Sesja 95


BYDGOSZCZ, 1 lutego 2009

Sesja metodą przekazu telepatycznego nr 95

UCZESTNICY: Lucyna Łobos, Bill Brown, Iwona Stankiewicz, Andrzej Wójcikiewicz, oraz publiczność zgromadzona na spotkaniu

PYTANIE: Pytanie od publiczności zadane przez Iwonę Stankiewicz EN-KI: Odpowiedź na pytanie za pośrednictwem Lucyny Łobos

EN-KI:

Powitać pragnę wszystkich zgromadzonych tego dnia dzisiejszego. A jest już 1 luty roku 09. Mam na imię En-Ki i jestem Opiekunem Ziemi. Taką otrzymałem misję. Moją misją jest też ratowanie Ziemi przed tym rokiem 012. Ale, żebym ja wraz z innymi mógł pomóc Ziemi i wam istoty ludzkie, potrzebuję waszej pomocy. Wydatnej pomocy. Żeby czasu nie przedłużać zbytnio, bo przyszliście na chaneling i posłuchać odpowiedzi, zatem możemy zaczynać. Słucham pierwszego pytania.

PYTANIE:

Witaj Samuelu En-ki. Pytanie od Zenka. Jak rozumieć Kaina i Abla z Biblii, oraz skąd taka mądrość u Salomona?

EN-KI:

W każdym, w każdym jednym człowieku jest mądrość. Tylko trzeba tą mądrość wydobyć. Salomon dlatego był mądry, że słuchał wewnętrznego głosu, lub jeszcze inaczej – Salomon był „prowadzony“, prowadzony przez nas. „Nie wychylał się“ ze swymi mądrościami, ale słuchał nas i naszego kierownictwa. I dlatego to, była taka jego mądrość. No, nie we wszystkim słuchał… Miał pewną „słabość“ nie do opanowania, jak na ziemskie emocje. Tą słabością u Salomona były kobiety. Kain i Abel. Rzeczywiście dwie postacie Biblii. Czyli pokazane – jako dobro i zło. Do czego może doprowadzić zawiść, zazdrość i tak naprawdę – nieposłuszeństwo wobec Boga. Już w tamtym czasie, kiedy to tych dwóch braci żyło na Ziemi, było pokazane ludziom jak wygląda dobro i zło. I jak można iść drogą prawdy, a jak można ulec złu. Kain był „bardziej podatny“ na wpływy zła i zazdrosny. Dlatego to, doszło do tego nieporozumienia. W chwili złości – uderzył tylko jeden raz. Ale, tak uderzył, że Abel poniósł śmierć. Na tej podstawie, czy na wzór – Kaina i Abla możecie spojrzeć też na własne, swoje życie. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziekuję. Kolejne pytanie od Emilii. Czy Duch Boga Jedynego zawarty jest w każdej inteligentnej istocie niezależnie od linii pochodzenia genetycznego DNA?

EN-KI:

Oczywiście. Jakbyś żyła nie mając ducha? Jakbyś żyła nie mając w sobie tego daru, który otrzymałaś od Boga. Wszyscy, ale to wszyscy, jesteście jedynymi dziećmi Boga. Każdego z was w którymś momencie Bóg stworzył. Potem dopiero pojawiło się ciało. I to od każdego z was zależy czy będziecie tym Kainem czy będziecie Ablem. Ale, wszyscy pochodzicie z pierwszego źródła, czyli od Boga. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Laury. Kim jest Anastazja z serii „Dzwoniące Cedry Rosji“ i czy każdy z nas może rozwijać w sobie taką wizję życia, Boga i człowieczeństwa jak ona ?

EN-KI:

Tak, jeszcze raz – tak… Bo, każdy z was ma tę „cząstkę boską“ i pochodzicie od Boga. I każdy z was może być doskonały, ale to wszystko zależy – też od każdego z was. Można żyć w dużym mieście, w ogromnym skupisku ludzkim – a stać się właśnie taką „Anastazją“. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję. Następne pytanie od Justyny. Czy inspiracja i wiedza pochodząca z przekazu „Wing Makers“, inaczej – „Stwórcy Skrzydeł“ jest wartościowa i czy właściwie opisuje strukturę Wszechświata?

EN-KI:

Całego Wszechświata, całej struktury – opisać się nie da. Zostało tylko opisane to, co sięga w tej galaktyce i twórcy tego przekazu przekazują istotom ludzkim to, co jest najlepsze i chcieliby, żeby do tych przekazów ludzie się zastosowali. Ale, łatwiej jest przeczytać przekaz, a trudniej jest się do niego zastosować. Więc, skoro już zostało przeczytane – wprowadź to w życie – chociaż cząstkę tej prawdy, którą przekazują. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy epilepsja może być możliwością przekazów od Wyższego Ja?

