcze odezwę.

ENKI: Słucham teraz, Ja – Enki. Słucham.

Barbara: Witaj Enki. Czy jest możliwe pomóc komuś, kogo darzy się uczuciem i wie, że ta osoba jest pod wpływem negatywnych energii, zafascynowana [zachwycona] sztucznymi projekcjami i okalecza się, czyniąc sobie krzywdę? Jak przekonać do tego, że myśli się poważnie o tej osobie pomimo tych trudności? Na pewno wiesz, kogo mam na myśli. Dziękuję, że nasze drogi z tą osobą się zeszły. Chociaż łatwo nie jest wierzę, że warto, że mogę liczyć zawsze na Twoje wsparcie i radę. Arkadiusz z Köln.

ENKI: Tak, Arkadiuszu, przypominam sobie sytuację… ciebie i tę sprawę, która tobie – ciąży, ale nie będę tego rozwijał tu, na tej sesji za wielką wodą. Przyjedziesz na spotkanie do Łodzi. Wtedy – będziemy – radzić, jak z tego wybrnąć, a i też zabezpieczenie będzie tobie – potrzebne. To… do zobaczenia – niebawem. Słucham dalej.

Barbara: Teraz pytanie od Mirosławy, do którego pokazałam Lucynce zdjęcie przed sesją. Drogi Enki, rozmawialiśmy już na sesji prywatnej na ten temat, lecz kilka lat temu, dlatego proszę Cię bardzo, czy mógłbyś podpowiedzieć mi teraz w tej sprawie? Przesyłam zdjęcie osoby, o którą chciałabym zapytać. Jak zrozumieć sytuację, która ma obecnie miejsce i jak ją rozwiązać? Co warto zrobić a czego uniknąć? Wdzięczna za pomoc Mirosława.

ENKI: Zdjęcia… już nie muszę widzieć, bo już zobaczyłem. Gdybym tak rozwijał ten temat teraz na… tym spotkaniu, to by nam to zajęło dużo czasu. Przede wszystkim potrzebne tobie jest za-bezpieczenie, a potem będziemy… nad tym debatować. Ale to spotkanie, które odbędzie się, odbędzie się w Polsce, więc przyjedziesz – albo do Łodzi, albo do Wrocławia. Dzisiaj na to pytanie tego tematu tobie nie odpowiem. Słucham dalej.

Barbara: Witaj Kochany Enki! Mam pytanie o domy w kształcie kopuły. Czy domy kopułowe działają podobnie energetycznie jak piramidy? Czy można wszystkim polecać budowę takich domów i mieszkanie w nich? Serdeczne pozdrawiam. Władek z Polski.

ENKI: Witaj Władysławie. Co, budujesz takie domy? Piramidy, przyjrzyj się Piramidzie w Gizie, czy jest zbudowana na kształt kopuły, czy ma zakończenie szpiczaste. Taki dom… posiada… odpowiednią energię kopuły, ale nie jest to to, co byś na przykład wybudował dom w kształcie piramidy! – i tam zamieszkał, bo wtedy pobór od takiego domu z Kosmosu jest – naprawdę – silny, więc… dekoracyjnie to wygląda ładnie, nie powiem, ale żeby mieć potencjał energetyczny silny, tego bym nie powiedział, bo nie ma. Chyba, że… do tych kopuł do-budowałbyś jeszcze na samym szczycie coś w rodzaju piramidy. To wtedy owszem, po-pierałbym taki dom, energię, ale w przeciwnym razie: nie! – więc pomyśl nad tym. Słucham.

Barbara: Bardzo serdecznie Cię witamy, nasz Umiłowany Opiekunie Enki, a także Syriusza, jeśli jest obecny oraz Świat Duchowy. Bardzo dziękujemy Bogu, naszemu Ojcu Niebiańskiemu za ogromne błogosławieństwo otrzymania Waszej ochrony w tym procesie zmian. Prosimy o odpowiedź na następujące pytanie. Czy przy tych wszystkich rzeczach, które już dzieją się na świecie, kiedy Oczyszczanie jest bardzo wymowne, są ludzie, którzy zaczynają się budzić i poważniej myśleć o znaczeniu Daru Życia? Dziękujemy bardzo. Olivia i Wiktor.

