Sesja 92


Sesja publiczna przekazu telepatycznego nr 92

Wrocław, 7-my grudnia 2008

.

Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI – za pośrednictwem medium, Pani Lucyny Łobos odpowiada na pytania.

.

Uczestnicy: Lucyna Łobos, Iwona Stankiewicz, Bill Brown, Andrzej Wójcikiewicz

Pytanie: od Publiczności zadane przez Iwonę Stankiewicz

.

ENKI: Witam was zgromadzonych na tej Sali. Tak… i jest to kontakt. Jestem Istotą Duchową o imieniu ENKI. Już nie będę używał mego przybranego imienia „Samuel“ z prostego powodu.  Poprzez błędy nauczania pewnej grupy ludzi, dużo ludzi uważa, że Samuel w przeszłości, dalekiej przeszłości, był złym duchem. Mnie zna niewielka grupa i to imię dla was jeszcze jest obce. Nie chcę się zbyt długo rozwodzić jako słowo wstępu. Przejdźmy zatem do odpowiedzi na wasze pytania tu, w tym mieście Wrocławiu, jeszcze roku 08. Zatem, słucham pierwszego pytania.

Pytanie: Witaj ENKI. Pytanie pierwsze. Na starych obrazach i rycinach Sfinks nie ma łap. Kiedy i w jakim celu zostały mu dobudowane łapy?

ENKI: Sfinks – źle wyczytałaś istoto ludzka… Sfinks w pierwszym podaniu posiadał głowę lwa i łapy. Łapy, tak naprawdę, nie były dobudowane, bo już w moich przekazach jest wyraźnie mówione, że w łapach, pod łapami Sfinksa znajdują się komnaty. Dzisiejsze łapy Sfinksa, można byłoby powiedzieć, są teraźniejszej budowy. Dokonana była rekonstrukcja, ale Sfinks łapy posiadał od zawsze. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Andrzeja. Czy brakujący szczyt Piramidy Cheopsa musi trafić na swoje miejsce przed uruchomieniem Energii Piramidy?

ENKI: Niekoniecznie. Ten brakujący kawałek Piramidy wraz z anteną, jaka była na szczycie – właśnie… anteną – nie do końca musi być zamontowany. Dobrze by było, żeby chociaż antena była zamontowana, ale nie ma takiej wielkiej konieczności. Podczas moich przekazów powiedziałem, jak wyglądała antena. Wielu z Was nosi symbol Atlantów i to właśnie była antena łącząca Wszechświat, czyli Marsa, Księżyc z Ziemią. Antena była potrzebna w tamtych czasach do połączeń, do regularnych kontaktów z wymienionymi Planetami i Ziemią. Najważniejsze jest złożenie Klucza do sarkofagu a nie doszukiwanie się teraz tak mniej znaczących rzeczy, jak czubek piramidy i to co było na czubku piramidy. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Romka. Drogi ENKI, czy symbol składający się z piramidy i dwóch słońc jest ważny dla Misji Ratowania Ziemi i Ludzi?

ENKI: Dla Nas, dla Was i dla wspólnego dobra – Słońce pokazane jest jako źródło Energii dla was, Ziemi. Jest i będzie. Najgłówniejszym celem dla ratowania Ziemi i was przy tym – raz jeszcze powtarzam – jest Klucz. Klucz, który znajduje się w pobliżu Piramidy Wielkiej, zwanej tak umownie – Cheopsa. I to jest najważniejsze. Słońce, kiedy Ziemia otrzyma ochronę, też odegra swoją rolę zabezpieczającą Ziemię. Teraz najgłówniejszym celem, najistotniejszym celem – i to będę mówić zawsze, kiedy nadarzy się ta okazja – jest wydobycie Klucza. Uświadomcie to sobie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Lidii. Dlaczego odnalezienie mumii Faraona może uchronić świat przed zagładą?

ENKI: Sama mumia – niekoniecznie, bo to tylko mumia, ale to, co jest wmontowane w mumię, to ma uchronić Ziemię – do końca. To urządzenie może uruchomić wszystkie inne urządzenia, które w tej chwili są nieaktywne. To urządzenie w mumii połączy się z urządzeniem, które znajduje się nad Komnatą Króla i cały łańcuszek energetyczny się otworzy. Do tego jest potrzebna mumia Faraona.  Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Bernarda. Jak mam odpowiadać znajomym, którzy pytają mnie, dlaczego wyższe cywilizacje, na przykład ta z Oriona, nie demonstrują od setek lat swojej obecności przed dużymi zgromadzeniami ludzi w największych miastach?

ENKI: I tutaj nie masz racji – demonstrują. Tylko na tych dużych zgromadzeniach, istoto ludzka, kto patrzy w niebo? Patrzy się na to, co dzieje się w zasięgu wzroku. Demonstrują się jako świetliste kule. Najlepiej ich widać wieczorem. Dlaczego – jest też pytanie – dlaczego się nie ujawnią, dlaczego nie lądują? Wyjaśniam. Te największe skupiska wojskowe mają namiar na niebo i w chwili, kiedy cokolwiek – ich zdaniem – podejrzanego znalazłoby się w zasięgu radaru, a są już takie dalekiego zasięgu, z miejsca taka „pigułeczka“ zostanie wysłana tam do góry. Co dalej idzie – tłumaczyć nie muszę. Pojawiają się na swych statkach i statki są pod osłoną, jak „czapki niewidki“.  Przyjdzie czas… odpowiedni czas, kiedy się ujawnią. A Ty, jak chcesz ujrzeć, bo pokazują się w różnych zakątkach świata, to patrz wieczorem więcej w niebo, rób zdjęcia gwiazdom. I wtedy pozwolą się Tobie sfotografować. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję. Kolejne pytanie od Wandy. Dlaczego w naszym kraju tak się upokarza nauczycieli?

ENKI: I tutaj mógłbym Ciebie, Wando, zaprosić na sesję osobistą, ale tak oględnie powiem.  Nauczyciele, to ludzie wykształceni, natomiast upokorzenia płyną odgórnie, czyli od rządu. I rząd, który jest na niższym poziomie wykształcenia, nie bardzo akceptuje fakt, że ktoś może być mądrzejszy, więc dopóki nie pojawi się w umysłach ludzkich i rządu jaki szacunek należy się nauczycielom – to tak będzie. Istoty ludzkie wzorując się na tym co mówią, co robią rządzący i jakie podejście mają do nauczycieli – tak samo ich traktują. Zatem wy, nauczyciele, szanujcie swoją pozycję i nie patrzcie co kto mówi, ale kto to mówi. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czyją mumię znaleziono przy piramidzie mułowej?

ENKI: Jeśli sprawa dotyczy tych ostatnich znalezisk, tej pary, bo dwie mumie były – mężczyzny i kobiety… Powiedzmy, że był to „wójt“ tej osady wraz z żoną. Nikt ważny, nad kim należałoby się zastanawiać i roztrząsać. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Czy powinniśmy zrezygnować z jedzenia mięsa? My i nasze dzieci?

ENKI: To zależy… To zależy jaką grupę krwi posiadacie. W tych czasach, w których wam przyszło żyć coraz trudniej jest znaleźć pożywienie, które zastąpi białko, a wasz organizm jest tak skonstruowany, że musi mieć dostarczany budulec z białka. I najlepiej będzie gdy zapytasz się własnego organizmu. On ci odpowie – jeść czy nie jeść. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Piotra. Czy możesz coś więcej powiedzieć o nauczycielach, którzy będą nauczać po roku dwunastym? Ale nie tych z Oriona i duchowych, ale tych ziemskich.