EN-KI:

Niekoniecznie. I jeśli choroba ta jest, powstała na skutek – uszkodzenia mózgu, to nie może dojść do logicznych, rozumnych przekazów. Bo, i my kontaktując się telepatycznie z istotami ludzkimi, potrzebujemy czystego, zdrowego mózgu. Przy tej chorobie, kiedy pojawiają się

obrazy, najczęściej jest to zbiór, chaos, różnych obrazów, doświadczeń, nawet z dzieciństwa, nawet z poprzedniego życia. Więc, trzeba dokładniej przyjrzeć się tej chorobie – jaki, jaka jest dokładnie przyczyna powstania epilepsji. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Pytanie dotyczny głośnej w całym kraju sprawy porwania i śmierci Krzysztofa Olewnika. Czy samobójstwa trzech sprawców porwania są prawdziwymi, czy były sterowane z zewnątrz, a zwłaszcza ostatnie samobójstwo skazanego Pazika.

EN-KI:

I jeśli chcesz odpowiedzi na to pytanie, bo ciebie to interesuje z racji bliskości porwanego lub jednego z samobójców, to odpowiedź otrzymasz, ale nie tutaj. Na sesji osobistej, bo to co powiedziałbym, mogłoby się nie spodobać tym, co powiem oględnie, co „wsadzili kij w to mrowisko“. Jesteś istotą inteligentą, więc w samobójstwa tego rodzaju nie wierzysz, ale więcej… zapraszam. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Drogi Samuelu, witam cię serdecznie. Jak mogę pomóc ojcu, który z powodu wieku traci kontakt z rzeczywistością?

EN-KI:

Czyli – tak zwana demencja, demencja starcza. Tylko że, ta demencja w tej chwili dosięga już ludzi w coraz to młodszym wieku. Tylko ziołami. Na przywrócenie jakiej takiej równowagi umysłowej, psychicznej – proponowałbym miłorząb japoński, lecytynę i orzech włoski, czyli owoc orzecha włoskiego. Nie przywróci to 100% sprawności, ale pomoże w miarę normalnie funkcjonować. Słucham.

PYTANIE:

Dziękuję, następne pytanie od Raziela. Kochany Wszechświecie – pamietam, że lubisz to imię. Kupiłem dziś kamień tygrysie oko. Jak go aktywować i używać? Pozdrawiam.

EN-KI:

Nie ma „specjalnego przepisu“ jak używać każdy kamień. Można go nosić na szyi, możesz go nosić w portfelu, w kieszeni, co też najłatwiej zgubić. Najlepiej – oprawiony nosić na szyi. I pamiętaj, tak jak każdy kamień, trzeba od czasu do czasu przemyć pod bierząca, zimną wodą, żeby zebraną energię spłukać. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Witaj Samuelu, dlaczego na tym świecie żyją niebezpieczne zwierzęta i źli ludzie?

EN-KI:

Żeby była równowaga, tak by ktoś to powiedział. Tak naprawdę, nie ma zwierząt niebezpiecznych, pod warunkiem, że nie wchodzisz mu w drogę. Pod warunkiem, że owo zwierzę nie czuje zagrożenia przed tobą. Wtedy się broni. Tak to wygląda w świecie zwierząt, w świecie ludzi. Kiedy my patrzymy z naszej strony na was, można powiedzieć tak naprawdę – nie ma złego człowieka. W każdym jednym człowieku można znaleźć tę cząstkę dobra. Ważne jest tylko – jak tą cząsteczkę dobra – wydobyć. Trzeba się też zastanowić dlaczego, dlaczego ten „zły człowiek“ stał się złym człowiekiem? Przecież nikt nie rodzi się złym. Złym można się stać poprzez życie, które jest wokół danego człowieka. Złym można się stać wtedy, kiedy w odpowiednim momencie nie znajdzie się nikt, kto by podał rękę temu człowiekowi. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Krzysztofa. Witaj En-ki, czym są wymiary czasoprzestrzenne, jak je możemy zrozumieć, ile ich istnieje? Dziękuję.

EN-KI:

I tutaj jestem „pod wrażeniem“, bo tych kanałów czasoprzestrzennych, nawet my istoty duchowe nie liczyliśmy, a ty mi każesz policzyć. Będzie tyle kanałów czasoprzestrzennych, ile to będzie potrzebne do połączenia pomiędzy światami, zaświatami, czy z innymi planetami – a Ziemią. Więc, tak dokładnie na to pytanie nie odpowiem, bo nie liczyłem tych kanałów czasoprzestrzennych. A jeśli to ciebie interesuje – kiedy owe kanały będą „otwarte“, co by zaspokoić twoją ciekawość, to powiem – po 12 roku. Teraz też są otwierane, gdzie można się przemieszczać, ale jest to dwa razy do roku. Jaki to jest czas – nie powiem, co by tobie nie przyszło do głowy skorzystać z takiego kanału i opuścić Ziemię. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Andrzeja. Co oznacza dla Ameryki i świata nowy prezydent Barack Obama, czy będzie on pomocny w scenariuszu na rok 2012, czy spełni on oczekiwania większości ludzi na świecie w osiągnięciu pokoju i odprężenia w relacjach międzynarodowych ?