ENKI: Witajcie… Olivio, Wiktorze. To [wypowiedziane z westchnieniem], co piszesz, o co pytasz: bardzo mało – ludzi się zaczyna budzić. To, co jest obecnie, to, czemu się przyglądamy – My, Świat Duchowy, czy Istoty z Syriusza: to jest – wręcz – tragiczne, jak mała garstka ludzi zaczyna myśleć. Teraz… ludziom się wydaje, że jeśli nawet otarli się o, o Świat Duchowy, to nic im – w ogóle – nie grozi. Przyjrzyjcie się dokładnie, przyjrzyjcie się: jest kpina, jest śmiech i lekceważenie słów Świata Duchowego. Zaczyna się porządny wstrząs, czyli ten wirus, który będzie coraz mocniej atakował [uderzał w] istoty ludzkie na Ziemi, na który na razie to… nie ma lekarstwa. Teraz ogłaszają, że za kilka miesięcy będzie opracowana szczepionka – na ten – korona – wirus. Potem będą ludzie biegli się zaszczepić, ale to już będzie podpisanie wyroku, czyli… na własne życzenie będą… otrzymywać ten wirus. Dlatego… [wypowiedziane z westchnieniem] Wiktorze, Olivio – zacznijcie… też myśleć o… o sobie, o swojej rodzinie, bo… to co się teraz rozwija – sięgnie – całej – Ziemi. Słucham.

Barbara: Witaj Opiekunie Ziemi. Dziękuje za obecność Świata Duchowego w moim życiu. Rafał.

ENKI: Witaj Rafale. Nie będę się zbytnio rozwijał w swej mowie, niebawem się zobaczymy. I tobie – potrzebne jest zabezpieczenie. Oj, duuużo pracy Nas czeka w Polsce, bardzo dużo, więc Rafale – zapraszam, zapraszam w jak najszybszym czasie na spotkanie w Polsce. Słucham.

Barbara: Witam, pozdrawiam wszystkich zebranych, Ciebie Enki i wszystkie przyjazne istoty. Czy można z powodzeniem zastosować odzież ekranującą, odbijającą fale częstotliwości 5G, z wykorzystaniem srebra i miedzi? Mam dostęp do takiego materiału. Można szyć czapki, koszulki chroniące ludzi. Pytanie odnośnie koronawirusa: czy można go zlikwidować za pomocą urządzenia do inhalacji „waporyzator” z zastosowaniem olejku z oregano? Czy jest to jednak nowy rodzaj inteligentnego wirusa, który potrzebuje sieci 5G oraz napędzenie strachu dzięki telewizji, prasie, który go aktywuje [uruchamia]? Sebastian.

ENKI: Witaj [wypowiedziane z westchnieniem] Sebastianie. Czy jeszcze nie dotarło – do ciebie to, że jest to… broń biologiczna?… przyspieszenie – Oczyszczania – Ziemi? Jeśli nie wiesz… ile… powinno na… Ziemi zostać – istnień – ludzkich, to ci powiem: pięćset milionów, tylko. A jest obecnie… bez mała… osiem miliardów, więc… taka broń musiała być – uruchomiona i ta broń będzie się coraz bardziej szerzyć, bez wymyślania tego, co tutaj jest podane, bo na – użycie broni biologicznej nawet wyraził zgodę sam Właściciel Ziemi, czyli – nasz wspólny Ojciec, Bóg, więc wydziwianie, wymyślanie, co by tutaj było… pomocne na… ten wirus jest po prostu bez sensu. Nic, zupełnie nic nie… wynajdziecie. Taka jest prawda. Nawet My, jako Świat Duchowy, możemy tylko WYBIÓRCZO prosić na… to zabezpieczenie, żeby – dać ludziom, uchronić, ale to wszystko, dosłownie – TO – WSZYSTKO, więc… nie łam sobie głowy tym, że to wynalazłeś w celu zabezpieczenia… przed tą bronią biologiczną. Nic z tego nie będzie. Słucham.

Barbara: Teraz mam pytanie od siebie w związku z tym. Czy… jak będzie można w ogóle pomagać ludziom, którzy zachorują z powodu tego wirusa i przyjdą po pomoc? Czy wtedy… odesłać ich na, na sesją po zabezpieczenie?