ENKI: Najpierw przybędą ci z Oriona po to, żeby was jeszcze doszkolić. Nie ujmuję wam wiedzy, mądrości, ale taką mądrość jaką posiadają nauczyciele z Oriona, to tego musicie się nauczyć. Większość już przybyła na Ziemię, są wśród was, żyją, dorastają a ujawnią się dopiero po roku dwunastym. I wy, nauczyciele, powinniście być dumni z takiego szkolenia, jakie wam przyjdzie mieć po roku dwunastym. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Co dzieje się ze świadomością człowieka dotkniętego chorobą Alzheimera w jej posuniętym stadium?

ENKI: Nic. Właściwie jest to ciało, wy to nazywacie „roślinką“. I gdybyś istoto ludzka pod rentgenem lub innymi bardziej dokładnymi badaniami obejrzała mózg chorej osoby na tę chorobę, to zobaczyłabyś jak te pagórki, wzgórki, pofałdowania są wyprostowane. Żyje, po prostu żyje dopóki powolnie mózg obumiera, dopóki mózg nie umrze całkowicie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Moniki. Czy guza na tarczycy można wyleczyć za pomocą naturalnych metod lub środków farmakologicznych? Czy operacja jest wskazana?

ENKI: To zależy… To zależy od tego jakiej wielkości jest ten guz. Guz nie powstaje w trybie natychmiastowym, guz po prostu rośnie. I tak samo było w twoim przypadku. Złe samopoczucie towarzyszyło Tobie od długiego czasu i albo było lekceważone przez Ciebie, albo to była ignorancja przez medyków. I kiedy guz na tyle urósł, że już był mocno widoczny i bardzo Tobie to doskwierało, okazało się jedynym rozwiązaniem operacja. Jest ziele, to znaczy w tej chwili trudno dostępne ziele – jak to się stało, że nagle to ziele, które leczy staje się niedostępne? Mówię o jaskółczym zielu, czyli glistniku.  Zacznij pić glistnik i nie obawiaj się. To ziele nie jest trujące, to ziele leczy. Usuwa guzy, torbiele, narośla, regeneruje cały organizm. I jeśli po trzech miesiącach regularnego picia i zrobieniu ponownych badań guz się nie zmniejszy, to niestety, będziesz musiała się poddać operacji, ale to nie koniec terapii. Po operacji trzeba jeszcze organizm doprowadzić do równowagi. I wtedy dopiero polecam Tobie, z gwarancją polecam, Suplement Ki.  Życzę Tobie wytrwałej pracy a dopiero potem możesz posłuchać medyka.  Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Jak długo, ile czasu trzeba zażywać Suplement Ki?

ENKI: To jest uzależnione od schorzenia, bo jeśli tylko tak dla poprawienia samopoczucia, dla bezpieczeństwa, to wystarczy jedno opakowanie. „Zażywnie“ jest podane na opakowaniu.  Natomiast, jeśli chodzi o spożycie leczniczo, to trzeba przynajmniej przez trzy miesiące spożywać i wtedy dopiero, po tych trzech miesiącach – też nie oczekujcie nagle cudu uzdrowienia, bo dopiero wtedy organizm zacznie na tyle być mocny, że wytwarza ten proces samoobrony – i ten cud uzdrowienia następuje. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Poeta polski, Adam Mickiewicz, napisał w swojej wizji:  „Z matki obcej – krew jego dawne bohatery, a imię jego będzie czterdzieści i cztery“…  Czy to imię „czterdzieści cztery“ ma odniesienie do czasów obecnych i co ta liczba znaczy?

ENKI: Mickiewicz, wieszcz polski miał przekazy dotyczące wydarzeń… wydarzeń, które mają się wydarzyć, czyli ten czas roku dwunastego. Tutaj wieszcz miał na myśli – z każdego pokolenia i narodowości ma być wybrana ta liczba, która będzie prowadzić rzeszę ludzką do… tutaj było dopisane… do zbawienia albo prościej mogę określić, do Nowego Życia. To miał na myśli wasz polski wieszcz. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Małgorzaty. Czy moje życie jeszcze ułoży się normalnie i szczęśliwie? Jestem właśnie po rozwodzie.

ENKI: Jeśli będziesz z tak smutną energią chodzić po ziemi, bywać wśród ludzi, promieniować tak smutną energią – to nie znajdziesz. Zamknij tamten rozdział. I chociaż to boli – Ty się uśmiechaj, zacznij jaśnieć inną Energią, tą ciepłą, uśmiechając się, bo uwierz Mi, kiedy będziesz emanować energią smutku, każdy mężczyzna będzie Ciebie omijał szerokim łukiem. Jeśli chcesz poznać mężczyznę, to się uśmiechaj, a wtedy poznasz. Tamto było i już nie wróci, a przed Tobą jest życie, nowe życie. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie od Jolanty. Dręczy mnie sen z lat dziecięcych. Leżę w łóżku nieruchoma (sparaliżowana), a u stóp moich, przed łóżkiem, stoją dwie kobiety z krzywymi ustami, a jeszcze jedna osoba, której nie widzę, ale czuję, że jest – oni się ze mnie śmieją. Czy sen mój się urzeczywistni?

ENKI: Nie. Był to sen, który może się spełnić, ale dopiero teraz, w tym czasie. Wasze katastroficzne wizje, sny, bo takie dostajecie – mogą się spełnić i nie muszą. Mówię teraz do ogółu, ale spełnienie snu katastroficznego, wizji, zależy od was, czyli jeśli spełni się to, o co zabiegamy, to te wszystkie wizje katastroficzne się nie spełnią. I tutaj jest pewna racja tego twojego snu. Te Istoty Duchowe, które się Tobie pokazały, złośliwe istoty, chciały pokazać to, czego wy nie widzicie, bo sen dotyczy czasu dzisiejszego, czyli wy nie widzicie szansy powodzenia, szansy ratunku lub nie chcecie zobaczyć. I stąd był ten śmiech, szyderczy śmiech. Macie w zasięgu ręki pomoc a nie chcecie z tego skorzystać. To jest odpowiedź. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Tomasza. Czy będę zdrowy?

ENKI: A dlaczegóż nie masz być zdrowy? Wiesz, Tomaszu, na czym polega zdrowie? To wiara czyni cuda. Wiara. Tak jak w swych wystąpieniach, w swych wędrówkach mówił Jezus, a mówił tak: „Nie ja ciebie uzdrawiam, ale twoja wiara“… Więc – jeśli twa wiara będzie mocna, to uwierz mi, będziesz zdrów, bo tak naprawdę nie ma choroby nieuleczalnej, jest tylko kwestia wiary. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Sylwii. Czy spełnię się jako naukowiec i wykładowca na uczelni? Czy to jest to, co powinnam robić?

ENKI: I na pewno chcesz podpowiedzi, jak sobie poradzić, bo w tej chwili to jest „chodzący strach“, więc zapraszam Ciebie na sesję osobistą, a udzielę Tobie kilka cennych rad z nagraniem, aby służyło Tobie na późniejszy czas. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Renaty. Kochany ENKI, czy masz dla mnie jakiś przekaz?

ENKI: No więc, może być przekaz, może być informacja, może być rada, ale pod warunkiem, że przyjdziesz na sesję osobistą. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie od Małgorzaty. Jak mogę polepszyć swoją sytuację finansową?

ENKI: A czy to jest dzisiaj takie ważne? Czas, który wam pozostał, nie licząc tego czasu roku dwunastego, więc trzy lata, czyli programowanie pieniądza, złota. I kiedy przy programowaniu będziesz szczerze w to wierzyć, to obiecuję Tobie ten pieniądz, to złoto do Ciebie przyjdzie, ale nie obiecuję Tobie, że uczynię z Ciebie bogatego człowieka. Pomogę Tobie przeżyć najtrudniejszy czas. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Michaliny. Moja córka, Agnieszka, ma problem ze zdrowiem. Czy jest szansa wyleczenia i jak jej pomóc?