EN-KI:

Wszystko musi się kolejno wypełnić. Prezydent Obama, jaki został wybrany, to powiem – z woli Boga, dużo zrobi dla, nie tylko Ameryki, ale i dla całego świata. Będzie lubiany przez ludzi, prostych ludzi. Natomiast, mniej „przychylnym okiem“ będą na niego patrzeć, nazwijmy to, „władcy tego świata“. Obama otrzymuje przekazy i kiedy zaczniecie jego dokładnie, spokojnie, uważnie, słuchać – to usłyszycie jakie ostrzeżenia, jakie przekazy daje ludziom na rok 012 i nadzieję też daje. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Marzeny. Potrzebuję pracy, proszę o wskazówkę dokąd pójść aby znaleźć tę właściwą.

EN-KI:

I tutaj, żebym mógł tobie pomóc, muszę mieć z tobą bezpośredni kontakt, czyli – rozmowę. Wtedy dam ci wskazówkę, wskażę kierunek, drogę i pomogę. Czyli – zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Dlaczego Ziemianie są dla was tacy ważni?

EN-KI:

Co znaczy „dla was“? Kiedy przybyłem na Ziemię byłem twórcą doskonalenia rasy ludzkiej, więc spokojnie mogę powiedzieć – jesteście jednymi, jednym z nas po kolei. Umiłowałem Ziemię, umiłowałem istoty ludzkie. Jak można jeszcze jaśniej tłumaczyć i zadawać ciągle to samo pytanie – „dlaczego“? A dlatego, dlatego, że zarówno ja i wy istoty ludzkie jesteście tymi samymi dziećmi Boga co i ja. Dlatego. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Co było bezpośrednią przyczyną wypadku mojego brata Marka, który miał miejsce 6 maja 2001 roku. Czy chciał coś swojej rodzinie przekazać?

EN-KI:

Sesja osobista, zdjęcie zmarłego brata i rozmowa. To nie jest czas, miejsce na tego rodzaju kontakt. Bo, tak może być, że będziesz mógł rozmawiać, zapytać sam brata, co chciał powiedzieć, przekazać. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Władka. Wiemy, że podczas waszego ostatniego pobytu na Ziemi, wasze społeczeństwo było dzielone wieloma konfliktami o władzę i terytoria. Czy możemy być spokojni, że jeśli przybędą do nas istoty z Drugiej Ziemi, historia się nie powtórzy?

EN-KI:

Przecież – oni już są. Ja jestem istotą duchową, więc nie ma zagrożenia, dalej pozostanę istotą duchową. Ale, istoty zarówno z Oriona jak i z Syriusza są wśród was, odziane w materię nie do rozpoznania. Boicie się, co to będzie? A czy zastanawiacie się, co to będzie kiedy Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia na ten rok 012? Czy tak, czy inaczej – według waszego rozumowania, strachu – my uważamy, że nie macie nic do stracenia. Historia się nie powtórzy z prostego względu. Te dwanaście i pół tysiąca lat nawet licząc czas wcześniej sprzed 25

tysięcy lat, postęp rozwoju umysłu idzie do przodu, zarówno tamtych istot jak i waszych. Wszechświat nie chce już konfliktów, chce żyć w pokoju i do tego dążą i dlatego też dążą do tego, żeby planetę Ziemię uratować. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Tomka. Czy tzw. trójkąt szóstki, gdzie dziecko, matka i ojciec urodzeni są tego samego, szóstego dnia miesiąca ma jakieś nadzwyczajne znaczenie?

EN-KI:

Nie ma. Tak naprawdę to „szóstki“ są cyframi Bogów i tutaj tyle zamętu narobili kapłani, wliczając w „szóstki“ cyfry demoniczne. Zawsze od niepamiętnych czasów – szóstka, dziewiątka były cyframi Bogów. I albo jesteście przybyłymi gośćmi z Oriona i dlatego macie te „szóstki“, albo po prostu „przypadek“ zrządził. Albo, albo po dwunastym roku czeka was misja. Bo „raj na Ziemi“ nie stanie się z zakończeniem roku 012. Na ten „raj“ będziecie musieli sobie jeszcze zapracować, czyli – stworzyć na Ziemi tą rajską planetę. I najprawdopodobniej czeka was mnóstwo pracy. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie od Henryka. Samuelu, czy aborcja jest zabiciem człowieka? Czy człowiekiem stajemy się dopiero po wniknięciu duszy w momencie pierwszego oddechu po porodzie. A może w momencie poczęcia?

EN-KI:

Wolałbym na to pytanie, bardzo obszernie odpowiedzieć tobie na sesji osobistej. Powiem tylko „w dwóch“ słowach. Istotą żyjącą, ludzką, odrębną jednostką – stajesz się wtedy, kiedy nastąpi przecięcie pępowiny i czekający duch przejmuje ciało. A co to jest aborcja, dlaczego jest aborcja i inne sprawy związane z aborcją, odpowiem – ale zapraszam na sesję osobistą. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie od Gosi. Czy informacje zawarte w książce Ivana Novotnego pt. „Z Aniołem do nowego świata“ są prawdziwe?