ENKI: Jeśli [wypowiedziane z westchnieniem] ten wirus jeszcze nie zaatakował… tych innych narządów wewnętrznych – to tak, to tak, ale jeśli… już ta osoba została zakażona i (!) rozsiała to na następne osoby, to nie wysyłaj, bo… widać ta osoba… jest zaliczona do tego odsiewu. Słucham.

Barbara: Dziękuję. Jeszcze jedno pytanie od Sebastiana. Bank w Chinach ma zamiar dezynfekować [odkażać] gotówkę, aby zatrzymać postęp zarażonych. Czy strach przed zarażeniem i ogólna skala zjawiska wirusa pomoże wyeliminować obrót gotówki? Solo – Sebastian.

ENKI: Ależ wymyślił… Korona [westchnienie] wirus… atakuje tak naprawdę – ludzi. Papierki nawet, które… zostały dotknięte przez chorą osobę, po… kilku godzinach wirus GINIE, więc ciekaw jestem co jeszcze, wy ludzie, będziecie wymyślać. Fakt jest faktem: na to – Syriusz – dostał – zezwolenie: UŻYCIA – BRONI – BIOLOGICZNEJ. Czy… bardziej by wam się to podobało, gdyby państwa zwaśnione zaczęły – używać – broni atomowej, jądrowej czy innych? Nie, lepsze jest to: ta – broń – biologiczna. Słucham.

Barbara: Witaj nasz Przyjacielu i Nauczycielu Enki. Na ostatniej sesji uświadomiłeś nas, że bardzo ważnym jest, od kogo kupujemy piramidę czy bryłę. A co się może zadziać, jeżeli osoba zakupi bryłę lub piramidę z wątpliwego źródła? Dziękuję. Grażyna z Karczewa.

ENKI: Witaj Grażyno, i też niebawem się spotkamy. Piramida z…  takiego wątpliwego pochodzenia… W Polsce, Grażyno… dostaliście – wybranego – stolarza. Imię jego jest Wojtek – Wojciech, to dlaczego – szukasz – czegoś lepszego? – i masz jeszcze wątpliwości: „czy to jest akurat dobre, a może niewiadomego pochodzenia?” – a nie trzymasz się… tego, co zostało PRZEZ NAS wyznaczone. Jak masz ochotę na tę rozmowę, to… Grażyno, owszem – spotkamy się w Łodzi i wtedy… będziesz mogła dać sobie upust – swoim „mądrościom”. Teraz słucham dalej.

Barbara: Dwa ostatnie nadesłane pytania, to pytania od Pawła z Kanady. Witam Cię serdecznie, Panie Enki i dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu ducha na drugą stronę. Pytanie pierwsze. Bylem w trakcie czytania książki „Zaginiona Księga Enki”. Wyszedłem zapalić papierosa na balkon. Dwa gołębie przyleciały i usiadły na barierce, patrzyły się na mnie przez minutę i odleciały. Tak odczułem, że to był znak od Was. Dziękuję.

ENKI: Witaj… witaj i jeszcze raz witaj. Otrzymałeś świetny dar – odprowadzania… tych zbłąkanych dusz z Ziemi, bo nawet niektórzy nie są nawet w Umbralu pierwszym, tylko błąkają się po Ziemi. Pomogłeś i to co… w podzięce… otrzymałeś, to… właśnie te… te Istoty Duchowe się tak zamanifestowały [przejawiły] poprzez te gołębie. Przyszły tobie, przyfrunęły tobie podziękować. Pamiętaj, pamiętaj o jednym, że takich istot potrzebujących i (!) proszących o pomoc, będzie się na twojej drodze – pojawiać – więcej. Do tego zostałeś powołany, więc cieszę się, cieszę się – ogromnie z tego…, że tak tobie przyszły podziękować. Słucham dalej.

Barbara: I drugie pytanie od Pawła. Dlaczego Wasze ciała zużywały się szybciej na Ziemi? – bo na Nibiru ten proces był spowolniony. Dziękuję. Paweł.