ENKI: Zgłoś się, zgłoś się na sesję osobistą z córką, nie sama. I wtedy będziemy szukać porady, rady jak jej pomóc. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Anny. Co sądzisz o diecie optymalnej doktora Jana Kwaśniewskiego?

ENKI: Wszystko jest uzależnione od grupy krwi. Jego dieta jest bardziej dobra dla grupy krwi osób, którzy posiadają grupę „0“. Inne grupy krwi, które nie tolerują tak dużej ilości mięsa mogą się buntować. Najlepsza dieta, to słuchaj swego organizmu. Nie przesadzaj w nadmiernych posiłkach, mniej używek, regularne posiłki, dobrze się wysypiać – i to jest ten cud natury. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Piotra. Czy zmienić miejsce zamieszkania, czy czekać na inne rozwiązanie?

ENKI: Z tego wynika, że nie bardzo się Tobie podoba w obecnym miejscu zamieszkania, ale to co mogę Tobie doradzić, to zaczekaj. Przyszły rok, czyli rok dziewiąty przyniesie Tobie rozwiązanie, inne rozwiązanie. Takie, z którego będziesz zadowolony. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy prezydent-elekt Barack Obama może pomóc w ratowaniu Ziemi i ludzi?

ENKI: Jest czas wyznaczony i nic się tutaj zmienić nie da. Można tylko pomóc złagodzić skutki przelatującej Planety, ale nawet sam prezydent Ameryki nie jest w stanie ani zatrzymać, ani zmienić kierunku przelotu owej Planety, więc może się tylko włączyć do Projektu Misji Ratowania Ziemi. Tyle może zrobić, a Planeta zmierzająca do Słońca i tak musi przelecieć koło Ziemi.  Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie. Jak ma się do tego czasu rodzina Rockefellerów – obecny symulowany przez nich kryzys gospodarczy i plany dotyczące nowego porządku świata?

ENKI: Dobrze się ma, jeśli o to chodzi, bo ta grupa zdołała się zabezpieczyć – tak im się przynajmniej wydaje. Schrony, które są pobudowane na ten czas, według nich dadzą im gwarancję zabezpieczenia i przetrwania na tyle lat, ile trzeba. I to nazywa się pycha.  Nie wyobrażają sobie, że coś może być nie tak. Kiedy po wielu latach bycia pod ziemią wyjdą, Ziemia już się oczyści i zapoczątkują nowe życie. Tak, że niech tak myślą, niech się trzymają swojej wersji, ale Jezus powiedział wyraźnie: „Kiedy nadejdzie ten czas – ani góry ich nie przykryją, ani woda“. Wszędzie gdzie się znajdą – ręka sprawiedliwości ich dosięgnie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Danuty. Mam poważny dylemat co do swojej drogi życiowej. Stanęłam przed wyborem, w którym kierunku powinnam realizować się jako prawnik – w sądownictwie (po uprzednim zdaniu egzaminu sędziowskiego), czy w pracy dydaktycznej jako wykładowca prawa na uczelni? Uprzejmie proszę o podpowiedź, to dla mnie bardzo ważne.

ENKI: Jeśli miałbym mieć wybór i podpowiedzieć Tobie, to wybrałbym tę drugą wersję, czyli bądź nauczycielem, bo jak wiesz – Temida jest ślepa. I nawet kiedy Ty sama będziesz uczciwa, to ci, co Ciebie otaczają nie pozwolą Ci długo popracować w uczciwości, więc pozostań nauczycielem.  Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie. Jakie jest dla mnie najlepsze miejsce do zamieszkania?

ENKI: No cóż, gdyby to był już czas ewakuacji powiedziałbym – leć do Peru. A, że nie ma jeszcze czasu ewakuacji, to mówię – pozostań tutaj, w Polsce. Przecież od Polski się zaczęło i Polska ma zakończyć, więc znajdź swoje miejsce tu, w Polsce. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie od Marcina. Kochany ENKI, czy Drunvalo Melhizedek jest również osobą wybraną i jak medytacje Mar-Ka-Ba, o których pisze i uczy w swoich książkach odnoszą się na przykład do medytacji buddyjskich? Dziękuję, że jesteś z nami.

ENKI: Pewnie, że jestem i będę choćby się to nie podobało co niektórym. I właśnie będę. Nie wzoruj się na żadnych naukowcach i myślicielach. Jeśli bliska twemu sercu jest medytacja, a jest, to bardzo Ciebie proszę o to, aby twa medytacja popłynęła z serca. Nie trzeba wielkich słów, nie trzeba wielkich regułek stosować. Wystarczy tylko połączyć się sercem z Wszechświatem, z Bogiem, czy nawet ze Mną i wtedy to ta medytacja przynosi efekt. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Jak medytować, żeby na przykład doznać podróży astralnej?

ENKI: Czas… Do tego jest potrzebny czas, czystość umysłu. Każdy z was ma podróże astralne, tylko po wybudzeniu z reguły nie pamiętacie albo porównujecie to ze snem. A tak naprawdę, to nie jest sen, to jest podróż astralna czy podróż na inną część Planety Ziemia. Przed snem najlepiej by było gdybyś się, istoto ludzka, wyciszyła, chwilę pomedytowała i skupiła się na tym, co w danym czasie czy w danej nocy chcesz zobaczyć albo doświadczyć. I stanie się wtedy tak, że kiedy Ty tego chcesz, czyli na twoje wyraźne życzenie, ale otrzymujesz wtedy, kiedy My tego chcemy albo wtedy, kiedy jest największe w tym momencie wyciszenie twoje. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Dariusza. Czy problemy z moim zdrowiem psychicznym są wynikiem choroby?

ENKI: Jakie „zdrowie psychiczne“? Nie ma w Tobie zaburzeń psychicznych. Istoto – wmówiłaś sobie tę chorobę, czyli masz to na własną prośbę. Przeprogramuj swój umysł na zasadzie: „Nic mi  nie dolega“, to wtedy też twój umysł zacznie inaczej pracować. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Marka. Kochany ENKI, mam pytanie o chorobę Parkinsona. Jak zapobiegać, jak leczyć, jak powstrzymać dalszy rozwój?

ENKI: Dieta, Suplement Ki, kolagen i ćwiczenia. Ćwiczenia, które będą już towarzyszyć aż do śmierci. I tymi sposobami można nie tylko zatrzymać chorobę, ale poprawić stan zdrowia – na razie, bo dzisiejsza medycyna, ta akademicka tak naprawdę nie ma skutecznego lekarstwa na tę chorobę. Ale to co powiedziałem zatrzymuje, wręcz poprawia stan zdrowia chorego. Jeszcze raz powtarzam – kolagen do spożycia, Suplement Ki i ćwiczenia, i jeszcze raz ćwiczenia. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Mariana. Drogi ENKI, ja mam obustronną przepuklinę pachwinową. Czy jest jakaś możliwość cofnięcia jej bez operacji, której się bardzo boję?