EN-KI:

Czy ty wiesz ile aniołów, takich opiekunów życia chciałoby wraz z tobą, czy każdemu z osobna to można powiedzieć, przejść do nowego życia, do nowego świata. Kiedy aniołowi uda się taką istotę ludzką, którą się musi opiekować, uda mu się przeprowadzić bezkolizyjnie przez życie, wtedy osiąga sukces, wtedy – oboje przechodzą do nowego świata. Wtedy „punkty“ zdobywa, zarówno Anioł Stróż, który ma otwartą drogę piąć się wyżej i istota która miała ciało, też ma możliwość skracania sobie tej drogi oczyszczania. Mało się to zdarza, smutno to stwierdzić. Przeważnie takie lekcje, zarówno dla anioła jak i istoty ludzkiej, są

trudne do przerobienia. I tutaj jest bardzo rozlegly temat do omówienia. Jeśli to ciebie interesuje, a usłyszeć chciało by się to, też zapraszam na rozmowę. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie od Stefanii. Najstarsza wiedza mówi o Upadłych Aniołach, czyli bogach z góry, z innych planet. Czy ich celowa i przemyślana strategia niszczenia ludzkości przejawia się obecnie przez działania największych Koncernów w celu osiągnięcia korzyści majątkowych i wyniszczenia ludzkości?

EN-KI:

„Coś“ w tym rodzaju, „coś“ tylko nie do końca. Jak to wy mówicie: „Dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele“. Co do „Upadłych Aniołów“ zasięgnij dobrze informacji – kto to jest, kim byli ci „Upadli Aniołowie“, którzy tak zostali nazwani. To byli pracownicy z Nibiru, którzy pracowali na Marsie. Następna długa historia do opowiedzenia. Zbuntowali się wraz ze swoim przywódcą, czy – zarządzającym tymi pracownikami. Przybyli na Ziemię, by pojąć za żony ziemskie kobiety. Dalszą historię, mniej więcej o „Upadłych Aniołach“, bo tak piszą, już znacie co opisuje Biblia. A historia, ta prawdziwa historia, wygląda troszeczkę inaczej. Czy chcą zawładnąć, czy ci rządzący, mówię po imieniu, bo tak naprawdę – jedno ugrupowanie rządzi światem, Ziemią, są to Iluminaci. Czy mają „coś“ wspólnego z tymi „byłymi pracownikami“ Nibiru? Być może. Ale władza, gnębienie, ucisk nad słabszymi przechodzi z pokolenia na pokolenie i nie można za wszystko obwiniać jak to się powiedziało „Upadłych Aniołów“, tych pracujących na Marsie. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie od Ireny. Dlaczego ludzkość musi krążyć w kołowrocie życia i śmierci? Jak można z tego wyjść?

EN-KI:

Jeszcze nie można. Bo, po osiągnięciu tego progu najwyższego, czyli końcówki oczyszczania, dojścia do doskonałości, wtedy ludzkość będzie mogła mieć wydłużony czas życia. „Nieśmiertelny“ może być tylko duch, w materii dalej będziecie śmiertelni, z tą różnicą tylko, że ta chwila, w której przyszło wam żyć teraz – będzie przedłużona. A o ile, to się jeszcze zobaczy. Słucham.

PYTANIE:

Dziękuję kolejne pytanie. Jak długo może potrwać proces stopniowej zamiany sposobu porozumiewania się z mowy artykułowanej na wymianę informacji poprzez wymianę myśli – czyli telepatię? Czy będzie to powszechne?

EN-KI:

Język telepatii będzie językiem powszechnie stosowanym i zrozumiałym na całym świecie i nie tylko, w całej galaktyce. Już kiedy wejdziecie w to następne dwudzieste piąte tysiąclecie,

to rozpocznie się ten proces „odblokowywania“, bo to zostało wam tylko zablokowane. Czyli, rozpocznie się ten proces odblokowywania wam umysłu właśnie do tego, żeby w pierwszej kolejności móc się porozumiewać telepatycznie. Teraz, myśląc tymi myślami dzisiejszymi, jak to wy myśleć potraficie, ile na tym stracą takie, takie urządzenia jak telefony, gdzie nie będzie trzeba dzwonić, tylko pomyślisz i już będziesz „mieć kontakt“, czy to z kimś ziemskim, czy też z kimś spoza innego wymiaru. To musi być ogólnogalaktyczny język, tak jak było kiedyś. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Drogi En-Ki, co mógłbyś powiedzieć na temat oświadczenia rzecznika Watykanu na spotkaniu z mediami światowymi w lipcu ubiegłego roku, które brzmiało: „Ze względu na wielkość Wszechświata nie możemy wykluczyć istnienia innych cywilizacji, co jednak nie wyklucza istnienia Boga“ ?

EN-KI:

Czyli, w bardzo „delikatny sposób“, ci co mądrzejsi kapłani – zaczynają mówić. Swego czasu, kiedy do Polski przyleciał Biały Ojciec, czyli wasz zmarły Papież, jego trzeba było uważnie słuchać, bo potrafił tak „między wierszami“ przekazać informacje. Między innymi zacytuję, co powiedział Biały Ojciec podczas swego Orędzia: „Są powroty i wcielenia“. Dwa słowa, i jeśli uważnie się to słuchało można było te słowa „wyłapać“. Co miał na myśli mówiąc – są powroty i wcielenia? W tym wywiadzie w Watykanie, jawnie powiedział – Bóg jest i zwracajcie się do Boga jak do swego ojca. Nie wykluczył, chciał wam przekazać też informację, że nie jesteście jedynymi istotami we Wszechświecie, że są inne cywilizacje, które są koło was, między wami. To chciał przekazać i zaczynają przekazywać, ale jeszcze w bardzo „delikatny sposób“. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Lidii. Czy suplementy AU 100, produkowane w laboratorium „Inwex“ w Kielcach są uczciwie przygotowywane i zawierają złoto w 100% jak informują opisy na opakowaniach?