ENKI: Bo Ziemia i mieszkańcy nie otrzymały od Boga tego daru długowieczności, tak jak to jest, czy było na Nibiru i jest w tej chwili na tej Planecie, Drugiej Ziemi Oriona. Do tej długowieczności mieszkańcy Ziemi musieli się przygotowywać, a że poszło inaczej, no cóż… ten dar długowieczności będzie przywrócony, ale dopiero wtedy, kiedy na Ziemi zapanuje – ład – i porządek. My, będąc na Ziemi, i tak powiedzmy długo żyliśmy. Dopiero kiedy… zostaliśmy ewakuowani [przewiezieni] na tę… macierzystą, drugą Planetę, to… zostało nam dane, że mogliśmy… wymienić powłokę, po to żeby na nowo rozpocząć życie. Dlatego to… istoty ludzkie same na to zapracowały, żeby teraz mieć tak – krótkie – życie. Słucham.

Ryszard: A teraz oświadczenie i pytanie od Bogdana. Drogi Enki, mój Panie i Przyjacielu, jak niedawno byłem w sądzie, to została wydana pomyślna decyzja w mojej sprawie, której nikt się nie spodziewał. A sposób, jak to było zrobione ludzki umysł by tego nie wymyślił. Nikt by nie mógł tak dograć wszystkie szczegóły. Dziękuję z całego serca. Twój przyjaciel Bogdan.

ENKI: Słusznie Bogdanie, że tylko taką wypowiedź dałeś. Nikt [westchnienie] z ziemskich [westchnienie] istot, istotnie, ale przecież o ile sięgasz pamięcią – to mówiłem: cierpliwości, cierpliwości Bogdanie – wszystko wyprostuję, a… zapłatę, ci co szkodę przynieśli tobie, otrzymają. Ale Bogdanie, nie będę tutaj, na tej sesji publicznej się rozwodził, bo to jest temat pomiędzy właściwie tobą a Mną, a i takie zabezpieczenie, Bogdanie, teeeż by ci się zdało, bo… to co otrzymałeś… poprzednio, do końca roku działało, ale to obecne zabezpieczenie, to nowe zabezpieczenie już jest inne, a tamto – nie działa, więc pomyśl nad tym, czy nie warto by było… przyjść i… poprosić o takie zabezpieczenie, i też możemy – chwilę – porozmawiać. Słucham dalej.

Ryszard: Wprawdzie mówiłeś już wcześniej o koronawirusie, ale niemniej odczytam pytanie od Bogdana. Moje pytanie dzisiaj dotyczy koronawirusa. Coraz więcej artykułów pojawia się, iż chyba ten wirus został wyprodukowany w laboratorium. Wygląda też na to, iż władze w Chinach nie podają prawdziwych liczb zachorowań jak i zgonów. Czy będziemy mieć do czynienia z pandemią? Dziękuję. Bogdan.

ENKI: Ogólnie, ogólnie powiem Bogdanie tak: rządy świata jeszcze długo nie będą chciały ogłosić pandemii. Na dzisiejszym spotkaniu masz wyraźnie powiedziane: wyprodukowana została broń biologiczna. Tu chodzi o to, żeby nie użyć tej broni jądrowej, czy jeszcze innych, po to żeby zniszczyć – wszystko. Tu chodzi o to, żeby przeprowadzać selekcję wśród ludzi. Tak, jeszcze raz powtarzam i słowa – Syriusza – też: to jest wyhodowana broń biologiczna i (!) wyniesiona przez Istoty odziane w materii z Syriusza, którzy… świadomie to – zrobili, więc… to, co teraz będą huczeć, krzyczeć, pisać – Bogdanie, twoja decyzja czy to przyjąć, czy – też – nie. Dlatego… Ja proponuję, bo masz dla kogo też to przekazać, otrzymać to zabezpieczenie i ze spokojem się przyglądać. Tak, w Chinach – masowo – ścielą się trupy i tego nie podadzą. Słucham dalej.

Ryszard: A teraz trzy pytania od Bronisława, serdecznie pozdrawia. Pierwsze pytanie: skąd przybyli Chazarowie?