ENKI: A gdzieś się Marianie nabawił tej przepukliny? Rozumiem, powiesz – życie. Zbyt intensywne życie – to druga sprawa. Rozumiem Ciebie, że się boisz operacji, ale to nie jest poważna operacja.  Jest to, nazwijmy to, zabieg, chirurgiczny zabieg. Czym możesz sobie pomóc na dzisiejszy czas, bo sama przepuklina się nie cofnie? Zakup sobie pas podtrzymujący przepuklinę, tylko tyle, że pas nie usunie przyczyny. Może pomóc, ale przede wszystkim zapomnij o dźwiganiu, bo to pogłębia twój stan. I potem nawet po operacji też zapomnij o dźwiganiu. Zatem, na czas dzisiejszy zakup specjalny pas, który będziesz nosić. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Marka. Na początku witam Cię serdecznie, ENKI. Wiemy, że bezinteresowna pomoc i służenie ludziom jest jednym z atrybutów, właściwości boskich. Powiedz, kiedy Ty, Starszy Bracie, odwiedzisz nas tutaj w postaci fizycznej na Ziemi, żebyśmy bardziej mogli wzruszyć miłość w naszych sercach, abyśmy mogli wspólnie podziękować Bogu, Stwórcy Wszechrzeczy za ten wielki cud Waszego i naszego istnienia, za miłość i łaskę wspaniałego wznoszenia się na wyższe poziomy rozwoju duchowego we Wszechświecie.

ENKI: Miły Marku… Tym cudem bycia na Ziemi był Jezus. Co istoty ludzkie z nim zrobiły – tłumaczyć nie muszę. Tyle, ile „kubełków zimnej wody” już zostało wylane na moją głowę, gdzie istoty ludzkie czepiają się drobnostek, nawet tego, że przecinek był postawiony nie w tym miejscu, już inne znaczenie słowa – a jestem tylko Duchem. Czy sądzisz, że byłbym zaakceptowany przez ludzi przychodząc na Ziemię w ciele i głosząc to, co głoszę teraz? Pierwszy lepszy szpital, Marku, by dla mnie znalazł miejsce… taki bez klamek. Jestem, jestem w waszych sercach, jestem w tych sercach, którzy chcieli Mnie do swego serca przyjąć, uwierzyli… Na tym właśnie polega miłość i wiara, że nie widząc, a przyjmujesz i postępujesz zgodnie z naukami zarówno Jezusa, jak i moimi.  To jest moja odpowiedź dla Ciebie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Katarzyny. Co powinnam robić w życiu?

ENKI: Dobrze Katarzyno… Zatem zapraszam Ciebie na sesję osobistą. Ustalę Tobie ten grafik jaki chcesz i pomogę wytyczyć szlak, drogę, po której będziesz kroczyć. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Co jaki czas trzeba wznawiać przyjmowanie Suplementu Ki?

ENKI: Wiadoma rzecz, że żyjecie w świecie gruntownie skażonym środkami chemicznymi. I nawet po oczyszczeniu organizmu przez Suplement Ki, po jakimś czasie ponownie pojawiają się toksyny, które należałoby ponownie usunąć, więc po takiej kuracji tym Suplementem, należałoby – nie mówiąc za często, ale tak co pół roku – powtórzyć po to, żeby tym organizm wzmocnić. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Roberta. Michel Desmarguet w roku 1993-im opublikował książkę pt.. „Misja“. (Tytuł oryginału: „Thaoouba Prophecy“).  Opowiada w niej szczegółowo swoją podróż i opisuje życie na ich wspaniałej Planecie, która nazywa się Thiaoouba. Jedna z istot o imieniu Thao – przedstawiona na rysunku – powiedziała, że są hermafrodytami oraz przedstawiła bardzo wiele historii związanych z rozwojem ludzkości na Ziemi.  Kim były te istoty?

ENKI: Były, czy są? Są w dalszym ciągu. Jest to Planeta, która nie bierze udziału w bezpośrednim ratowaniu Ziemi, ale jednak informacje o ratowaniu, jak postępować – dają rady, to przychodzi, to jest przez nich dawane. Z  rysunku, jaki był dany odnośnie ich wyglądu, są to Plejadanie, którzy nie są – jeszcze raz powtarzam – fizycznie zaangażowani w Misję Ratowania Ziemi. Jedynie radą służą i od wielu, wielu lat te informacje od nich płyną. Przedstawiają się, pokazują się najczęściej w snach i wizjach. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Bogdana. Proszę o wyjaśnienie takiej sprawy. W sesji 61 (z czerwca 2006-go roku) na pytanie o Plejadan, którzy przestrzegają ludzi przed Orionem i współpracą z nim, odpowiedziałeś: „Plejadanie… Ziemia jest dla nich łakomym kąskiem (…) Zarówno Plejadanom jak i z Syriusza B wcale nie zależy na istotach ludzkich. Zależy im na Ziemi“.  A w sesji 90 (z października 2008-go z Bazylei) na pytanie jaką rolę odgrywają istoty z Plejady w ratowaniu ludzkości, odpowiedziałeś: „Plejadanie – zacznę od tego – to nic innego jak „Białe Bractwo. To te same istoty, które zamieszkują Oriona, które budowały zabezpieczenia na Ziemi po to, żeby je teraz uruchomić…“  Dlaczego jest taka dysproporcja między tymi przekazami?  Chciałbym to zrozumieć.

ENKI: I tutaj musielibyśmy się spotkać, bo jest to długi temat, na temat Plejadan, ale powiem pokrótce. Planeta Nibiru była zamieszkała i spotkał ją los taki, jaki spotkał wiele innych Planet.  Planetę musiały opuścić istoty zamieszkałe ową Planetę, wybierając różne Planety. Plejadanie swój początek, swoje korzenie – nie jest to kłamstwem, tylko może nie do końca jasno wytłumaczone – Plejadanie swoje korzenie mają z Nibiru. Oczywiście, że im nie zależy na ratowaniu Ziemi i ludzi. Posiadają własną Planetę, ale kierując się – nazwijmy to – litością dla was, istoty ludzkie, przekazują wam informacje, ostrzeżenia dają. Dają wzór czy przykłady, na przykładzie swoim, czy innych Planet. Mówią też o opamiętaniu, mówią to Plejadanie. Zatem, czy dużo zmieniłem? Ja tylko nie dopowiedziałem, że pochodzenie Plejadan jest z Nibiru. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Barbary. Witaj ENKI, kupiłam dom w 80-tych latach i od tamtego czasu mam same problemy. Ja ten dom bardzo kocham a on mnie nie. Dlaczego?

ENKI: I tutaj trzeba byłoby sprawdzić co było wcześniej. To nie jest tak, że dom Ciebie „nie kocha“.  Trzeba po prostu sprawdzić jaka Energia jest w tym domu i co jest przyczyną, że Ty się w nim źle czujesz. Może ktoś potrzebuje pomocy i wybrała ta istota duchowa Ciebie. Daje Ci znaki, a Ty nie słyszysz, więc zacznij inaczej patrzeć, słuchać, bo to na pewno jest tak, że jakieś wydarzenie się stało wcześniej, zanim ten dom został kupiony. Dojdź prawdy, a wtedy będziemy myśleć jak Tobie pomóc, względnie tej Istocie Duchowej, która daje Ci sygnały. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy istotne jest zawarcie związku małżeńskiego przez dwoje ludzi, którzy się kochają?

ENKI: Według ziemskiego prawa – tak, ale czy dla dwojga ludzi, którzy się kochają potrzebny jeszcze do tego jest „papierek“ czy akceptacja społeczeństwa? Wystarczy, że się kochają, ufają sobie wzajemnie i wiedzą, że będą ze sobą do końca życia. I „papier” – tak naprawdę, do niczego tu nie jest potrzebny. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy osoby z obcym DNA mogą bez obaw poddać się analizie krwi? Dziękuję Kochany, zawsze bronię Twojego dobrego imienia. Przyjdź do mnie, kocham. Raziel.