EN-KI:

Oczywiście, że to nie ulega żadnej wątpliwości. AU 100 wyprodukowane w Kielcach nie jest to preparat „żadną podróbą zrobiony“. Za inne preparaty, które się podszywają powiedzmy pod AU 100 i są produkowane gdzie indziej, nie daję żadnej gwarancji. Tylko jeśli myślicie, że wystarczy zużyć tylko jedno opakowanie i „cud się stanie wyleczenia“ to nic takiego się nie wydarzy. Często na chorobę długo pracowaliście, nieraz wiele lat – a potem, kiedy coś się pojawi, co leczy – szybko musi być skuteczne. Gwarancję daję – AU 100 jest preparatem uczciwym i jest taka dawka złota, ile to jest potrzebne na daną ilość płynu w butelce. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy na Aszun uprawia się dyscypliny sportu w podobnym wydaniu jak na Ziemi? Jak to jest zorganizowane?

EN-KI:

Najlepiej by było udać się na Aszun. Kto jak kto, ale oni wiedzą jak dbać o zdrowie i tężyznę fizyczną. Jak myślisz, czy te wszystkie dyscypliny sportu, ćwiczeń, zostały tak sobie wymyślone przez mądre wasze głowy, czy ktoś „poddał inspirację“, żeby to czy tamto – ćwiczyć. Trudno mi jest opisać urządzenia, czy ćwiczenia jakie tam są powszechnie stosowane, ale mieszkańcy Aszun dbają o siebie. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy jest ktoś na tej sali, kogo Pani nie zna, a okaże się w przyszłości bardzo pomocny w „Projekcie Cheops“?

EN-KI:

Jeśli już istoto ludzka – to ta pani, która „czyta“, słyszy moje słowa – jest medium, jest kanałem. Ja jestem płci męskiej. Byłem i jestem, a imię moje to En-Ki. Jeśli była taka odwaga kartkę napisać, to podejdź do tej pani i do mnie po sesji – i jeszcze zostanę, abym energię twą odebrał i powiem. Jeśli myślisz, że praca w Misji Ratowania Ziemi to jest tylko zabawa, zaszczyty, rozgłos, to się bardzo mylisz. Tyle, ile upokorzeń zbierają ci, co prowadzą Misję Ratowania Ziemi – to istoto ludzka nie chciałabyś się zamienić miejscami, więc się zastanów. Bo, pomoc w pracach w Misji Cheops wymaga samozaparcia, dyscypliny, wysiłku i co tu dużo mówić – „dyspozycyjnym trzeba być“. Czy to odpowiada? Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Dlaczego chcecie uratować ludzi, przecież niszczymy nieustannie Ziemię. Jeśli mechanizm ochronny zadziała, jak zamierzacie zmienić naszą świadomość, aby w przyszłości nie powtarzać błędów?

EN-KI:

Dlaczego? Ciągle – to „dlaczego“? No, właśnie – dlaczego istoty z Oriona chcą wam pomagać, istotom ludzkim? Bo nosicie ich DNA! Czy to jasne? Można powiedzieć – braćmi i siostrami są. Jeśli Ziemia, mówię to po raz już któryś, nie wiem który, nie otrzyma zabezpieczenia, to zastanawiam się nad jednym – u kogo będziemy zmieniać świadomość. Czy tak trudno sobie wyobrazić rozmiar zniszczeń, jakie mogą być dokonane przez ową Planetę X na Ziemi. Powtarzam po raz któryś z rzędu, że Ziemia okaleczona pozostanie, jeśli tak będzie i po jakimś czasie się zregeneruje. Ale, istoty ludzkie – ile zdola przetrwać to nadciągające niebezpieczeństwo? Słyszę często i jest to bzdurą: ”jakaś tam planeta“ . Ta „jakaś tam“ planeta leci i przeleci koło Ziemi, bo jest to cykl. Wiadomości na ten temat będziecie już w tym roku mieć ze źródeł naukowych. Czy i ile istot ludzkich zdoła przyjąć do swej świadomości i umysłu tą informację – zobaczymy. A wyjście z tej sytuacji jest w miarę proste – wykopać to na czym nam zależy, czyli faraona. I każdy ma zagwarantowane życie. A

czy jest „coś“ bardziej cennego od życia ? Niech sobie każdy, kto będzie słuchał, czytał, odpowie na to pytanie. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Michała. Witaj Samuelu, chciałbym ci bardzo podziękować za wszystko, co robisz dla ludzi i Ziemi. Proszę powiedz mi czemu odczuwam tak wielki pociąg do Egiptu i czemu tak bardzo wewnątrz czuję chęć pomocy Projektowi? Kim jestem? Jaką mam misję? Dziękuję ci jeszcze raz bardzo.