ENKI: A to takie ważne, prawda? – w tej chwili, skąd przybyli. Nie ma ważniejszych spraw, jak tylko zaspokoić swoją ciekawość. I gdybym tak teraz usłyszał pytanie, jak sobie radzić z tym wirusem – nie, tylko: „skąd pochodzą?”. Oczywiście, że przybyli z rozbitej Planety, która znajdowała się pomiędzy Jowiszem i Marsem. Tam też były… istoty dobre i złe, które można podzielić na… na grupy. Dlatego też selekcja [wybieranie] dla tych istot, które dzisiaj też są na Ziemi będzie się odbywać przez nich dla nich, więc… [wypowiedziane z westchnieniem] cóż mogę więcej powiedzieć: zaspokoiłem ciekawość. I… tyle mogę jeszcze dodać, że… po… oczyszczeniu tych istot, przybyłych z tamtej Planety Syriusz weźmie się za… istoty – te ziemskie, pochodzenia ziemskiego. Te miliardy trochę będą prze-trzebione. Słucham.

Ryszard: A teraz drugie pytanie od Bronisława. Czy zostanie opublikowana lista straceńców z trzeciego poziomu piekła?

ENKI: Nie, nie będzie – coś takiego opublikowane. Trzeci poziom już zaczyna się zapełniać, ale kiedy… będzie zapełniony – nastąpi, tak jak w przeciwnym razie, tak jak bańka mydlana: dmuchnięcie – i nie ma. Świat Duchowy nie będzie się nad tym zastanawiał czy notował, rozpisywał – ile to istnień z trzeciego poziomu zostało… zniszczonych. Słucham.

Ryszard: I trzecie pytanie od Bronisława. Jak to się stało, że Hitler trafił do Boga?

ENKI: Pierwsze słyszę. Gdzieś ty to wyczytał, Bronisławie… 

Barbara: „Rozmowa z Bogiem”.

ENKI: W „Rozmowach z Bogiem” jest też coś takiego, żeby dać możliwość pisarzowi coś dołączyć swojego, aaale… czy… w tej księdze „Rozmowy z Bogiem” jest – też – napisane, ile ten duch – wycierpiał? To był stary duch, Hitler. Teraz miał ostatnie wcielenie. Dostał nauczkę, dostał ogromną szkołę w Umbralu, drugim Umbralu. [Westchnienie]. Pokora, przede wszystkim – ogromna – pokora, która dotyczy zarówno ludzi, jak i Istot – Duchowych. Swoje wycierpiał, i jako tę powiedzmy nagrodę za tę pokorę, za to SKRUSZENIE mógł się znaleźć na… tym poziomie boskim. Nie znaczy to, że… jest przy boku samego Boga Ojca. Przecież – ten – siódmy, ostatni poziom jest dla wszystkich i każdy po… jakimś czasie, jeśli nie zostanie, nie zostanie usunięty jako bańka mydlana, po jakimś czasie może znaleźć się na tym siódmym poziomie, czyli boskim. Słucham.

Ryszard: Witaj ponownie nasz Wspaniały, Kochający Opiekunie Enki oraz nasz Gościu z Syriusza – ja Robert chciałem z serca podziękować za otrzymany klosz ochronny, poprzez który moje dzieci i rodzina mogą żyć zdrowo, spokojnie i bezpiecznie. Nic ważniejszego w tych czasach nie ma, niż ten dar od Ciebie, Enki oraz od Ciebie, Wszechmogący Boże Jahwe. Jestem na zawsze wdzięczny. Dziękuję. Robert Józef.

ENKI: Miło słyszeć… takie słowa, zwłaszcza podziękowania. [Westchnienie]. Tak, to prawda, od takich zwykłych, jakichś niedomagań fizycznych – oczywiście, nie jestem w stanie ochronić, ale – ochrona, którą ty dostałeś działać będzie jako ochrona dla twojej rodziny, czyli – chodzi o życie. Kiedy – będą wokół – padać ludzie, będziesz się ze spokojem mógł przyglądać, bo twoja rodzina będzie bezpieczna. Słucham.

Ryszard: Tu jeszcze jedno pytanie, zapomniałem przeczytać, od Bronisława. Postanowiłem to przeczytać tak czy tak. Czy Jan hrabia Zbigniew Potocki zostanie prezydentem Polski?