ENKI: Co masz na myśli „obce DNA“? Jeśli przychodzą na Ziemię istoty zarówno z Syriusza jak i Oriona, to się rodzą, więc są nie do rozpoznania, bo posiadają to ziemskie DNA. Mają tylko zakodowane w umysłach i ten kod dopiero się u nich otworzy po roku dwunastym. Tak, że ktoś obcy żyjący tu, na Ziemi, może spokojnie sobie żyć. I tak nie zostanie rozpoznany. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Bogusława. Jak mogę pomóc mojej matce, która od kilku lat choruje na tarczycę, musi przyjmować hormony oraz cierpi na nerwicę wegetatywną?

ENKI: No właśnie… Doprowadzony organizm został do tego, że musi pobierać hormony. Myślę, że dewastacja przez sztuczne hormony jest już tak duża organizmu, że brać teraz będzie do końca.  Nerwica spowodowana jest braniem hormonów. Nie mogę powiedzieć, żeby odstawiła, bo byłoby jeszcze gorzej, ale można spróbować. I tutaj musiałaby się zwrócić do medycyny tej  niekonwencjonalnej, do bioterapeuty, aby zastąpić hormonami ziołowymi, czyli stosując jedne i drugie – przy tym samym jeszcze bioterapię. Nie obiecuję sukcesu natychmiast, bo jest to proces dosyć długi, ale warto spróbować. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Włodka. Drogi ENKI, dlaczego Najwyższa Rada Starożytności w Egipcie tak bardzo blokuje pozwolenia na poszukiwanie Prawdy w obrębie Piramid w Gizie?

ENKI: Bo wiedzą co się znajduje pod Piramidami, pod Płaskowyżem i nie chcą, żeby tam wejść. A ponadto w ich umysłach zostało tak „namącone“, że „odkręcenie“ tego myślenia jest raczej niemożliwe. Otóż, w ich myśleniu jest coś takiego. Wiedzą o roku dwunastym, ale wierzą, że to oni są i tylko oni – „narodem wybranym“, a cała reszta populacji ma zginąć. I dlatego wiedzą też, że ratunek dla Ziemi znajduje się pod Płaskowyżem. Nie wiedzą jeszcze gdzie, ale to wiedzą. I nie jest w ich interesie, aby jak najwięcej ludzi się uratowało, ale żeby jak najwięcej zginęło. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Czy ludzie, ochotnicy pracujący przy odkopywaniu Faraona i Labiryntu są bezpieczni? Czy może grożą im zamachy na przykład ze strony Iluminatów, by przeszkodzić, opóźnić lub udaremnić Misję?

ENKI: Raz koło wprowadzone w ruch nie da się zatrzymać…  Można tylko je ciągle popychać, aby się kręciło. To „koło“ zostało już wprowadzone w ruch, czyli początek – Hawara. Giza jest tym celem ostatecznym i wydarzenia przyszłego roku powinny przyśpieszyć rozpoczęcie wykopalisk w Gizie, czyli ostateczny cel naszej pracy – dostanie się do Klucza. Już tego zatrzymać się nie da.  Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Tomasza. Wiem i czuję, iż me życie ma znaczenie dla innych, coś mam do zrobienia. Chcę spytać Bytów Wyższych, czy jestem im znany i czy mi misję zaprogramowali? Proszę o pomoc w zrozumieniu swego jestestwa, przeznaczenia. Wiem, że to wiele, może nawet zbyt wiele. Dziękuję.

ENKI: Nie, to nie jest zbyt wiele co czujesz, co myślisz, ale na wytyczenie Tobie drogi, celu czy danie Tobie misji w tym twoim życiu, w tym momencie to nie jest ani czas, ani miejsce. Dlatego przemyśl sobie czy zechciałbyś spotkać się ze Mną na sesji osobistej, na którą zapraszam. I wtedy proszę o powtórzenie twego pytania. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Mariusza. Kochany ENKI, czy na ludzkich dłoniach wypisane są z grubsza losy i ścieżki ludzkie? A jeśli tak, to czy dostępne publikacje na ten temat są w miarę wiarygodne?

ENKI: Każdy z was ma całe swoje życie wypisane. Tu nie chodzi o dłonie, ale w umyśle.  Informacje też czerpiemy z trzeciego oka, bo tam jest cały bank danych waszego życia – przeszłego, obecnego, przyszłego. Dłoń czy dłonie, to tylko pobieżnie może się tym wróżka bawić, orientacyjnie przekazać wiadomości co Ciebie czeka, a głębsze informacje to już masz w trzecim oku. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. W projekcie pod nazwą „Przebudzenie Cheopsa“ jest mowa o dwóch kluczowych obiektach: Grobowcu Cheopsa i Wielkim Labiryncie. Kilka lat temu w głębokiej medytacji zobaczyłam siebie na placu budowy pobliskiego Sfinksa. W medytacji był to etap zanim pojawiła się rzeźba półczłowieka, pół-lwa. Zobaczyłam, że Sfinks to w istocie portal, tunel do innych wymiarów. Czy rzeczywiście tak było (lub jeszcze jest) i czy obiekt Sfinksa jest częścią Systemu Zabezpieczenia pozostawionego kilka tysięcy lat temu?

ENKI: Sfinks był przed Piramidą, zanim jeszcze została wybudowana. Sfinks, czyli wzór Sfinksa, towarzyszy Ziemi od wielu, wielu tysięcy lat, czyli można powiedzieć został sprowadzony z Nibiru.  Sfinks był i jest na Planecie Mars, był na Atlantydzie. Teraz jest w Egipcie. Był takim punktem dowodzenia, kiedy była budowana Piramida. Oczywiście, że był tam portal, bo kiedy zachodziła konieczność natychmiastowego przemieszczenia się pomiędzy Marsem a Ziemią używano portalu. Teraz portal znajduje się w Piramidzie a ten drugi w Sfinksie. Otwierany jest tylko w określone dni roku, czyli wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba. Słucham.

Pytanie: Mój syn (na załączonym zdjęciu) jest bardzo impulsywny. Mam z nim duże problemy wychowawcze. Czy w przyszłości zmieni się i jak mam teraz do niego podejść?

ENKI: Cierpliwością, przede wszystkim cierpliwością. Masz bardzo, bardzo inteligentne dziecko.  Swą inteligencją przewyższa rówieśników, z którymi się nudzi. Nudzi się też w szkole, bo poziom nauczycieli, według niego, nie sprosta jego inteligencji. Według wskazań na zdjęciu masz dziecko indygo i nie mogę Ciebie pocieszyć, że będzie łatwość w wychowywaniu, bo są to trudne dzieci do wychowywania, ale kiedy już sobie uświadomisz inność swego syna, łatwiej Tobie będzie go wychowywać. I rada + posłuchaj od czasu do czasu, co ma do powiedzenia Tobie syn, a wtedy będzie inaczej. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Grzegorza. W jaki sposób można zwiększyć odporność organizmu czteroletniego chłopca tak, aby nie popadał w ciągłe infekcje górnych dróg oddechowych i zapalenia ucha?

ENKI: A czy przypadkiem to dziecko nie zostało pozbawione odporności przez antybiotyki?  Dlaczego to nie zostało dopisane? Teraz gwałtu – rety“?  Za małe to dziecko, żeby piło zioła na uodpornienie, ale można w podstępny sposób namówić do inhalacji, czyli jaskółcze ziele. Można też podstępem – bo inaczej ci tego nie połknie – podawać Suplement Ki. Można to dać z kanapką, można nasypać do zupy, byle tylko zjadł i to też wzmocni organizm dziecka. I trochę mniej podawać to, co przekazuje medyk. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Daniela. Powiedz mi ENKI, kim jest Bóg i skąd się wziął – bez frazesów. Fizycznie i biologicznie, nawet jeśli tego mój umysł nie jest w stanie zrozumieć. Chcę tej wiedzy. Kropka!