EN-KI:

Ja też dziękuję. Mało słyszę słów „dziękuję“. Otóż misję, jaką masz misję? Twoją misją jest Misja Ratowania Ziemi i ludzi. Póki co, jeszcze mów, mów o zagrożeniu. Nie mów za wiele o En-Ki i o całym Projekcie, bo jeszcze jest mnóstwo tych, którzy ignorują słowa. „Misja Ziemia“ nie zakończy się, z wybiciem, czy zakończeniem roku dwunastego. To będzie uratowanie się, a doskonalenie Ziemi i ludzi – dopiero się rozpocznie i twoja misja – też. Póki co, mów – bo Egipt kiedyś w zamierzchłych czasach był twoim krajem. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Witaj Samuelu, mam na imię Paulina. Który raz rozszerza się Wszechświat, czy jego ponowne kurczenie się będzie miało jakiś wpływ na nasze dusze, czy to odczujemy negatywnie lub pozytywnie? Dziękuję.

EN-KI:

A tobie kto takich bzdur naopowiadał, że Wszechświat się kurczy? Wszechświat się rozszerza. Jeśli już – to giną niektóre planety, gwiazdy, gasną słońca po to, żeby miały się narodzić na nowo. Ciebie powinna interesować – ta galaktyka, w której przyszło tobie żyć i Ziemia, na której przyszło tobie też żyć. Po roku 012 wchodzicie w czwarty wymiar, czyli w wyższy stopień doskonalenia umysłu. Póki co, nie wgłębiaj się w te „kosmiczne rzeczy“ bo, często są wyolbrzymione. Skup się na tym, co teraz można zrobić dla Ziemi, na te ostatnie lata. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Witaj En-Ki, kto po twojej stronie (duchowej) zezwala na inkarnację tylu miliardów dusz na Ziemi. Prawdopodobnie nigdy jeszcze tylu ludzi tu nie żyło i skąd biorą się te dusze tutaj?

EN-KI:

Jak tu można tobie odpowiedzieć jak temat jest „większy niż Atlantyk“. Skąd się biorą? Już się nie biorą, nie ma już dzieła tworzenia istot, przynajmniej na razie. Bóg zezwala, a któż by inny, przecież nie my. I to on zarządza kiedy, nie personalnie, bo to by było za dużo. Ciągle powracają te same dusze, nie ma już dzieła tworzenia. Dzieło tworzenia istot zostało

zakończone 2000 lat temu. Kiedy będzie wznowione – to wie tylko nasz wspólny Ojciec, ja też nie. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie. Dwa lata temu media doniosły, że Norwegowie skonstruowali i zamontowali kapsułę z nasionami prawie wszystkich roślin naszej planety, która może przetrwać 1000 lat. Jaki cel przyświecał temu działaniu?

EN-KI:

Krótko: wydarzenia roku 012 znane są naukowcom. I „coś“ w rodzaju Arki Noego – zgromadzić nasiona, zgromadzić DNA i same zwierzęta w wybranych miejscach po to, żeby przetrwać ten określony czas, czyli kiedy to Ziemia będzie się regenerować. Właśnie tak, jak pisze Biblia, że to nie będzie Apokalipsa, to będą narodziny nowej Ziemi. Ujmując to w ten sposób, narodziny mogą być bardzo łagodne, a mogą być jak w porodzie – bardzo ciężkie. Nie będę się powtarzał od kogo to zależy. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie od 11-letniej Kasi. Szanowny En-Ki. Jaki będzie rok 2009?

EN-KI:

Kasiu, miło mi za to, że zadałaś mądre pytanie. Będzie to rok uczenia ludzi – otwierania serc. Będzie to rok uczenia ludzi – miłości. I ty Kasiu, też otwórz swoje serce i przekazuj innym miłość, ucz ich tego. To głównie będzie w tym roku 09. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Wacława. Mam dwóch kochanych kuzynów chorujących na rzadkie choroby. Jeden na krioglobulinemię, drugi na MSA-P (odmiana Parkinsona). Kochany En-Ki, czy można im pomóc i jak to zrobić?

EN-KI:

Nie będę tobie mówił pochlebnych słów, bo byłbym kłamcą. Powiem tak, na dzień dzisiejszy, te choroby zaliczone są do „chorób nieuleczalnych“. Musiałbyś swoich kuzynów wywieźć w miejsce wyjątkowo czyste, nie skażone. Wtedy organizm mógłby się powoli regenerować, a tak – to będą musieli oni czekać na czas, kiedy na Ziemi pojawią się prawdziwi medycy. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Lidii. Bóg stworzył człowieka jako istotę doskonałą (na swój obraz i podobieństwo), a zatem – skąd wzięła się niedoskonałość człowieka na Ziemi. Kto i ewentualnie jakie cywilizacje pozaziemskie manipulują istotami na Ziemi. Dlaczego nie chcą dopuścić człowieka do Boskiego Światła? Dziękuję.