ENKI: Tak, to jest właśnie „najważniejsze” – czy zostanie. Nie zostanie. A jak chcesz… rozleglejszej rozmowy – na ten temat, to zapraszam cię na sesję osobistą, bo… dzisiaj to pytanie jest nie na miejscu. Słucham.

Ryszard: Opiekunie nasz, dziękuję, że zostałeś z nami. Proszę, jeśli możesz, powiedz więcej o wydarzeniach w tym roku. Dziękuję. (Ryszard: Chyba Wacław, o ile się nie mylę. Wacława nie było trochę czasu z nami, dzisiaj się pojawił. To ty Wacławie zadałeś to pytanie? Przepraszam, bo nie mogę…).

Głos z sali: Ja.

Ryszard: Dziękuję.

ENKI: Ach, Wacławie… [Wypowiedziane z westchnieniem]. Na to pytanie – cóż mogę odpowiedzieć… Przewertuj wszystkie sesje, od pierwszej do… tej obecnej, ostatniej. Przyjrzyj się dokładnie temu, co się dzieje, przyjrzyj się dokładnie, jak zaczyna działać broń biologiczna. I mogę jeszcze tyle dodać, że… to miasto jak było pod ochroną, tak już nie jest, więc… i TU będzie bardzo gorąco. Tyle mogę powiedzieć, bo ten rok będzie baaardzo ciężki, już to mówiłem – zeszłego roku. Teraz też przypomnę: CIĘŻKI będzie – dla wielu. Słucham dalej.

Ryszard: Witam Enki i cały Świat Duchowy. Chcę serdecznie podziękować za pomoc i opiekę w czasie operacji mojej córki. Ponieważ musi mieć jeszcze jedną operację wierzymy w Twoją miłość i opiekę. Twoja miłość i opieka będzie razem z nami. Bardzo dziękuję za zabezpieczenie, jakie otrzymałam oraz moja rodzina. Z wielkim szacunkiem, Urszula.

ENKI: No cóż, Urszulo… Mogę tylko dodać – jedno: słowa dotrzymaliśmy i dotrzymamy dalej. Tyle mogę powiedzieć, że na tej operacji, która jeszcze ma się odbyć – się zakończy i (!) twoja córka dojdzie – do równowagi – fizycznej. Obiecuję. Słucham.

Ryszard: Kochany Enki, dziękuję Ci za pomoc i opiekę dla mojej mamy Janiny. Mama w tej chwili ma wzdęcia i brzuszek jest duży. Natomiast olejek z konopi pomaga i mama porusza się po mieszkaniu. Dziękujemy za porady dla mamy. Kochamy Cię. Janina, Nina i Danuta.

ENKI: Witaj Nino. Cóż mogę dodać… Mama… powinna się, chociaż słaba, więcej ruszać – chodzić, chodzić i jeszcze raz chodzić. Jak najmniej – siedzieć, bo brak ruchu to u niej powoduje. Zwiększycie – spożywanie – olejku z konopi indyjskiej. Kiedy… spotkasz się… z Lucyną, to Lucyna tobie przekaże, jakie to – ma być – zwiększenie. Teraz – nie powiem, bo… jesteście „wspaniałymi ludźmi” – wszędzie tu, na Ziemi i kiedy po takim przeczytaniu, albo teraz wysłuchaniu – to co powiem, możecie zacząć spekulować [snuć domysły], więc… nie powiem Nino. Powiem, ale – osobiście – tobie. Słucham.

Ryszard: Kochany Enki, serdecznie pozdrawiam Cię i Enli, Twojego Syna Marduka, Gościa z Syriusza. Nie mam pytania, ale chciałam zwrócić uwagę wszystkich na list Joanny z ostatniej sesji, którego nie przeczytano z braku czasu. Każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie: „Kim jest dla mnie Opiekun Ziemi Enki i co zawdzięczam Mu?”. Dla mnie jest Wielką Istotą Duchową, którą kocham z wielkim szacunkiem, a każde spotkanie to nauka dla mnie i przypomnienie, by pracować nad sobą. Dziękuję Enki za wszystko, za Energię i opiekę. Elżbieta.

ENKI: Prawda. Niech każdy, kto… wysłucha… dzisiaj…

Przełożenie kasety do nagrywania.