ENKI: No to zarozumialcze – bo myślisz, że Tobie tu na tej sali odpowiem – zapraszam na sesję osobistą. Bóg, Stworzyciel Wszystkiego, nie miał początku i końca mieć nie będzie. Czyżbyś chciał się zrównać z samym Bogiem? Jednak, bardzo Cię proszę, zgłoś się na sesję osobistą. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Drogi ENKI, czy przed rokiem 2012-tym wybuchnie w Europie pandemia grypy?

ENKI: Co roku przecież jest epidemia grypy, tylko się o tym nie mówi i nie pisze. To co słyszę, to zawsze się mówi: „Nie ma jeszcze zagrożenia“, a grypa zbiera żniwo, ale zagrożenia nie ma.  Więc odpowiem na to pytanie – żniwa nie będzie, jeśli chodzi o grypę do roku dwunastego. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Ewy.  Witam Cię ENKI. Proszę pozdrowić Marduka i zaprosić go do nas.

ENKI: Ewo, to że Marduk jest Mym Synem to wiesz, bo inaczej byś takiego pytania mi tutaj nie zadała. Zatem Ewo, skoro tak bardzo chcesz Marduka, to poproś o swą wizję i o jego przybycie.  Sama to uczyń nie prosząc Mnie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Ludmiły. Kochany Samuelu, jak uleczyć marskość wątroby, zatoki, wypadanie zastawki mitralnej serca?

ENKI: I co jeszcze?… Tutaj to, co podałaś, to już by wypadało szykować się w zaświaty…  Nie jest tak źle. Więcej panikujesz i więcej, bardziej ufasz w to, co medycy Tobie mówią. A może sakiewkę masz jeszcze pełną i chcą Ci ją opróżnić? A jeśli twierdzisz, że tak rzeczywiście jest, to znajdź bioterapeutę i pochodź trochę na te zabiegi, bo Energią też można wyleczyć wszystkie schorzenia. Wszystkie. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Kazimierza. Mam chory kręgosłup i duże problemy w obecnej pracy. Czy mam szansę na nową pracę i jak ją znaleźć mając 56 lat?

ENKI: Uważam, że to TYLKO 56 lat. Chociaż w waszym ziemskim czasie, tu na Ziemi, takich ludzi uważa się już za starców i najlepiej to byłoby ich wysłać w wiadomym kierunku. Problemy twoje ustąpią, kiedy zmienisz nastawienie do siebie samego i przestaniesz mówić – jaki ty jesteś chory.  Kiedy to ostatnio powiedziałeś sobie czy innym: „Nic mi nie dolega, jestem zdrowy!“? I wtedy organizm zacznie wytwarzać takie przeciwciała, które sprawią, że system się u Ciebie zmieni i będziesz zdrowiał. A z kręgosłupem, no cóż, można sobie poradzić. Trzeba tylko chcieć. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Irka. Czy życie ludzi, którzy są obecnie w podeszłym wieku również ulegnie wydłużeniu po roku 2012-tym?

ENKI: A dlaczegóż to My, czy te Istoty, Byty, które będą przybywać na Ziemię, mają omijać ludzi starych? To waszą domeną jest gardzić ludźmi starszymi lub starymi. Też będą otoczeni opieką, czułością i też będzie się organizm odmładzał. Na tym polega sprawiedliwość. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Evana. Drogi ENKI, ten świat i życie doprowadza mnie do samobójstwa. Nie tylko mnie. Nie mam już siły, żeby dalej ciągnąć tę nieustającą torturę.  W moim życiu nie ma niczego, co by odmieniło je na lepsze. Uprzedzam, że nie mam jak dojechać na sesję prywatną. Proszę albo mnie stąd zabierzcie, albo ześlij jakiś cud… Błagam. Może inny samobójca czytając odpowiedź zrezygnuje z tego desperackiego czynu.

ENKI: Zrobimy inaczej. Otrzymasz dokładną instrukcję dalszego życia i to, co czeka samobójców po tym, kiedy to uczynią. Podasz dokładny adres kontaktu. Obiecuję dać Ci odpowiedź, otuchę, abyś zmienił sposób myślenia. I bardzo proszę o cierpliwość i czekaj na moje słowa. Potem, jeśli uznasz za stosowne i stwierdzisz, że nie mam racji, że za mało jest w tych słowach otuchy, uczyń jak chcesz, ale teraz zaczekaj, zaczekaj na moją odpowiedź. Dziękuję.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie. Drogi ENKI, proszę powiedz, jaki wpływ na duchowość i fizyczność człowieka ma spożywanie białego proszku złota?

ENKI: Myśmy spożywali ten proszek życia. Długo żyliśmy, bardzo długo. Tu chodzi o wasze zdrowie, o wydłużenie czasu życia na Ziemi. Nie wieczność, ale wydłużenie czasu życia. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Ewy. Co może być powodem pojawiającej się dolegliwości nóg (problemy z chodzeniem) mojego męża? Lekarze twierdzą, że to choroba dziedziczna. Ja w to nie wierzę. Czy jest to problem kręgosłupa? Jak można pomóc?

ENKI: I masz rację, że w to nie wierzysz, bo taka jest prawda. Przyczyną tych dolegliwości twego męża jest istotnie kręgosłup i to dokładniej mówiąc, odcinek lędźwiowo-krzyżowy. Proponuję Tobie dobrego terapeutę znaleźć. Dodatkowo, powinien jeszcze wziąć kilka masaży udrożnienia limfy, ale przede wszystkim odblokować kręgosłup i wtedy bóle nóg ustąpią. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Zofii. Jak powinna wyglądać modlitwa za zmarłych, aby była jak najbardziej pomocna dla nich?

ENKI: Wspomnienie – ciepłe, pełne czułości wspomnienie. I w takiej modlitwie nie wysyłać ich tam, w zaświaty, na wieczność, ale do „rychłego zobaczenia“. To jest to, czego im jest potrzeba – wspomnienie, miłość. I taka modlitwa, rozmowa własnymi słowami – tego oczekują i o to proszą.  Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Daniela, który ma 6 lat. Kochany ENKI, proszę powiedz, jakie będą zabawki po roku 2012-tym?  Czy będą lepsze roboty i jak będzie wyglądało niebo po włączeniu zabezpieczenia? Kocham Pana Boga, Ducha Świętego i Pana Jezusa, Braci z Drugiej Ziemi, mamusię i tatusia, mojego brata, wszystkich ludzi i zwierzątka, i siebie też.

ENKI: W tych słowach dziecka jest zawarta największa Prawda. On kocha, więc mogę tylko do tych słów się przyłączyć i powiedzieć – obyście wy, istoty ludzkie, stali się jako to dziecko…  Odpowiadam – na pewno zabawki będą na miarę rozwoju waszego umysłu. Niebo będzie czyste i piękne, a wasze serca otwarte na miłość. Dziękuję.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie od Pawła, 12-letniego Pawła. Drogi Opiekunie Ludzi i Ziemi.  Chciałbym Cię spytać jakie będą gry komputerowe po roku 2012-tym? Czy będą lepsze komputery i jakie? Bardzo Cię pozdrawiam i kocham Cię.