EN-KI:

Zaraz zaraz, jak nie chcą dopuścić? Bóg dał wam wolną wolę i rozum, z czego macie korzystać. W istocie rzeczy, mieliście być doskonałą, wzorcową rasą we Wszechświecie. Tak było szykowane. Bóg przywróci „pierwotny porządek“. W tej chwili, nikt nie manipuluje wami z Wszechświata. Po co? Sami sobą manipulujecie w wystarczająco odrażający sposób. Sporo tego zła i tych niedoskonałości zostało przywiezione na Ziemię z drogi ewakuacji, z planety o nazwie Maldek. I dlatego to, też na Ziemi powstał ten „bałagan ludzki“. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Grzegorza. Witaj Samuelu. Czy przez te dane nam dodatkowe 2000 lat zdarzyło się tak, że człowiek wykorzystując tylko daną mu wolną wolę i rozum – był w stanie cię zaskoczyć? Mam tu jednak na myśli pozytywne rzeczy, takie przy których nie było ingerencji ze strony istot duchowych, a które by sprawiły, że niemal rzekłbyś: „No tego to się po nich zupełnie nie spodziewałem“. Dziękuję, Grzegorz.

EN-KI:

O tak. I to w dwojaki sposób i ten pozytywny i nie pozytywny. Tylko tego pozytywnego zaskoczenia w przeciągu tych 2000 lat – to było bardzo mało, można byłoby powiedzieć: „Na palcach, można byłoby policzyć“. Natomiast, tego negatywnego postępowania – trudno zliczyć, tak dużo tego było. Mam nadzieję, nie tylko mam nadzieję, ale wiem, że po uporządkowaniu waszych umysłów, nie zniewolenia, ale uporzadkowania – tych pozytywnych zaskoczeń będzie coraz więcej i więcej. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Janka. Drogi En-Ki, w chanelingach z 6 i 24 kwietnia 2005 roku, zamieszczonych na amerykańskiej stronie Projektu Cheops stwierdziłeś, że w wyniku wybuchu na Nibiru powstała maleńka planeta Uran i że jest ostatnią planetą Układu Słonecznego. Tu chodzi chyba o Plutona, bo Uran jest olbrzymem gazowym i zajmuje 7 miejsce w Układzie Słonecznym?

EN-KI:

Słuchaj uważnie. Mogła nastąpić pomyłka z prostego względu. W chanelingu uczestniczy istota ludzka, która odbiera moje słowa i o „przekłamanie“ – bardzo łatwo. Zatem, za pomyłkę przepraszam. A ta nadszarpnięta planeta – nazwana Nibiru, dzisiaj nazywana Planetą X – nie ma „swojej orbity“, ona krąży i wraca na swoją pozycję po to, żeby ponownie ruszyć w drogę. Zatem – za sprostowanie, za pomyłkę, przepraszam. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Ewy. Drogi En-Ki. Parę lat temu miałam sen. Gwiazdy ustawiły się w tarczę zegara, którego wskazówki bardzo szybko przesuwały się do przodu – ogarnął mnie strach, pomyślałam o Apokalipsie. Potem koło mojego domu zobaczyłam statek

kosmiczny. Odczułam radość i spokój. Jestem w środku, leżę chyba na stole i w tym miejscu nic dalej nie pamiętam.

EN-KI:

Nie musisz pamiętać. Dostałaś tylko informację – jak szybko płynie czas. Dla nas, istot duchowych, dla tych z Oriona – to tak jak to zobaczyłaś: jak szybko obracające się wskazówki zegara. I ten czas właśnie dobiega końca, stary czas. Po to, żeby zegar zaczął odliczać nowy czas od roku 013. A ten „sen – wizja“, że byłaś poddana badaniom, na dobre ci tylko wyszedł. Pomyśl tylko nad tym. Ty wiesz i ja wiem i mówić głośno tego chyba nie muszę. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Agnieszki.Moje pytanie jest trochę prywatne. Czy te postacie, które często wyczuwam, które są we mnie – istnieją naprawdę i są rzeczywiste, czy stworzyłam je sama i istnieją jedynie w mojej wyobraźni?

EN-KI:

Nie ma czegoś takiego żeby „tworzyć w wyobraźni“. Tak doskonały mózg wasz to nie jest. Te postacie, które odbierasz, które czujesz, które „kątem oka“ widzisz – są realnymi postaciami duchowymi, albo – byty które są na Ziemi, te bez materii. Są i jest to prawdą. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie od Marka. Proszę cię En-Ki o podanie skutecznego sposobu na miażdżycę naczyń krwionośnych, która powoduje chorobę niedokrwienną serca, bóle w klatce piersiowej i zapychanie naczyń krwionośnych. Lekarze zakładają stenty, mówią, że przyczyna tkwi między innymi w wysokim cholesterolu, który po lekach mam w normie a mimo to naczynia nadal się zapychają.