ENKI: …Niech każdy, kto… wysłucha dzisiaj… tego… wykładu, i też ci, co przeczytają, niech zadadzą sobie pytanie: „kim – jestem, kim – jest – dla mnie Świat – Duchowy? Jak mi – w życiu – pomaga?”. Takie najbardziej – istotne – pytania. NIE żądania [kierowane do] – Świata Duchowego: „bo ja muszę to dostać”. Nie. Pokora, prośba, a przede wszystkim za-danie sobie pytania: „skąd przybyłem czy przybyłam?”, „KIM JESTEM i co – dla mnie już zrobił – Świat – Duchowy?”. I gdyby tak… istoty ludzkie nad tym pomyślały, to dzisiaj niepotrzebna byłaby ta broń biologiczna, bo dzisiaj… istoty ludzkie zaczęłyby się rozwijać i zaczęłyby się… otwierać na Świat Duchowy, więc… póki jeszcze czas zadajcie sobie to pytanie: „kim – jestem i co dla mnie zrobił – Świat Duchowy?”. Dziękuję. Słucham dalej.

Ryszard: Witam Enki, ta dzisiejsza sesja jest trzy setna. Dziękujemy za tyle odpowiedzi, nauki i pomocy. Danuta.

ENKI: To już trzy setna. Jak ten czas leci… Ile z tych sesji tak naprawdę istoty ludzkie coś konkretnego, wartościowego dla siebie? Każda sesja to – były – i są – nauki, nauki i jeszcze raz – nauki.  Chociaż teraz już, na ten koniec, kiedy… uruchomiona została… ta bomba biologiczna – już jest tylko prośba… o ratowanie własnej skóry. Czy będą następne – sesje? Tak, będą, będą sesje następne i chciałbym, żeby… było nas – na sali – więcej, żeby… do istot ludzkich zaczęło docierać, jak – teraz się dzieje na Ziemi i co się – zamierza dziać… też na Ziemi. Słucham dalej.

Ryszard: Witaj Panie Enki, serdecznie pozdrawiam. Dziękuję bardzo za zabezpieczenie i moje pytanie: jak długo zajmie – czas, zanim na Ziemi będzie pięćset milionów ludzi? Bardzo dziękuję. Barbara.

ENKI: I to ty zadałaś, Barbaro, takie pytanie? Ty?!

Barbara: Ja nie.

Ryszard: My nie.

Barbara: Nie.

ENKI: Wiem, która to Barbara taka mądralińska jest.

Ryszard: Jest, tam jedna taka…

ENKI: Barbaro, to może być baaardzo szybko, ale na to mamy – My! – i Syriusz czas – tysiąc lat. Tak było – mówione – wcześniej. Czy ty… na pewno czytasz te sesje? Coś Mi się wydaje, że, że nie, więc… to co zostało już przyspieszone, to i tak trochę potrwa. Będzie, będzie pięćset milionów, tak jak – to zostało – po-stanowione i ustanowione. W jakim czasie to będzie? To też będzie zależało od ludzi, Barbaro, od ich postępowania, a… na takim spotkaniu jak dzisiaj, na to pytanie Ja tobie nie odpowiem. Słucham dalej. 

Ryszard: A teraz drugie pytanie od Barbary. Jak długo będzie nękał ludzi koronawirus?   

ENKI: Aż… zacznie… być widoczny porządek – na – Ziemi. No któż inny takie pytanie mógłby zadać, jak nie ty, Barbaro. I na to pytanie poprzednie tobie nie odpowiem. Słucham. 

Ryszard: A teraz mam właściwie nie pytanie, ale właściwie taki list do Ciebie, dość długi od Małgorzaty. Witam Cię mój Panie Enki, mój Przyjacielu i Nauczycielu. Witam zacnego Gościa z Syriusza B. Racz przyjąć moją miłość i wdzięczność dla Boga Ojca Jahwe za to, że jestem tu i teraz, za opiekę nad moją rodziną najbliższą i nade mną; za pracę Opiekunów Duchowych naszych – dziękuję. Za mój kawałek nieba na Ziemi i za to, że pobłogosławiłeś Boże Ojcze moje życie pomyślnością, po prostu dziękuję. Dziękuję Ci mój Panie Enki za Twego Wysłannika, lekarza duchowego z Indii, za wstawiennictwo pani Lucyny dziękuję. Wiem i wierzę, że wszystko będzie dobrze i ten zabieg, który mnie czeka lekarz duchowy poprowadzi dla mnie najlepiej i pomoże wyzbyć się nieproszonych gości. O łaskę spokoju i cierpliwości tylko proszę. Kończąc pragnę podziękować zastępom Istot Duchowych i Armii Syriusza B za Waszą ciężką pracę. Dziękuję w tym czasie Oczyszczania. Ziemia… Ziemia i nas wszystkich z pokorą, miłością i wdzięcznością. Małgorzata.