ENKI: No, na pewno nie będą takie, jak macie dzisiaj. Na pewno nie będziecie się bawić w wojnę. Będą na miarę waszego rozwoju – pouczające, ale jednocześnie dające wam poczucie bezpieczeństwa i miłości. I dziękuję za słowa – kocham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie od Olivii. Kochany nasz Opiekunie, chciałabym się dowiedzieć ile upłynie naszego ziemskiego czasu od momentu uruchomienia zabezpieczenia Ziemi do chwili przyjazdu naszych Braci z innych Cywilizacji? Dziękuję Ci bardzo za Twoją troskę o nas i za miłość Twą.

ENKI: To już zależy od was, ludzi – jak szybko się weźmiecie do pracy nad porządkowaniem Ziemi, bo do tak zanieczyszczonej Ziemi oni tak fizycznie przylecieć po prostu nie mogą. Przylecą, przylecą, bo już nastawienie ludzkie będzie takie, że nie są wrogami lecz przyjaciółmi. I nikt nie będzie do nich strzelał – dlatego przylecą. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Marii. Drogi ENKI, bardzo, bardzo Cię kocham za tę pomoc, którą dajesz ludziom. Pytanie: czy praca, którą się zajmuję teraz (suplementy) jest dobra czy zła i czy są one dobre?

ENKI: Suplementy są zawsze dobre, bo są oparte na bazie naturalnej. Póki jeszcze złośliwość pewnego ugrupowania jest w miarę daleko, to zajmuj się nimi. Potem mogą być trudności, ale suplementy, każde suplementy powrócą do łask po roku dwunastym. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Jacka. Czy „Preparat Ki“ pomoże ludziom po 60-tym roku życia?

ENKI: Nawet gdybyś, istoto ludzka, miała i sto lat – też pomoże. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Jak rozpoznać prawdziwego proroka od fałszywego?  Czy powinniśmy wierzyć we wszystko co mówią, nawet jeśli jest to poparte jakimiś dowodami?

ENKI: Więc się zapytam tu, na tej sali. A rozumy to wy posiadacie? Kierujcie się rozumem a nie ślepo idąc, patrząc i słuchając. Fałszywego proroka bardzo szybko można rozpoznać. Uruchomcie rozumy. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Agnieszki. Pozdrawiam serdecznie. Mam problem ze zdrowiem. Jaka jest przyczyna? Jak sobie pomóc?

ENKI: Przyjdź, przyjdź na sesję, spotkanie osobiste. Przekonamy się czy to są problemy, czy to jest po prostu oparte na stresach. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Reginy. Czy moja córka znajdzie szczęście w Anglii, w której jest obecnie czy ma wrócić do Polski?

ENKI: Wszędzie można znaleźć szczęście. Trzeba się tylko na to szczęście otworzyć, bo jeśli jest się zamkniętym, to szczęście nie przyjdzie ani nie dotrze. I to przekaż swojej córce. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Adriana. Witam Przyjacielu. Za rok chcę wracać do Polski. Mam w Chicago interes, który muszę wykonać, ale strasznie się obawiam. Proszę Cię o pomoc w pokierowaniu tym wszystkim, aby wszystko potoczyło się dobrze i abym szczęśliwie powrócił do Polski. Dzięki za wszystko Przyjacielu.

ENKI: Jak pomoc, to „przyjacielu“…  Jak tak, więc skoro boisz się być w tym mieście Chicago i chcesz wrócić tu, do Polski… Dobrze… pomogę. Pomogę tylko na jednej zasadzie – trzeba Mnie poprosić raz jeszcze. Osobiście poprosić. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Andrzeja. Czy można wyleczyć stwardnienie plastyczne prącia?

ENKI: Mam mówić czy na sesję osobistą? Wolałbym na sesję osobistą i wtedy postaram się wytłumaczyć chociaż medykiem nie jestem, ale byłem mężczyzną. Zatem przybądź, porozmawiamy. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie. Drogi ENKI, alchemik, hrabia Saint Germain – jaką odmianę  alotropową złota spożywał oraz co było jego misją tu na Ziemi i jak długo żył?

ENKI: Złoto jest tylko złotem i spożywał właśnie trochę większe dawki złota, niż to, co na dziś, na dzisiejszy czas wy spożywać będziecie. Jak długo żył? Mówią przekazy, że żył wiecznie, ale to nieprawda. Powiedzmy, nie starzał się, bo właśnie złoto pomagało w tym. Dobrze ponad sto lat, było dane mu żyć na Ziemi i potem odszedł. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie. Kochany Synu Boga Jahwe, Opiekunie Ziemi. Ja, Maria, proszę Cię o opiekę i siłę w ratowaniu Ziemi i Misji Faraon. Mam skromną wiedzę w tym temacie, udało mi się przekazać kilka złotych na Fundację od ludzi, którzy mnie zaczynają słuchać. Oczywiście, słyszę też – do jakiej „sekty“ się zapisałam. Nie zwracam na to uwagi i mówię dalej.  Proszę, postaw na mej drodze życia ludzi o otwartym sercu. Dużo się uczę i chcę uczyć innych.  Proszę o słowa otuchy. Dziękuję.

ENKI: Jedynym słowem otuchy, Mario, może być to – jeśli na sto osób, jedna Cię będzie słuchać czy jedną sprowadzisz na tę drogę życia, to powiadam Tobie, osiągnęłaś sukces. Jedną uratuj a sukces to będzie. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, następne pytanie od Patrycji. Kochany ENKI, czy moja 5-cio miesięczna córeczka jest dzieckiem Kryształowym czy Indygo? I skąd przybyła, i jak by zniosła mój wyjazd na wykopaliska? Dziękuję.

ENKI: Kryształowa dziecina czy Indygo, to to samo. Wyście te nazwy powymyślali. I tutaj nie odbieram Energii. Albo za mało włożyłaś Energii w twe słowa, albo potrzebuję dowodu, który może potwierdzić, czy masz dziecko Indygo, ale skoro zaczynasz nad tym myśleć, to może być to dziecko Indygo. Jeśli zaczną się ogromne trudności przy wychowywaniu to znaczy, że masz dziecko Indygo. Każde dziecko po rozłączeniu od matki, zwłaszcza taki maluszek, będzie przeżywać. A z kolei za małe to jest dziecko, co by je zabrać ze sobą do Egiptu, zwłaszcza w takie warunki, jak tam są obecnie. Pomyśl nad tym. Myślami, Energią możesz być w Egipcie i to też jest duża pomoc. Pomyśl nad tym. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, następne pytanie od Barbary. Czego powinniśmy się uczyć, aby być możliwie pożytecznymi w czasie po zmianie, zakładając, że Ziemia uzyska ochronę?

ENKI: Czego? Prosta odpowiedź – miłości… Musicie się dalej uczyć miłości. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie od Arka. Witam Ciebie Samuelu. Jestem zakochany w pewnej dziewczynie (Karolinie). Mamy dobre relacje między sobą, ona zna moje uczucie jakie bije do niej.  Marzę o tym, by być z nią na stałe już. Co mam uczynić, by mogło się tak stać? Dziękuję.

ENKI: Bądź mężczyzną, prawdziwym mężczyzną. Tego oczekują i to lubią kobiety każdych czasów. I będąc prawdziwym mężczyzną zdobędziesz jej serce. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Barbary. Jak potoczą się losy Polski po roku 2012-tym?

ENKI: Krótka odpowiedź – to zależy od was i od waszego podejścia do wszystkiego. Wtedy taki los będzie dla Polski. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Zbyszka. Czy żona powinna otworzyć gabinet w Kłodzku w domu, co mieszkam, a jeżeli nie, to czy w Kłodzku?