EN-KI:

Póki co, póki ciebie nie zaproszę na sesję osobistą – to pij nalewkę lub herbatę z arniki. I masz brak w organiźmie złota, które jest głównym budulcem organizmu. Po sesji Marku, proszę podejdź, podejdź „na słowo“. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Witka. Drogi En-Ki, od niedawna jestem w posiadaniu polskiego tłumaczenia „Księgi Urantii“, sporządzonej na podstawie przekazów innych bytów. Czy zawarte w niej informacje są prawdziwe i czy ty, drogi En-Ki brałeś również udział w ich przekazie?

EN-KI:

Czy ja muszę brać udział we wszystkich przekazach, we wszystkich książkach? Jest tyle istot duchowych, tyle bytów, które przekazują informacje. Przede wszystkim – słuchaj. Byty, które

przekazują informacje nie mogą przekazywać kłamliwych informacji. Mogą przekazać tylko mniej lub więcej – niezrozumiałe informacje, ale przekazać prawdziwość – muszą. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Juliana. Przeciw ludzkości na Ziemi odbywa się walka a celem jest wciągnięcie ludzi w elektromagnetyczną pułapkę – w której człowiek straci wolność osobistą a będzie podporządkowany siłom zła. Czy to możliwe?

EN-KI:

Istoto, jak mam do was przemawiać? Może bardziej zaufalibyście Bogu, a nie szukali informacji i czytali bzdury. O czym, o czym ty w ogóle myślisz? Jaka „pułapka“? To w imię czego i po co – wraz z istotami z Oriona my istoty duchowe mielibyśmy wam pomagać, po co? Po to żeby was „wciągnąć w pułapkę“? Zniewolić? Uczynić z was niewolników? Pomyśl trochę, logicznie pomyśl. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Józefa. En-Ki, jak pomóc teraz i w 2012 roku ludziom z rozrusznikami serca, stymulatorami pracy mózgu i tym podobnymi urządzeniami. Co można zrobić już teraz?

EN-KI:

Nic, póki co – nic. Jeszcze musisz „z tym“ żyć. Wspomniałem o prawdziwej medycynie po roku 013, a do tego czasu – nic się nie da zrobić. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, następne pytanie od Roberta. Mam problem ze skórą rąk. Kilkakrotnie byłem u alergologów i dermatologów – którzy stwierdzili, że to alergia lub egzema. Czy można temu zaradzić?

EN-KI:

Żadna „filozofia“ wydać taką diagnozę. Pewnie, albo to, albo – to, jak nie alergia, to na pewno egzema. I tutaj trzeba by było trochę cierpliwości. Przede wszystkim, ręce muszą być moczone codziennie w wywarze z jaskółczego ziela i natłuszczane olejem. Najlepszy do tego jest olej rycynowy. A jeśli to jest alergia, to trzeba znaleźć przyczynę, bo to, co się dzieje – tylko skutkiem jest. Według mego „zrozumienia“ jest to alergia nie na rękach. Na rękach to jest już skutek. Masz alergię jelitową i tym się zajmij. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy gospodarka światowa oparta na systemie monetarnym podniesie się z recesji do roku 012, czy będzie się ona rozwijała w przyszłości?

EN-KI:

W przyszłości. Teraz zapomnij o dobrobycie. Do tego doprowadziliście wy – ludzie. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Janka. Drogi En-Ki, czy mógłbyś nazwać siły, które wywołały aktualny kryzys finansowo – gospodarczy i jaki jest ich cel ostateczny?

EN-KI:

Imieniem mam nazwać? To nazwę – głupota rządzących, ucisk nad przeciętnym człowiekiem. Kryzys nie minie do roku 012, a za kryzys głównie odpowiedzialne jest ugrupowanie o imieniu Iluminaci Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Lidii. Czy jon dwutlenku chloru jest najskuteczniejszym związkiem niszczącym choroby w organiźmie ludzkim?

EN-KI:

Pierwsze słyszę. Chociaż nie jestem medyk, tylko z „zainteresowania“ – medyk, ale pierwsze słyszę, żeby to pomogło. Chcesz oczyszczania organizmu, chcesz zdrowia – proszę, są suplementy przekazane przez nas, przez istoty duchowe. Jest to Suplement Ki, zdrowy, dający zdrowie. Płyn AU 100 – proszę, co do tego daję ci gwarancję. A to, o czym piszesz – nie popieram i nie zalecam i nie daję mojego przyzwolenia. Słucham.

PYTANIE:

Bardzo dziękuję. I ostatnie pytanie od Andrzeja. Kochany En-Ki, bardzo ci dziękujemy za twój wielki wkład jako Opiekuna Ziemi i zaangażowanie w Misję Ratowania naszej planety. Zapraszamy ciebie również do brania udziału w tworzeniu nowej historii po roku 2012.

EN-KI:

Dziękuję, dziękuję za miłe słowa. I jednych zmartwię, drugich uraduję. Nie tylko ja ale i mój brat En-Li mamy „przydział“ na Ziemię na 1000 lat, także będziemy jeszcze wspólnie działać przez 1000 lat. A i ja dziękuję za to spotkanie, za przyjście, za wysłuchanie moich słów. Momentami może ostrych słów, ale tym się różnię od innych, że mówię prawdę jak przyjaciel, bo jestem waszym przyjacielem. Dzisiaj dziękuję.

IWONA:

Bardzo dziękujemy.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com