ENKI: Chociaż to nie było pytanie…

Ryszard: To nie było.

ENKI: …to było takie powiedzmy po-dziękowanie. Małgorzato, powiem krótko: słowa dotrzymam i zabieg, który… cię niebawem czeka – wypadnie pomyślnie. Dlatego to… otrzymałaś tego Specjalistę – Duchowego, który – zabieg – poprowadzi. Nie będę tutaj zbyt dużo mówił, bo to nie jest… temat na sesję… ogólną. Mogę tylko powiedzieć: Małgorzato, pomoc nad tobą – będzie. Słucham dalej.

Ryszard: A teraz takie właściwie, to nie pytanie jest, ale… chcę coś powiedzieć na temat tych kilku lat, które przeminęły z wiatrem, na których mówiłeś wiele spraw dotyczących, powiedzmy sobie, różnych katastrof, obudzenia się i tak dalej, i tak dalej. Nie będę tego rozwijał, natomiast uważam, właśnie tak jak Barbara powiedziała, że gdyby każdy z nas obudził się duchowo, to wtedy inaczej by wyglądały te nasze spotkania, ponieważ ja uważam, że dużo ludzi przychodziło na te spotkania z ciekawości, być może z taką grozą przed przyszłością i tak dalej. I dlatego uważam, że w tej chwili, w tej chwili jest bardzo ważne, żeby się zastanowić nad sobą: czy ja, czy ja nie powinienem zwrócić się bardziej do Istot Duchowych, do Świata Duchowego o pomoc w zrozumieniu Misji Faraon, zrozumieniu istoty bycia na Ziemi? To, uważam, jest bardziej ważne niż drżenie przed przyszłością. Dziękuję.

ENKI: Tak… [wypowiedziane z westchnieniem] – no bo DOPOWIEM: przyszłość znajduje się, w tej chwili, w waszych rękach. To… od ludzi zależy być – tutaj – albo nie być. Syriusz będzie wykonywał swoją pracę, misyjną pracę, bo takie – otrzymał – polecenie. Nie on jeden, bo… na całej kuli ziemskiej Istot z Syriusza jest mnóstwo: i duchowych, i tych już w materii. Ale TO dotyczy… ludzi, istot ludzkich, żeby – się nad tym – zastanowić: „kim – właściwie – jestem?”, bo te trzysta sesji, które… się odbyły – co… z tego… zostało, tak naprawdę, zrozumiane? Co doszło do waszej świadomości? A co doszło… nie będę komentował, bo gdyby doszło coś naprawdę dobrego, to dzisiaj na Ziemi nie byłoby Syriusza, nie byłoby broni biologicznej! Czy to jest jasne? A tak, to… dalej będziecie spekulować, dalej się wymądrzać.

Ryszard: Tak.

ENKI: Ale… [wypowiedziane z westchnieniem] to już… zostawiam w rękach Syriusza. Ja swoją – Misję – będę wykonywał i (!) będę… dawał tę cząstkę tej Energii, swojej Energii – tym, którzy o to poproszą, a na dzisiaj – dziękuję.

Barbara: I my bardzo dziękujemy. I jeszcze ja chcę wyrazić podziękowanie w imieniu swoim, mojej rodziny za opiekę, za prowadzenie, za wszelką pomyślność dnia codziennego. Ze szczerego serca, z wielkim ukłonem dziękuję bardzo. I Państwu dziękuję za przybycie. Tobie, Lucynko, dziękuję przede wszystkim – za twoim pośrednictwem odbyła się sesja. Tobie, Panie Enki, Tobie, Gości z Syriusza – dziękuję.

Oklaski.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com