ENKI: Sesja osobista – bardzo proszę, bo to jest dla Mnie za mało na udzielenie konkretnej odpowiedzi. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Krzysztofa. Witaj Samuelu, ostatnio miałem sen, w którym widziałem Twoją twarz. Miałeś czarne, kręcone, długie włosy, a obok Ciebie znajdowały się dwa czarne, owalne okręgi. Jeden był większy od drugiego. Jakie znaczenie ma taki sen?

ENKI: Jakie może mieć znaczenie? I tutaj myśląc o Mnie, mógł się do Ciebie zgłosić ktoś z moich Współpracowników, duchowych Współpracowników. Kolor włosów czy kolor skóry, czy oczu jest bez znaczenia. Ważne jest odczucie, kto w danym momencie się przedstawia lub przychodzi.  Znaczenie snu jest proste – Ja i dwie dziury, czarne dziury. Symbolicznie jest Tobie pokazane, co może zostać po Ziemi. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Teresy. Dziękuję Ci ENKI za to, że jesteś, bo czujemy się bezpiecznie. Powiedz, w jaki sposób wyzwolić i przekazywać Energię Miłości?

ENKI: Sercem, przekazuj Energię Miłości sercem. Nie ma innego przepisu. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Grażyny. Co mam zrobić, aby całkowicie wyzdrowieć, aby moje zdrowie było doskonałe?

ENKI: Zmienić Planetę – to byłoby najlepiej, bo przy dzisiejszym skażeniu Planety trudno mówić o waszym doskonałym zdrowiu. Ratować się suplementami – jedyna odpowiedź. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, pytanie od Józka. Drogi Duchu Święty – po katolicku. Chodzi mi o zdrowie moich dzieci – Ewelinka i Michał, i żony Lucyny. Prosimy o opiekę.

ENKI: Miło mi, miło mi coś takiego słyszeć, więc wasza prośba będzie wysłuchana i opiekę otrzymacie, ale od czasu do czasu przypomnijcie się. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Irka. Obecnie ludzie z  przeszczepionymi narządami muszą brać leki do końca życia. Czy coś w ich sytuacji ulegnie zmianie po roku 2012-tym?

ENKI: Na pewno. Tu mogę powiedzieć na sto procent – na pewno.  A na razie, to trzeba się jeszcze trzymać tej medycyny akademickiej. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Jerzego. Czy po 2012-tym roku rasy na Ziemi będą zróżnicowane pod względem biologicznym, czy też proces mieszania ras i ujemny przyrost naturalny członków rasy białej (indoeuropejskiej) nadal będzie się dawał we znaki?  Nie jestem rasistą, uważam, że nienawiść do innych ras nie jest niczym konstruktywnym.

ENKI: Wszystko się okaże po roku dwunastym. Na razie na ten temat nie będziemy dyskutować, bo może być to drażniący temat. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Karoliny. Drogi ENKI, uruchomienie energetycznej osłony Ziemi sprawi, że jej oczyszczanie będzie łagodniejszym procesem, ale ludzie i tak znajdą się w obliczu, jeśli nie kataklizmów, to na pewno w obliczu upadku ziemskich systemów opartych na złym pieniądzu, w tym również bezrobocia i utraty środków do życia. Do Ziemi przecież nieuchronnie zbliża się Nibiru, która wywoła sporo zamieszania. Jaka postawa pozwoli przetrwać trudne chwile? Co więcej możemy zrobić, oprócz wiary w lepsze, wiary we własną moc wzajemnego wsparcia, miłości i szacunku? Czym się zająć na planie fizycznym, by zbudować nowy, lepszy świat?

ENKI: Na dzień dzisiejszy, nie jesteś w stanie zbudować lepszego świata. Z tym trzeba jednak poczekać na rok dwunasty, aż się przeleje ten dzban i zacznie się go napełniać potem od nowa, czyli nowy system, nowe systemy i odnowienie ludzi i Ziemi. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Janiny. Kochany, Drogi ENKI. Pozdrawiam Cię Boskość. Wiesz dobrze jak Cię kocham! Jestem niezmiernie szczęśliwa, iż mogę czytać sesje wydawane przez Boskość i ogromnie dziękuję za ten dar. Nie zadaję żadnych pytań, bo wszystko jest już podane w sesjach. Jedynie o co Cię proszę, Drogi Samuelu, to odpowiedź na moje prośby o pozwolenie, które od dłuższego już czasu wznoszę do niebios. Bardzo dziękuję.

ENKI: Dziękuję, raz jeszcze dziękuję za te słowa. Słucham.

Pytanie: Dziękuję, kolejne pytanie od Ilony. W jakim zawodzie bym się spełniła? Czy pracować u kogoś, czy założyć własną firmę?

ENKI: Właściwie nie czas na zakładanie własnej firmy, gdy całe systemy padają. Na razie pracuj u kogoś. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Wiesławy. Dlaczego ewentualne kontakty przybyszów z Kosmosu są tak rzadkie, wyjątkowe a w sumie budzące wątpliwości, enigmatyczne?

ENKI: To jest twoje zdanie. Kontakty są regularne i bardzo częste. Już powiedziałem – zacznijcie patrzeć w niebo a dojrzycie te kontakty. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Krystyny. Wiele zmieniło się w ostatnim czasie w moim życiu duchowym. Nie zawsze rozpoznaję czy ta droga, którą wybrałam jest prawidłowa. Na co powinnam zwrócić szczególnie uwagę w moim życiu i życiu mojej rodziny?

ENKI: Jeśli masz wątpliwości co do swojej drogi, to cóż, zapraszam Ciebie na sesję osobistą.  Porozmawiamy. Znajdę wam drogę życia. Słucham.

Pytanie: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Co oznacza „MELIM EMINELU HELIM“?

ENKI: Aleś sobie wymyśliła istoto ludzka… Im bardziej zawiłe, im bardziej kłopotliwe i więcej przebiegłości… Więc dobrze, przy tym znaku zapytania Ja Ciebie pozostawię, ale poproszę na sesję osobistą i wtedy dopiero porozmawiamy. Słucham.

Pytanie: Ostatnie pytanie od Wiktora. Kochany nasz Przyjacielu. Ciągle przychodzi mi na myśl pytanie do Ciebie czy przeżyję razem z moją najbliższą rodziną ten czas, ale to byłoby zbyt łatwe i przeczące nadziei. Chcę mieć w sobie silną wiarę, niezachwianą ufność i mieć całkowitą pewność, że przeżyjemy i dotrwamy. Jesteśmy całym sercem oddani sprawie Projektu. Dziękujemy za akceptację naszej pomocy – to jest dla nas ogromny zaszczyt. Chcemy i będziemy służyć innym ludziom, aby nie bali się i nie poddali się. Uwielbienie i dziękczynienie naszemu Najwspanialszemu Ojcu Niebieskiemu za posłanie Swych Synów dla naszego ocalenia w imię nieskończonej Miłości.

ENKI: Dziękuję, dziękuję za te końcowe i miłe słowa. Zawsze miło się słucha słów miłych, pełnych miłości. Był czas rozpoczęcia naszej rozmowy i jest czas zakończenia. „Akumulator“ Lucyny się wyczerpał i z trudem odbiera moje słowa. Zatem, za to miłe spotkanie, spotkanie dzisiejsze – Ja, ENKI – wam dziękuję.

Iwona: Dziękujemy bardzo.

Fundacja The mysteries Of the World

Adres korespondencyjny Fundacji:

The Mysteries of the World
P.O.Box 345 86
Chicago, IL. 60634 – 0586

SEKRETARIAT:

Barbara Choroszy: barbarachoroszy@yahoo.com
Ryszard Choroszy tel: (773)625-1409 & e-mail: ryszardchoroszy@yahoo.com